Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Dość dawno temu przez parę miesięcy w AR w nagłówku było zdjęcie jakiegoś gościa - twarz miał niebieską, a na głowie czerwoną gwiazdę. Pamiętacie? To moim zdaniem był Smuggler.

Niby jest taki tajemniczy i w ogóle, ale jakby się zastanowić, to wiemy o nim dużo wiecej, niż o jakimkolwiek innym redaktorze.

1. Ma 40-50 lat (raczej bliżej 40).

2. Ma żonę (czasem coś tam o niej wspomni).

3. Raczej nie ma dzieci (odkąd czytam CDA nie napisał o nich ani zdania).

4. Interesuje się fotografią.

5. Lubi czytać i czyta dość dużo.

6. Jest fanem Garfielda.

7. Mieszka we Wrocławiu.

8. Ma stosunkowo wysokie stanowisko - reszta redakcji traktuje go inaczej niż siebie na wzajem, tacy grzeczniutcy są. :) Choć może być to kwestia wieku. :P

9. Lubi Old Smuggler Whiskey.

10. itp.

11. itd

Myślę, że gdyby komuś się chciało, to bez trudu odgadłby prawdziwą torzsamość Smugglera. Tylko po co?

EDIT: Jest to odpowiedź na post na temat tożsamości Smugglera, ale widzę, że jakiś okrutny moderator go skasował, zatem sorry za OT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Jest to odpowiedź na post na temat tożsamości Smugglera, ale widzę, że jakiś okrutny moderator go skasował, zatem sorry za OT.

Nie okrutny moderator, tylko zapobiegliwy autor, który stwierdził, że woli nie otrzymywać pytań dot. tożsamości Smugglera ;].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doczekałem sie odpowiedzi na moje pytanie, więc je powtórzę: Jaki procent wydawanych na PC gier recenzujecie w waszym piśmie (oczywiście w przybliżeniu)?

Nic mi nie wiadomo o tym, zebysmy prowadzili tego rodzaju statystyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo, macie w redakcji sztab fanów LOST.

Że wyjdzie ta gra od Ubisoftu już straciłem nadzieję,

ale jest takowa na komórki.

Czy można się spodziewać recki w KMG ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość dawno temu przez parę miesięcy w AR w nagłówku było zdjęcie jakiegoś gościa - twarz miał niebieską, a na głowie czerwoną gwiazdę.

Chciałbym tylko zwrócić uwagę, że nie tak dawno temu (bo w nowym nr znowu jest) i nie przez kilka miesięcy :).

EDIT: I to nawet ja porównałem to niebieskie zdjęcie ze zdjęciem Mac Abry. Heh... Nie wiem po co, ale beznadziejna sprawa. Zmieniłem się i nie interesuje mnie to :).

Kimkolwiek by Smuggler nie był, na pewno jest człowiekiem (bo przecież nie kosmitą, albo Bobrem? Wyobraźcie sobie Bobra piszącego na klawiaturze). Czy jest tylko czyimś wirtualnym wcieleniem, czy jest prawdziwy to nie ma znaczenia, ważne, że nie jest jakimś algorytmem do odpowiadania listów.

Pytania do Redakcji:

1. Czy w związku z tym, że Qn'ik awansował, nie będzie teraz pisał recenzji tak często jak kiedyś (tak jak Mac Abra)?

2.Dlaczego we wstępniaku niema podpisu Qn'ika?

3.Pamiętacie Action Plus? Tworzyła go w większości redakcja CD-Action. W takim razie kim był Jah Jah :)? Na str.60 napisał, że jest wielkim fanem Gwiezdnych Wojen (Mr Jedi i nawet w tamtych czasach się jeszcze angażował w takie rzeczy), ale nie ma go w stopce redakcyjnej. Smuggler na pewno nie, bo nie nazwał by czasopisma gazetą ("Zresztą wtedy wyszłoby, że tak naprawdę całą gazetę robię ja, a wszyscy inni to moje wcielenia. ;-)"). Może Ghost? Albo ktoś nowy?

4. Dlaczego stawiacie emotikonki po kropce :P? Raczej nie jest nigdzie określone w jaki sposób powinno się je stawiać, bo nie są uwzględnione w poprawnej pisowni (czy jakoś tak), ale uważam, że emotikonka powinna znajdować się na końcu zdania do którego się tyczy, a nie po zdaniu. Coś jak "!", lub "?", których nie stawia się po kropce, tylko zamiast (a właściwie na kropce :) ). Chyba, że te emotikonki stawiacie na początku zdania, wtedy ok :). Jeżeli się mylę, postawcie kontrargumenty :P.

5. Super, że daliście "soundtrack" z Dooma :). Ponawiam swoją propozycję, częstszego dawania ścieżek dźwiękowych z gier, gdyż jesteście pismem dla graczy, więc takie coś pasuje jak ulał do tej definicji :). Bajecznie by było, gdybyście dodawali soundtracki nie w mp3, tylko na osobnej płycie CD-Audio. Przypominam także fakt, że w Polsce trudno zdobyć muzykę z gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Necie jest juz trailer do tej gry.

:arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=NtP8RZVbc0A

THAT ROCKS! Powiem szczerze, że nie śledzę na bieżąco newsów.

Dzięki, CormaC!

Szkoda, że na razie nie wiadomo nic o wymaganiach sprzętowych (oby nie była konieczna Vista),

bo ja już zamierzam położyć na tej grze łapy.

No i co z tą recenzją wersji na komórki? Będzie, czy nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego byliście tak łaskawi i pozwoliliście czytelnikom "Clicka!" rozkoszować się tą aromatyczną wonią podkładki pod myszkę z logo CDA?* My, Wasi Czytelnicy, straciliśmy excluzive!

*-znajduje się w najnoszym Clicku!

CDA miało już podkładke pod mysz (bodajże 2 lata temu jako prezent pod choinke) i jakoś nie umarłem, z powodu, że "Click!" daje podkładki nadrabiając tekstem - który wg mnie jest załosny (najlepiej by wszystkim dali maks ocene i w dziub).

P.S. jak tak bardzo chcesz to ci nikt nie zabrania kupic egzemplarza "Click!" co nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego byliście tak łaskawi i pozwoliliście czytelnikom "Clicka!" rozkoszować się tą aromatyczną wonią podkładki pod myszkę z logo CDA?* My, Wasi Czytelnicy, straciliśmy excluzive!

*-znajduje się w najnoszym Clicku!

CDA miało już podkładke pod mysz (bodajże 2 lata temu jako prezent pod choinke) i jakoś nie umarłem, z powodu, że "Click!" daje podkładki nadrabiając tekstem - który wg mnie jest załosny (najlepiej by wszystkim dali maks ocene i w dziub).

P.S. jak tak bardzo chcesz to ci nikt nie zabrania kupic egzemplarza "Click!" co nie?

Chyba nie wyczułeś nutki ironii, tylko potraktowałeś mój post jako skargę na to, że w Clicku jest podkładka z logo CDA (którą de facto mam jeszcze gdzieś w szufladzie) ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kazdy kupil CDA ktore bylo 2 lata temu... ja wtedy dopiero zaczynalem kupowanie (wczesniej pare numerow bylo).

Szkoda ze nie ma teraz tej podkładki;(. Musze wybąblować 7,50 na jakiegos clicka. No moze i nie musze ale chcialbym taka podkladke, pomyslcie o tym, redakcjo.

(Te co byly 2 lata temu sa juz pewno zajezdzone;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

color]

Pytania do Redakcji:

1. Czy w związku z tym, że Qn'ik awansował, nie będzie teraz pisał recenzji tak często jak kiedyś (tak jak Mac Abra)?

>>>No coz, wziawszy poprawke ze ma kredyt na mieszkanie to pewnie bedzie pisal. Tylko kiedy bedzie spal.

2.Dlaczego we wstępniaku niema podpisu Qn'ika?

>>>Tego nie wiem.

4. Dlaczego stawiacie emotikonki po kropce :P? Raczej nie jest nigdzie określone w jaki sposób powinno się je stawiać, bo nie są uwzględnione w poprawnej pisowni (czy jakoś tak), ale uważam, że emotikonka powinna znajdować się na końcu zdania do którego się tyczy, a nie po zdaniu.

<<<W sumie mi to obojetne, byle bylo wiadome czego sie tyczy. :P O!

5. Super, że daliście "soundtrack" z Dooma :). Ponawiam swoją propozycję, częstszego dawania ścieżek dźwiękowych z gier, gdyż jesteście pismem dla graczy, więc takie coś pasuje jak ulał do tej definicji

>>>Jak sie trafi tio sie da, a to takie proste nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kazdy kupil CDA ktore bylo 2 lata temu... ja wtedy dopiero zaczynalem kupowanie (wczesniej pare numerow bylo).

Szkoda ze nie ma teraz tej podkładki;(. Musze wybąblować 7,50 na jakiegos clicka. No moze i nie musze ale chcialbym taka podkladke, pomyslcie o tym, redakcjo.

(Te co byly 2 lata temu sa juz pewno zajezdzone;))

Wątpię, czy są, jak ją zobaczysz (a raczej jak poczujesz, po rozerwaniu folii) to się dowiesz dlaczego są poupychane w niedostępne miejsca pokoju ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Dlaczego stawiacie emotikonki po kropce :P? Raczej nie jest nigdzie określone w jaki sposób powinno się je stawiać, bo nie są uwzględnione w poprawnej pisowni (czy jakoś tak), ale uważam, że emotikonka powinna znajdować się na końcu zdania do którego się tyczy, a nie po zdaniu.

<<<W sumie mi to obojetne, byle bylo wiadome czego sie tyczy. :P O!

To jest właśnie ciekawe zagadnienie i można by z tym do Miodka czy innego Bralczyka pójść :). Kiedy byłem newsmanem na pewnej dużej stronie tłukli mi do głowy, że emotikonka ma być zawsze przed kropką, a nie po. Czyli tak :). Wydaje mi się to jakieś ładniejsze i bardziej poprawne, bo ten "uśmiech" jest częścią zdania, więc powinien być przed kropką. Czy prof. Bralczyk prowadzi jeszcze swój program na Dwójce? :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Dlaczego stawiacie emotikonki po kropce :P? Raczej nie jest nigdzie określone w jaki sposób powinno się je stawiać, bo nie są uwzględnione w poprawnej pisowni (czy jakoś tak), ale uważam, że emotikonka powinna znajdować się na końcu zdania do którego się tyczy, a nie po zdaniu.

<<<W sumie mi to obojetne, byle bylo wiadome czego sie tyczy. :P O!

To jest właśnie ciekawe zagadnienie i można by z tym do Miodka czy innego Bralczyka pójść :). Kiedy byłem newsmanem na pewnej dużej stronie tłukli mi do głowy, że emotikonka ma być zawsze przed kropką, a nie po. Czyli tak :). Wydaje mi się to jakieś ładniejsze i bardziej poprawne, bo ten "uśmiech" jest częścią zdania, więc powinien być przed kropką. Czy prof. Bralczyk prowadzi jeszcze swój program na Dwójce? :).

Z tego co wiem to koniec zdania ma miejsce gdy pojawi się kropka - czyli definitywne zakończenie wypowiedzi. W takim razie biorąc to na logikę - emotikonkę należy wstawiać przed kropką gdyż tyczy się danego zdania. Czyli w taki sposób jak Arnie to pokazał :). No... z pewnością estetyczniej to wygląda :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie biorąc to na logikę - emotikonkę należy wstawiać przed kropką gdyż tyczy się danego zdania. Czyli w taki sposób jak Arnie to pokazał :). No... z pewnością estetyczniej to wygląda :).

A wedlug mnie lepiej wyglada smiley wstawiony po kropce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO emotikonka powinna jednak znajdować się za kropką, dlatego że wtedy niemożliwa jest sytuacja, gdy kropka "wisi" samotnie, gdyż została przeniesiona do drugiej linijki

To akurat nie jest argument. Mozna niezwykle latwo zapobiec przeniesieniu czegokolwiek do kolejnej linijki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to koniec zdania ma miejsce gdy pojawi się kropka - czyli definitywne zakończenie wypowiedzi. W takim razie biorąc to na logikę - emotikonkę należy wstawiać przed kropką gdyż tyczy się danego zdania. Czyli w taki sposób jak Arnie to pokazał :). No... z pewnością estetyczniej to wygląda :).

Wydaje mi się że emotka ma służyć wyrażeniu emocji (trochę niezręcznie to zabrzmiało) i umożliwić czytającemu jednoznaczne zrozumienie o co autorowi chodzi, a więc nie jest częścią zdania tylko pisanym odpowiednikiem intonacji i powinna znaleźć się po kropce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że emotka ma służyć wyrażeniu emocji (trochę niezręcznie to zabrzmiało) i umożliwić czytającemu jednoznaczne zrozumienie o co autorowi chodzi, a więc nie jest częścią zdania tylko pisanym odpowiednikiem intonacji i powinna znaleźć się po kropce.

A mi wydaje się, że każdy może stawiać jak i gdzie chce. No tak jak my "różne słówka" jak np. pan Kiepski z kurde.

A szczerze to mi to lotto gdzie jest :).:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W najnowszym (09/2007) numerze magazynu Click! znajdziecie specjalny prezent - podkładkę pod mysz z logo CD-Action! Click! z podkładką CDA dostępny jest w sprzedaży od dziś, w cenie 6,99 zł."

Chwila jeżeli w najnowszym numerze click'a będzie podkładka a będzie to (09/2007) to czemu piszecie że dziś jest już dostępna? Przecież jest sierpień. I tu też moja prośba, proszę poprawcie to ponieważ nie kupuje click'a ale ten jeden numer wydaje mi się atrakcyjny :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...