Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Czy zdarza się, że możecie sobie zostawić grę dostarczoną do recenzji?

A ja cierpliwie czekam na odpowiedz...

Mhm, tak, jasne - cierpliwie. Chcialbym zauwazyc, ze jest weekend, nie pracujemy, a nawet kiedy pracujemy, to nie mamy obowiazku byc na forum i na cokolwiek wam odpowiadac. Namolnoscia niczego nie zdzialasz, wiec wyluzuj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do panów WoWowców:

Na jakim serwerze gracie?

Po jakiej stronie?

A najlepiej nicki podajcie :P

HORDA. reszta informacji jest zastrzezona

odp na pytanie o behemocza: pazernosc, pycha, glupota, hipokryzja i muzka. starczy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy czasopismo "CDA Konsole" jest numerem specjalnym, czy osobnym wydaniem? Mam nadzieję, że to jednorazowy wyskok, bo chyba nie muszę przypominać, że co jest do wszystkiego to jest do niczego :(. Zakładając, że to Wy tworzycie to czasopismo, bo miałem okazje przeczytać stopkę redakcyjną. Zamierzacie się rozdwajać i dzielić pracę na PC i konsole? Na odległość śmierdzi Clickiem (zapach kartek)... Play zaczynał od konsol razem z PC i wiadomo jak skończył (teraz tylko PC jest). Click tak samo. O Action Plus nawet nie mówię... Proszę Was tylko o nie zdradzanie samych siebie, bo wydawanie różnych "edycji" CDA może być początkiem końca tego właściwego, legendarnego CDA :(. Pewnie mnie zmieszacie z błotem, ale takie coś może wróżyć tylko jakimś rozłamem i utratą klimatu :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Pana Smugglera, otoz widzialem kilka razy ze ktos na innych forach podpisuje sie "$muggler", tworzac nowe konta o tym nicku, pytam czy poprostu Pan wbijajac na fora ogladajac je chce sprawdzic co zawieraja(zwiazane np z CDA,itp), czy to poprostu nie Pan;)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy czasopismo "CDA Konsole" jest numerem specjalnym, czy osobnym wydaniem? Mam nadzieję, że to jednorazowy wyskok, bo chyba nie muszę przypominać, że co jest do wszystkiego to jest do niczego :(. Zakładając, że to Wy tworzycie to czasopismo, bo miałem okazje przeczytać stopkę redakcyjną. Zamierzacie się rozdwajać i dzielić pracę na PC i konsole? Na odległość śmierdzi Clickiem (zapach kartek)... Play zaczynał od konsol razem z PC i wiadomo jak skończył (teraz tylko PC jest). Click tak samo. O Action Plus nawet nie mówię... Proszę Was tylko o nie zdradzanie samych siebie, bo wydawanie różnych "edycji" CDA może być początkiem końca tego właściwego, legendarnego CDA :(. Pewnie mnie zmieszacie z błotem, ale takie coś może wróżyć tylko jakimś rozłamem i utratą klimatu :(.

Zgadzam sie z przedmowca. Jesli wy upadniecie, to ja was znajde i po kolei zabije :twisted: zabije za zniszczenie mojej pasji! Buahahaha :twisted:

Z innej beczki -

1. Czy ktos w Redakcji gra w Guild Wars?

2. Sorry jesli glupie pytanie, ale przegapilem ze 2 numery CDA w lecie, wiec moge miec braki w wiedzy :wink: Skoro CormaC zostal etatowym redaktorem, to znaczy ze ktos z redakcji odszedl, prawda? Bo o ile pamietam to Smug pisal gdzies na forum ze dopoki nie zwlni sie jakies miejsce w redakcji, nikt nie ma szans na dostanie etatu. Moje pytanie brzmi: kto odszedl z redakcji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy czasopismo "CDA Konsole" jest numerem specjalnym, czy osobnym wydaniem? Mam nadzieję, że to jednorazowy wyskok, bo chyba nie muszę przypominać, że co jest do wszystkiego to jest do niczego :(. Zakładając, że to Wy tworzycie to czasopismo, bo miałem okazje przeczytać stopkę redakcyjną. Zamierzacie się rozdwajać i dzielić pracę na PC i konsole? Na odległość śmierdzi Clickiem (zapach kartek)... Play zaczynał od konsol razem z PC i wiadomo jak skończył (teraz tylko PC jest). Click tak samo. O Action Plus nawet nie mówię... Proszę Was tylko o nie zdradzanie samych siebie, bo wydawanie różnych "edycji" CDA może być początkiem końca tego właściwego, legendarnego CDA :(. Pewnie mnie zmieszacie z błotem, ale takie coś może wróżyć tylko jakimś rozłamem i utratą klimatu :(.

Przyklad jakiegos potwornego twardoglowia:/

Tak sie sklada ze redakcja CDA jest najwieksza i najbardziej doswiadczona redakcja tworzaca w Polsce pismo dla graczy. CDA ma napewno najwieksze pole do popisu przy tworzeniu ( zakladajac ze tworza) nowego magazynu. W momencie gdy tworzy go tak doswiadczona ekipa pod bandera CDA sa wielkie szanse na zostawienie w tyle calej konkurencji wsrod konsolowych pism. Nie mowiac juz o tym ze na naszym rynku brakuje duzego konsolowego pisma!

Po za tym patrzac na sprawe pod katem redaktorow to przeciez taka odskocznia, robienie czegos nowego, sprawdzanie sie na nowym gruncie po wieloletniej pracy non stop w CDA to cos bardzo rozwijajacego!

Kolega jednak zamiast zastanowic sie powazniej nad tematem woli wciskac jakies smutne teksty o "zdradzaniu samych siebie" i utratach klimatu i kultowsci :shock: Co Ty sie modlisz do CDA??? :shock:

sorki za off

A pytanie do redakcji:

Sylwesrtrowa zabawa w gronie readkcyjnym czy raczej takie okazje to szansa by "odpoczac" od siebie? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld, no powiedz jaki serwer, przynajmniej 4 pierwsze litery.

Za każdą litere kupie jeden dodatkowy numer CD-A.

W jednym z poprzednich numerów pisaliście o jakimś GF 8x, który ma być bardzo dobry, ale cena ma być poniżej 1k.

Jaka to była karta? I czy już wyszła, a sprawdzić nie moge, gdyż tamtego numeru znaleść nie mogę :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld, no powiedz jaki serwer, przynajmniej 4 pierwsze litery.

Za każdą litere kupie jeden dodatkowy numer CD-A.

Ludzie, czy wy macie jakieś kompleksy i musicie się dowartościowywać znajomością nazwy serwera Elda czy kogoś innego z redakcji? Inny przykład - kilka dni temu męczył mnie na GG jakiś forumowicz z prośbą o podanie mu numeru GG, jakiego używa CormaC. Kiedy spytałem, po co mu, odpowiedział, że "posiadanie kogoś takiego na swojej liście kontaktów podnosi mój respekt". Z całym szacunkiem dla redakcji, ale może niektórzy nasi forumowicze powinni poszukać innych autorytetów? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyklad jakiegos potwornego twardoglowia:/

Wypraszam sobie. Takie teksty możesz sobie kierować do kolegów na podwórku, a nie na forum.

Tak sie sklada ze redakcja CDA jest najwieksza i najbardziej doswiadczona redakcja tworzaca w Polsce pismo dla graczy.

I właśnie w tym problem, że to oni tworzą. Rozdwoją się? Nie, będą musieli mniej czasu poświęcać temu właściwemu CDA, bo to przecież logiczne. Możliwe, że ktoś odejdzie i całe CDA straci klimat. Czytałeś chociaż stopkę redakcyjną "Konsol"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Mezo

1. Chyba Czarny Iwan

2. Zbigniew Bański odszedł . I Mac'abra podskoczył na miejsce naczelnego ,a Q'nik na zastępce naczelnego. Więc zrobiło się wolne miejsce na etacie redaktora i takim sposobem CormaC wszedł w miejsce Q'nika

Ok, dzieki. Troche mi sie pokrecilo, jak zwykle zreszta :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarza się, że możecie sobie zostawić grę dostarczoną do recenzji?

A ja cierpliwie czekam na odpowiedz...

Mhm, tak, jasne - cierpliwie. Chcialbym zauwazyc, ze jest weekend, nie pracujemy, a nawet kiedy pracujemy, to nie mamy obowiazku byc na forum i na cokolwiek wam odpowiadac. Namolnoscia niczego nie zdzialasz, wiec wyluzuj.

No fakt. Mea Culpa, więc ja naprawdę cierpliwie poczekam na odp. Miałem mały zanik pamięci i nie skojarzyłem, że pytałem się tego samego dnia co powtórzyłem pytanie. Więc wyrażem skruchę i liczę na odpowiedz. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy ktoś zna sie u was na programowaniu? I jeżeli tak to czy na takim poziomie, że mugłby tworzyć gry? (Nie wiem czy nie Siekiera)

Siekiera? A niby skąd takie przypuszczenia? Edukacja Siekiery w zakresie programowania zakończyła się na poziomie Basica i wklepywania programów z Bajtka w czasach ZX Spectrum. Innymi słowy z Siekiery taki programista, jak z Leppera polityk. 8) (No tom sobie teraz pojechał)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyklad jakiegos potwornego twardoglowia:/

Wypraszam sobie. Takie teksty możesz sobie kierować do kolegów na podwórku, a nie na forum.

Tak sie sklada ze redakcja CDA jest najwieksza i najbardziej doswiadczona redakcja tworzaca w Polsce pismo dla graczy.

I właśnie w tym problem, że to oni tworzą. Rozdwoją się? Nie, będą musieli mniej czasu poświęcać temu właściwemu CDA, bo to przecież logiczne. Możliwe, że ktoś odejdzie i całe CDA straci klimat. Czytałeś chociaż stopkę redakcyjną "Konsol"?

Z tego co wiem, CDA jak ma deadline to muszą sie ostro sprężyć. A to było przy tworzeniu jednego pisma. Co dopiero dwóch. Kurde jak ELd przeżyje 2 deadline'y?? xD Mam nadzieje ze te konsole to jednorazowy wyskok:]

Pozdrawiam:) :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...