Jump to content
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Recommended Posts

Pisałem że King's Bounty Wojownicy Północy, to jeden z lepszych pełnjaków. Słów mych nie cofam lecz dodać muszę że Sniper Ghost Warrior 2 przebija Kings Bounty. Nie myślałem że ta gra jest tak dobra, byłem przekonany że ta gra jest podobna do jedynki, która była bardzo, że tak to ujmę płytka. Strzelnica dostępna z menu gry, to bardzo fajne rozwiązanie, bo można pograć nie rozpoczynając misi. Dobre rozwiązanie, jak ktoś ma mało czasu na konkretną rozgrywkę.

Wiem że topik traktuje o grach ale fajnie by było gdyby w którymś numerze ukazałyby się pełne wersje Xpaddera albo Pinnace gamę profilera - programów do bindowanie klawiszy i makr dla takich urządzeń jak gamepady, joysticki , wolanty i wszelkie inne urządzenia do gier które są widoczne w sekcji "urządzenia gier". To dzięki tym programikom można zagrać na np. gamepadzie w gry które ich nie obsługują. Ja Xpaddera używam od 2007 roku z Saitekiem PZ31A (lepszy odpowiednik Nostromo czy Razer tartarus) a także z padem Xboxowym i ostatnio kupiłem pełną wersję (darmowa nie pozwala na przypisanie różnych klawiszy różnym poziomom wychylenia joysticka). Teraz np. gram w Gothica 2 na padzie od xboxa i gra się 100 razy wygodniej niż klawiaturą i myszką.

Edited by Doman18

Wczoraj zainstalowałem sobie Enclave i dosc mocno sie wciągnąłem . Gra jest trochę prosta, do 4 etapu na medium doszedłem z marszu. Co innego mnie jednak oderwało od gry - środek planszy, za mną kupa mobow, jakaś dziwna zagadka, a tu nagle BUM, mostek sie zapadł i nie żyje. Rozumiem zginać od przeciwnika, moja wina. Ale cholerny mostek?! Bez ostrzeżenia? Dziś już nie pogram bo muszę pomóc koleżance która jest księgowa Przemyśle to jeszcze i chyba jutro wrócę do tego najwcześniej.

Edited by Frediii88

Nie wiem czy to dobre miejsce na ten wpis, nie wiem gdzie to umieścić. U mnie tylko sie zmarnuje , więc oddaje. Może komus sie przyda : 

Survarium :  B3EC7D5A6665861777B6

World of Warship :  CDAX94G9D-6MUB7-UVMD6

World of tanks :  CDAWU3CC5-Y8WPB-VCAMV

G Data Total Protection :  PLXXC-F94UM-1887H-DA0GG-G5AIL

Edited by arni761

Witam,

Ściągnąłem ze strony Ubisoft, patche do Far Cry 3. Jednak kiedy próbuje je instalować to kończy się to takim komunikatem: "Błąd odczytu numeru wersji! Anulowanie instalacji." Czy ktoś się już z czymś takim spotkał? Na jakąś radę, pomoc liczę. Pozdrawiam.

Zakładam że jest możliwe abyście dodawali pełniaki z GOGA których nie ma na Steamie ;) tak tylko się upewniam bo nigdy nic nie wiadomo. Osobiście chciałbym by któraś gra z obecnych serii na mojej liście życzeń znalazła się w nowym numerze :) Lost Planet 3 jest przykładem gry którą zdobyłem z jednego numeru a która należy do serii z mojej listy.

• Upvote 1