Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Mam kilka pytań:

1.Ile średnio zajmuje zrecenzowanie jednej gry?

Nie ma czegos takiego, jak "srednio". Jedna gre robi sie w 3 godziny, inna w tydzien. Jak widac - jest bardzo roznie.

2.Czy macie duzo wolnego czasu na "swobodne" granie w swoje gry?

Nie wiem jak inni, ale ja nie. Jest jeszcze zycie poza grami.

3.(Pytanie na, które nie musicie odpowiadac)

Dzieki, juz sie balem, ze bede musial.

Ile zarabiacie bo wiem, że co chwila piszecie, że mało ;)

Odpowiedz ta sama co zwykle - nasze pieniadze to wylacznie nasza sprawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pisaliście kiedyś o pokoju w redakcji dla palaczy. Czy to prawda?

2. Jesteście fanami "z archiwum x" albo "terminator"?

3. Jak wpadliście na pomysł z tak genialnymi ksywkami dla autorów cd-action?

4. Dlaczego jak prubuje wysłać większość listów musze się zalogować chociaż już wcześniej byłem zalogowany?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pisaliście kiedyś o pokoju w redakcji dla palaczy. Czy to prawda?

Nie wiem jak teraz (bo nie pale), ale byl taki pokoj.

2. Jesteście fanami "z archiwum x" albo "terminator"?

Kiedys ogladalem z zapalem "Z Archiwum X", kiedy serial lecial w Polsce po raz pierwszy.

4. Dlaczego jak prubuje wysłać większość listów musze się zalogować chociaż już wcześniej byłem zalogowany?

Serwer czasem nawala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można spytać Ciebie Cormac. To co sadzisz(jeśli znasz) o kapeli Kamelot? Lub Rhapsody?

Kamelot jest mi serdecznie obojetny - nic, co slyszalem z ich plyt mnie nie ruszylo. Natomiast jak slysze Rhapsody, to dostaje wysypki - nie znosze patetycznych, cukierkowych smetow granych na organkach.

Czy można u was kupić 1 numer cd-action?

Nie, wydawnictwo prowadzi sprzedaz numerow archiwalnych tylko do roku wstecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Z Kamelota to mi sie 2-3 utwory podobaja, tak samo Rhapsody. Wiesz Cormac? Lub Daniel jak wolisz;p podyskutowałbym sobie z Toba na GG. Może poznałbym, coś wartego uwagi, i jeszcze jedno pytanko.

A grupy nu-metalowe też są Ci obojętne?(np. System of A Down, KorN, SlipKnoT)

Pozdrawiam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A grupy nu-metalowe też są Ci obojętne?(np. System of A Down, KorN, SlipKnoT)

Nie, nie sa mi obojetne - szczerze ich nie trawie i denerwuje mnie, ze w nazwie tego gatunku pojawia sie w ogole slowo "metal". Do wiekszosci tych kapel bardziej pasuje mi okreslenie hardcore. Ale to nie jest dyskusja do tego tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Losie.. zostawiłem Was, na jeden dzień, a tu 3 storny zapisane dalej..

Smg - Wiem, wiem.. :) Zaraz jak przeczytałem fragment jaki daliscie do książeczki (niestety dosyc pozno ją przeczytałem.. - jak kupiłem CDA to poleciała na szafe i tam sie walała pół misiąca...), zaraz polecialem do biblioteki szkolnej z pytaniem, czy mają Sapkowskiego.. Na szczescie dostałem satysfakcjonyjącą odpowiedz: Tak, mamy wszystkie.

Przyniosła mi uprzejma pani 3 ksiązeczki - Osatnie zyczenie, Miecz przeznaczenia i Krew Elfów :P Po 4 dniach intensywnej lektury do 3 w nocy oddałem jej all i wziąłem 3 kolejne części.. :D

Teraz chwilowo zatrzymałem się na "Chrzest Ognia"..

Sapkowski po prostu pisze niesamowicie.. Juz nie raz zachlysnałem sie ze smiechu.. ^^ Takie teksty to mało kto umie wymyslec, a on robi to mistrzowsko. Dlatego jeszcze raz dziękuje redakcji za polecanie książek, bez Was napewno bym nie "odkrył" Wiedźmina ^^ :)

(tak btw, dziekuje tez Czarnemu Iwanowi za "Książe Nicości" i (chyba) Allorowi za "Solaris" Lema).

Dziękuje i pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos z Redakcji interesuje sie mistycyzmem lub terroryzmem ?

No nie, bez przesady. Starajcie się te pytania jakoś lepiej wymyślać :/. Pare osób za głupie pytania dostawały warna, nie prowokujcie mnie. Nie chodzi o to, żeby zadać jakiekolwiek pytanie, ale żeby miało ono sens i było ciekawe.

Arnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wydanie "CDA Konsole" będzie oznaczać podział w redakcji ? Czy możliwe jest że część redakcji zniknie z "normalnego" CDA i przejdzie do czasopisma konsolowego ?

Za wczesnie jest, zeby mowic o takich rzeczach.

A czy w ogóle będą kolejne numery tego pisma? Bo jak na razie, to jest to "wydanie specjalne CDA". Tak mnie to zastanawia...

aha i czy jest szansa na demo MoH: Airborne w styczniowym CDA, czy będziecie wrzucać nowsze, hitowe dema? Bo nie wiem, czy odpalać zasysanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...