Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Cze.Jestem tu nowy blebleble.

Smugg.Mam do ciebie pytanie.Czy grywasz czasami w Sa-mp?????.Ja widziałem na serwerze gtasite.pl n1 kolesia o nicku Smuggler.Powiedział że jest prawdziwy.Ale ja powiedzałem że pewnie nie bo Smugg nie gra teraz bo ma dużo pracy.Wiec pytam się ciebie smugg.Czy grasz w sa-mp??????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się o to nie pytaj :)

Ja najpierw kupowałem Clicka (hmm... 1999-2003 rok), później CD-Action (od 2003 roku). W pewnym momencie kupowałem obie gazety, ale ze względu na powtarzające sie materiały, zrezygnowałem z Clicka...

Zapożyczanie gadżetów jednej gazety przez drugą jest jak dla mnie bez sensu... Gazety powinny się wyróżniać i materiałami i pełniakami na Coverze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze.Jestem tu nowy blebleble.

Smugg.Mam do ciebie pytanie.Czy grywasz czasami w Sa-mp?????.Ja widziałem na serwerze gtasite.pl n1 kolesia o nicku Smuggler.Powiedział że jest prawdziwy.Ale ja powiedzałem że pewnie nie bo Smugg nie gra teraz bo ma dużo pracy.Wiec pytam się ciebie smugg.Czy grasz w sa-mp??????

Po pierwsze jezeli Smuggler by w to grał to raczej nie miał by nicka Smuggler a po drugie każdy może napisac, nick Smuggler i mówić, że jest tym z CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcialbym sie spytac czemu zlokalizowane gry sa tansze od tych premieorwych angielskich?? przeciez tzreba zatrudnic sztab tlumaczy itd, a zawsze piszecie, ze gra po polsku jest tansza. kiedys chyba nawet napisaliscie dlaczego, ale juz nie pamietam.

To pytanie raczej do wszystkich uzytkownikow. moze znacie odpowiedz?

Bo zlokalizowana gra nie nadaje sie juz na zaden inny rynek poza naszym rodzimym, dlatego tez cena moze byc bardziej do niego dostosowana bez obawy ze ktos moglbym zarobic na roznicy cen w innych krajach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z was interesuje się Star wars, ale nie tylko filmami, a całym EU (Książki, komiksy, gry komputerowe)?

No Ghost ma całkiem niezły odjazd na punkcie SW, Gem kiedyś też, ale nie wiem czy mu nie przeszło z czasem. SMG coś kiedyś wspominał że lubi ale umiarkowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą zawsze mnie zastanawiało jak Ghost łączy fascynacje SW i Star Trek? Czyżby to był Ghost of Peace, który na zawsze połączy fanów obu uniwersów?? Bo na razie jedni dziwią sie drugim, co widzą w swoim "dziele".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jakaś w tym sprzeczność jest, że się tak zastanawiasz? Ja mam bardzo podobnie plus jeszcze Stargate, Battlestar, FarScape... byleby w kosmosie :). A nie ciągnie mnie wcale do krasnoludów, orków, czy elfów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, STAŁYM czytelnikiem( to brzmi ee...dumnie? ;] ) CDA jestem od niedawna i w związku z tym nasuwa mi się pewna frapująca mnie kwestia kwestia - czy imć Smuggler kiedykolwiek zaszczycił nas recenzją jakiejkolwiek gry? (w numerze ofkuz ;] )

PS Nie żebym się podlizywał ( :twisted: ) , ale jakoś nie wyobrażam sobie CDA bez Smugglera w roli naczelnego :? (oczywiście nie umniejszając w niczym Mac Abrze (Mac Abrowi?! ;] ) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, STAŁYM czytelnikiem( to brzmi ee...dumnie? ;] ) CDA jestem od niedawna i w związku z tym nasuwa mi się pewna frapująca mnie kwestia kwestia - czy imć Smuggler kiedykolwiek zaszczycił nas recenzją jakiejkolwiek gry? (w numerze ofkuz ;] )

Garfielda recenzowal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zaglądacie na forum tylko w wolnym czasie, czy także w pracy?

2. Jak dzielicie czas między pismem, a stroną internetową (CormaC cały czas zasuwa z tymi niusami na stronie)?

3. Dlaczego tylko Hut wyjeżdza na pokazy?

4. W jakiej firmie pracuje Yabol?

5. Czy w najbliższym czasie dołączy do waszego grona jakiś nowy redaktor?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie, czy podczas grania w gry, obojętnie czy w pracy czy w domu zdarzyło wam się porządnie wśćieknąć? Konkretnie chodzi mi o oto czy wystąpiły u was takie objawy, jak gryzienie się w ręke, walnięcie się pięśćiami po głowie czy też walenie rękami o blat biurka? Bo ja tam czasem mam grając w Fottbnall Manager 2007.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zaglądacie na forum tylko w wolnym czasie, czy także w pracy?

>>>Nie mam neta w domu, wiec byloby trudno.

2. Jak dzielicie czas między pismem, a stroną internetową (CormaC cały czas zasuwa z tymi niusami na stronie)?

>>>Tak, zeby i wilk syty...

3. Dlaczego tylko Hut wyjeżdza na pokazy?

>>>> Nie tylko, nie tylko...

4. W jakiej firmie pracuje Yabol?

<<<Nie wiem.

5. Czy w najbliższym czasie dołączy do waszego grona jakiś nowy redaktor?

<<<Etatowy? Watpie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...