Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

Ten miesiąc to będzie chyba dla mnie najlepszy od hmm.. 143 numeru? Lokiego miałem i tak zamiar kupić. Ostatnio bardzo często narzekałem, że gierki są coraz krótsze i zajmują mi tak 2-3 dni. A tu wyskakuje taki kolos z 250 godzinami grania to na 2 miesiące na pewno wystarczy :) Tyle że ja szybko się nudzę więc... Widzicie ten malutki paradoks? Lubię długie gry, ale w pewnym sensie ich nie lubię :P Summer Athletics czy jak to się tam zwie też się przyda. A Gods:KN? Z tego co wiem to RPG a że ja je kocham... Chociaż słyszałem, że to słaba gierka więc pewnie się odkocham ;) . I cieszy mnie nareszcie BRAK żadnej strzelanki i pochodnych. Uczulony jestem na 99% takowych gdzie tym 1% jest seria GTA i może CoD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam zawszę się podobały gry w CD-A, a przyznam się szczerze, że rzadko do nich zaglądam bo większość czasu i tak siedzę na necie i czekam na KOTOR-a online, to zawsze bardzo miło jest pooglądać co tam śmiesznego wstawiliście, a jeszcze bardziej jak czasami dajecie Mini gry....ooo to jest good :) Pozdro dla Redakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam najbardziej zadowolił BloodRayne i Gothic I, tak się złożyło że akurat I mi się zgubiła i nie miałem skąd wytrzasnąć, a tu pełniak w CDA. xD A ruch z Rayne był godny podziwu, pamiętam że nie dowierzałem w kiosku jak zobaczyłem co jest na coverze. :D Miło też wspominam Angels vs Devils, sympatyczna gierka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się wypowiedzieć na temat jednej z gier, a mianowicie Space Rangers 2 - ta gra jest wpaniała! - i tyle w tym temacie. :P Odkąd zainstalowałem ją tydzień temu nie gram w nic innego. Wciąga strasznie i zabiera kolejne godziny mojego życia. Jest godzina 00:32, a ja właśnie wyłączyłem SR2 - i to tylko dlatego, że trafiła mi się misja na planecie i nie mam siły jej wykonać, wolę sobie zostawić ją na jutro. Dla mnie to jeden z lepszych pełniaków dołączonych do CDA.

W tym roku podobały mi się jeszcze Broken Sword i Vivisector - i uwaga, będą herezje - Vivisector bardziej mi przypadł do gustu niż Red Faction, ale to pewnie dla tego, że nie grałem w tę drugą w dniu premiery. Teraz załączyłem i nawet się fajnie grało, ale zwątpiłem, gdy jakiś lewitujący 'kwazimodo' zabił mi partnerkę, zaraz po tym jak zrobiłem save. Nie wiem jak fabuła toczy się dalej, ale ten typek zepsuł mi klimat gry i nie mam zamiaru wracać do wcześniejszego save'a sprzed godziny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że na coverze CDA dołączyło Summer Athletics, Loki, Thief 3:Deadly Shadows, Broken Sword 3:The Sleeping Dragon, Runaway 2:Sen Żółwia, Cezar III, Mx vs. ATV Unleashed.

Mam nadzieję, że na płytę trafiać będą coraz o lepsze i nowsze gry ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozaków 2 może sobie kiedyś odpalę, bo w jedynkę dosyć dużo łupałem, choć raczej nie gram w RTSy, ale teraz czekam na Lokiego, bo od czasów Sacreda w nic dobrego z tego gatunku nie grałem, a mam ochotę wybić kilka tysięcy stworów (wiem, chory jestem :P ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę

czy ktoś mi może napisać czy dodawano kiedykolwiek do CDACTION grę Robin Hood- legenda sherwood??

bardzo bym chciał ją mieć a niewiem skąd wytrzasnąć;/

nigdzie jej niema teraz, a pirata nie będę ściągał

O ile dobrze pamiętam to był jeszcze w Komputer Świat Gry w numerku była jeszcze Joanna D'Arc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mysle sobie ze Riddick byl dla mnie najlepsza gra w CDA i uwaga uwaga!... nie kupilem nigdy tego numeru... powod prosty- mieszkam w anglii a na zamowiony numer z Riddickiem czekalem prawie 3 miesiace wiec nie trudno sie domyslic ze przyszedl inny numer;/ napewno jest w tym moja wina bo zamiast zamawiac prenumerate to chodze do durnego polskiego spozywczaka gdzie za kazdym razem musze babie przy kasie tlumaczyc co to za 'gazeta' i klocic sie o to ile tym razem wyniesie obsuwa("bedzie za tydzien napewno!")

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...