Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

A czego nie chce Ci śmigać "Two Worlds"?? Błąd jakiś czy się wyłącza? Może spróbuj włączyć wersję dla Radeonów9600.... Możliwe że pomoże.... znajdziesz to w : Start->Programy-> I dalej znajdź co chcesz i już... No chyba że próbowałeś/aś... :huh: Sory że trochę tłumaczę ci jak dziecku ale różne przypadki się trafiają ;) sam(a) pewnie to wiesz.... :D :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o "pełniaki" w CDA, to mi najbardziej w pamięć zapadły takie tytuły jak:

Dark Colony - pierwszy RTS w jaki grałem a zarazem jedna z moich pierwszych gier na PC. Świetny klimat i muzyka, którą pamiętam do dziś. Gra swego czasu zrobiła na mnie ogromne wrażenie.

Shogo : Mobila Armour Division - pamięta może ktoś z Was jeszcze tę gre? Na przełomie wieków była to bardzo popularna produkcja. Piękna grafika, która nawet dzisaj moze się podobać; bardzo rozbudowana i wciągająca fabuła, postać głównego bohatera, świetna muzyka, możliwość walki robotem, ogromna grywalność, muzyka i dzwięk. Szkoda tylko, że płytka z grą gdzieś mi się zgubiła:( (tak swoją drogą, numer do którego Shogo bylo dodane - 2/2000 - to chyba mój ulubiony :) )

Actua Soccer 3 - Matko! Ile ja czasu spędziłem przy tej grze, grając razem z moim starszym bratem... Dziś pamiętam tylko biały kompakt z niebieskim(?)napisem Actua Soccer 3 oraz fakt, ze komentatorzy całkiem dobrze wymawiali polskie nazwiska ;)

Edytowano przez sofad
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

galadriel

To nie tutaj chłopie. Zapraszam do działu pomocna dłoń.

Co do ostatniego numeru.

Two Worlds. Hmm...nigdy nie byłem fanem RPG, a jedyne gry, dla których wydałbym ostatnią złotówkę, dawno leżą na mojej półce. Mam na myśli Wiedźmina i Diablo II.

jednak sam fakt, że w Cda ta gra się znalazła, naprawdę cieszy, gdyż oznacza to, że w CDA jest naprawdę bardzo dobrze.

Full Spectrum Warrior:Ten Hammers . Cóż, jedna z najlepszych gier, jakie ukazały się w CDA w przeciągu ostatnich miesięcy. Gdyby nie fakt, że mam tą grę, to już bym grał. :).

A reszta...cóż, nie jest źle, ale ja nie skorzystam.

Ostatni numer pod względem pełniaków to bardzo mocna 7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokusze sie o male podsumowanie gier z CDA, w ktore dotychczas gralem :)

Na poczatek Blitzkrieg 2 - po pierwszym podejsciu do tej gry uwazalem ja za kaszanke, po drugim moje zdanie troche sie zmienilo. Gra nie jest tak fatalna jak mi sie wydawalo. Jest kilka fajnych misji, grze dalbym 5+/10.

FSW - 2 razy probowalem grac w ta gre, ale jakos mi sie nie spodobala. 4+/10

Vivisector - Kiepska gra, oprocz niektorych fajnych broni i potworow. 4/10

MX vs. ATV: Unleashed - Kilka fajnych konkurencji, niezla grywalnosc, 6+/10

Red Faction - Jedna z najlepszych gier z CDA, w jaka przyszlo mi dotychczas grac. Bardzo grywalna produkcja, duzo ciekawych broni, fajne misje. Spedzilem przy niej duzo czasu, oceniam na 8/10

Fable - Fajna gra, ale bez rewelacji. 7/10

Gumboy Tournament - Wrecz nie znosze gier tego rodzaju, ale ta przyciagnela mnie(i mojego kumpla) na duuuuzo godzin. Bardzo grywalna, ladna grafika, fajne konkurencje i mapy(choc troche ich za malo). Tryb multi jest bardzo dobry. Chyba najlepsza gra, jaka dotychczas znalazla sie w CDA(pocinam w nia do teraz). 8+/10

XII - Ciekawa gra, oryginalna grafika, mozna sie przy niej rozerwac ;). 7+/10.

To by bylo na tyle :). Wlasnie mam zamiar zainstalowac Psychonauts. Jak zagram, skomentuje ;).

W niektore gry nie gralem z dwoch powodow: nie mam na nie czasu lub mnie nie interesuja(np. Summer Athletics)

Edytowano przez maciek23
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci psychonauci wejdą, to daj znać. Bo mnie za chiny ludowe nie chciały.

Ja jestem njakimś takim niecodziennym (pokroju Mac Abry?!) fanem strateegii drugowojennych, i ogólnie strategii, więc in maj opinion najlepszymi był oczywiście blitzkrieg 2, Sudden Strike Anthology, Codename: Panzers faza druga a także Kozacy 2. Do reszty moich typów należą m. in.

Another World 2006 (geni(t)alna gierka), Full Spectrum Warriors i jej dodatek, Deus Ex 2, Armies of Exigo (przefajna =D), Loki, w których do tej pory expie w necie, Fable (Czekam na dwójke na coverze w cd-action xD), Spellforce 2, XIII, i to by było na tyle.

Byłbym wszakże bardzo uradowany, gdyby na coverku znalazłaby się bardzo stara strategia Europa Universalis: II wojna światowa, ponieważ tak mi się w nią zabójczo grać chce....

Edytowano przez GoKuU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psychonauci mi smigaja, ale mi sie nie podobaja. Dlaczego? Wszystko fajnie, tylko, ze mi sie grac w to nie chce... Nie przemawia do mnie po prostu. :)

W Sudden Strike`a i inne strategie z CDA, ktore wymieniles(oprocz Blitzkriega 2 i FSW) poki co nie gralem. Zagram jak bede mial czas i checi(nie jestem maniakiem strategii, aczkolwiek kilka bardzo sobie cenie i pocinam w nie do dzisiaj).

PS. Na jakim sprzecie Ci nie chca smigac psychonauci?

Edytowano przez maciek23
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Two Worlds wymiata,no może tak nie dokońca,ale jest to dowód że jak Polak chce to potrafi!A co do Pet Beauty Salon to najlepiej powiem że nic nie powiem bo mógłbym za dużo powiedzieć :) ,po prostu nie trawie takich gierek.A Full Spectrum Warrior Ten Hammers jakoś nie może mnie przekonać do tego iż jest naprawdę dobrą grą!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie FSW - Ten Hammers jest świetne. Ma klimat i mimo tego, że graficznie lekko odstaje(Gra z 2006, a FSW samo [2004] wg. mnie ma lepszą grafę), to jest to bardzo dobrze wykonana gra. Szkoda tylko, że 6 misja taka nie grywalna, zabugowana(dla mnie i paru innych osób ). Two Worlds niebawem zainstaluję, a Pet Beauty Salon nie ruszę:)

Edytowano przez SarKter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio szczena mi opadła jak zobaczyłem ile w supersellerze kosztuje deus ex invisible wars. Jeśli nie widzieliście - 49 zł :D:D:D a z cda za 15 zł ma się pismo i inne gry, demka, bonusy. Osom panowie :D

aczkolwiek ostatnie pełniaki w ogóle mi się nie podobają. Nie lubię wojennych klimatów. Czekam na jakieś solidne point n click czy też hack n slash (ach ta angielszczyzna) ewentualnie na jakąś mroczną rzeź. Chwilowo delektuję się przechodzeniem obliviona magiem. A na kolejne rewelacyjne pełniaki z czekam z utęsknieniem bo ostatnio coś ekstra klasyka i superseller zamarły. Czas na jakiś wstrząs panowie. Liczę na to w tym miesiącu !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO ten wstrząs już się wydarzył przy okazji styczniowego numeru. Wówczas na krążku zagościła chyba najlepsza platformówka dotychczas - Psychonauts! Generalnie nie lubię tego gatunku gier ze względu na dość wyśrubowany poziom trudności, tzn. małą tolerancję na popełnianie błędów. Ale to dzieło wymyka się ze sztucznej klasyfikacji gier na gatunki. Pschychonauts to przeżycie, emocje. Raczej prosta, nieskomplikowana produkcja stworzona przez ludzi o dużej wyobraźni dla graczy o dużej wyobraźni, spragnionych niebanalnego podejścia do tematu, bajkowego świata, zabawy opartej na szaleńczych pomysłach. Nota: 9/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio szczena mi opadła jak zobaczyłem ile w supersellerze kosztuje deus ex invisible wars. Jeśli nie widzieliście - 49 zł :D:D:D a z cda za 15 zł

Deus Exa 2 na pewno znajdziesz w Kolekcji Klasyki, i to w antologii razem z jedynka :P (wlasnie, musze ja kiedys kupic, zeby zagrac w pierwszego Deusa i Project: Snowblind, bo plyta [z CD-A, a jakze] z ta gra mi gdzies wsiakla). ale i tak Ekszyna oplaca sie kupowac :D

ostatnio wzialem sie za Spellforce'a 2, i musze przyznac ze to swietna gra jest! troche doskwiera brak aktywnej pauzy (i paru innych funkcji bedacych w wiekszosci RTS-ow norma, ale pewnie nie wszystko jeszcze odkrylem :rolleyes:), lecz nie umniejsza to zbytnio przyjemnosci plynacej z gry. do tego swietna grafika (ale czemu nie ma wiekszej rozdzialki niz 1024x768, nie mam pojecia :unsure:) i genialny patent przechodzenia w tryb trzecioosobowy. miodzio!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego że pełniaki trzymają poziom: zgadzam się. Oby tak dalej!!!

Mnie do gustu bardzo przypadły wszystkie Thiefy a szczególnie Deadly Shadows. A z ostatnich świetne Psychonauts i Spellforce 2, a i w Two Worlds miło popykać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ubolewam nad tym, że czasem jest tyle pełniaków, że nie mieszczą się już dema. W sumie - tak jak Dives - też kupuje CDA dla tekstów. Kiedyś kiedy dema zajmowały mniej miejsca i było ich kilkanaście instalowałem prawie wszystkie. Teraz cover cd wkładam głównie dla (wg. ważności) trailerów, bonusa, gameplayów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także wolałbym trochę więcej dem. Od kiedy mam nowego laptopa kupuję raczej nowsze gry premierowe, rzadziej z klasyki i dlatego wolałbym gry wypróbować przed kupnem. Pełniaków już nie instaluję, a płytkę wkładam po bonusy, trailery, gameplaye i oczywiście fotki Smugglera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także wolałbym trochę więcej dem. Od kiedy mam nowego laptopa kupuję raczej nowsze gry premierowe, rzadziej z klasyki i dlatego wolałbym gry wypróbować przed kupnem. Pełniaków już nie instaluję, a płytkę wkładam po bonusy, trailery, gameplaye i oczywiście fotki Smugglera.

Fotki najważniejsze. :)

Z pełniaków ostatnio dodanych do CDA najbardziej przypadły mi do gustu: TWO WORLDS (lubię RPG) i Psychonauts(zwariowany klimat) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pol godziny temu zainstalowalem Shadowgrounds Survivor. Nie spodziewalem sie, ze ta gra bedzie az tak dobra. Bardzo fajny poczatek gry, grafika niczego sobie i co najwazniejsze niezla grywalnosc. Oby z czasem poziom gry sie nie obnizyl. Za to zupelnie nie spodobal mi sie Combat Mission: Shock Force(czy jakos tak :) ).

Edytowano przez maciek23
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...