Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Alkohochlik to stworzyciel. To za jego sprawą powstała banda półbogów zwana redaktorami. a im skolei zawdzięczamy cudowne (comiesięczne) dzieło stworzenia zwane CDA.

Winniśmy im oddawać cześć i chwałę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwie sprawy do szanownej redakcji.

1. Dlaczego na waszej stronie nie było w ogóle tydzień temu żadnej informacji o darmowym weekendzie w Team Fortress 2 ?

2. Czy macie zamiar umieścić informacje o darmowym weekendzie w Unreala 3 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwie sprawy do szanownej redakcji.

1. Dlaczego na waszej stronie nie było w ogóle tydzień temu nie było żadnej informacji o darmowym weekendzie w Team Fortress 2 ?

2. Czy macie zamiar umieścić informacje o darmowym weekendzie w Unreala 3 ?

1. Nasza wina. Bijemy się nawzajem w piersi. Au.

2. Już zrobione :)

Ja mam takie jedno pytanie. czy w waszej ekipie Była/jest/będzie jakaś kobieta?

Hen, dawno temu do CDA pisała Jaspin. Obecnie estetykę redakcji zwiększają Beata z DTP i Dominika z sekretariatu. Na naszych łamach od czasu do czasu udziela się również Mia. Chyba wyrażam opinię wszystkich kolegów mówiąc: chcemy jeszcze więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko dla tych co ściągają tę grę ze Steama i do Redaktorów

Czy może zgodzilibyście się na taki mały meczyk fanów CDA w UT 3 ?

A prośba do redaktorów czy ktoś z was zechciałby z nami zagrać w tę grę ? Pliss

A i jeszcze jedno jak kiedyś napisał jeden z redaktorów innego czasopisma.

Redaktor nie grają z czytelnikami to zgred a nie redaktor :)

Jakby co zastanówcie się co poniektórzy ponieważ wielu z nas chciało by pograć z wami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie czasopisma. Kupowane co miesiąc przez x miesięcy, czy też lat zalega na półkach. Czy myślicie nad wprowadzeniem wersji np. czasopismo z DVD, a na nośniku jego forma w pdf?

Nie ma się co oszukiwać, CDA w pdf można znaleść na forach warezowych ale wtedy to jest delikatnie mówiąc kradzież. Ktoś skanuje, wrzuca na rapida itp, a później ludzie ściągają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie czekam na was w Combat Arms :)\

W to akurat jeden z naszych ostatnio pogrywal ;). Ja gram od czasu do czasu w UT3 po sieci - moze kiedys sie spotkamy, choc obecnie mam na chacie kiepskie lacze i w zasadzie rozgrywki online sobie poki co odpuscilem...

Wątpię czy ktoś odpowie, ale spróbuję. Czy ELD wróci do redakcji, będzie jeszcze dla Was pisał? Trochę mi brakuje jego tekstów...

Na etat raczej nie - czasem mozesz jego teksty jednak znalezc na lamach.

Kiedy będzie artykuł o Modern Warfare 2 ?

Odpowiem na modle Blizzarda: kiedy bedzie. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alkohochlik to stworzyciel. To za jego sprawą powstała banda półbogów zwana redaktorami. a im skolei zawdzięczamy cudowne (comiesięczne) dzieło stworzenia zwane CDA.

Winniśmy im oddawać cześć i chwałę

Kwestia alkohochlika byla zdaje sie rozwiazana w wywiadach, ktore nakrecila ekipa z serwisu gram.pl z ludzmi z redakcji. Jak poszukacie, to znajdziecie nawet info o jego ulubionym napoju!

Czy ktoś z was jedzie jutro na Monster Jam festiwal w Chorzowie?

Watpie, zeby ktos byl na silach po wczorajszym dedlajnie ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w CD-ACTION przewidywana jest recenzja najwiekszego i najlepszego, jak do tej pory, dodatku GRACIA FINAL do gry LINEAGE 2 ??

Z tego, co mi wiadomo, nic mi o tym nie wiadomo.

Szkoda bo np. do WOWa każdy jeden dodatek jest recenzowany a do Lineage 2 jeszcze nigdy nie był mimo ze GRACIA FINAL to już 11 i największy dodatek ^^ Na pewno fani tej gry by się bardzo ucieszyli ( ja również) gdybyście jednak pomyśleli nad recenzją tegoż dodatku ;]

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOżna wiedzieć kto pogrywa w Combat Arms ?

Z chęcią go zleje :) albo na odwrót :(

Tylko ja. Choć w tym momencie męczę głównie Mass Effect i czekam na update Fireteam Mode do CA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w CD-ACTION przewidywana jest recenzja najwiekszego i najlepszego, jak do tej pory, dodatku GRACIA FINAL do gry LINEAGE 2 ??

Nie przypominam sobie, by CD-A w ogóle pisało o tej grze, tylko w dziale z grami MMORPG raz był malutki artykuł.. swoją drogą swego czasu to była świetna gra, ale po kilku latach po prostu się nudzi - jak każdy MMORPG uważam, bez wyjątków typu WoW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy odwiedził was czytelnik który załapał sie na urodziny jakiegoś redaktora np Smugglera ?

Nie, ale raz nas jeden odwiedzil, gdy urodziny mial komendant strazy miejskiej z naprzeciwka. Nie bardzo rozumiem sens pytania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w CD-ACTION przewidywana jest recenzja najwiekszego i najlepszego, jak do tej pory, dodatku GRACIA FINAL do gry LINEAGE 2 ??

Nie przypominam sobie, by CD-A w ogóle pisało o tej grze, tylko w dziale z grami MMORPG raz był malutki artykuł.. swoją drogą swego czasu to była świetna gra, ale po kilku latach po prostu się nudzi - jak każdy MMORPG uważam, bez wyjątków typu WoW.

W GRACI FINAL wprowadzono tyle nowych i ciekawych rzeczy ze starczy na kolejne lata gry ;] Mysle ze warto by się tym zainteresowac :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...