Jump to content

Spooky Albert

Forumowicze
 • Posts

  1,260
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Spooky Albert last won the day on October 31 2020

Spooky Albert had the most liked content!

Reputation

19 Neutralna

About Spooky Albert

 • Rank
  Skalny Troll
  Skalny Troll
 • Birthday 12/07/1993

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Recent Profile Visitors

12,163 profile views
 1. Dawno nie widziałem się z panną Croft, poza tym mamy dwudziestopięciolecie serii, więc sięgnąłem po TR: Legenda. Zaskoczyło mnie, że grafika daje radę, gra wygląda naprawdę ładnie. Jeśli chodzi o samą rozgrywkę, to mam zastrzeżenia do strzelanin; bardzo toporne. Niestety, produkcja jest na nie wyraźnie nastawiona; brakuje mi "spokojnych", zręcznościowych etapów (owszem, są, ale IMO w zbyt małej ilości). Mimo to wrażenia pozytywne.
 2. Sama idea naszej klasy była świetna, acz - bez wątpienia - serwis pod względem technologicznym, przejrzystości przegrał sromotnie z Facebookiem. A szkoda, bo nk z założenia była (jest?) serwisem wspominkowym, o co na Facebooku niekiedy trudno (raczej skupia się na chwili bieżącej). Kilka godzin temu - tak na wszelki wypadek - skopiowałem zdjęcia (w zabójczej rozdzielczości!) dotyczące szkół, klas, do których chodziłem. Wspaniałe wspomnienia! GG i nk <3
 3. Też się loguję, wszak nie można tracić nadziei! Poza tym przeglądam dawne tematy, wpisy i - jak na boomera przystało - wzdycham, że kiedyś to było...
 4. Heh, też do dzisiaj gram w Tzara. Nawet ostatnio w trybie dowolnym urządziłem sobie ponad dziesięciogodzinną rozgrywkę (bez większych kłopotów produkcja działa na W10). Bardzo podobają mi się w tej grze losowe mapy, zwłaszcza te na kształt archipelagu. Zazwyczaj ustawiam rozgrywkę jeden na jeden, największy rozmiar planszy, dość wysoki poziom i staram się grać możliwie jak najdłużej. Wielką satysfakcję sprawiają mi wielogodzinne morskie pojedynki, patrzenie, jak mapa jest ogołacana z zasobów (lasy znikają!)... Co prawda, po pewnym czasie przeszkadza AI przeciwnika (schematy, pod koniec rozgrywki komponent głównie się broni), jednak gra broni się znakomitym klimatem. Coś jest w tej grze!
 5. Tak! Ja również gram w Tzara pomimo upływu tylu lat; najbardziej lubię wielogodzinne potyczki na ogromnych mapach z wieloma wyspami. Kampanię też wspominam bardzo dobrze. Wspaniały RTS, acz trochę niedoceniony. Samą grę miałem zaś z KŚGry (listopad 2002, do dzisiaj pamiętam!)
 6. Ktoś jeszcze zagląda do Los Santos lat 90.? Ja wiem: GTA V kolorowe, ogromne, nextgenowe, ale SA jakieś takie... przyjemniejsze!
 7. Wylewaliśmy łzy, a tu... dwadzieścia pięć lat! Jak mówił trener Górski: "Dopóki piłka w grze..."
 8. Później Zysk wydawał (i wciąż to robi) WP w tłumaczeniu Łozińskiego, ale z nazwami własnymi tożsamymi z tym, co mamy u Skibniewskiej (może z dwoma, trzema wyjątkami). Przepadam za tłumaczeniem Łozińskiego (tak, wiem, należę do mniejszości, ale w czasach tolerancji nie powinno to przeszkadzać ), jest takie... "swojskie". Naprawdę nie podoba Wam się chociażby takie wypowiedzenie: "Kiedy Bilbo Bagosz z Bagoszna oznajmił, że wkrótce wyda wspaniałą ucztę [...]"? No co wy!
 9. Chyba jednak coś się dzieje (wiedz, że coś się dzieje!). Po prawej stronie pojawiły się "statystyki" dotyczące tematów, chyba też nieco zmieniła się kolorystyka (chociaż na kolorach się nie znam, mogę się mylić). @CormaC @DaeL - jest coś na rzeczy?
 10. Zagajenie: https://www.filmweb.pl/news/Culkin+popiera+pomysł+wycięcia+Trumpa+z+filmu+"Kevin+sam+w+Nowym+Jorku"-140913 https://www.filmweb.pl/news/Burza+wokół+Giny+Carano.+Nie+wróci+do+"Mandaloriana"-141255 Orwellowska ewaporacja, poprawność, polityczna czy (nie)słuszne działanie? Jak się do tego odnosicie?
 11. Czy przygotowywane są jakieś zmiany na FA? Dzisiaj w nocy i chyba wczoraj (również nocą) wyświetlał się komunikat o pracach modernizacyjnych. BTW: Teraz, kiedy strona główna nie działa (czyt.: "protestuje"), można zobaczyć, ile osób faktycznie, z pełną świadomością i - mam nadzieję - czystym sumieniem loguje się na forum. W chwili gdy piszę te słowa (środa, ok. godz. 19.), liczba zalogowanych użytkowników to.... 5!
 12. Poproszę oceny, plusy i minusy "Fallouta 4" oraz "Broken Sword 5". Dzięki!
 13. Po raz drugi gram w New Vegas (powolutku, bo czasu mało) i nie zmieniłem zdania: jest to gra wielka. "Pustynne" klimaty tej części Fallouta odpowiadają mi jak żadne inne. Mimo że przechodzę grę dość podobnie jak kilka lat temu (ach, te trudne wybory moralne!), nie odczuwam znużenia, wręcz przeciwnie!
 14. Gratulacje! Ciekawe czy nowy moderator to preludium do zmian (czyt. zwiększenia aktywności) na forum... BTW: Ostatnio często widuję wśród zalogowanych użytkowników niejakiego @Ghosta - nieoczekiwany powrót?
 15. Zobaczcie, jak to się świat zmienia! Jeszcze nie tak dawno "Kaczory" w Polsce stanowiły synonim komiksów dla dzieci, były raczej wstęp do "poważniejszych" lektur. Tymczasem od roku, dwóch wydaje się nad Wisłą kolekcje Carla Barksa, Dona Rosy, które cieszą się dużą popularnością (ba, mają miejsce nawet dodruki wybranych tomów). To miłe , że kaczki w końcu zatriumfowały
×
×
 • Create New...