Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Ponowne pytanie:

Kupowane co miesiąc przez x miesięcy, czy też lat zalega na półkach. Czy myślicie nad wprowadzeniem wersji np. czasopismo z DVD, a na nośniku jego forma w pdf? Albo tylko płytka a na niej CDA w pdf.

Nie ma się co oszukiwać, CDA w .pdf można znaleść na forach warezowych ale wtedy to jest delikatnie mówiąc kradzież. Ktoś skanuje, wrzuca na rapida itp, a później ludzie ściągają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę do redakcji: czy moglibyście dodawać plakaty do CDA? dawniej często je dwaliście a teraz wogóle

Moglibyscie ale = wzrost ceny CDA. Moze nie zauwazyles, ze w ciagu pol roku euro zdrozalo o 40%, a koszt papieru i druku liczony jest w euro. Cena CDA zas jest bez zmian od paru lat. A swietymi Mikolajami/zlotymi rybkami/posiadaczami kopalni zlota nie jestesmy,.

W którym numerze CDA będzie się można spodziewać relacji z targów E3?

Niestety dopiero w 07, jak na zlosc targi zaczynaja sie tuz po wyslaniu do druku najnowszego CDA :/. Ale bedziemy na zywo i duzo pisali o tym na stronie WWW

I czy można liczyć na relacje z targów tak z 4-6 stron jak to miało miejsce w numerze z 2006 r.?

Nawet duzo wiecej, przy zalozeniu ze bedzie o czym pisac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się..., skoro tyle latacie, biegacie po tym świecie to czy... w ogóle dają wam jakieś urlopy wypoczynowe? Już nie mówię o zdrowotnych nawet.

Owszem trochę troski okazuję, bo chyba nikt Wam nie kazał wkładać koszulki typu co dali kibice tym piłkarzykom Górnika, z tym zapierniczaniem, czyż nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się..., skoro tyle latacie, biegacie po tym świecie to czy... w ogóle dają wam jakieś urlopy wypoczynowe? Już nie mówię o zdrowotnych nawet.

Oczywiscie, ze przysluguja nam urlopy - jak kazdemu pracownikowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam czy dużo osób zachodzi do was do redakcji codziennie? Chodzi mi przedewszytkim o fanów CDA i czy jesteście rozpoznawani na Wrocku?( ah ta sława :))

I jeszcze jedno w http://www.cdaction.pl/news-6478/cda-na-e3...klad-jazdy.html pisze że jednocześnie CormaC i enki będą na bieżąco, w naszej redakcji, śledzić najważniejsze wydarzenia i bezzwłocznie o nich informować .Skąd bierzecie najświerzsze informacje z E3? Z stron www? Może coś polecicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno w http://www.cdaction.pl/news-6478/cda-na-e3...klad-jazdy.html pisze że jednocześnie CormaC i enki będą na bieżąco, w naszej redakcji, śledzić najważniejsze wydarzenia i bezzwłocznie o nich informować .Skąd bierzecie najświerzsze informacje z E3? Z stron www? Może coś polecicie?

Pewnie, ze polecimy: http://www.cdaction.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się..., skoro tyle latacie, biegacie po tym świecie to czy... w ogóle dają wam jakieś urlopy wypoczynowe? Już nie mówię o zdrowotnych nawet.

Przyslugiwac przysluguja, tylko czasem nie ma czasu by wykorzystac ten czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie złości, że oceniając grę, bierzecie pod uwagę jej producenta. "Bo od mistrza wymaga się mistrzowskiego szlifu" mówi EGM. Ja się z tym absolutnie nie zgadzam. Czy oceniacie producenta, czy grę? Jesteście recenzentami gier czy producentów? Jak chcecie to zróbcie magazyn oceniający twórców i dodajcie go jako bonus na DVD. Ale, do diaska, czemu do wpływa na ocenę? Far Cry, ocena zaniżona z powodu zbytniego zaawansowania twórców, to samo Call of Duty: World at War. Czyli co, te firmy mają się rozwiązać, założyć się na nowo, zatrudnić garstkę pracowników niezaawansowanych po to, żeby ocena ich dzieła była lepsza? Czy, gdyby pierwszy Gothic był stworzony przez choćby Ubisoft, dostałby gorszą ocenę? To bez sensu. Czy możecie mi wytłumaczyć czemu zwracacie uwagę na producenta i odnieść się do moich zarzutów(nie miało to tak poważnie zabrzmieć, w gruncie rzeczy CDA lubię i kupuję, ale innego słowa nie mogłem znaleźć)? Pozdrawiam redakcję. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byla jeszcze nie dawno na stronie www.cdaction.pl tak ramowka co i kiedy tam bedziecie na tergach E3 robic. I nie ma jej.

1Zostala zawalona newsami??

2Usunieto ja??

3Czy jest tylko jej nie znalazlem??

Odpowiedzi 1. i 3.

Strasznie mnie złości, że oceniając grę, bierzecie pod uwagę jej producenta.

Uch, jak ja nie lubię Treyarch...

Far Cry, ocena zaniżona z powodu zbytniego zaawansowania twórców

To prawda, w większości ludzie na 80 levelu już się dawno wypalili i nie powinni się brać za robienie gier

to samo Call of Duty: World at War.

Czy już wspomniałem, że nie lubię Treyarch? (ale sza, ode mnie się tego nie dowiedziałeś)

To bez sensu.

Prawda.

Czy możecie mi wytłumaczyć czemu zwracacie uwagę na producenta?

A to już nieprawda. Dorabiasz filozofię do komentarzy odautorskich na temat sytuacji na rynku, ew. historii serii oraz oczekiwań danego autora. A oczekiwania mamy jakieś tam wszyscy. Szczególnie od "zaawansowanych".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się Pań i Panów zapytać, czy wszyscy umiecie nawijać po angielsku? Oraz czy żeby pracować u was w redakcji to wy jakie studia kończyliście jakieś informatyczne (coś z kompami) czy na polonistyka jakiegoś??

Aha jeszcze zapomniałem czy we wakacje można do Państwa na legalu przyjść na wycieczkę do redakcji??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3Czy jest tylko jej nie znalazlem??

http://www.cdaction.pl/news-6478/cda-na-e3...klad-jazdy.html

Strasznie mnie złości, że oceniając grę, bierzecie pod uwagę jej producenta. "Bo od mistrza wymaga się mistrzowskiego szlifu" mówi EGM.

Wiec dlaczego nie pojdziesz pogadac o tym z EGM-em?

Chciałem się Pań i Panów zapytać, czy wszyscy umiecie nawijać po angielsku?

A wyobrazasz sobie taka prace jak nasza bez co najmniej dobrej znajomosci angielskiego?

Oraz czy żeby pracować u was w redakcji to wy jakie studia kończyliście jakieś informatyczne (coś z kompami) czy na polonistyka jakiegoś??

Ja np. jestem z wyksztalcenia ekonomistykiem (to cos jak polonistyk, ale inaczej). :)

Aha jeszcze zapomniałem czy we wakacje można do Państwa na legalu przyjść na wycieczkę do redakcji??

Mozna przyjsc nie tylko we wakacje. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zainteresowała mnie pewna kwestia. Jakie jest najpotężniejsze pismo "branżowe" na świecie? Jaka jest pozycja CDA w tym zestawieniu?

Choć "najpotężniejsze" to pojęcie względne, to chodzi mi o pismo, które wzbudza zazdrość u innych, ma najwięcej "exclusivów" i największy szacunek u producentów gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche spóźnione, ale mnie męczy.

W numerze kwietniowym był tekst "Graj, gdzie chcesz" o konsolkach przenoścnych. Był tam N-gage i iPhone... a dlaczego nie było smartfonów na WM?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie złości, że oceniając grę, bierzecie pod uwagę jej producenta. "Bo od mistrza wymaga się mistrzowskiego szlifu" mówi EGM. Ja się z tym absolutnie nie zgadzam. Czy oceniacie producenta, czy grę? Jesteście recenzentami gier czy producentów?

>>>Od tych majacych milionowe budzety i duze doswiadczenie wymagamy wiecej niz od nowych i biednych. co w tym dziwnego?

Jak chcecie to zróbcie magazyn oceniający twórców i dodajcie go jako bonus na DVD. Ale, do diaska, czemu do wpływa na ocenę? Far Cry, ocena zaniżona z powodu zbytniego zaawansowania twórców, to samo Call of Duty: World at War. Czyli co, te firmy mają się rozwiązać, założyć się na nowo, zatrudnić garstkę pracowników niezaawansowanych po to, żeby ocena ich dzieła była lepsza?

>>>Wystarczy, ze zrobia odpowiednio dobra gre.

Czy, gdyby pierwszy Gothic był stworzony przez choćby Ubisoft, dostałby gorszą ocenę?

<<<Nie dostalby, bo gra byla swietna (poza sterowaniem...)

Ostatnio zainteresowała mnie pewna kwestia. Jakie jest najpotężniejsze pismo "branżowe" na świecie? Jaka jest pozycja CDA w tym zestawieniu?

Choć "najpotężniejsze" to pojęcie względne, to chodzi mi o pismo, które wzbudza zazdrość u innych, ma najwięcej "exclusivów" i największy szacunek u producentów gier.

Game Informer. Rozchodzi sie glownie przez prenumerate, a na widok jego przedstawiciela typowy prdocucent sika w spodnie i oferuje swiatwy ekzluzif na 2 miesiace przed reszta swiata (troszke przesadzam ale niewiele). CDA ma sie do niego jak powiedzmy Szachtar Donieck czy Panathinaikos Ateny do Barcy - glownie dlatego, ze od opinii tej redakcji zalezy czy gra sie sprzeda w np 1 milione czy w 5. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam małe pyanko jakieś 2 tygodnie temu aktywowałem na steamie grę Speedball 2.

Niedawno miałem ochotę w nią zagrać a wyświetla mi się tylko że mam ją zakupić dlaczego tak jest ? Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...