Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Jak stało się to że przejęliście clicka? Kiedy go kupowałem ostatnio a było to parę latek temu,Click posiadał zgoła odmienną redakcję :P A obecnie gdy kupowałem go w lutym tego roku patrzę a tu...Skądś znam te nazwiska!

A więc pytanie brzmi jak to się stało że przejęliście clicka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzacie ewentualnych przyszłych stałych wspolpracownikow, czy nawet potencjalnych nastepcow na miejsce odchodzacego redaktora (kiedy jest taki przypadek). rozumiem ze obserwujecie ich i ich zaangażowanie, ale chodzi mi bardziej o to na "ile im pozwalacie". "Niech sie zapracuja az zasną ze zmeczenia" (wtedy widac ze im okropnie zalezy), czy po prostu widzicie jednego i myslicie sobie: "no moze i pracuje tylko po 8 godzin kazdego dnia, ale poziom jego tekstow jest wysoki i przede wszystkim zdąża zawsze na czas, wiec nie ma problemow z nim"?

Ps. I jak reagujecie jesli okaze sie ze jeden z chetnych na stanowisko w delikatny sposob podkladal konkurentom klody pod nogi w trakcie "eliminacji". Wywalacie, mimo ze np. swietnie pisal i widac ze mu zalezalo?

Myśle, że wyrazilem sie jasno, bo to dosyc skomplikowane:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pytanie nadaje się do tego tematu i czy było już zadawane. Jeżeli tak - przepraszam.

Nie wiem czy zauważyliście, ale wielu użytkowników skarży się na formę głosowania w WWWeekendowych konkursach. Nie będę ich tu cytował bo zajęłoby to za dużo miejsca. Wystarczy zajrzeć do komentarzy na stronie służącej do głosowania (niemal wszystkie komentarze dotyczą właśnie tego). Czy rozważacie zmianę formy głosowania? Padało już kilka propozycji:

- głosować mogą tylko zalogowani użytkownicy

- zwycięskie prace wybiera tylko redakcja

i kilka innych.

Obecna forma głosowania nie jest sprawiedliwa. Większość na swoją pracę głosuje na 10, a na wszystkie inne na 1. Inni proszą znajomych, aby na nich głosowali. Myślę, że powinniście trochę nad tym pomyśleć (bo to nie tylko moje zażalenia :turned: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile średnio każdy redaktor pisze recenzji w miesiącu ?

Poczekaj, wezmę dwa numery CDA, wpiszę ksywki w tabelkę, podliczę ilość recenzji u każdego i podzielę przez 2. A nie, chwila, ty też to możesz zrobić.

Jak sprawdzacie ewentualnych przyszłych stałych wspolpracownikow, czy nawet potencjalnych nastepcow na miejsce odchodzacego redaktora (kiedy jest taki przypadek). rozumiem ze obserwujecie ich i ich zaangażowanie, ale chodzi mi bardziej o to na "ile im pozwalacie". "Niech sie zapracuja az zasną ze zmeczenia" (wtedy widac ze im okropnie zalezy), czy po prostu widzicie jednego i myslicie sobie: "no moze i pracuje tylko po 8 godzin kazdego dnia, ale poziom jego tekstow jest wysoki i przede wszystkim zdąża zawsze na czas, wiec nie ma problemow z nim"?

Ps. I jak reagujecie jesli okaze sie ze jeden z chetnych na stanowisko w delikatny sposob podkladal konkurentom klody pod nogi w trakcie "eliminacji". Wywalacie, mimo ze np. swietnie pisal i widac ze mu zalezalo?

Myśle, że wyrazilem sie jasno, bo to dosyc skomplikowane:)

Tak.

:smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moich ulubionych redaktorów :biggrin:

Mam pewne pytanie.

Kto to jest

ALKOHOLKIK?!

kilka razy w GameWalkerze pojawiały się jego komentarze. Dodajmy: bezsensowne komentarze w stylu "szła przez pustynie szła kurtyzana szła kurtyzana (CDA 11/08 spolszczenie do Devil May Cry 4 :dry: ).

KTO TO JEST??? :teehee: Recenzji nie pisze, nic nie pisze tylko czasem jakieś głupoty w GW...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moich ulubionych redaktorów :biggrin:

Mam pewne pytanie.

Kto to jest

ALKOHOLKIK?!

kilka razy w GameWalkerze pojawiały się jego komentarze. Dodajmy: bezsensowne komentarze w stylu "szła przez pustynie szła kurtyzana szła kurtyzana (CDA 11/08 spolszczenie do Devil May Cry 4 :dry: ).

KTO TO JEST??? :teehee: Recenzji nie pisze, nic nie pisze tylko czasem jakieś głupoty w GW...

A widzisz, tu nas masz. Otoz nie mamy pojecia kim lub czym jest wspomniany ALKOHOLKIK. Nie wiemy nawet, kim lub czym jest nasz wlasny alkohochlik. Przyjmuje sie, ze to naduzywajacy napojow wyskokowych chochlik redakcyjny, ale nikt z nas go dotad go widzial (ze o wspolnym piciu nie wspomne...) :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w czym ci się nie podobały dotychczasowe?

A były jakieś inne? Oprócz tej konkursowej którą widziałem na Youtube i była bardzo dobra,ale ja mówie o takiej reklamie 30 min bloku TVN-u czy Polsatu czy jakiejkolwiek innej telewizji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW ja nigdy nie widziałem 30 minutowej reklamy. To może lepiej zrobić pełnometrażowy film: CD-Action i tajemnica zaginionej pizzy :tongue:

Nie chodziło mi o 30 min.reklame CDA tylko ogólny blok reklam i tam między innymi mogłaby się znależć reklama CDA.Troche przesadziłem z tymi 30 min. Ale tak na oko średnia długość reklam to tak z 10 min. na takim TVN-ie czy Polsacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 min? Chyba Cię pogieło?!! nigdy tyle reklamy nie trwają. Ale ja chciałem napisać o czym innym. Czy jako redakcja, regularnie co deadline zamawiająca pizze macie zniżkę stałego klienta w restauracji z której najczęściej zamawiacie żarcie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 min? Chyba Cię pogieło?!! nigdy tyle reklamy nie trwają. Ale ja chciałem napisać o czym innym. Czy jako redakcja, regularnie co deadline zamawiająca pizze macie zniżkę stałego klienta w restauracji z której najczęściej zamawiacie żarcie?

Oglądaj Polsat w poniedziałek kiedy leci zawsze jakiś Mega Hit to sie przekonasz :yes: że w 20 min będziesz mógł spokojnie zrobić sobie kolacje i załatwić swoje sprawy w WC :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...