Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

Co do Lokiego, to bym polemizował z fantastycznością. Może pierwsze 4-5 godzin, ew. pierwsze 2 mitologie. Dalej gra jest cholernie nudna i przechodzi się jakoby na siłę. Zakupiłem ją w edycji kolekcjonerskiej(książkę polecam tak swoją drogą) kawał czasu temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Summer Atheltics jest bardzo trafioną grą.

Kazałem mojemu kuzynowi kupić CD-Action bo chciałem mu pokazać filmiki (Przecież nie pożyczę mu mojego numeru ;d)

i z ciekawości zainstalowaliśmy tą gierkę. Jest świetna. Graliśmy w nią kupę czasu a zostało nam jeszcze pełno dyscyplin xd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loki z tego nr bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło w końcu gra jest dość świeża. To co za miesiąc może jakieś Diablo 3? :D

chciałbym zauważyć że w ogóle jeszcze nie ma Diablo 3. Ale za to niemam nic przeciwko 2.:D

Edytowano przez kaktuus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, jak tak dalej pójdzie z tymi pełniakami, to CDA zacznie dawać gry zanim one wyjdą :P

Może wreszcie zagramy w Duke Nukem Forever?

A tak na poważnie, to wg. mnie gry CDA zawsze dawało dobre. Po prostu każdy ma inny gust, i wszystkim się naraz nie dogodzi. Ale fajnie, że ostatnio dają coraz nowsze gry, vide Loki

Edytowano przez Senkel001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką małą propozycją na "pełniaka" w prague'n'play przedstawiono "Men of War" może by tak wrzucić którąś z poprzednich części, Heroes of WW2 lub Faces of war. (Jeżeli były, to czekam na lincz-cda kupuję od niedawna po dłuższej przerwie). Nie powinno być zbyt drogie, skoro wychodzi już kolejna część.

Jeżeli nie będziecie chcieli którejś z nich tam wrzucić, to morze jakiś symulator pola walki na miarę fleet commanda (tak, wiem, to jest stare jak świat, ale było fajne, w nich grafika i tak nie jest najważniejsza).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo nie dowierzałem, że do CDA dali Loki'ego. No ale jednak :D. Oprócz tego miłym zaskoczeniem były dla mnie Kroniki Riddicka i chyba ze 2 lata do tyłu Bad Day L.A. Niektórzy mogą mówić, że nic mi się nie podoba. No niestety wszystkich gierek nie spamiętam a każdy ma inne gusta :P . A teraz włączam "Loki" i czekam na kolejny numer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w mój gust najlepiej trafił Soul Reaver 2, dzięki oprawie dźwiękowej i fabule. Od tego numeru (który to był?) zacząłem kupować CDA częściej (głównie w czasie wakacji). To chyba przez ukrytą nadzieję, że któregoś pięknego dnia zobaczę w Empiku CDA z inna grą z seri Legacy of Kain.

Aha, i jeszcze świetnie się bawiłem przy Cutthroats z numeru 09/2004. Polecam do niej wrócić, całkiem przyjemny zabijacz czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsza była bezsprzecznie cała seria Legacy of Kain (zwłaszcza Defiance) oraz wszystkie gry CAPCOM'u: Dino Crisis 2, Resident Evil 3 i Chaos Legion. Ostatnie pełniaki też były bardzo dobre. Co prawda żaden (oprócz Gods, które jednak było kiepskie) mi nie działał, ale jest to wina mojego sprzętu. Miejmy nadzieję że tak wysoka tendencja utrzyma się jeszcze długo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki w CDA mają tą zaletę, że normalnie w sklepie nigdy bym ich oddzielnie nie kupił(np. ta gra o zombiakach) a zapewniają całkiem przyjemną kilkudniową rozgrywkę np. na wakacjach u babci xP A czasem trafią się prawdziwe rarytasy.

A co do wyżej wymienionego Armies of Exigo, nie mogłem się wciągnąć, podobało mi się jedynie intro...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

total anihilation : kingdoms :)

a armies of exigo moim zdaniem zjadają warcrafta na śniadanie. Niestety jest to mało znana gra, a warcraft - wiadomo - klasyka... Ale grafika, muzyka, klimat, zróżnicowanie misji i potworów - to mocne strony AOE. I moim zdaniem Warcraft 3 nie dorasta AOE do pięt. Dwójka - może tak, ale 3 - odpada. Moim ulubionym warcraftem jest właśnie 2, bo z nim zaczynełem przygodę z grami ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...