Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Traktowalbym raczej PC HITa jak tania serie gier, a nie jak czasopismo.
W praktyce - tak, teoretycznie jednak tego typu "twory" mają ISSN i są zarejestrowane jako czasopisma, nawet jeśli są to 4 strony połączone zszywkami. Niech ktoś mnie poprawi, jeśli się mylę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traktowalbym raczej PC HITa jak tania serie gier, a nie jak czasopismo.
W praktyce - tak, teoretycznie jednak tego typu "twory" mają ISSN i są zarejestrowane jako czasopisma, nawet jeśli są to 4 strony połączone zszywkami. Niech ktoś mnie poprawi, jeśli się mylę.

Nie chodzilo mi o kwestie formalne, tylko o fakt, ze PC HIT to jednak inny segment rynku, niz CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RoZy

No chyba nie chcesz, żebym zaczął wymieniać konkretne tytuły, jakie chciałbym znaleźć w cda? "Siema. Zamieścicie kiedyś XXX?. Pzdr." Sam byś mi za to dał warna. ;P

Mój wniosek jest taki: redakcja powinna zwyczajnie pogadać z czytelnikami na temat pełniaków. Jakaś ankieta by się przydała typu: "wolisz jedną lepszą grę na coverze czy kilka średnich przedstawicieli różnych gatunków?"

>>>Kazdy popwe "jedna lepsza" myslalc tutaj naturalnie, ze "lepsza dla mnie". Po czym podniesie sie wrzask, ze nie dosc ze jedna to jeszcze RTS albo FPS,a JA lubie RPGi mam was w d... zlodzieje, nie dbacie o czytelnikow, kupie se Clicka" itd. Zaklad?

Należy poznac gusta graczy,

>>>Zatem uwazasz, ze go nie znamy i decydujemy co dac wedle swego gustu albo rzutu monete? NO litosci.

bo to przecież pod nich robione jest pismo. A na razie odnoszę wrażenie, że redakcja wie lepiej i nie ma zamiaru o nic się nas pytać.

>>>No i co ty mi powiesz: Avp dajcie (mam w d... ze EA nie sprzedaje licencje), albo Diablo (co z tego, ze licencja kosztuje ponad 200.000 euro, to wasz problem!), albo KOTORA (a jak przekonancie LucasArts, zeby dal coverka, choc NIGDY swych gier nie sprzedaja - nie moja broszka). Albo ze staroci cos, np. Neverhood (to nic, ze NIKT tak naprawde nie wie kto ma jego prawa autorskie) albo gra XXX (co ztego, ze chodzi na Win'95 tylko, zrobcie tak, zeby na XP tez szla) itd.

Redakcja nie dyskutuje z wami, gdyz doskonale wie co chcecie. Ale wiedziec co chcecie, a moc to dac - to sa dwie zupelnie rozne sprawy.

Swoja droga pokaz mi JAKAKOLWIEK redakcje NA SWIECIE, ktora takie rzeczy uzgadnia z czytelnikami.

Nie znajdziesz. I juz wiesz czemu... mam nadzieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo Diablo (co z tego, ze licencja kosztuje ponad 200.000 euro, to wasz problem!)
Hmm, znacie cenę. Czyżby CDA swego czasu starało się o umieszczenie tej gry na coverku? Jeśli tak, to niech mi ktoś powie, iż nie próbujecie zdobywać jak najlepszych gier.

Oczywiscie, ze sie starala i nie tlyko tej... ale niektore zwyczajnie sa - chocbyze wzgledu an cene - poza zasiegiem.

Wyszlo nam, zejakby puscic D2 do CDA przy tej cenie to trzeba by sprzedac z 300.000 egz. pisma zeby wyjsc na swoje (tzn. NIE DOLOZYC, a nie ZAROBIC) wiec sorry Winnetou, poki z ceny nie spuszcza to sami wicie-rozumicie. A taki Blizzard boagty jest wiec mu wisi czy dostanie te 200K czy nie (policzcie ile maja z abonamentu WoW za miesiac) wiec targowac sie nie mozna i na znizke tez raczej nie ma co liczyc.

Ale naturalnie mozna marudzic, ze redakcja ma w de czytelnikow, bo nie dala Diablo 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszlo nam, zejakby puscic D2 do CDA przy tej cenie to trzeba by sprzedac z 300.000 egz. pisma zeby wyjsc na swoje (tzn. NIE DOLOZYC, a nie ZAROBIC) wiec sorry Winnetou, poki z ceny nie spuszcza to sami wicie-rozumicie
Oczywiście, że rozumiem. Mnie bardziej dziwi, iż w ogóle podchodziliście do tego typu tytułów, bo wiadomo, iż cena musiała być duża, żeby nie powiedzieć większa.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie jedno male pytanko. Czy te "o matko Tuska" godne pozalowania konkursy sms'owe sa doprawdy niezbedne? No ludzie! Ja rozumiem, ze dzisiaj mlodziez malo rozgarnieta, rozpita itd. itp. ale te pytania konkursowe sa w stylu: "Jak ma na imie Tadzio: A.Tadzio B.Ania C.Helcia". Przy tym pytania w polsatowskim audiotele wydaja sie byc przeznaczone dla tytanow umyslu... Przebijacie nawet mojego ulubienca z telewizji Solorza czyli: "Jak sie nazywa japonski rycerz? : A.Mintaj B.Masaj czy C.Samurai ;) ...... Jasna sprawa, ze jesli pytania beda zbyt trudne i tylko nieliczni beda znali odpowiedz to nikt na tym nie zarobi, no ale bez przesady... DUDE......not cool

W Polscacie bylo "A. Pigmej, B. Masaj, C. Samuraj. Do wygrania samochod Suzuki Samurai" :) - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wniosek jest taki: redakcja powinna zwyczajnie pogadać z czytelnikami na temat pełniaków. Jakaś ankieta by się przydała typu: "wolisz jedną lepszą grę na coverze czy kilka średnich przedstawicieli różnych gatunków?"

>>>Kazdy popwe "jedna lepsza" myslalc tutaj naturalnie, ze "lepsza dla mnie". Po czym podniesie sie wrzask, ze nie dosc ze jedna to jeszcze RTS albo FPS,a JA lubie RPGi mam was w d... zlodzieje, nie dbacie o czytelnikow, kupie se Clicka" itd. Zaklad?

Zakład! Zróbcie taką ankietę i zobaczymy czy rzeczywiscie jest to taki poroniony pomysł. :D A mówiąc serio: dlaczego wychodzisz z założenia, że wszyscy wasi czytelnicy to idioci, którzy nie rozumieją słowa pisanego? Jeśli pytania były by odpowiednio sformułowane, to dlaczego miałoby to nie wypalić?

>>>No i co ty mi powiesz: Avp dajcie (mam w d... ze EA nie sprzedaje licencje), albo Diablo (co z tego, ze licencja kosztuje ponad 200.000 euro, to wasz problem!), albo KOTORA (a jak przekonancie LucasArts, zeby dal coverka, choc NIGDY swych gier nie sprzedaja - nie moja broszka). Albo ze staroci cos, np. Neverhood (to nic, ze NIKT tak naprawde nie wie kto ma jego prawa autorskie) albo gra XXX (co ztego, ze chodzi na Win'95 tylko, zrobcie tak, zeby na XP tez szla) itd.
Akurat to tłumaczenie do mnie trafia.
Swoja droga pokaz mi JAKAKOLWIEK redakcje NA SWIECIE, ktora takie rzeczy uzgadnia z czytelnikami.

A nie macie ambicji byc tymi pierwszymi, którzy ustanowią nową jakosć? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówiąc serio: dlaczego wychodzisz z założenia, że wszyscy wasi czytelnicy to idioci

bo ty nim napewno jesteś

EDIT:Dostane osta trudno, ale powstrzymać się nie mogłem, prosze tylko abym bana nie dostał

Lepiej się powstrzymuj, bo to nieładnie tak nazywać innych. Jak sam stwierdziłeś: ostrzeżenie - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro eld jest obiektem tak powszechnej fascynacji, też nie będę już ukrywał swoich skłonności :) .

Mam pytanie: czy "eld" pisane z małej ma jakieś uzasadnienie, czy to, cytując pewną nieobojętną Ci osobę, Twój "własny wymysł"? Pytam, bo zauważyłem, że jakoś uparcie wszyscy piszą z dużej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam pytanie do redakcji. 1.Czy organizujecie jakies dni otwarte w redakcji czy coś takiego? Pytam bo z Wroclawia nie jestem ale jezeli by cos takiego istniało to chętnie bym przyjechał.

Mam jeszcze takie pytanko.

2.Czy Wy jako redakcja jeździcie po kraju by poznali Was czytelnicy? Wiecie takie wywiady i inne.

Przeglądałem ostatnio stare wydanie cd-a i byl artykuł jacy to Jesteście głodni i niedożywieni.

3.Dlatego pytam się Was czy jeżeli przywiozę do redakcji świnkę oczywiście taką zabita i przerobiona na podroby to czy wydacie mi Smugglera? Pasztety pieczone, w jelicie, kiełbasa swojska,boczek wędzony, poledwiczki, smalceson pieczony itd..... :D8) :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro eld jest obiektem tak powszechnej fascynacji, też nie będę już ukrywał swoich skłonności :) .

Mam pytanie: czy "eld" pisane z małej ma jakieś uzasadnienie, czy to, cytując pewną nieobojętną Ci osobę, Twój "własny wymysł"? Pytam, bo zauważyłem, że jakoś uparcie wszyscy piszą z dużej.

'eld' z malej litery pisze od czasow gry w ET, roznicy dla mnie w sumie nie ma. zona uzywa duzej litery, chociaz wole jak mowi do mnie inaczej :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ponownie daliście Dungeon Keeper'a do Gier Wiecznie Żywych? Zamiast robić jakieś powtórki mogliście dać coś innego, przecież jest tyle gier, które mogły tam trafić.

Bo nowym graczom trzeba klasyke przypominac - wiem, ze starsi gracze to wiedza, znaja itd. no ale powinni sie poswiecic dla dobra nowej generacji, dla ktorych Quake 2 to juz prehistoria :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wniosek jest taki: redakcja powinna zwyczajnie pogadać z czytelnikami na temat pełniaków. Jakaś ankieta by się przydała typu: "wolisz jedną lepszą grę na coverze czy kilka średnich przedstawicieli różnych gatunków?"

>>>Kazdy popwe "jedna lepsza" myslalc tutaj naturalnie, ze "lepsza dla mnie". Po czym podniesie sie wrzask, ze nie dosc ze jedna to jeszcze RTS albo FPS,a JA lubie RPGi mam was w d... zlodzieje, nie dbacie o czytelnikow, kupie se Clicka" itd. Zaklad?

Zakład! Zróbcie taką ankietę i zobaczymy czy rzeczywiscie jest to taki poroniony pomysł. :D

>>>Robilismy i jest. Ludzie wrzucali: AvP, KOTOR, Black & White, HL i HL2 itd. Naprawde nie trzeba robic ankiey, by wiedziec, ze ludzie chca jak najlepszych gier za jak najmniejsza cene.

A mówiąc serio: dlaczego wychodzisz z założenia, że wszyscy wasi czytelnicy to idioci, którzy nie rozumieją słowa pisanego?

>>>Pokaz mi gdzie wysnuwam taka teze. I kontrpytanie: dlaczego wymyslasz bezsensowne zarzuty?

Jeśli pytania były by odpowiednio sformułowane, to dlaczego miałoby to nie wypalić?

<<<No jasne, tylko jak sformulowac ODPOWIEDNIO pytanie? "Powiedz mi jakie pelniaki chcialbys widziec w CDA, ale zanim tio powiesz zorientuj sie doskonale w aktualnej ofercie, cenach licencji, itd. - o ktorych ci zreszta nikt nie powie bo to tajemnica sluzbowa - i wtedy powiedz, jakie pelniaki z tych mozliwych dla CDA widzialbys w pismie? No to prosze bardzo, odpowiedz.

>>>No i co ty mi powiesz: Avp dajcie (mam w d... ze EA nie sprzedaje licencje), albo Diablo (co z tego, ze licencja kosztuje ponad 200.000 euro, to wasz problem!), albo KOTORA (a jak przekonancie LucasArts, zeby dal coverka, choc NIGDY swych gier nie sprzedaja - nie moja broszka). Albo ze staroci cos, np. Neverhood (to nic, ze NIKT tak naprawde nie wie kto ma jego prawa autorskie) albo gra XXX (co ztego, ze chodzi na Win'95 tylko, zrobcie tak, zeby na XP tez szla) itd.

Akurat to tłumaczenie do mnie trafia.

<<<No pewnie, bo kazdy gosc, co tydzien temu kupil kompa bez problemu odpali sobie gre spod DOS pod XP, wystarczy tylko 3-stronicowy poradnik drobna czcionka. Ktos taki NA PEWNO nie odesle plytki z komentarzem "nie dziala!" albo wyzwiskami "wy zlodzieje, sprzedajacie niedzialajace gierki" i bedzie ciagla kupowal CDA, bo uwielbia wydawac kase na gry, ktore za Chiny my sie nie uruchamiaja. Masz racje.

Swoja droga pokaz mi JAKAKOLWIEK redakcje NA SWIECIE, ktora takie rzeczy uzgadnia z czytelnikami.

A nie macie ambicji byc tymi pierwszymi, którzy ustanowią nową jakosć? :)

>>>Nie wczesniej niz ty zaczniesz produkcje samochodow na TROJKATNYCH kolach. Tez bedziesz pierwszy, ktory ustanowi te nowa jakosc. Powodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam pytanie do redakcji. 1.Czy organizujecie jakies dni otwarte w redakcji czy coś takiego? Pytam bo z Wroclawia nie jestem ale jezeli by cos takiego istniało to chętnie bym przyjechał.

Mam jeszcze takie pytanko.

>>>Nie organizujemy ale jesli nie mamy totalnego zapier... a ktos przyjedzie i chce zwiedzic redakcje, to nie mamy nic przeciwko.

2.Czy Wy jako redakcja jeździcie po kraju by poznali Was czytelnicy? Wiecie takie wywiady i inne.

>>>Tez cos, co ja - Doda?

Przeglądałem ostatnio stare wydanie cd-a i byl artykuł jacy to Jesteście głodni i niedożywieni.

<<<I nieumyci.

3.Dlatego pytam się Was czy jeżeli przywiozę do redakcji świnkę oczywiście taką zabita i przerobiona na podroby to czy wydacie mi Smugglera? Pasztety pieczone, w jelicie, kiełbasa swojska,boczek wędzony, poledwiczki, smalceson pieczony itd..... :D8) :twisted:

<<<Zjemy ciebie, bo bardziej lubimy baranine niz wieprzowine.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszlo nam, zejakby puscic D2 do CDA przy tej cenie to trzeba by sprzedac z 300.000 egz. pisma zeby wyjsc na swoje (tzn. NIE DOLOZYC, a nie ZAROBIC) wiec sorry Winnetou, poki z ceny nie spuszcza to sami wicie-rozumicie

Oczywiście, że rozumiem. Mnie bardziej dziwi, iż w ogóle podchodziliście do tego typu tytułów, bo wiadomo, iż cena musiała być duża, żeby nie powiedzieć większa.

Zarzucic wedke nie zaszkodzi, czasem sie trafiaja fuksy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...