Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Chwila jeżeli w najnowszym numerze click'a będzie podkładka a będzie to (09/2007) to czemu piszecie że dziś jest już dostępna? Przecież jest sierpień. I tu też moja prośba, proszę poprawcie to ponieważ nie kupuje click'a ale ten jeden numer wydaje mi się atrakcyjny :lol:

Wszystko sie zgadza, wiec moze zamiast robic zamieszanie po prostu idz do kiosku. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to forum moderuje tyle lat i czytam te pytania do redakcji to ciągle nie mogę się nadziwić, że ludzie są w stanie wpaść na jeszcze głupsze pytania niż do tej pory widziałem. Jak tak dalej pójdzie to ostrzeżenia trzeba będzie za to stawiać - ludzie, proszę, zadawajcie jakieś sensowne pytania. Ten wątek nie jest po to, żeby zadać jakiekolwiek pytanie, ale żeby się czegoś od redakcji dowiedzieć. Naprawdę nie macie innych pytań?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do redakcji:

Czy dacie może do któregoś numeru na płytce grę Tycoon city New York ? tylko o tyle pytam o nic więcej :)

Argh, to już chyba wolałem te idiotyczne pytania. Zapamiętajcie: na pytania o pełne wersje gier redakcja nie odpowiada.

Arnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Smugglera:

Czym robisz swoje zdjęcia? (Mam nadzieję, że nie jakimś biednym kompaktem ;))

Zdjecie robi fotograf. Aparat tylko utrwala. Mam i "biedy kompakt", ktory w wielu sytuacjach bardziej sie przydaje niz cyfrowa lustrzanka, ktora tez mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W najnowszym (09/2007) numerze magazynu Click! znajdziecie specjalny prezent - podkładkę pod mysz z logo CD-Action! Click! z podkładką CDA dostępny jest w sprzedaży od dziś, w cenie 6,99 zł."

A ja mam pytanie, bo na stronie clicka nic nie ma na ten temat.

Czy podkladka jest dodawana do każdego numeru czy tylko do wybranych?

Może to jest pytanie nie na temat, ale skoro ich już reklamujecie to sie spytam o to ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler Smuggler wielkie pytanie !

Anty Fani gadają że byłeś w SB to prawdą jest ?

Ostrzegałem - dostajesz warna.

Arnie

_________________

Wg mnie dostał warna bezpodstawnie gdyż po prostu chciał potwierdzić informacje które zobaczył na stronie antyfanowskiej. Oczywiście Smugg nie musi potwierdzać ale jest to poprostu ograniczanie zadawani czasem "agresywnych" pytań.

Doczytaj za co dostał tego osta. Nie za to konkretne pytanie, ale za kolejne głupie pytanie. Inna sprawa, że samo pytanie też wykracza poza granice absurdu, bo okazuje się że młodzież zaczyna się posługiwać językiem polityków. - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tego clicka. Znowu wtrącę moją uwage wiecie skąd oni mają te podkładki :) :arrow: wy je im daliście czy tam sprzedaliście te co wam zostały bo kiedyś też dodaliście :rotfl:

Wiesz, CDA i CLICK mają tego samego wydawcę i nie ma co ukrywać, także ( prawie ) tych samych redaktorów np. REDNACZ : Hut Sędzimir lub zastępca naczelnego Qn'ik. Na pewno to co zostało po numerze specjalnym 2005r. w CDA z okładek, dodano do nowego numeru Click, tak samo jak i dwie częsci Thief'a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś już kiedyś o to pytał.

Jakoś dawno w CDA nie dostrzegłem żadnej działalności imć pana o ksywce Campari. Zrezygnował z pracy w CDA, czy może była to jedna z "dodatkowych" ksywek któregoś z redaktorów/współpracowników? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Smugglera:

Czym robisz swoje zdjęcia? (Mam nadzieję, że nie jakimś biednym kompaktem ;))

Zdjecie robi fotograf. Aparat tylko utrwala. Mam i "biedy kompakt", ktory w wielu sytuacjach bardziej sie przydaje niz cyfrowa lustrzanka, ktora tez mam.

No wiadomo, że w niektórych kompakcik jest lepszy, dlatego i ja mam. A co do lustrzanki, co dokładnie posiadasz? ;) Ja aktualnie mam Nikona D80 z Nikkorem DX 18-55 i Olympusa E510 z ZUIKO 14-54.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, czy cała tan nasza pisanina w Komentarzach na temat powstających gier ma jakiś sens. Czy przed wyjazdem na spotkanie z twórcami tej czy innej gry wytypowany do wyjazdu ochotnik przegląda i wynotowuje sobie jakie uwagi ma społeczność czytelników i forumowiczów CDA czy też łyka tylko marketingową papkę i wraca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś już kiedyś o to pytał.

Jakoś dawno w CDA nie dostrzegłem żadnej działalności imć pana o ksywce Campari. Zrezygnował z pracy w CDA, czy może była to jedna z "dodatkowych" ksywek któregoś z redaktorów/współpracowników? :wink:

Siedzi w Londynie, a pisze (czasem) juz dla Polityki. Jak widac dajemy dobra szkole :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...