Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

No panowie,nie pytam kto najdłuższego członka,tylko ko jest najwyższy!to pytanie do Elda i Cormaca !!

Pytam z ciekawości,ponieważ ja mam 16 lat i mam 195cm wysokości i trenuje siatkówkę(jaki auto-lans...)

Proszę o konkretną odpowiedź!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam z ciekawości,ponieważ ja mam 16 lat i mam 195cm wysokości i trenuje siatkówkę(jaki auto-lans...)

Proszę o konkretną odpowiedź!!

no, jesli sie pytasz co kto trenuje, to czarny iwan trenuje swojego patrona. a wzrostu ma jakies 175cm i lat 33

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie umiesz sprecyzować.

Koledze chodzi zapewne o to - niech każdy redaktor CDA wykona pomiar najkrótszej odległości między lewą lub prawą piętą, a czubkiem głowy. Kolega chce się dowiedzieć który redaktor uzyskał najwyższy wynik tego pomiaru.

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często musicie zostawc w pracy po godzinach??

Zadawanie pytan po kilka razy nic Ci nie da, wiec nastepnym razem nie rob tego. Czasem sie zdarza, ze zostajemy po godzinach, kiedy jest duzo roboty.

Ok postaram się tego nie robic.

ile macie komputerów w redakcji ??

Postaraj sie tez nie zadawac glupich pytan. Co za roznica, ile mamy komputerow? Nie masz wiekszych zmartwien? - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile macie komputerów w redakcji ??

Postaraj sie tez nie zadawac glupich pytan. Co za roznica, ile mamy komputerow? Nie masz wiekszych zmartwien? - CormaC

Chyba mnie nie lubisz.Nie kazdy musi :P

Tak wracajac do tematu : Co jest dla was wazniejsze w grach : klimat czy grafika??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie trochę więcej inteligencji, zadajecie takie bzdurne pytania, że w pale się nie mieści. Wyjątkowo CormaC nie wbija wam warnów, tylko się z was naśmiewa w specyficzny sposób razem z Eldem. A wy łykacie to jak niemowlaki i pogrążacie się jeszcze bardziej. Gratulacje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...