Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

@seba,

Jakbym miał dzisiaj odpalić trzeciego Wieśka to pewnie musiałbym dzwonić po straż pożarną, a kolekcjonerkę też zamówiłem. Mamy czas, jeszcze można wiele zmienić.

Porównywałem przez długi czas Risena 3 i Wiedźmina 3. Przez długi czas byłem bardziej przekonany do tego pierwszego, bo ostatnie 2 lata mojego grania to były gothici i riseny. Wiedźmina dawno nie odpalałem, przeszedłem część pierwszą zaraz po premierze, komputer nie pozwalał na drugą część, teraz jednak muszę nadrobić zaległości, bo bez znajomości jej nie rozpocznę grania w trójkę. Trochę się pozmieniało, jak widzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 3, coś na co tylko czekam od 2012 roku, kiedy przeszedłem Wiedźmina pierwszego z 10 razy, dwójkę 20, czas zakończyć to wszystko, nie mogę sie już doczekać :D Sprzęt mam nadzieje wystarczy by jakoś udźwignąć grę, a jak nie, to jeszcze bardziej zmodernizuje go.

Czekamy z utęsknieniem Geralcie. Chcemy poznać Twój koniec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem średnio zafascynowany. Oczywiście, sam trailer jest fenomenalny i niesamowicie podgrzewa atmosferę, jednak doskonale pamiętam trailery dwójki, które prezentowały się równie dobrze (może nawet i lepiej), a sama gra była w mojej opinii co najwyżej średnia (chyba 4 raz do niej podchodzę i nie mogę się przebić przez drugi akt, nuda jak cholera. Za to jedynkę skończyłem już przynajmniej 5 razy a w planach są kolejne). Na pewno cieszy powrót postaci z książek (Ciri, Yenny) i z jedynki (wiedźmini) oraz bardziej słowiańsko-europejski klimat który sprawił że pokochałem część pierwszą, a którego brakowało mi strasznie w dwójce. Graficznie też zapowiada się fajnie, chociaż założę się że gra będzie działać sprawnie dopiero po serii łatek (podobnie jak poprzedniczki). Pre-ordera nawet nie planuje zamawiać, znając życie to kupię dopiero parę miesięcy po premierze, jak będzie taniej. Może do tego czasu dorobię się PS4, o ile From wyda nowe Soulsy :)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie dziwią twarze postaci - niby nextgen, a mam wrażenie, że niewiele się zmieniły od dwójki.

Jak dla mnie Yennefer wygląda jak żywa, nawet za bardzo. Pewnie w grze nie będzie już aż tak różowo, ale mimo wszystko.

Tylko dlaczego jest szatynką...? Za to Ciri fajna, fajna. Ciekawe jak wybrną z przedstawieniem jej tak, żeby ci, co nie czytali książek wiedzieli o co cho.

Właściwie to martwi mnie tylko otwartość świata i ta jazda konna. W tym trailerze wygląda mi na podobną do AC:B, a tam nie było z tym za dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy "Wiedźmin" będzie genialny, i w tym momencie możemy zakończyć jakiekolwiek dyskusje. No dobra, nie musimy. Ja, jako wielki fan całej serii co do wad i niedociągnięć, mam klapki na oczach i to się raczej nie zmieni, nawet po samym ukazaniu się gry. Chłopcy z CD Projectu już dwa razy dostarczyli nam fantastyczne gry i myślę, że tym razem będzie podobnie (ba...będzie dużo lepiej!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, ze kruczoczarny to właśnie brunet, a nie szatyn?:) mam wrażenie, ze obaj nie wiecie, o co w kolorach włosów chodzi :)

A ja się nakrecam :) obie części uwielbiam, tu myślę, ze będzie jeszcze lepiej, wiec nic tylko czekać na dzień premiery i lecieć do sklepu.

Edytowano przez R1P
  • Upvote 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn, przez ten czas który minął od pierwszej zapowiedzi Wiedźmin zdążył mi już totalnie zobojętnieć, ale po tym trailerze znowu poczułem hype na W3, szczególnie słuchając niektórych utworów m.in. tego w trailerze można poczuć o co mi chodzi. Liczę na jakiś dłuższy gameplay na E3, bo póki co tylko tego mi brakuje do szczęścia.

Btw. kto zauważył na trailerze Letho oraz kto zwrócił uwagę, że Emhyr tak naprawdę siedzi na tronie w Wyzimie? Tak tak, Temeria została zjedzona.

Bardzo dziwnym trafem również tym razem nieco bardziej przekonała mnie do siebie anglojęzyczna wersja tego trailera, lubię szczególnie ten drobny akcent i voice acting Emhyra, którego w ogóle w polskiej wersji nie słychać.

@Zdenio

Kiedy zwyczajnie nie ma innych Wiedźminów poza ekipą z Khaer Mohren i drużyną Letho... która ostatecznie została nieco uszczuplona że się tak wyrażę, a ta sylwetka jest bardzo charakterystyczna.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tego nie wie ;P

Przecież WD i Wiedźmin to zupełnie inne silniki. Jeżeli WD chodzi Ci na ultra, to można podejrzewać, że Wiedźmin trzy płynnie zadziała na high. Zapewne.

Also, Ciri bohaterką przyszłych gier w uniwersum - to już prawie pewne IMO. Byłoby świetnie. Nie mamy chyba żadnego RPG z kobietą w roli głównej (nie liczę tych, w których sami ustalamy płeć itp).

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trailerze jest cała masa smaczków i informacji na temat "Dzikiego Gonu". Do tej pory zastanawia mnie cała masa rzeczy...ale najbardziej ta. Co to, cholera jest? (w historii musi odgrywać jakąś rolę, skoro jedzie w siodle z samym Białym Wilkiem)

WTF.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nevya

A jaka Yenn miałaby być? Może brunetką? Jest kruczoczarna i to się zgadza.

Owszem, miałaby być brunetką. Jak ona jest kruczoczarna to ja jestem baletnica, na tym trailerze to ona ma co najwyżej czekoladowy brąz. (tak, czepiam się). Mam nadzieję że do premiery to poprawią, ew. tak to wygląda tylko tutaj. W ogóle coś tu pokićkali z kolorami czupryn, Triss zrobiła się marchewkowa, a Geralt chwilami jakby... zblondział?

@Glovis - nie zauważyłam tego czegoś wcześniej... i wolałam wersję bez tego tongue_prosty.gif Wygląda paskudnie. Raczej nie dziecko, może jakiś zdeformowany/zaklątwowany karzeł? Lord Voldemort?

Edytowano przez nevya
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up:

Też tak myślałem, jednakże doppler ma charakterystyczny, duży nos. Oglądając kilkakrotnie moment, w którym widać tę postać da się zauważyć, iż nie ma takiego nosa.

Może ten nos stracił? ;P W końcu to brutalny świat... W każdym razie, postura i sylwetka pasują. Wygląda też trochę tak, jakby ten nos miał obcięty. Cóż, zobaczymy.

Ciekawe czy na E3 pokażą konkretny gameplay. Pisali/mówili coś na ten temat? Czy będą tylko pokazy za zamkniętymi drzwiami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - Może Regis co.gif ?

Oslo - znalazłem ciekawą informację na reddicie - Macie tutaj tekst i screenshota ukrytej wiadomości z trailera (nie zamierzam przekopywać się przez klatki trailera, a ponieważ tekst wydaje się dość racjonalny, wierzę, że to prawda). Niepokoją mnie troszkę kusze i nurkowanie. Mało to wiedźmińskie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Wiesz, zależy dla kogo. Vasemir i inni, starsi wiedźmini używali podczas walk kusz i łuków, a Geralt przecież nie młodnieje...wręcz przeciwnie. Dlatego też, takie urozmaicenie może nadać walce dodatkowego blasku, chociażby poprzez możliwości łączenia ataków w komba. Podobnie sytuacja ma się z nurkowaniem. Nie maco, to będzie mega produkcja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Regis - Nie sądzę, że scenarzyści aż tak by naciągali historię, że Regis mógłby współpracować z Geraltem i czarodzejkami :P

Co do nurkowania, trudno powiedzieć, że jest "niewiedźmińskie". Dlaczego niby? Jest skarb czy przydatny przedmiot, to warto dać nura.

Natomiast kusza będzie na pewno bronią poboczną, której użyjemy jednym przyciskiem "na szybko". Nie będzie tak, że wyposażymy kuszę i będziemy po prostu z nią chodzić i strzelać z przycelowania. Tak to przynajmniej wygląda w zwiastunie. Walczy mieczem, strzał z małej kuszy to dodatek.

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...