Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

To będzie DIABLO II. MUAHAHAHA!!! Żartuję, ale na pewno żaden z tych pełniaków nie wywołał ekstazy w oczach enkiego. Wiedziałem, że ten NARC to kicha jest. Imperial Glory całkiem niezłe, ale to nie to. Poza tym... znowu strategia <_< .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takim numerem był numer sierpniowy, m.in. dlatego mi się podobał. Tak czy inaczej, ostatnio pełniaki zawodziły, ale jeśli ten ostatni pełniak w CD-A okaże się przełomem, to będzie rewelacja. I oby na tym nie poprzestano.

Spellforce 2 i XII Cię zawiódł? Do duże masz wymaganie w stosunku do gier w CDA ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XII Cię zawiódł?

Akurat to jest słaba gra ;/ Ale może dlatego tak myślę ponieważ uwielbiam mangę a to co tam dali to cóż miłym dla oka nazwać nie można ;/ I nie chodzi mi o to że nie ma AAx16 czy Anizo X16 HDR czy innych bajerów tylko po prostu styl grafiki dla mnie był odrzucający.

Ale za to Muszę przyznać że były naprawdę dobre pełniaki np. Spellforce 2, Deus Ex 2, Swiatynia Pierwotnego Zla, Fable czy Kroniki Riddicka. Mam nadzieje że na numer sylwestrony dadzą jakiegoś pełniaka godnego CDA (a nie to co na razie zapowiedzieli)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi raczej m.ni. o Squad Assault.

Skąd wyczytałeś, że ta gra ma 90 % w necie. Jak tak, to tą grą jest... Call of Duty 2, gdyż ma takie oceny. Wiem, bo sprawdzałem, oscylują one dokładnie koło 90-tki.

Edytowano przez princefan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumieliśmy się zle Princefan nie chodziło mi o Squad Assault.

Przeczytaj sobie na stronie głównej Markolfa komentarze, do Imperial Glory.

W, których Smuggler napisał że ostatni pełniak ma około 90% ocen w necie.

Edytowano przez eddy1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuu i znamy ostatniego pelniaka :)Psychonauts, bo o nim mowa, to gra, ktora na GOL-u ma 93%, srednia na GR - 89, swego czasu rowniez byla w CD-A w zestawieniu 19 najlepszych tytulow anno domini 2005...

cholera, pewnie ze sie zagra! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że pozostałe pełniaki są takie sobie, a nawet słabe... I do tego wszystkie po angielsku! Znam co prawda ten język dobrze, ba, nawet bardzo, ale czy inni? Chociaż, myślę że tu aż tak dużo przedstawicieli pokolenia Tibii nie ma... Ha, ale może mam jakiego fluid'a. Niestety, nie ma. No cóż, oprócz Psychonauts żadnej gierki nie zainstaluję..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie pełniaki bomba :). NARC - brutalne TPP w policyjnym świecie. Zagram choćby z sentymentu. W końcu przy pierwowzorze co tydzień traciłem złotówki na automatach :D. Psychonauts - Zakręcona platformówka. Brakuje tego na PC, więc zagram na pewno. Nawet Imperial Glory przetestuje. Mimo iż nie przepadam za strategiami, to w Praetorians (poprzednią grę firmy) grałem dość sporo, i nawet mi się podobała. Także pełniakowo numerek udany :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa. . . J nie wiem czy wyrobię z tymi grami - załapałem ostatnio cd-key do Tribesa , to siedzę na multi , w XIII mam zamiar zagrać jak przejdę Far Cry'a , w Fable mam zamiar zagrać jeszcze raz bo jest boskie , do Spellforce'a czytam dopiero instrukcję . . . Atu nowe CD-A ! wymiękam . . . :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KMyL, mam ostatnio tak samo. A jak dowiedziałem się, że w nadchodzącym CD-A będą Psychonauts, to zwaliło mnie z nóg. Chyba na własnej skórze poczuję znaczenie przysłowia : "Co za dużo, to nie zdrowo". Coś mi się zdaje, że kupię sobie nowego pada specjalnie dla tej gry.

Edytowano przez Tratata
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia zatoczyła koło i znowu w numerze styczniowym dostaniemy naprawdę solidnego pełniaka, który miał być w numerze grudniowym :P

W tym (jeszcze...) roku był to "Riddick", natomiast w 2009 (końcówce 2008) będzie to "Psychonauts".

Być może ta gra sprawi, że wreszcie płytka z CDA trafi do napędu :P

Dziękujmy CDA za naprawdę solidnego pełniaka (średnia ocen w necie około 90%), który na dodatek nie przeszedł przez wszystkie możliwe tanie serie.

Solidnych platformówek na PC nigdy za wiele :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psychonauts czyli bardzo dobra gra z wymierającego na PC gatunku:) W sumie chyba jedyna z tego zestawienia, którą zainstaluję. Tylko najpierw uporam się z Fahrenheitem, Spellforcem 2. Ciekawe jaki jest drugi spadkowicz z grudniowego, który będzie w lutym. Niestety cover bez strategii to cover stracony..... Szczerze mówiąc jestem już nimi przesycony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, czy mi się zdaje, czy to będzie pierwszy CDA od bardzo, bardzo, bardzo dawna, w którym nie będzie żadnych "ochłapów" z tanich serii? Jeśli tak, to tylko z tego powodu warto będzie wysupłać te 15 PLN ;) (a lista powodów pewnie się zwiększy po opublikowaniu oficjalnej zapowiedzi numeru :D).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...