Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Mam takie pytanie do redakcji. Czy w najbliższym czasie zamieścicie demko Crysis'a? Wiem, że można go ściągnąć ale i tak sporo osób ze względu na rozmiary będzie miała z tym kłopot...To byłoby całkiem niezłym bonusem. Co prawda dużo owe demko waży ale pamiętam, że bodajże w numerze 97 z marca 2004 zostało zamieszczone właśnie demo FC (megademo)...Więc można by powtórzyć ten numer z Crysis?

Krak - nie wypowiadaj sie w naszym imieniu w sprawac dosc kluczowych, bo potem sie dowiaduje "a obiecaliscie..." a sprowadza sie to do tego ,ze ktos powiedzial, ze redakcja da costam... :/

Demko Crysisa postaramy sie wrzucic, choc 2 GB to jednak bardzo duzo :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krak - nie wypowiadaj sie w naszym imieniu w sprawac dosc kluczowych, bo potem sie dowiaduje "a obiecaliscie..." a sprowadza sie to do tego ,ze ktos powiedzial, ze redakcja da costam... :/

Pojęcie hit jest względne - dla mnie jedna gra może być bardzo dobra a dla kogoś innego może byc niewiele warta bo nie lubi tego gatunku :( Więc za bardzo nie nastawiam się na ten przebój.

A teraz pytanie:

Ostatnio Smufggler wypowiadał się w GW że nie podoba mu się "Taniec z gwiazdami", a czy ktos w redakcji ogląda ten program , ewentuaalnie czy ma inna o nim opinię?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko Crysisa postaramy sie wrzucic, choc 2 GB to jednak bardzo duzo :/

Wielkie thnx. Fakt rozmiary są troszkę duże...Niestety teraz demka osiągają takie gabaryty jak kiedyś całe gierki. Ech znak czasu.

Wracając do mocnego uderzenia CDA w okresie świątecznym...IMO zawsze numery wychodzące w okresie gwiazdkowym były wyjątkowe. Gadżety, konkursy, pełniaki te sprawy :D . Jestem przekonany, że tak będzie i tego roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w związku z pełniakami mam takie pytanko: Na ile przed premierom CDA wiecie jakie będą pełne wersje? Ciekawi mnie to od dość dawna. I od razu - kto pierwszy dowiaduje się o pełnych wersjach, które będą dodane do czasopisma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w związku z pełniakami mam takie pytanko: Na ile przed premierom CDA wiecie jakie będą pełne wersje? Ciekawi mnie to od dość dawna. I od razu - kto pierwszy dowiaduje się o pełnych wersjach, które będą dodane do czasopisma.

O niektorych czasem rok z hakiem, o innych 2 tygodnie przed - bywa roznie, bo stale walczymy by cos fajnego wyrwac albo okazuje sie, ze planowana od roku gra z roznych powodow nie moze pojsc i trzeba zakombinowac cos na zastepstwo.

Kto pierwszy - nie ma kolejki. Wiadomo, ze szefostwo, ten co testuje itd.

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadko zagladam do tego tematu wiec moje pytanie moglo juz paść ale zapytam:

Czy rozwazacie, lub rozwazacie mozliwosc rozwazania... zmiany CDA w pismo multiplatformowe?

Skad taki pomysl?

Jestescie najwiekszym branzowym pismem w kraju, macie wielki naklad, doswiadczenie, kontakty i redaktorow posiadajacych konsole. Wydaje sie ze macie wszystko co trzeba by zagarnac sobie spory kawalek konsolowego tortu z naszego rynku pism o tej tematyce tworzac dobry, profesjonalny magazyn.

Next geny staja sie coraz popularniejsze w naszym kraju (juz sa bardzo popularne ) Microsoft i Sony dzialaja coraz odwazniej i prezniej na polskim rynku ( w przyszlym roku startuje SCEP )

Wychodzi wiele ciekawych, oryginalnych gier w gatunkach ktore bardzo zadko pojawiaja sie na PC. Mam tu glownie na mysli wszelkie konkretne action adventure ( Ratchet, uncharted ), arcadowe i symulacyjno arcadowe racery ( Forza, PGR, Burnout, GT ) bijatyki ( Tekken, DoA, VF ) slashery ( God of War, Ninja Gaiden, Devil May Cry ) a i niegdys pecetowe gatunki radza sobie swietnie na konsolach jak chocby FPSy ( The darkness, Halo3, Bioshock, Orange Box, CoD4 ) RTSy ( nadchodzace Halo Wars) itp, itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Odnośnie recenzji gry "Stranglehold"

Jaką w końcu otrzymała ta gra ocenę? W Gamewalkerze jest napisane, że 8+ a w recenzji 7. Którą mam wybrać?

2. Odnośnie recenzji gry "Football Manager 2008"

Dlaczego w wymaganiach nie podaliście, że gra działa również na MAC'ach? Wiem, że PC- ty oraz produkty Micro$oftu są bardzo popularne ale warto było by wspomnieć i o tym :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna redakcjo bardzo was kochom ;)!

Muszę się przyznać że nie wierzę w to co gadają anty (A kto w to wierzy?) że Smugg jest głupi i duży cH**. Tylko mądra osoba no i z IQ powyżej 100 może tak odpowiadać... chociaż co i do tego pewien nie jestem. Przecież Smuggler nie musi mieć IQ ponad 100 żeby odpowiadać tak aby się nie poniżyć, i wybrechtać jakiegoś Frustrata...

Ale skończmy gadanie nie na temat.

Oto moje pytania do szanownej redakcji (z poważaniem):

1. Niedługo skończę wszystko co trzeba aby zostać dziennikarzem. W sumie już coś pisałęm. Do faktów i mitów :). Ale nie będę się chwalił... w końcu co to jest przy pracy obok Smugglera? Dlatego się pytam. Czy jest możliwa opcja wstąpienia do redakcji. Tak wiem co potrzeba (ortografia, styl, interpunkcja, nie lać wody, i z poczuciem humory ale bez przesady) i raczej to znam. Wyślę wam jakieś teksty na początek abyście mnie sprawdzili czy się nadaję bo wiem że tak "od tak" nie można bo trzeba się wykazać.

2. Czy dawaliście już recenzję Clive Barker`s Jericho?

Jeśli nie to prosiłbym abyście dali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że ktoś mi post usuną to jeszcze wyskakuje mi to:

Nie istnieją żadne posty dla tego tematu

Kiedy próbuję wejśc na jego ostatnią stronę...

Postu jeszcze raz nie przytoczę ale pytania tak, te w nim zawarte.

1. [Post o współpracy uznałem za głupi nie pokażę go. Chyba z takim czymś powinienem iść do Smuga.]

2. Kiedy wyjdzie w Polsce Clive Barker`s Jericho?

Bardzo czekam na tą grę aż zostanie spolonizowana albo wyjdzie chociaż w Polsce (prawda jest taka że już ją mam ale mi zależy kupić w boxie, a nie steam). Grę wszystkim polecam, ten klimat, grafika (której w całek okazałości niestety nie obejrzałem [zaleta GeForce 6600]) i cała reszta w tej grze jest miodzio.

Jasna cholera forum mi się pieprz****!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujecie wkońcu dorzucić tego Athlona / Core2Duo do ostatniego numery tegorocznego ?

I drugie to jaka część Smugglera będzie teraz z prenumeratą ? Bo zastaniawiam się czy chce pedałować do kiosku (~3km) czy czekać tydzień dłużej aż listonosz łaskawie doniesie...

[smg] Bez urazy ale jak nie masz pomyslu co by tu napisac, to nic nie pisz. To nie chat a takie posty "o niczym, byle cos napisac" nie sa tu specjalnie mile widziane, gdyz zahaczaja o spam i statsowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujecie w końcu dorzucić tego Athlona / Core2Duo do ostatniego numery tegorocznego?

Z reguły nie jetem zaczepliwy ale w tej kwestii się wypowiem. Pomyśl na drugi raz jak coś takiego napiszesz. Nie traktuj tego jako złośliwość po prostu źle się czyta teksty tego typu. Dlaczego? Ponieważ nic nie wnoszą do dyskusji i są zwyczajnie bezsensowne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie twój post też nic nie wnosi do dyskusji. Smg go już upomniał, wiec chyba niepotrzebnie sie wypowiadasz :wink:

Takie pytanie: czemu EGM od jakiegoś czasu nie recenzuje przygodowek i dlaczego nigdy sie nie dopisuje do Game Walkera? Wiem, ze Generał nie wchodzi na forum, ale może CormaC albo Smg będą wiedzieli. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie: czemu EGM od jakiegoś czasu nie recenzuje przygodowek

Jak nie, jak tak? :)

i dlaczego nigdy sie nie dopisuje do Game Walkera?

Do Gamewalkera nie dopisuje sie nikt, kto nie siedzi w redakcji, a EGM nie jest etatowym pracownikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie twój post też nic nie wnosi do dyskusji. Smg go już upomniał, więc chyba niepotrzebnie sie wypowiadasz :wink:

Gdy pisałem tego posta dopisku Smg jeszcze nie było. Napisałem to ponieważ, posty w rodzaju kiedy dacie Core2Duo w następnym numerze są po prostu dziwne. Nieprawdaż?

Nie rozwijajcie juz wymiany zdan na ten temat - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam:

Czemu nie odpisujecie na niektóre pytania?

Nie chce Wam sie? Sa za glupie czy co?

Stronkę wczesniej koles zadal inteligentne question, a nie doczekał się odpowiedzi.. Jednak kazdy glupi post z idiotycznym pytaniem, stwierdzeniem, tekstem czy nie na temat juz odpowiecie upomnieniem.. Nie rozumiem.. albo jak to sie teraz mówi: Nie czaje o co kaman.. :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam następujące pytania:

- Cormac co miałeś na myśli pisząc w minusach gry Wiedźmin ,że po pewnym czasię się rozkręca?

- Dlaczego w testach karty grafiki pomijacie wydajność w rozdzielczośći 1024x768?

- Kiedy ostatecznie ruszy odświeżona strona czsopisma CDA?

- Co się dzieje z kącikiem o grach wiecznie żywych? Martwę się, bo pojawia się on dość nieregularnie ostatnio pomimo, że liczba stron w CDA jest trochę większa nż ostatnio

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam następujące pytania:

- Cormac co miałeś na myśli pisząc w minusach gry Wiedźmin ,że po pewnym czasię się rozkręca?

Zapewne nie napisalem "Po pewnym czasie sie rozkreca", tylko "Rozkreca sie po pewnym czasie" - a to zasadnicza roznica. Chodzi o to, ze poczatek jest niezbyt emocjonujacy i trzeba pograc ladnych pare godzin, zeby gra sie rozkrecila.

- Kiedy ostatecznie ruszy odświeżona strona czsopisma CDA?

Kiedy bedzie gotowa. Daty nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: Czemu pomijacie niektore pytania? :D

Wybierz właściwą dla siebie opcję:

  • ciekawszych i ważniejszych rzeczy do zrobienbia.

[*]Czasem komuś zdarzy się przeoczyć jakieś pytanie.

[*]Zadane pytanie może być niewygodne i zainteresowani unikają odpowiedzi na nie.

[*]Zadane pytanie jest za trudne i ciężko znaleźć na nie odpowiedź.

[*]Zadane pytanie pojawia się po raz 1001 i komuś już się nie chce na nie po raz 1001 pisać tą samą (lub podobną) odpowiedź.

[*]Inny powód (może ich być 1001, lub nawet więcej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...