Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

czyli jednak 20 min się zrobiło...

IMO i tak reklamy są krótsze :P

13-15 to MAX.

kończmy z tym offtopem!

a pytanko moje brzmi:

czy każdy kto przyniesie (1) pizze do redakcji może dostać jakiś fant lub pełniaka xD?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile jest w ogóle takich gier? Desperados już było, Call of Juarez dał kiedyś Click! Actionowi chyba by się nie opłacało znowu go dawać. A jakie jeszcze są gry z Dzikiego Zachodu? Tylko następne części Desperados i jakieś stareńkie Outlaws ;)

Takie pytanko do redakcji: ktoś z Was zna się/lubi programować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy każdy kto przyniesie (1) pizze do redakcji może dostać jakiś fant lub pełniaka xD?

To może wyjaśnijmy sobie, bo sprawa dojrzała, że ów "pizzowy wystrzał" - jakkolwiek miły w przypadku wizyty w redakcji - to był tylko żart. W żadnym wypadku nie chcemy was nakłaniać do przynoszenia cienkiego ciasta posypanego serem i pieczarkami lub jakiegokolwiek innego produktu spożywczego (lub tym bardziej niespożywczego), by móc zostać oprowadzonym po rozległych salach imperium CD-Action i dostać przy tym wór fantów. Naprawdę.

A poza tym spójrzmy prawdzie w oczy - jedną pizzą cała redakcja się nie naje. :ninja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym redakcje zainteresować pewnym już dobrze rozwiniętym programem FreeTrack.

Jest to coś co zamienia zwykłą kamerę internetową w czujnik ruchów głowy. Wrażenia z gier są niesamowite , najlepiej działa to z symulatorami lotniczymi lub z samochodówkami. Poza tym redaktor w czapeczce z 4 czułkami które świecą sobie wyglądałby dosyć ciekaie :D Proszę przeglądnąć ten temat http://forum.free-track.net/index.php?showtopic=466 zdjęcia ufoków z czułkami.

Mała próbka

Ja sam zbudowałem coś takiego w oparciu o kamerkę A4Tech PK333 filtr światła widzialnego z nienaświetlonej wywołanej kliszy , czpkę z daszkiem , kawałek drutu i 4 diody IR

Najważniejsze czyli strona projektu

http://www.free-track.net/english/

Zastosowanie w FPS

Myślę ze niewielki artykulik w CDA pozwoliłby przybliżyć polskiemu gronu graczy ten ciekawy projekcik. Rozwiązania komercyjne czyli TrackIR mają zaporową cenę dla zwykłego zjadacza chleba 500-1000zł :/ Z moim FreeTrackiem zmieściłem się w 70zł z czego 50zł kamerka , 10zł czapka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania:

1.Czemu mi nie odpowiadacie na pytania?

Raz na jakiś czas zdarza się w tym temacie splot okoliczności polegający na tym, że żaden z zaglądających tu członków redakcji nie ma ochoty odpowiedzieć na zadane pytanie. Aby zabezpieczyć się przed tą przykrą niespodzianką proponuję unikać pytań typu:

2.Czy redakcja widuje Smuga.?

3.Co jest za drzwiami których nie ma?

oraz:

Ponawiam:

Czy zdarzył wam się kiedykolwiek jakiś wypadek w redakcji ? Wiecie krew, krzyki , wrzaski "pomoooocy" itp? :whoops:

I podobnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy była by możliwość aby w następnym numerze CDA była jakaś gra na dzikim zachodzie?

Tak, jasne - może od razu pięć? ;)

Ponawiam:

Czy zdarzył wam się kiedykolwiek jakiś wypadek w redakcji ? Wiecie krew, krzyki , wrzaski "pomoooocy" itp? :whoops:

Nie, ale kiedyś skladalem komputery do testow ze zlamanym obojczykiem i reka na temblaku - niewiele brakowalo ;).

nie ;P

takie tylko pytanie :)

mi nie grozi to, że kiedyś wpadnę do redakcji ;)

Zaprawde powiadam, nie znasz dnia ani godziny!

Takie pytanko do redakcji: ktoś z Was zna się/lubi programować?

Chyba nie, nie smiejemy sie rowniez z dowcipow zero-jedynkowych (no, nie liczac admina ;)).

WOW ja nigdy nie widziałem 30 minutowej reklamy. To może lepiej zrobić pełnometrażowy film: CD-Action i tajemnica zaginionej pizzy :tongue:

Jestem za - ale pizze potrzebna do nakrecenia filmu stawiasz Ty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie kto to jest ALKOCHOCHLIK....

Zacznijmy od tego, ze poprawnie napiszesz ksywke.

Jestem po małym napadzie furii, bo internet 20 minut nie chciał się włączyć, więc nie zadzierajcie ze mną...

Powaznie? Mozemy Cie tu bardzo szybko uspokoic, wiec radze sie hamowac.

Czy współpracownicy są w redakcji podczas deadline'u?

Tak naprawde to podczas deadline'u (w poznych godzinach) niezbedna jest tylko dosc mala grupa ludzi bezposrednio zaawansowanych w przygotowanie pisma do druku. Oczywiscie dodatkowa pomoc jest mile widziana i doceniana, bo kazda dodatkowa para oczu to wieksza szansa wylapania baboli na wydrukach. Tym niemniej byly deadline'y, kiedy radzilismy sobie w 5-6 osob - Mac Abra, Qn'ik, ja, Smuggler, korektor i dwoje grafikow. Pamietam tez jakas ekstremalna sytuacje, kiedy pod koniec deadline'u ja bylem jedynym redaktorem, bo wymiotlo i Mac Abre, i Qn'ika i Smugglera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy współpracownicy są w redakcji podczas deadline'u?

jasne, niektorzy maja niepisany obowiazek siedziec razem z nami, niektorzy pojawiaja sie tylko zeby sprawdzic swoje teksty, inni poczuwaja sie by byc na posterunku itd. Reguly nie ma.

Ja mam takie pytanie do wszystkich redaktorów. Mianowicie na jakich forach (oprócz forum cdaction) się udzielacie? Które uważacie za warte uwagi?

Sluzbowo bywam tam, gdzie wysylam zapowiedzi CDA: Markolf, GOL, gramy.pl. Prywatnie zagladam tez na fora fotograficzne (ze 2).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...