Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

A w 12/08 dali grę, którą dawno chciałem kupić, ale nie mogłem się przemóc, bo w tyle niezłych gier się ''pykało''- mianowicie podstawkę drugiego Spellforce'a. Poza tym całkiem niezły FPS- XIII (też miałem ochotę kupić w przyszłości, żeby zobaczyć o co w tej całej zabawie chodzi) i na dokładkę Mafia Tycoon. Powiem szczerze, że tego ostatniego jeszcze nawet nie uruchomiłem ;) No, no... CDA się rozkręca. Jeśli gry w 1/2009 będą lepsze od tych ubiegłomiesięcznych to... będzie ciekawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzywdy ci nie zrobię, przynajmniej ja... O tak, Gothic 2 z Nocą Kruka był rewelcajnym pełniakiem, gdy zobaczyłem reklamę tego numeru, to zamówiłem CD-A normalnie (czytałem już wcześniej,a reklamę zobaczyłem dzień przed wejściem do sklepów). I nie żałuję, po prostu warto zagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja se trochę pograłem w Shadowground Survivor. W poprzednią część też miałem okazję zagrać, ale wyskoczył jakiś błąd i nie chciało mi się do nowa powtarzać etapu.

W tą kolejną część całkiem znośnie się grało. Bardzo dobrze odwzorowane efekty fizyczne. Tam prawie wszystko może ulec interakcji z naszym bohaterem. Grafika całkiem niezła- widok w rzucie izometrycznym. Nasi wrogowie spektakularnie się rozwalają po naszych strzałach. Sporo misji podzielonych na trzech różnych bohaterów- każdy posługuje się zupełnie inną bronią i nie ma tak jak poprzednio sytuacji, że nosimy sporo różnych pukawek, co było mało realistyczne. To sprawia, że się zupełnie inaczej gra w zależności od prowadzoną przez nas postać. Potwory pod względem ilości są mniej liczne od tego co się działo w Alien Shooterach jednak z początku grając snajperem można czasem się wkurzyć.

Minusy:

Jak grałem to wszelka woda czy lawa wyświetlała mi się jako szachownica... czasem były problemy z płynnością i dramatycznie spadała ilość klatek na sekundę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja se trochę pograłem w Shadowground Survivor. (...) Sporo misji podzielonych na trzech różnych bohaterów- każdy posługuje się zupełnie inną bronią

To akurat w moim mniemaniu wada. O ile tym żołnierzem z karabinem plazmowym (laserowym?) oraz twardzielem z miotaczem ognia w rękach i dubeltówką na plecach grało mi się całkiem przyjemnie, o tyle do gry tą laską ze snajperką byłem przymuszany brakiem wyboru. Of course, różni bohaterowie to jak najbardziej dobry pomysł, ale w tym przypadku źle zrealizowany. Powinno być tak jak w ostatniej misji, a mianowicie to gracz powinien zdecydować w jaką postać się wcielić. To odgrywanie wszystkich po kolei jest w takiej grze (nastawionej głównie na dawaniu odprężającej rozrywki) niespecjalnie udane.

Edytowano przez Tratata
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat w moim mniemaniu wada.

Ten żołnierz to miał na wyposażeniu karabin pulsacyjny. Karabin plazmowy był do dyspozycji grając tą babką. Może i fakt, że snajperką na hordy wrogów tak słabo służyła w ich zwalczaniu, jednak dało to nam zdegustować każdej postaci i nie było takiej opcji, że jeden człowiek niesie przy sobie sporo różnych spluw. Jakbyśmy zaczęli grać żołnierzem np. od początku to by może nikt nie miał ochoty wybierać w następnej misji innej postaci, bo tą już opanowaliśmy i nikomu by się nie chciało jeszcze raz od początku grać inną postacią skoro by było to samo... znaczy lokacje i potwory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że strasznie tu dużo gadają. Znam angielski bardzo dobrze, ale i tak ciężko mi się połapać.

No to nie wiem jak to jest, bo ja rozumiałem wszystko :P A i dialogi oceniam na +

Właśnie ukończyłem Psychonauts, i bardzo tego żałuję : / Wczoraj grałem w ostatni level, który jest cholernie frustrujący i mi nic nie wychodziło, ale dziś udało się a 3 raem chyba.

No ale gierka znakomita poprostu, absolutnie rewelacyjna, i pomyśleć że tak negatywnie byłem do niej nastawiony...

Niestety, krótka trochu. Chciałbym sequel, ale to chyba niemożliwe ;/

Jedna z moich ulubionych gier teraz. Thx CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną zdołałem odpalić sobie NARC jak na razie i nie dlatego, że nie spełnia mój PieC wymagań tylko że czasu brakuje aby wszystkie tytuły opylić. I gra idealnie wpasowuje się w stwierdzenie, że to GTA dla ubogich. Ba, powiedziałbym, że to bardzo odległy i biedny kuzyn znakomitej serii. Grafika jest mocno średnia, ale ujdzie wyżyć; fajny jest system walki wręcz i same narkotyki... niezłe efekty. Ogólnie - gra średnia, ale może być :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to pełniaczki nam dali cud miód. Jedynie Little Cars'a nie instalowałem, gdyż śmiem twierdzić, że gra nie pochłonie mnie. Gry naprawdę warte zagrania, ale coś trudne. Psychonautus mimo, że małe wymagania ma to ciągnie pełno z nas bo i trza refleksu i umysłu do gry.

Najmocniej to pochwalić jednak za Imperial Glory trzeba. Gra wspaniała, a co najważniejsze jest po Polsku. Jedynie morskie walki słabe (imo).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem jak to jest, bo ja rozumiałem wszystko :P A i dialogi oceniam na +

Właśnie ukończyłem Psychonauts, i bardzo tego żałuję : / Wczoraj grałem w ostatni level, który jest cholernie frustrujący i mi nic nie wychodziło, ale dziś udało się a 3 raem chyba.

No ale gierka znakomita poprostu, absolutnie rewelacyjna, i pomyśleć że tak negatywnie byłem do niej nastawiony...

Niestety, krótka trochu. Chciałbym sequel, ale to chyba niemożliwe ;/

Jedna z moich ulubionych gier teraz. Thx CDA.

Zgadzam się gra znakomita nawet odważył bym się mówiąc 9+/10 :) Jakieś dziesięć minut temu ukończyłem ją... mam lekki nie smak patrząc na króliki XD.

A tak na poważnie gra wcale nie była za krótka właśnie mnie się wydawał, że wręcz odwrotnie. Dużo kombinowania no i ma to coś :) Byłem bardzo ciekaw tej gry no i jestem pod wielkim wrażeniem... i to udowadnia, że nie potrzeba "realistycznej" grafiki żeby gra była znakomita. Ale tak gra jest nie doceniona a szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się gra znakomita nawet odważył bym się mówiąc 9+/10 :) Jakieś dziesięć minut temu ukończyłem ją... mam lekki nie smak patrząc na króliki XD.

A tak na poważnie gra wcale nie była za krótka właśnie mnie się wydawał, że wręcz odwrotnie. Dużo kombinowania no i ma to coś :) Byłem bardzo ciekaw tej gry no i jestem pod wielkim wrażeniem... i to udowadnia, że nie potrzeba "realistycznej" grafiki żeby gra była znakomita. Ale tak gra jest nie doceniona a szkoda.

10/10 nie za ten frustrujący Meat circus.

Gra krótka się wydaje po przejściu, gdyż podczas przechodzenia można czasem się zaciąć (tak jak ja przy milkmanie... z powodu ślepoty nie zauważyłem linii telefonicznej i biegałem wszędzie jak głupi przez 2 godziny, a neta nie miałem wtedy akurat to zaś do solucji popatrzeć nie można.). Teraz bym ją zaliczył szybciutko.

A, i nie wiem po co te 100 lvli, jak ja po ukończeniu miałem chyba 55 ;p (lvli tzn. rank)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psychonauts i Kroniki Ridicka to narazie dwie gry z CDA które przeszłem do konca ( Psycho jeszcze nei ale juz koncówka ;D ) i mówie całkiem serio,;] ale to dlatego że zwykle mi się gier z krążka nie chce instalować ale dla tej gry zrobiłem wyjątek i dobrze.

Oceniam 10/10 i głownie za genialny poziom z milkmanem ;] istne arcydzieło, i mówie tu przedewszystkim o dźwięku, genialna ścieżka i teksty tych agentów. Mimo kolorowego wyglądu wiało dziwną grozą z tego poziomu, szczerze mówiąc: Bardziej straszył niz Dead Space ;] (ale ja to ja ;] zreszta w Dead Space strach przyćmiła zdecydowana złość na poziom trudnosći ;], brak amunicji itp). Następny genialny poziom z Napoleonem ;]. Genialnie przerobiony hymn Francji ?? (czesto wale bzdury poprawcie jak cos ;D)

Virusmaxi ;D też ganiałem 2 godziny by te linnie znależć ;D :D, odrazu gdy dostałem telefon zjarałem się i wróciłem do tych linni gdzie był jeden agent i siedziaem na tej wysepcemałej modląc się o jakis cud, ;D a linnie były tuż koło biblioteki ;D

I jeszcze cos dodam. Zwykle gdy przechodziłęm jakis level 2 godziny okazywało sie ( Milkman ) że po wczytaniu save zajmowało mi to co wczesniej 2 godziny teraz 10 min.

Aha i odrazu taka mała prośba w chmury gdyby ktos z redakcji to przeczytał ;D w zasadzie niewiedziałem gdzie to napisać, Strasznie ale to strasznie jestem ciekawy co napisał Hut w swojej rezencji Psychonauts w 2005 a tego numery niestety nie mam ;(. Jest jakaś szansa....

Edytowano przez Kylo200
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psychonautsem CD-A bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. :) Otóż kiedyś w internecie znalazłem informacje o tym tytule i bardzo sobie chciałem w to popykać. Ściągnąłem demo, pograłem, pograłem... Chciałem kupić pełną wersję... I klapa. W Polsce nie ma. :huh: I w końcu zapomniałem o tej grze...

A JEDNAK! Mam! W końcu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo, Darkstar One wcale takim zapasowym pełniakiem nie było, ba, nawet całkiem niezłym tworem.

Zdecydowanie nie jest a powiedziałbym, że był dla mnie głównym daniem cover DVD tego numeru. Co prawda gra już nie grzeje miejsca na moim HDD, ale miło ją wspominam. Fajne zadania, sporo walki i tysiąca planet do zwiedzenia (+ np. takie akcje jak odbijanie planety z rąk piratów), ale zaciąłem się chyba przez bug i fabularnie gra nie chciała pójść dalej :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo mogę znaleźć temat z propozycjami przyszłych "pełniaków".

[bez mod voice] Drogi nowy forumowiczu. Gdybyś przeczytał regulaminy i chociaż kilka stron pewnych tematów gdzie ta kwestia była poruszana to będzie wiedział dlaczego. Tutaj nie ma czegoś takiego jak swoje widzimisię a powtarzanie i kontynuowanie gadek "ja chcę żebyście dali to" może doprowadzić do osta albo coś. Wiem, bo widziałem kilka sytuacji gdzie tak to się skończyło, znaczy nie ostem ;)

Żeby nie było, że sam OT to powiem, że NARC mimo iż jakiś oryginalny jest, ma kilka fajnych elementów to po zapoznaniu się z tym mam o wiele większa ochotę zagrać w dowolną część GTA od III do San Andreas. Gra ma sporo niedociągnięć, nieciekawą grafikę i na dłuższą metę irytuje niestety <_<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...