Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Do P. Smugglera:

1) Jeżeli zna pan Queen to co pan sądzi o tym zespole?

Pan sadzi, ze to banda pozbawionych talentow pedziow.

Ale SMuggler Queen lubi i ceni :), choc nie jest to jego naj-naj-top band.

2) Jaki jest pana ulubiony zespół?

>>>Read FAQ.

3) Czy głosował pan na PO? :P

Not your f**** biznes - jak mowia Amerykanie. Ale poza tym i owszem, bo na kogo?

4) Jaka jest pana ulubiona gra?

>>>Read FAQ again.

Dobra kończę bo mi się "Świat Według Bundych" zaczął.

>>>>To sporo tlumaczy :)

A "pan" to Pankracy, ja jestem zas Kalasanty aka Smuggler.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan sadzi, ze to banda pozbawionych talentow pedziow.

[offtopic]

Chciałbym sprostować obiegową opinię - w Queen był tylko jeden pedzio, chociaż "moce przerobowe" miał za całą czwórkę. Jak sam powiedział, miał więcej kochanek/kochanków w ciągu jednej nocy niż Elizabeth Taylor (bodaj) w ciągu całego życia :P. Za to perkusista był (jest w zasadzie) strasznym playboyem, gitarzysta jest normalny, a basista to kochający mąż i ojciec pięciorga dzieci :).

[/koniec offtopicu]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan sadzi, ze to banda pozbawionych talentow pedziow.

[offtopic]

Chciałbym sprostować obiegową opinię - w Queen był tylko jeden pedzio, chociaż "moce przerobowe" miał za całą czwórkę. Jak sam powiedział, miał więcej kochanek/kochanków w ciągu jednej nocy niż Elizabeth Taylor (bodaj) w ciągu całego życia :P. Za to perkusista był (jest w zasadzie) strasznym playboyem, gitarzysta jest normalny, a basista to kochający mąż i ojciec pięciorga dzieci :).

[/koniec offtopicu]

Toz wiem, rzucilem tymi "pedziami" zlosliwie :). Freddy byl zreszta nie tyle gejem, co biseksualista. Dzieki temu 2x wiekszy przerob. :)

No i seksem zyl i przez seks umarl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Smuggler = Eld?

Skąd taki pomysł? Ano z felietonu Qn'ika w CDA 13/06, w którym napisał, że Smuggler jest fanem Garfielda (ale to żadne odkrycie), a przecież ni występowałby jako "Garfi", stąd wniosek, że może być "Eld" (choć to mało prawdopodobne...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Smuggler = Eld?

Skąd taki pomysł? Ano z felietonu Qn'ika w CDA 13/06, w którym napisał, że Smuggler jest fanem Garfielda (ale to żadne odkrycie), a przecież ni występowałby jako "Garfi", stąd wniosek, że może być "Eld" (choć to mało prawdopodobne...).

Ale zes sie obudzil z ta podpucha...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Smuggler = Eld?

Skąd taki pomysł? Ano z felietonu Qn'ika w CDA 13/06, w którym napisał, że Smuggler jest fanem Garfielda (ale to żadne odkrycie), a przecież ni występowałby jako "Garfi", stąd wniosek, że może być "Eld" (choć to mało prawdopodobne...).

Ale zes sie obudzil z ta podpucha...

Wiem, szybki jestem, ale jaki błsykotliwy, nieprawdaż? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile musze mieć postów żeby awansować na nastepny level bo na razie jak widać to ja Hobbit jestem

Miarka sie przebrala - dostajesz ostrzezenie za smiecenie na forum. Albo sie powstrzymasz od wysylania bezwartosciowych wiadomosci, albo wylecisz - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...