Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Pytanie do Smugglera (jakżeby inaczej) - czy odbierasz także maile z załącznikami? Bo mam wrażenie, że albo mnie bardzo nie lubisz, albo niesamowicie nudno i bez emocji piszę, albo masz blokadę na jpg w bagażu :wink:

Pytanie do Ghosta: ile czasu zajmuje Ci średnio tygodniowo "bycie na bieżąco" w branży? Czy też może "sam się aktualizujesz" podczas pracy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stało z EGM? Bo chyba ostatnio nie ma Jego artykułów i felietonów?

Spokojnie - nic sie nie stalo, co zreszta niedlugo zobaczysz.

Czyżby na coverku jakaś premiera z tłumaczeniem EGM'a?

Zawsze tak wyciagasz wnioski z powietrza?

Nie z powietrza tylko z Twoich słów, jeśli niedługo zobaczymy, że EGM ma się dobrze, a od jakiegoś czasu milczał to może pracuje nad czymś poważnym, jak np pełniak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stało z EGM? Bo chyba ostatnio nie ma Jego artykułów i felietonów?

Spokojnie - nic sie nie stalo, co zreszta niedlugo zobaczysz.

Czyżby na coverku jakaś premiera z tłumaczeniem EGM'a?

Zawsze tak wyciagasz wnioski z powietrza?

Nie z powietrza tylko z Twoich słów, jeśli niedługo zobaczymy, że EGM ma się dobrze, a od jakiegoś czasu milczał to może pracuje nad czymś poważnym, jak np pełniak

Nie, z moich slow takich wnioskow raczej nie dalo sie wyciagnac bez nadinterpretacji. Po prostu teksty EGM-a wroca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Smugglera (jakżeby inaczej) - czy odbierasz także maile z załącznikami? Bo mam wrażenie, że albo mnie bardzo nie lubisz, albo niesamowicie nudno i bez emocji piszę, albo masz blokadę na jpg w bagażu :wink:

Alez odbieram ale nie pamietam zebys cos do mnie slal...

Pytanie do Ghosta: ile czasu zajmuje Ci średnio tygodniowo "bycie na bieżąco" w branży? Czy też może "sam się aktualizujesz" podczas pracy?

Ghost jest na GC wiec nie odpowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zajrzalem na myspace InDespair, w zwiazku z czym pytanie me kieruje do CormaC'a. Czy to bylo zamierzone aby czlonkowie InDespair wygladali jak banda informatykow from hell czy moze samo Wam tak wyszlo? (choc pytanie moze nosic znamiona zlosliwosci wcale takie nie jest ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Smugglera (jakżeby inaczej) - czy odbierasz także maile z załącznikami? Bo mam wrażenie, że albo mnie bardzo nie lubisz, albo niesamowicie nudno i bez emocji piszę, albo masz blokadę na jpg w bagażu :wink:

Alez odbieram ale nie pamietam zebys cos do mnie slal...

Ostatnio 3 pod rząd, mam wrażenie, że się nie podpisałem jako Seph, jak teraz sobie przypominam :wink: W załącznikach były fajne przeróbki różnych rzeczy z dodanym logiem CDA :D

Ghost jest na GC wiec nie odpowie.

Wszystkich na GC wywiało, jej, informacyjny paraliż :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wrzesniowego nie dalo rady bo za duze, a nie bylo czasu zeby caly cover pod to demo przerobic.

Ale za miesiac na 99%. Ten 1% pozostawiam na wypadek jakby np. doszly JESZCZE lepsze dema itd.

Hehe dla przykłady MoH Airborne 1,3GB, Loki 1,0GB, TwoWorlds 0,8GB, The Settlers 1,4GB

Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, że załapią się wszystkie - tym bardziej że GC jeszcze w toku - może więc jakiś bonusowy DVD? A jak nie to choć info które z tych kobył należy sobie samemu zapuścić do zassania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:

1: Eld cały czas w drwił z Cormac'a w GW. Jakaś wojna? :wink:

(PS: Czy te ,,mielone'' to jakaś konkretna osoba? W jednej wypowiedzi pisze ,,mielone'' z dużej litery...)

2: Czy w następnym numerze będzie recenzja nowego Medal of Honor? To może byc hit, i jestem ciekaw oceny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:

1: Eld cały czas w drwił z Cormac'a w GW. Jakaś wojna? :wink:

(PS: Czy te ,,mielone'' to jakaś konkretna osoba? W jednej wypowiedzi pisze ,,mielone'' z dużej litery...)

<>>>My ogolnie sie z siebie najbijamy stale i wciaz i jakos nikt od tego nie umiera. "Mielona" to konkretna osoba ale nie bedziemy o niej mowic, bo nie warto. :)

2: Czy w następnym numerze będzie recenzja nowego Medal of Honor? To może byc hit, i jestem ciekaw oceny...

>>>Nie zdradze nic na temat nowego nuimeru, sami zobaczycie dlaczego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1: Eld cały czas w drwił z Cormac'a w GW. Jakaś wojna? :wink:

Nie, eld po prostu zalatwial w GW prywatne porachunki i wypisujac te bzdety wciagnal w nie takze mnie. Dopiero Smuggler mi wytlumaczyl po fakcie, co sie eldowi uroilo. Tak to niestety jest, ze jak dzieci obrzucaja sie piaseczkiem w piaskownicy, to ktos inny tez moze dostac po oczach. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1: Eld cały czas w drwił z Cormac'a w GW. Jakaś wojna? :wink:

Nie, eld po prostu zalatwial w GW prywatne porachunki i wypisujac te bzdety wciagnal w nie takze mnie. Dopiero Smuggler mi wytlumaczyl po fakcie, co sie eldowi uroilo. Tak to niestety jest, ze jak dzieci obrzucaja sie piaseczkiem w piaskownicy, to ktos inny tez moze dostac po oczach. :)

synek bacz na slowa, bo twoje akcje nieustannie leca w dol. ja po prostu smialem sie z tego z czego rechocza sie wszyscy antyfani, czyli bliskiej znajomosci kormacze z naczelna antyfanka CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

synek bacz na slowa, bo twoje akcje nieustannie leca w dol. ja po prostu smialem sie z tego z czego rechocza sie wszyscy antyfani, czyli bliskiej znajomosci kormacze z naczelna antyfanka CDA.

Heh, jednak MMO mają predyspozycje do rzucania się na muski...

Wnioskuję ze zgrania redakcji, że ten przeciek był zamierzony? :wink:

A tak poza tematem: Eld! Ty grasz w GW? Czy to tylko tak od znajomych królika wiesz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

synek bacz na slowa, bo twoje akcje nieustannie leca w dol. ja po prostu smialem sie z tego z czego rechocza sie wszyscy antyfani, czyli bliskiej znajomosci kormacze z naczelna antyfanka CDA.

Heh, jednak MMO mają predyspozycje do rzucania się na muski...

Wnioskuję ze zgrania redakcji, że ten przeciek był zamierzony? :wink:

A tak poza tematem: Eld! Ty grasz w GW? Czy to tylko tak od znajomych królika wiesz :)

O Gamewalkera chodzi, a nie o Guild Wars. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...