Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

Po kolei moim zdaniem od najlepszej z uzasadnieniem:

1.FABLE-The lost chapters(bo misię podobałosię)

2.LOKI(Jak to zobaczyłem to myślałem, że albo to nie to pismo albo jakaś reklama ;))

3.Stubbs The Zombie-Rebel without a pulse(może i od 18 lat ale w takim razie niedługo dadzą GTA)

4.Thief-Deadly Shadows(ten widok FPP...)

5.Deus Ex-Invisible War(jak to jest, że na urodziny CDA już 2 raz dają Deusa?[oczywiście wtedy była 1 część])

6.MX vs. ATV Unleashed(Takich fajowych wyścigów to ze świecą szukać)

I zaszczytne 7.miejsce:Świątynia pierwotnego zła(z kumplami gram w d&d ale to jest raz na tydzień a w ciągu reszty czasu...?)

Było jeszcze mnóstwo fajnych gierek(np.Morrowind)ale trzymam się 7.Dlaczego?Bo to szczęśliwa liczba i mam nadzieję, że CD-A będzie się trzymać wbrew przewidywaniom antyfanów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam pamiętam BloodRayne. Taka krwista gra z realistycznym systemem fragmentowania przeciwników była wspaniała dodając do tego bullet time i masę giwer. Popularny motyw z nazistami dopełnia sprawę.

Codename Panzers bardzo dobry RTS z możliwością kupowania jednostek przed każdą misją i oferujący różnorodne trzy kampanie.

Dość dobrze mi się grało w Desert Rats vs Afrika Korps. Jak na tamte czasy grafika mnie trochę oszołamiała jak i moją kartę.

Ubersoldier porządnie zrobiony średniak, w którego dobrze mi się grało.

Edytowano przez Josif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt podoba mi się czwartkowy numer CDA,pod względem gier-naprawde.RC Tycon 2 to już jest za stare,a według mnie powiniście dać RC Tycon 3 - to bym się ucieszył.Dalej,Codename:Panzers może być,mocna gierka z wszystko załatwiającą fabułą,GA:Więzień mocy-gra która ani mnie nie bawi ani mnie nie śmieszy,i ostatnie w które już w najgorszym świecie moge zagrać- SS....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najleprzą grą jaka cda w pełniakach wypusciła to Full spectrum warior. :rolleyes:

Ciągle się też zagrywam w Deus Ex Envisible War i Hitmany. Ogólnie cda daje dobre pełniaki

ale mogli by dać co fajnego na koniec roku jak np.:

Mafię(fajnie jak by napisali co o mafi2 <_< ) albo CoD1 bądz2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie CDA daje supcio pełniaki, zostawiając konkurencję daleeeeeeeeeeeeko w tyle. No bo tylko spójrzmy:

1) Play - The Mark (ocena w CDA: 3+, jeśli się mylę)

2) KŚ GRY - stare numerki (brak oceny w CDA :P )

3) Click! - Chrome: Specforce... fajne toto nawet... Dawn of Magic... (ocena w CDA: 5+)... Paradise... (ocena: 9...)

4) CD-Action - Codename: Panzers - Faza Druga, Fable: Zapomniane Opowieści...

Czyli CDA rządzi :) A jeśli idzie o to, czego się spodziewam pod koniec roku, to:

- na 99% w jednym z nadchodzących numerów będzie Far Cry...

- napewno NIE będzie Obliviona, mimo że niektórzy tak piszą :P

- może nawet Titan Quest... :)

W każdym razie: TAK TRZYMAĆ, CHŁOPAKI :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Far Cry'a można było ściągnąć za darmo od Ubi, więc niech już nie dają.

Tylko, że nie każdy może sobie pozwolić na "ściąganie", a zwłaszcza tak ogromnych plików.

I wolałbym kupić tą samą grę za 15, niż 25zł."Gratisowo" dostając pismo - jestem w siódmym niebie.

LARRY napisał:

Kto chciał zagrać w Far Cry to raczej już to zrobił. Gra rewelacyjna,tyle czasu po premierze i do kupienia za grosze

To samo można powiedzieć o każdej grze dodanej do CDA, więc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie karzdy grał bądz przeszedł u siebie niektóre gry. CoD i Mafię przeszedłem miliony razy bo były to moje pierwsze gry

ale i tak z chęcią zobaczę to w Cda,pozatym mam ochotę pograć a płyty mi się pogubiły bądz poddawałem kolegom <_< a mam znowu ochotę pograć sobie. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh nie chodzi mi o same strategie ale o gry do nich podobnę. A czym są LOKI, GODS- kraina nieskonczonosci,FABLE,codename panzers,shadowgrounds,rollercoaster tycoon 2 ,kryzys kubanski,blitzkierg 2.... to wszystko są gry podobnych rodzajow i gustow graczy. Widziesz w tym zestawieniu jakiegos FPS-a samochodowke, czy gre akcji? Bo ja nie.... i to są tylko przyklady. Fakt był Full spectrum warrior i kroniki ridicka ale na tym sie konczy a w wiekszosci wszystkie gry sąą podobnego typu i niektore nawet z gornej polki a oprocz kronik ridicka bylo cos godnego uwagi z fps-ow? Kronik i tak nie istalowalem bo prawie 2 lata temu kupilem gre za 19 90

Edytowano przez LARRY
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tak dawno był przecież red faction :rolleyes: a ciekawe co byś powiedział gdyby za miesiąc na dvd'eka dodali wilczy szaniec?(oooby nie; P) wtedy byś mówił "aaa to ja wole już te strategie", każdy lubi co innego, a gdyby przez parę miesięcy z rzędu dawali fps'y to były by teksty tego typu, które teraz piszecie tylko z tą zmianą, że pisali by o fps'ach a nie strategiach:]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie zauważyłem kogoś kto podziela moje zdanie na temat gry Galactic Assault. Moim zdaniem ta gra powinna otrzymać o wiele wyższą ocenę niż te

4

. Bardzo fajna, wciągająca gra. Jak dla mnie najlepszy pełniak na coverku. Nie wiem dlaczego ale znowu nie mogę poradzić sobie w Codename'ie. No cóż nie mam talentu do gry w wojenne strategie. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem CDA niezwykle wdzięczny za pełniaka RTC2. Mój brat od piątku gra w to cały czas i ma zajęcie na jeszcze dłuuugo, co oznacza, że nie będzie mnie męczyć, żebym z nim grał w Top SpinXD

Sam gram ostatnio w Fable z CDA, za co wdzięczny również jestem mocno bardzo(ta, na trzecie mam YodaXD).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem CD-Action daje bardzo dobre pełniaczki. Owszem, nie zawsze jest to w co lubię grać - ale przecież nie da się zadowolić wszystkich naraz:). Zdarzają sięjednak czasem perełki, w które mogę grać i grać nawet jeśli przechodziłem je po kilka razy. Najlepszym przykładem jest choćby Sniper Elite - przeszedłem ją już trzy razy, teraz jestem w jej świecie poraz kolejny, a i tak haham się jak trachnę jakiegoś żołdaka z ukrycia ze 120 metrów. Tak samo jak za pierwszym razem:P. Tak trzymać CD-A!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...