Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Pytanko do redakcji. Ktoś z was czytuje "Nie"?

Pytanie nr. 2. Czy w następnym nr. będzie recka "Star Wolves 2"?

Pytanie nr. 3. Co sądzicie (jeżeli ktoś z was grał) o demku NFS ProStreet? Według mnie samo demko to niewypał (troszkę mnie zniechęciło do nabycia gry :P nie ma tego nfsowevgo "stajlu")

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczylem tu dwa razy z powaznym pytaniem a tam cisza. Stwierdzilem ze do tzrech razy sztuka.

Zapytuje wiec po raz ostatni co by nie smiecic wiecej tym samym pytaniem.

Mam nadzieje ze zrobicie mi fajna niespodziewajke i odpowiecie:

"Czy rozwazacie, lub rozwazacie mozliwosc rozwazania... zmiany CDA w pismo multiplatformowe?

Skad taki pomysl?

Jestescie najwiekszym branzowym pismem w kraju, macie wielki naklad, doswiadczenie, kontakty i redaktorow posiadajacych konsole. Wydaje sie ze macie wszystko co trzeba by zagarnac sobie spory kawalek konsolowego tortu z naszego rynku pism o tej tematyce tworzac dobry, profesjonalny magazyn.

Next geny staja sie coraz popularniejsze w naszym kraju (juz sa bardzo popularne ) Microsoft i Sony dzialaja coraz odwazniej i prezniej na polskim rynku ( w przyszlym roku startuje SCEP )

Wychodzi wiele ciekawych, oryginalnych gier w gatunkach ktore bardzo zadko pojawiaja sie na PC. Mam tu glownie na mysli wszelkie konkretne action adventure ( Ratchet, uncharted ), arcadowe i symulacyjno arcadowe racery ( Forza, PGR, Burnout, GT ) bijatyki ( Tekken, DoA, VF ) slashery ( God of War, Ninja Gaiden, Devil May Cry ) a i niegdys pecetowe gatunki radza sobie swietnie na konsolach jak chocby FPSy ( The darkness, Halo3, Bioshock, Orange Box, CoD4 ) RTSy ( nadchodzace Halo Wars) itp, itd."

Z gory dziekuje za odpowiedź :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w związku z tym, że grozi nam kolejny atak lorda VATera ;), mam takie pytanie - czy robił ktoś w redakcji (wydawnictwie itd.) jakieś szacunki o ile podskoczyłaby w związku z tym cena CDA (nie ukrywam, że również interesowałoby mnie ile by ta podwyżka wynosiła, ale to już pewnie tajemnica :))?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczylem tu dwa razy z powaznym pytaniem a tam cisza. Stwierdzilem ze do tzrech razy sztuka.

Zapytuje wiec po raz ostatni co by nie smiecic wiecej tym samym pytaniem.

Mam nadzieje ze zrobicie mi fajna niespodziewajke i odpowiecie:

"Czy rozwazacie, lub rozwazacie mozliwosc rozwazania... zmiany CDA w pismo multiplatformowe?

>>>Nie pytaj sierzanta o plany ofensywy armii. Raz, ze marszalkowie go w takie plany nie wtajemniczaja. Dwa, ze jesli nawet by cos przypadkiem wiedzial, to najglupsza rzecz, jaka moze zrobic to podzielenie sie to wiedza z innymi. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczylem tu dwa razy z powaznym pytaniem a tam cisza. Stwierdzilem ze do tzrech razy sztuka.

Zapytuje wiec po raz ostatni co by nie smiecic wiecej tym samym pytaniem.

Mam nadzieje ze zrobicie mi fajna niespodziewajke i odpowiecie:

"Czy rozwazacie' date=' lub rozwazacie mozliwosc rozwazania... zmiany CDA w pismo multiplatformowe?

>>>Nie pytaj sierzanta o plany ofensywy armii. Raz, ze marszalkowie go w takie plany nie wtajemniczaja. Dwa, ze jesli nawet by cos przypadkiem wiedzial, to najglupsza rzecz, jaka moze zrobic to podzielenie sie to wiedza z innymi. :)[/quote']

Ha! Powiem szczerze ze wlasnie na taka odpowiedż po cichu liczylem. Wiadomo ze konkretow dostac nie moglem ale liczylem wlasnie tego typu odpowiedź zamiast np stanowczego zaprzeczenia :wink:

:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczylem tu dwa razy z powaznym pytaniem a tam cisza. Stwierdzilem ze do tzrech razy sztuka.

Zapytuje wiec po raz ostatni co by nie smiecic wiecej tym samym pytaniem.

Mam nadzieje ze zrobicie mi fajna niespodziewajke i odpowiecie:

"Czy rozwazacie' date=' lub rozwazacie mozliwosc rozwazania... zmiany CDA w pismo multiplatformowe?

>>>Nie pytaj sierzanta o plany ofensywy armii. Raz, ze marszalkowie go w takie plany nie wtajemniczaja. Dwa, ze jesli nawet by cos przypadkiem wiedzial, to najglupsza rzecz, jaka moze zrobic to podzielenie sie to wiedza z innymi. :)[/quote']

Ha! Powiem szczerze ze wlasnie na taka odpowiedż po cichu liczylem. Wiadomo ze konkretow dostac nie moglem ale liczylem wlasnie tego typu odpowiedź zamiast np stanowczego zaprzeczenia :wink:

:D

Stary, nigdy nie zaprzecze gdy nie mam pewnosci, ze to JEST niemozliwe. A ze nie mam, to mowie co mowie. Ale IMO szanse na taki rozwoj CDA przynajmnuiej w czasie najblizszewgo roku-dwoch za duze nie sa, a nawet sa jeszcze mniejsze. :) A co bedzie kiedys - to sie obaczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie!!!

Można zamówić jeden konkretny numer archiwalny CDA??

[bo w piśmie jest druczek na prenumeratę (6 lub 12 miesięcy), a ja nie chcę prenumeraty tylko jeden konkretny numer.]

Jak tak, to jak to zrobić??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie!!!

Można zamówić jeden konkretny numer archiwalny CDA??

[bo w piśmie jest druczek na prenumeratę (6 lub 12 miesięcy), a ja nie chcę prenumeraty tylko jeden konkretny numer.]

Jak tak, to jak to zrobić??

Na stronie z prenumerata w pismie jest informacja o tym - poszukaj (czerwona czcionka - trudno przegapic).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do pana Lenca: Czy znasz może Prawo Lenza (czyt. Lenca)? :D
Coś tam słyszałem, tak jak o "waść Lencu" z "Ogniem i mieczem"... Ogólnie mówiąc to dosyc dużo nosicieli tego nazwiska w naszym kraju (jeden słownik naliczył ok. 600)... Jest nawet jeden muzyk, M. Lenc, ktory zaklepał domenę, którą sam chciałem użyć :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała Redakcja CD-A robi Clicka ? Czyli z Clicka zrobił się już taki 'dotatek' do CD-A... :?

Po porostu bez sens wydawac dwa pisma, konkurujace z soba i adresowane do dokladnie tego samego czytelnika, w tej samej cenie itd.

Ktores musialo pojsc w piach, padlo na Aplus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...