Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

W tym numerze słabo... Znowu stare strategie drugowojenne, które ledwo przetrwały próbę czasu, a których mam juz dość. Na osłodę :P Darkstar One, kaszaniące się w stopniu uniemożliwiającym granie. W grudniu liczę na mega killery... nie... ja WYMAGAM od CDA mega killerów! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pochwalę tutaj recakcję CDA za gry z serii Blitzkrieg. Loki także jest niezłym pełniakiem, ale niestety na moim komputerze w niego nie pogram :( Fable i Codename Panzers: Faza Druga, także gry, które przypadły mi do gustu

w Fable też na moim komputerze nie zagram...

. W grudniu czekam na same super-hity :) Dokładniej? Coś z serii Total War

mało możliwe

.

Pozdrawiam wszystkich :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mateusz(stefan) : to załóżcie temat Propozycje gier do CDA(jak jest to sry ale w opcji szukaj nic takieg onie znalazłem)

Hven&Heel to dla mnie jeden z gorzszych pełniaków kiepska podróbka Black & White

do tego niżej masz racje nie pomyślałem że 80% bedzie gadać że chcą mieć GTA 4 albo FC 2 - głupi pomysł sry

Edytowano przez Mumia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat taki nie powstanie, gdyż byłoby bezcelowe tworzenie go. Co niby tam by było? Setki wpisów GTA 4 lub innych tytułów, gdzie po pierwsze byłoby to siedliskiem statsiarstwa, a w konsekwencji wieloma ostrzeżeniami i urlopami dla forumowiczów. Po drugie gry ukazywane w CD-ACTION nigdy nie będą ukazywały się poprzez plebiscyt czytelników. Dlaczego? FAQ. Po trzecie to jest temat, w którym komentuje się pełniaki dodawane do CDA i to się nie zmieni. Posty o innych treściach będą wywalane, a ich autorzy będą nagradzani odpowiednimi wpisami w BiO. Koniec tematu. Rzekłem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm Jakis dobry FPS na święta może Red Faction 2, bo była część piersza więc czemu nie miała być druga :D, albo Half-Life jedynka z dodatkami Opposing force i Blue Shift.

Moja prośba została wyraźnie zignorowana. Konsekwentnie do tego co powiedziałem stawiam ostrzeżenie i zapraszam do lektury regulaminu. Może ostrzeżenie sprawi, że zaczniesz czytać, co jest napisane wyżej.-mateusz(stefan)

Nie chce czepiać ale nie zauwarzyłem tego gapa ze mnie :D, mam nadzieje że warn się po jakimś czasie warn usuwa, bo nie chce mieć negatywnej opinii, zresztą nie wyżej ale na poprzedniej stronie :P.

Edytowano przez CobraCommander
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra za którą naprawdę jestem wdzięczny to Morrowind. Wciągnął mnie z całej siły :D No a jak skończyłem grać to sobie przypomniałem że przecież było też coś takiego jak Oblivion a ja to całkowicie zignorowałem. Więc kupiłem i wessało mnie w świat Elder Scrolls ;)

A z gier które bym chciał: Call of Duty jedynka albo dwójka. Niestety nie miałem okazji nawet jedynki jeszcze zagrać więc fajnie by było. A może już było a ja nawet nie wiem?? No tak... tak to jest jak się miało rok przerwy od CD-Action :)

Nie pogardził bym też Prince of Persia:Two Thrones oraz Red Faction 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu przeczytałem w innym temacie, że lepiej żebyscie dawali mniej "lepszych" gier, niż kilka gorszych naraz. Otóz chciałbym się z tym nie zgodzic, ponieważ dzięki większej ilości gier na coverze naraz, jest większa szansa na to, że któraś komuś się spodoba, i wpasuje w gust.

Podoba mi się też to, że nie zawsze dajecie same znane i popularne hity - o tych grach słyszał każdy, i jeśli chciał, to już dawno sobie kupił. A jest wiele tytułów, które przeszły bez echa, a są godne uwagi, i później zamieszczane na coverze. Dzięki temu później zarywam nocki przy grze, o której wcześniej nawet nie słyszałem, i za to Wam dzięki :).

Jeszcze chciałem powiedzieć ze podoba mi się także zamieszczanie starszych tytułów, niedostępnych w sklepach. Boję się jednak, że zbyt często już tego nie uświadczę, ponieważ większość współczesnych graczy nie chce grać w nic, co nie obsługuje Shader Model 3.0. No, ale to nie wasza wina, i tym bardziej chwała wam za to, że pomimo dominującej grupy fanów najnowszej grafiki zdecydowaliście się zamieścić chociażby Total Annihilation: Kingdoms, które chciałem mieć juz od wieeeelu lat :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pelniaki nie powinnismy narzekac chocby z grzecznosci i szacunku. bo patrzcie, kupujac licencje trzeba wziac pod uwage 4 wspolczynniki (kolejknosc przypadkowa): ilosc (standardem w CD-A sa 3 pelniaki, aczkolwiek gdy razu pewnego byly 'tylko' 2 nikt nie narzekal :) ), jakosc (redakcja raczej stara sie nie kupowac byle czego), cena (jako sie rzeklo, budzet na pelniaki do jednego numer jest ograniczony) i miejsce (te 8,5 giga to dzisiaj nie jest przesadnie duza ilosc. a wypadaloby dodac jeszcze jakies dema, trailery itp). jak sobie o tym ostatnio pomyslalem to naprawde wspolczuje temu, kto decyduje o pelniakach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nawet optował, aby czasem dawać jakieś lepsze giery zamiast wielu średnich, bo nawet jak jest duży wybór to bywa, że i tak żadna mi nie przypadnie do gustu, bo jak gram w strategie to bardziej te drugowojenne a nie jakieś kosmiczne.

Teraz mam taką fazę, że mogę grać w strategię po strategii bez zakąszania...

Codename Panzers Faza Druga to bardzo dobra pozycja i dająca trochę do myślenia, bo tutaj liczy się każda jednostka. W sumie kluczy do multi chyba nie było jeszcze podanych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej sobie cenie, że daliście Annihilation: Kingdoms. Chciałem zawsze pograć, ale nie wiedziałem jak zdobyć. Teraz wiem :D Jest to CDA ;). Championship Manager 2008 oraz Fallout Tactics uświadomiły mi, że lubię takie gierki, dzięki wam, jestem szczęśliwszy.

Wolałbym, gdyby było więcej starszych niż nowszych, bo nie tylko, że można się pośmiać z Oldschool, to jeszcze się pośmiać, że kiedyś wszyscy mówili, że było to super mega ekstra :P.

BYm pogratulował Red Faction, ale jeszcze nie grałem xD, a mam zamiar :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej sobie cenie, że daliście Annihilation: Kingdoms. Chciałem zawsze pograć, ale nie wiedziałem jak zdobyć. Teraz wiem :D Jest to CDA ;). Championship Manager 2008 oraz Fallout Tactics uświadomiły mi, że lubię takie gierki, dzięki wam, jestem szczęśliwszy.

Wolałbym, gdyby było więcej starszych niż nowszych, bo nie tylko, że można się pośmiać z Oldschool, to jeszcze się pośmiać, że kiedyś wszyscy mówili, że było to super mega ekstra :P.

BYm pogratulował Red Faction, ale jeszcze nie grałem xD, a mam zamiar :D

Oby to co piszesz, sie nigdy nie sprawdzilo i zeby nie bylo gier typyu... taka jaka wymieniles. Gdyby wydali ja z 8 lat wczesniej moze bym sie zachwylic.. tylko, juz wtedy ja mialem. Nie wiem dokladnie kiedy, ale jakos tak z 8 lat.

Nic nie przebije nowych produkcji!

Edytowano przez eXao
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki z ostatniego coverka DVD sobie zainstalowałem i przetestowałem. Żaden nie przyciągnął mnie dłużej niż na parę minut. Sudden Strike z całym szacunkiem, bo seria jest znana i zasłużona, ale nie wciągnął mnie. Gra na łatwym poziomie miło się tyra, ale brakuje szybkości i dynamizmu jak np. w Company of Heroes albo World in Conflict. A Darkstar One bardzo miło mi się grało do momentu skoku w nadprzestrzeń i totalnej apokalipsy z polskimi znakami, które pojawiają się jak pragną więc np. w menu zamiast Wyjdź mam jakiś zupełnie inny tekst. To przeszkadzało. Na tyle mocno, że gra poszła w odstawkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...