Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

jak jak zawsze pier...niczy glupoty. Ja nawet w DK nie gralem. Ale ktos tu wie lepiej ode mnie jakie sa moje gusta, jak widze.

Może mu chodziło o "granie" w takiego Dungeon Keepera w realu :wink: . Gdzie lochem, ma być redakcja.

Raczej o wierszówkę za tekst do GWŻ - ciekawe co to może być? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Elda:

Jaka jest twoja opinia na temat Therion (oj coś czuję, że nie lubisz), Bathory (jeśli lubisz, to które albumy?), Summoning i Moonsorrow? I może jeszcze Arcturus?

Przepraszam, że o tyle zespołów się pytam, ale jestem zwyczajnie ciekaw... Bo gust masz wyjątkowy, to dzięki Tobie (no i dzięki CDA, w którym przeczytałem) wpadłem w Bodomów (szkoda, że ostatnia płyta to taki ehm... kał) i Nevermore.

I do Elda oraz reszty redaktorów - ma ktoś z was może profil na last.fm?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytanka.

1. Czy to prawda, że w numerze wrześniowym ma być Tipsomaniak :wink: (Tak pisze w Tipsomaniaku Total 2007)?

<<<Zobaczymy wkrotce

2. Dlaczego w CDA nie ma już tych małych poradników?

>>>Bo nikt nie powiedzial, ze beda wiecznie. Na razie specjalnie nie ma gier, do ktorych warto by je wydac. Ale jak beda to sie pomysli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler

Trochę rozczarowała mnie rozmowa z tobą.

>>>W blizszym kontakcie duzo trace.

Przynajmniej wiem teraz trochę więcej o kulisach waszej pracy, rozwiałeś też kilka moich wątpliwości i złudzeń - i za to wielkie dzięki - ale po osobie twojego pokroju spodziewalem sie jednak bardziej przyjacielskiego (albo przynajmniej wyrozumiałego) tonu.

<<<Kazdy moze miec gorszy dzien, a ja aniolem niestety nie jestem i tez czasem moge po prostu nie byc w fazie.

Rozumiem, że może dla ciebie dyskusja ze mną to żadna przyjemność, bo gości takich jak ja, którzy pytają o pierdoły i chcą mieszać w nie swoje sprawy są tysiące, ale niesmak pozostaje.

>>>Gdyby to nie byla dla mnie przyjemnosc, nie byloby mnie tutaj. Ale czasem mecza mnie 20002 pytania o to samo w taki sam sposob, coz poradze. FAQ nie czytacie, a jakbys n-ty raz musial od poczatku to samo tlumaczyc...

Dlatego nie jestem nauczycielem :)

Aha, w dalszym ciagu sądzę, że nie do końca się zrozumielismy, bo ja wcale nie proponowałem stworzenia listy gier, których życzą sobie czytelnicy i którą mielibyście się kierować. Ja was po prostu chciałem zachęcic do otwartej dyskusji... Dobra, nie wracajmy już do tego.

>>>A ja ci jeszcze raz powtarzam, ze otwarta dyskusja nie ma sensu o tyle, ze nie znajac mozliwosci i realiow, nie wiecie co mozna dostac, a co nie, wiec bedzie to z waszej strony raczej lista marzen i postulatow...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę rozczarowała mnie rozmowa z tobą. Przynajmniej wiem teraz trochę więcej o kulisach waszej pracy, rozwiałeś też kilka moich wątpliwości i złudzeń - i za to wielkie dzięki - ale po osobie twojego pokroju spodziewalem sie jednak bardziej przyjacielskiego (albo przynajmniej wyrozumiałego) tonu.

Widocznie przeliczyłeś się ze swoimi spodziewaniami. Co do tonu twojego rozmówcy, to się nie dziwię, bo wszędzie napotykamy się na chamów.

<<<Zatem zacytuj choc jedna moja CHAMSKA wypowiedz z tej dyskusji.

Ja was po prostu chciałem zachęcic do otwartej dyskusji... Dobra, nie wracajmy już do tego.

Równie dobrze mogłeś zachęcać krzesło do tanczenia. Tyle, że krzesło przynajmniej nie będzie się panoszyć. Panowie z redakcji wiedzą najlepiej i niepozwolą ci zniszczyć swojego małego wyimaginowanego świata, w którym są nieomylni.

Jak rozumiem ty wiesz LEPIEJ od nas co myslismy, co robimy, itd. Pogratulowac. To moze jeszcze zawartosc nr 09 wacpan wczesniej oglosi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Elda:

Jaka jest twoja opinia na temat Therion (oj coś czuję, że nie lubisz),

skonczyl sie ten zespol razem z albumem "theli"

Bathory (jeśli lubisz, to które albumy?), Summoning

nie slucham, nie trawie

i Moonsorrow?

bardzo lubie, choc nie jest to moj ulubiony gatunek

I może jeszcze Arcturus?

ostatni album jest minimalistyczny i zachowawczy, a miejscami slaby. szkoda, bo przez prawie dekade uwazalem arcturus za czysty, nieskalany geniusz przekraczajacy wszelkie granice (tak, lubie rowniez krazek z remixami. nie przeszkadza mi techno w wykonaniu arcturusa - hehe). na szczescie chlopaki sami doszli do wniosku, ze nie ma sensu wydawac tak przecietnych plyt i znowu sie rozwiazali. mam nadzieje, ze ostatecznie... chyba, ze reaktywuja sie znowu z garmem na wokalu :)

I do Elda oraz reszty redaktorów - ma ktoś z was może profil na last.fm?

po raz chyba trzeci odpowiem NIE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld, wielkie dzięki za odpowiedź :) Przepraszam, za zadane po raz n-ty jak widzę pytanie o Last.fm, ale te wątki mają mnóstwo stron. La Masquarade Infernale Arcturusa to moim zdaniem jak to sam określiłeś nieskalany geniusz... Ostatnia płya strasznie minimalistyczna, może nie zła, ale jak na Arcturusa - słaba. Garm na wokalu miażdżył :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, za zadane po raz n-ty jak widzę pytanie o Last.fm, ale te wątki mają mnóstwo stron.

Mała instrukcja jak przeszukać taką ilość stron w kilka minut:

1. Otworzyć ostatnią stronę w danym temacie.

2. Nacisnąć CTRL+F.

3. Wpisać poszukiwane słowo.

4. Jeżeli brak wyników wyszukiwania należy cofnąć się o jedną stronę do tyłu i przejść do punktu 2, w przeciwnym wypadku skończyć poszukiwania.

Można by z tego stworzyć algorytm, albo coś na wzór programowania, ale myślę, że w takiej postaci chyba każdy zrozumie :). Zadanie to niekiedy może utrudnić "prędkość" wczytywania się forum, która wynosi czasami od kilkudziesięciu sekund do kilku minut, nie wiem czemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. W Tipsomaniaku 2006 kiedy to był plebiscyt na grę dziesięciolecia, daliście spis pełnych gier oraz numer (numer gazetki w którym była owa gra wydana) do niej przypisany. Nieznalazłem jednakże pierwszych bodajże 12 numerów. czy to oznacza że prawie przez cały pierwszy rok istnienia Cd-Action nie było dodawanych gier? Czy też nie pamiętacie jakie one były (choć w to wątpie :wink: )

następne pytanie czy dostanę odpowiedź bo ciekawi mnie to? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. W Tipsomaniaku 2006 kiedy to był plebiscyt na grę dziesięciolecia, daliście spis pełnych gier oraz numer (numer gazetki w którym była owa gra wydana) do niej przypisany. Nieznalazłem jednakże pierwszych bodajże 12 numerów. czy to oznacza że prawie przez cały pierwszy rok istnienia Cd-Action nie było dodawanych gier? Czy też nie pamiętacie jakie one były (choć w to wątpie :wink: )

następne pytanie czy dostanę odpowiedź bo ciekawi mnie to? :wink:

Pierwszą grą dodaną do CDA był pinball Timeshock, zaraz sprawdzę w płytach i dopiszę, który to był numer... I to nie był pierwszy numer CDA.

Edit: Numer lipcowy 1998, ogólnie numer dwudziesty szósty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem graczem od 7 roku zycia gdy chodzilemdo kuzyna na pc w 2001 pierwszy raz zagralem u niego w aliens vs predator 2 gra tak mi sie spodobala ze do dzis staram sie ja jakos zdobyc i tu nasuwa sie moje pytanie do redakcji czy moglaby w ktoryms numerze cda zamiescic avp?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem graczem od 7 roku zycia gdy chodzilemdo kuzyna na pc w 2001 pierwszy raz zagralem u niego w aliens vs predator 2 gra tak mi sie spodobala ze do dzis staram sie ja jakos zdobyc i tu nasuwa sie moje pytanie do redakcji czy moglaby w ktoryms numerze cda zamiescic avp?

Coś słabo szukałeś.

http://www.allegro.pl/search.php?string=al...0&country=1

http://www.allegro.pl/

search.php?string=Alien%2A&category=45713&country=1

http://www.allegro.pl/item226434701_aliens...predator_2.html

A CDA nie jest listą życzeń i nigdy jeszcze nie dali gry o którą się prosiło na forum (słusznie zresztą)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam pretensji do tej odpowiedzi gdyz przesadzilem z tym koncertem zyczen a na allegro bylem wyslalem do goscia maila a licytacja sie konczy za 3h jednak w cd-a zagoscily gothic splinter cell itp wiec myslalem ze avp 2 tez zagosci gdyz to njie jest jakas du*iata gierka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam pretensji do tej odpowiedzi gdyz przesadzilem z tym koncertem zyczen a na allegro bylem wyslalem do goscia maila a licytacja sie konczy za 3h jednak w cd-a zagoscily gothic splinter cell itp wiec myslalem ze avp 2 tez zagosci gdyz to njie jest jakas du*iata gierka

może kiedyś zagości ale prośby niczego nie przyspieszą, a mogą tylko wkurzyć redakcję ;p więc albo sobie kupisz albo musisz czekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede musial jeszcze poczekac gdyz w cieszynie za ch**a nie moga sprowadzic avp2 c**le jedne a zanim gostek sie odezwie na allegro to mi licytacja przejdzie przerabane

jeśli naprawdę tak potrzebujesz tej gry to możesz sobie kupić np. tu http://wirtus.pl/shop/produkt.php?Kategori...;ProduktID=7225

zamiast się tu wyżalać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede musial jeszcze poczekac gdyz w cieszynie za ch**a nie moga sprowadzic avp2 c**le jedne a zanim gostek sie odezwie na allegro to mi licytacja przejdzie przerabane

Proszę zapoznać się z regulaminem - następny wykropkowany wulgaryzm zostanie nagrodzony ostrzeżeniem.

Przyrzeczenie poprawy przyjąłem.

Czy na wrześniowy Cover załapie się demo BioShock'a (hehe tylko 1,8 GB !!! - ludzie to się zaczyna robić jakaś epidemia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...