Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

Mimo tego, że CDA nie kupuje dla Coverka DVD to jednak zawsze opinię, a jakże pochlebną można wyrazić :D Pełniaki zawsze były dobre i można było spędzić przy nich trochę czasu nie zważając na średnią ocen, wyśrubowaną cenę w sklepach itp. Czysty, nieskrępowany niczym fun. Ostatnio coraz więcej gier przechodzę danych w CDA... Fable, które wciągnęło mnie na amen... świetne Codename: Panzers Faza Druga ^_^ , FSW, Kroniki Riddicka... Cud, miód i orzeszki jednym słowem B) A jeszcze lepszym faktem jest to, że im dalej może być tylko lepiej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flatout już był w jakiejś gazetce. Far cry też już jest w kioskach. Był bardzo fajny broken sword, może jakaś przygodówka ? Sporo dają rtsów - może by tak odpocząć i jakieś wyścigi , mordobicie. Tak czy siak - plniaki są super. W tym miasiącu mi nie podeszły, ale sporo ludzi jest usatysfakcjonowanych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi pełniaki na swięta zeszłego roku nic nie pasowało poza hitmanem a reszte grałem wczesniej

titan quest fajny jest ale ma takie same błędy co loki i słabszą grafe ale gra sie przyjemniej i nie ma skryptów jak dla mnie skrypty skreslily lokiego

jade empires jest super tyle ze jest w nim tyle gadaniny co w gothicach a to nie jest az tak fajny RPG to raczej gra akcji

jak chcecie fajny H'n's to polecam sacred i diablo

a co myslicie o ranuway 2 ????

był dodany i ja jakos za przygodówkami nie przepadam poza MIST :D ale ta gra była po prostu denna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co tak słabo z tymi pełniakami powiem, szczerze że liczyłem na więcej. Z każdym miesiącem,miało być coraz lepiej a nie coraz gorzej.W tamtym miesiącu też nic ciekawego, nie było:

Galactic Assault-jak dla mnie słabo

Rollercoaster tycoon 2-niektórzy lubią tycoony ja ich nie trawię

Shadowgrounds survior-najlepsza gra zestawu

Codemane: panzers faza druga-znowu strategia :mellow:

I podobnie jest w tym miesiącu

Squad Assault: West Front-znów strategia :(

Sudden Strike Anthology PL-przesada z tymi strategiami

DarkStar One-dobrze że nie strategia

Liczyłem na coś więcej wezcie się w garść,i pokażcie waszą klasę w następnym numerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie lubię strategii. A już wojskowych - szczególnie. Nie wiem - nudne, nieciekawe - jedyna jaka mi podchodzi to red alert. Co innego np. total anihilation. Ale te sudden striki kryzysy kubańskie, blitzkriegi - nie znoszę takich gierek, dlatego ostatnio pykam w coś innego. CDA kupię gdy pełniaki mni ezmiotą z powierzchni. Tak np. było przy deus ex 2, armies of exigo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ko ja powiem tak Space rengers 2 Rebbelia było świtną giera i jedyn z najlepszych wdg mnie pełniaków do czasu kiedy nie zagrałem w Darkstar one

a co do reszty grałem juz wczesniej i nawet fajne sa ale wole blidzkrieg(czy jakos tak)

a w west front nie grałem ale pewnie spoko też

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy some day zobacze w CDA na dvd HEROES OF MIGHT AND MAGIC :rolleyes:

I tak jako zapalony fan mam HMM3 + wszystkie dodatki i HMM5 + wszystkie dodatki i zdecydowanie DZIKIE HORDY są najlepsze!!!!!! te klimaty, możliwości .... :D

podobno Kings Bounty tez fajne ale na razie nie mam wystarczajacych funduszy :P

moze jakis prezent niespodziewany dostane ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałbym pochwalić Darkstar One. Świetny symulator życia w świecie a'la Star Wars czy Star Trek. Doskonale się walczy w przestrzeni kosmicznej, aż sobie kupię jostick żeby móc bardziej się w to wczuć. Fajna grafika i ogólnie wysoka grywalność.

Fanfary dla CDA, bo wcześniej o tej grze nie słyszalem, i nigdy bym sam jej nie kupił, a akurat miałem ochotę na takie postrzelanie się w przestrzeni kosmicznej :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...