Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

Moim zdaniem jakoś mało dają rpg w klimatach Gotic. Tych gier najbardziej brakuje

Może dlatego że takich gier jest mało... Gothic jest naprawdę wyjątkowy i trudno o podobną grę, zwłaszcza taką którą dało by się umieścić na cover.

Ale koledzy wcześniej wpadli na dobry pomysł - dać jakieś darmowe MMORPG na cover. Najlepiej jakieś dobre, które ma dużą instalkę (bo z małą to sobie każdy ściągnąć może). Takie Sword of the New World albo Perfect World. Mmmmm... :D. Ale pewnie zaraz podniosły by się głosy że małpują od KŚGry, którzy to dali ostatnio Metin2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełne wersje są OK!! Ja zarzynałem się na Riddicku. Jeszcze Gothic, Morrowind, Xpand Rally, Stubbs były bardzo fajne. Bardzo mała prośba ode mnie. DAJCIE GRĘ "WarRock". Wiem, że można ściągnąć. Była chyba w clicku, ale nie miałem okazji kupić. Ale jeżeli miałaby być na coverku to dajcie np. darmową premkę do niej :). A gry ogólnie fajne. Dajcie może WarRocka albo jakąś inną strzelankę. Może za dużo wymagam :) LOKI IS THE BEST!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jeszcze obecnego numeru jestem zadowolony. Loki okazało się przyjemne, ta gra o olimpiadzie także - można było podreperować sobie słaby występ w Pekinie ;) Ostatnia gra (Gods) jest słaba graficznie i pod względem mechaniki, ale co ciekawe wciągnęła mnie na dłużej niż dwie pozostałe. Nie kupuję każdego CDA - patrzę na pełniaki, ale średnio co drugi numer jest niezły, zatem... za 2 miesiące znów tu napiszę? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na obecne pełniaki??Fable...ahh cód miód i cukierki!!:Pcoż widząc takie pełniaki aż radość bierze.hmmm... A może za miesiąc Empire Earth2 +dodatek ,bo jedyneczka była ledwo ponad rok temu??^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fable i Loki tak sie wszyscy jarają jak dla mnie to w ogole nie rusze tego.... nie lubie gier z tego gatunku i gra jest od dawna w taniej serii.... Szkoda ze ostatnio daja "hity" z jednego gatunku gier... czekam na jakiegos dobrego FPS-a ( dobry nie znaczy nowy) ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Twoje stwierdzenie,ale dla większości dzieciaków także w moim wieku(wstydzę się za nich:()gra starsza niż 4 lata oznacza grę starą ze słabą grafiką ,i właśnie dlatego trafia ona u nich do kubła na śmieci z napisem "Stare i ze słabą grafą" po za tym pozostaje jeszcze problem piractwa u dzieciaków,ale to nie ten temat i tak już za mocno offtopuje;).Cóż też chciałbym jakiegoś FPS-a lub RTS-a nie musi to być tytuł młody ważne,ażeby miał to coś;).I pamiętajcie dorga braci forumowa wszyscy 14-latkowie nie są tacy sami!!

Pozdro.

EDIT:

Tym postem chcę dowieść iż 14-latkowie to nie tylko i wyłącznie skrajni idioci,którzy poniżają siebie tekstami typu "twoja stara",czy "twój stary"(uważam to tylko i wyłącznie za poniżanie siebie)lub inne idiocyzmy moich rówieśników wiekowych nie wiem czemu tak sądzę może jestem inny??Może dorosłem szybciej niż ci idioci??Nie wiem.Nie umiem rozmawiać z nimi lepiej dogaduję się z ludżmi starszymi ode mnie i dziwią się,gdy mówię im,że mam 14 lat.Cóż podobnie się mam z dziewczynami^^.

Jeszcze raz serdeczne Pozdro.

A co do gier na które czekam to może jeszcze być jakiś TPS^^Edytuję,gdyż nie chcę nabijać sobie posta o byle co:P.

Edytowano przez Ruddy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio za dużo było tego Fantazy, bo Loki teraz to Fable. Czekam na jakiegoś przyzwoitego shootera. Zapadł mi w pamięci Ubersoldier. Na szczęście jest trochę strategii do rozegrania.

Blitzkrieg 2 to była niezła gra. Sporo misji, no i ten system wzywania posiłków. Brałeś to co chciałeś, a nie jak w jedynce, że kawał mapy był obsiany kupą jednostek podatnych na nieoczekiwany ostrzał artylerii albo bombardowanie.

Do tego częsta pomoc sojuszniczego AI. Poprawiona grafika. Bardzo dobra gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ja czekam na... Quake 3 Arena.

Wiem, że będzie ten cały live ale wolałbym pograć w orginalną wersje (ehh te nieporawne marzenia). No ale był Q2 więc mogli by dać :D Albo F.e.a.r'a bo w sumie też już w taniej serii to i licencja na tą gre powinna stanieć XD.

Miło by było też dostać jakąś ścigałke ale nie będe już marudził.

Co do pełniaków w nowym CDA... Z Fable się ciesze bo to przyjemna gierka. Gumboya i tego drugie stworka omine no ale to tylko kwestia gustu :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz przerabiam Kozaków 2. Na razie wałkuję kampanię. Gra mnie nieżle wciągnęła. Poprzednia część była dla mnie jakaś taka niedopracowana i chaotyczna (długo przy nie nie wytrzymałem). Szczególnie te samobieżne armaty były bardzo dziwne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to pewien Gumboy był już w CD-A i niespodziewanie spodobał mi się jako krótki przerywnik, kiedy nie miałem czasu na jakąś większą gierkę. A nawet kiedy miałem czas to i tak grałem dla tego porąbanego klimatu. Tak więc mam nadzieję że nowy Gumowy Chłopak także przypadnie mi do gustu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie przez ostatnie dwa trzy numery na pełniaki nie ma co narzekać są po prostu super Loki wielkie zaskoczenie myślałem ze do grudniowego numeru dane mi będzie czekać na następną niespodziankę a tu nagle patrzam a tu ma być Fable oby tak dalej droga redakcjo.Jeśli teraz dajecie takie tytuły to może za jakie dwa trzy lata to będą już dawać jakiego Assasins Creeda lub coś w ten deseń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi się micha rozjaśniła jak zobaczyłem, że FABLE dodali. Myśle sobie- kolejna okazja żeby przejść grę. A tu lipa bo nie mam kiedy grać. Sorka od polskiego kazała mi przeczytać "Potop" do poniedziałku. W poniedziałek też kartkówka z pozytywizmu. Z WOSu mam zadane już na trzy miesiące. Lipa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związku z nowym komputerem udało mi się pograć w niektóre gry zamieszczone w CDA. Tutaj tylko pokrótce streszczę swoje spotkanie z każdą grą, w tematach gier będę się rozwodził obszerniej, kiedy już bardziej zapoznam się z tymi tytułami.

Kroniki Riddicka - Ucieczka z Butcher Bay: Graficznie cud, miód i orzeszki. Klimatycznie bardzo dobrze, choć nieco zabrakło mi większej liczby elementów interakcji z innymi więźniami,

bo momentu zabrania Riddicka przez Abbota gra zmienia się w lone-wolf hunting

. Bardzo dobra gra, ale na jedno przejście. Wrócę do niej za jakiś czas. Jak już zdążę zapomnieć większość z tego, co się tam działo i spróbuję wygrać wyłącznie przy użyciu rąk, oczywiście wyłączając

elementy z xeno

.

Thief - Deadly Shadows: Skradanka. Nie grałem w nią zbyt wiele, ale na pierwszy rzut oka prezentuje się nieźle. Nic olśniewającego, co prawda, ale porządny średniak? Na tym miejscu bym go postawił. Jak spędzę przy niej nieco więcej czasu, to będę mógł powiedzieć coś więcej. Niemniej - jestem zaskoczony, że CDA stać na takie gry. Chyba wstrzymam się z zakupem Overlorda, aż dołączą go do CD-Action.

Loki: Uboższy krewny Diablo. Przy graniu w mitologii nordyckiej nie mogłem się oprzeć wrażeniu, że bohater wygląda jak wykapany barbarzyńca z Diablo II. Poza tym zawiodłem się na greczynce, która może wyznawać Aresa, ale z boga wojny zrobiono... boga pułapek. Graficznie całkiem nieźle, ale odniosłem wrażenie, że przeciwnicy się powtarzają. Ale może to tylko dlatego, że upadają w ten sam sposób? Oby potem akcja się rozkręciła.

Fable - The Lost Chapters: Prosta gierka, ale przyjemna. Jednak cieszę się, że gry nie kupiłem osobno, tylko dodano ją do CDA. Nie zrobiła na mnie aż tak wielkiego wrażenia, przynajmniej jeszcze, żebym miał ją bardzo chwalić, albo mocno kopać. Pierwsze wrażenie jest jednak pozytywne. Czy się zmieni? We shall see...

Stubbs The Zombie: Hit. Super gra. Nie wiem jak inni, ale pożeranie ludzkich mózgów, tworzenie armii wiernych siepaczy, kontrola ludzi i cała reszta bardzo mi się spodobały. Jest to najlepsza gra z całego zestawienia: zabawna, choć raczej tym typem czarnego humoru, czysto zręcznościowa rozwałka. Świetny klimat, jeśli chodzi o zombie: naprawdę czuć, jak ci ludzie są otaczani i wykańczani. Dobrze się przy tym zabawię.

Patrząc na te tytuły wstrzymam się z kupnem niektórych, tańszych. Jeszcze trafią do CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w te wakacje grałem w grę, która była w CDA caaałe wieki temu... Mianowicie: Vampire The Masquerade: Redemption

Tak, wiem że to staroć i część graczy na grę z 2000 roku nawet splunąć nie raczy, jednak mnie się podobało. Ciekawa fabuła, klimatycznie też całkiem nieźle, chociaż podręcznikowi do "prawdziwej" wersji do pięt nie dorasta... Chciało się w nią grać (może to efekt tego, że ostatnio zbyt często nie grywam?), co w połączeniu ja + dowolny h'n's dosyć rzadko się objawia. Może dlatego, że to takim typowym hack 'n' slashem nie było, bo przeciwnicy robieni byli raczej na jakość, a nie na ilość? Oczywiście, pod koniec gry żaden z nich, poza ostatecznym bossem, już nie sprawiał problemu, ale wpaść w zamku Wyszehradzkim na dwa War Ghoule bez porządnych czarów, z samą bronią białą było dosyć miażdżącym uczuciem... Co tam jeszcze... Ach, postacie.

A dokładniej nasi towarzysze - Pink, Erik, Lily, a szczególnie Samuel i jego dość cięte komentarze.

Oczywiście ciągłe "Anezka, anezka" zaczęło mnie w pewnym momencie przyprawiać o mdłości, ale skoro już zacząłem to i skończyć wypadało, zresztą bardzo mnie interesowało zakończenie... Tutaj dochodzę do ostatniego bossa - chyba największego przepaka jakiego do tej pory spotkałem w grach... Na szczęście za pierwszym razem potraktowałem go fortelem - fire storm z daleka, potem podejście, rozmowa i zaciukanie, za to za drugim razem latałem między tymi kolumnami aż się niemiluch zaklinował i wtedy znów Fire Storm na głowę i łykanie krwi...

Ogólnie wrażenia pozytywne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż co do discpiles 2 mam powrót gallena i gra świetna ale próby czasu jakoś nie znosi jak ją przeszłem nie miałem motywacji grać w nią dalej

ja natomiast oczekiwałbym jakiś fps

ten rok miał świetne pełniaki ,a na zakonczenie roku do CDA mogliby dodać Call of duty + united ofensive albo CoD2

by zwieńczyć ten rok (lub jakiś inny fps godny wdg. nich[czyt. redakcji] uwagi)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie de best pełaniak ever (moim zdaniem) to heroes 1. Do żadnej innej gry nie wracałem tak często jak do tego cuda. To chyba wynika z mojego uwielbienia serii. Tak czy siak - ostatnio widzę tendencję zwyżkową - loki (którego nie kupiłem), Fable (nieźle wciąga, ale generalnie trochę schematyczna gra), Gumboy. Jest dobrze panowie - utrzymajcie ten poziom. Myślę że i w tym miesiącu cda pozytywnie zaskoczy. Jest zwyczajnie najlepsze i tyle. Nie wiem czy kupoawć stalkera czy poczekać aż będzie w cda ;):D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...