Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Kto jest ojcem dziecka Anety Krawczyk?

Przejrzałem sobie te 7 postów które z siebie wymęczyłeś i o ile nie zmienisz stylu i formy pisana to nie wróżę Ci zbyt długiej kariery na forum. Przede wszystkim przeczytaj regulamin. Przestań strugać pajaca zadając debilne pytania i naucz się korzystać z funkcji "szukaj" na forum. Takie pytanie jakie zadałeś kwalifikuje się do ostrzeżenia, nie dostałeś go tylko dlatego że dopiero od dziś piszesz na forum. - RoZy

Ja tu nie jestem dla długiej kariery.

I warna chcę, warna!

Da się zrobić - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do Smugglera.

Czy rozpoczynając walkę z piractwem na forum, chodziło Ci o formę, w jaką przyoblekają ją co niektórzy forumowicze? Nie o to idzie, że pytanie / udzielanie odpowiedzi / przyznanie się do procederu w temacie piractwa jest zakazane. To nie podlega dyskusji. Chodzi o inkwizytorską nadgorliwość. Podoba Ci się taki przykład? Albo np., wzajemne oskarżenia i podejrzenia, gdy w Filmach ktoś opiszę jakiś tytuł z datą podejrzanie dla niektórych za bliską względem polskiej premiery? Walka z piractwem zasługuję na pełne poparcie, ale jakieś prewencyjne śledztwa, donosy i takie tam jakoś się tak nieładnie kojarzą. Wiele rzeczy można o Tobie powiedzieć, ale "fanatyk" nijak nie pasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do Smugglera.

Czy rozpoczynając walkę z piractwem na forum, chodziło Ci o formę, w jaką przyoblekają ją co niektórzy forumowicze? Nie o to idzie, że pytanie / udzielanie odpowiedzi / przyznanie się do procederu w temacie piractwa jest zakazane. To nie podlega dyskusji. Chodzi o inkwizytorską nadgorliwość. Podoba Ci się taki przykład? Albo np., wzajemne oskarżenia i podejrzenia, gdy w Filmach ktoś opiszę jakiś tytuł z datą podejrzanie dla niektórych za bliską względem polskiej premiery? Walka z piractwem zasługuję na pełne poparcie, ale jakieś prewencyjne śledztwa, donosy i takie tam jakoś się tak nieładnie kojarzą. Wiele rzeczy można o Tobie powiedzieć, ale "fanatyk" nijak nie pasuje.

A czemu pytasz się o to Smugglera? On pisał te posty? A może on raportował je do moderatorów? A walki z piractwem nie zaczynaliśmy na forum. Po prostu nie tolerujemy piractwa i nie popieramy go. Ta zasada przenosi się na forum. A nadgorliwość to niestety już indywidualna przywara niektórych użytkowników. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o inkwizytorską nadgorliwość. Podoba Ci się taki przykład? Albo np., wzajemne oskarżenia i podejrzenia, gdy w Filmach ktoś opiszę jakiś tytuł z datą podejrzanie dla niektórych za bliską względem polskiej premiery?

Jak pisał Ghost - to już indywidualna nadgorliwość niektórych. W praktyce wiele takich (czyli w opinii moda nieuzasadnionych) raportów jest po prostu przez moderatorów usuwanych bez podejmowania jakichkolwiek działań. Czasami trafi się stachanowiec co raportuje wszytko i wszystkich, czego też nie lubimy. I jak nie posłucha rad by dał sobie na wstrzymanie to sam jest stawiany do raportu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z was interesuje się Star wars, ale nie tylko filmami, a całym EU (Książki, komiksy, gry komputerowe)?

Patrz w ostatnim numerze ( strona 138 - Magazyn prawie kulturalny ). Jest opisany konwent fanów Gwiezdnych Wojen. Możliwe, jeśli Admin Ghost opisuje to w magazynie, to znaczy, że coś się tam interesuje. Już masz jedną osobę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie dalsza część przecieków??? Wieczorem czy dopiero jutro rano? Bo nie wiem jak sobie czas zorganizować :wink: .

-.- Przecież Ghost wyraźnie napisał w topicu o przeciekach, że "Kolejne przecieki dopiero jutro.", a więc logiczne jest to, że nie będzie ich dzisiejszego wieczoru. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu wy tworzycie 2 pisma? CDA i Clicka? Bo Clicka i CDA tworzą prawie ci sami ludzie. Nie podoba mi sie to. Każde pismo powinno być od siebie inne i każdy chce być najlepszy. A w CLicku tak nie jest. Czemu sie u nich pojawiła wasza podkladka pod mysz? Bo praktycznie pracujecie ze sobą! I macie redakcje w tym samym mieście! Kaszana!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu wy tworzycie 2 pisma? CDA i Clicka? Bo Clicka i CDA tworzą prawie ci sami ludzie. Nie podoba mi sie to. Każde pismo powinno być od siebie inne i każdy chce być najlepszy. A w CLicku tak nie jest. Czemu sie u nich pojawiła wasza podkladka pod mysz? Bo praktycznie pracujecie ze sobą! I macie redakcje w tym samym mieście! Kaszana!

O podkładkę to wiń raczej wspólnego wydawcę czyli Bauera bo to raczej ich decyzja była. A co do tego, że w Clicku też piszą to z tego co pamiętam od kiedy Bauer przejął CDA to już wtedy miał też Clicka więc oni ze sobą raczej nie konkurowali bo ciężko konkurować mając wspólnego wydawcę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolega mi wyżej dał jeszce jeden powód, że kaszana! To wspólny wydawca!

Ale ja nie rozumiem co ci w tym przeszkadza?

Poziom CDA spadł? Moim zdaniem nie. Co prawda poziom Clicka dla mnie trochę spadł ale po prostu nie kupuję Clicka a CDA i nie ma problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I denerwuje mnie jeszce to, że gry które są w CDA pare miesięcy później są w Clicku. Np. Thief, Frater, Preatorians i inne!

Tylko co w tym dziwnego ? Swoją drogą, nie denerwuje Cię iż gry które są dołączone do CDA, sprzedawane są w sklepach ? Nerwy należy leczyć :wink:

Clicka nie miałem okazji czytać od kilku lat [nie widzę sensu płacenia dwa razy, za tą samą informację, może w mniejszym/gorszym jednak tańszym wydaniu, ale nadal to identyczne zestawienie recenzowanych gier, oczywiście CDA ma pewne przewagi, jeżeli chodzi o dostęp do najnowszych produktów, co praktycznie przeważa szalę na stronę CDA], jeżeli udzielają się tam ludzie z grona redakcyjnego CDA, to tylko świadczy to o ich zaradności [większy zarobek] i utrzymaniu pewnego poziomu przez samego Clicka, w końcu doświadczenie to podstawa, na której buduje się autorytet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem tu nowy, więc najpierw chcę się powiedziec: Siemka!

CDA jest super etc itp itd :)

Jelsi pisze w zlym temacie to przepraszam, ale nie wiedzialem gdzie to wrzucic.

Otoz moje pytanie jest takie. Czesto w CDA piszecie o lokalizacjach gier. Ja chcialbym sie spytac czemu zlokalizowane gry sa tansze od tych premieorwych angielskich?? przeciez tzreba zatrudnic sztab tlumaczy itd, a zawsze piszecie, ze gra po polsku jest tansza. kiedys chyba nawet napisaliscie dlaczego, ale juz nie pamietam.

To pytanie raczej do wszystkich uzytkownikow. moze znacie odpowiedz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...