Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

Niech przekładają, ale żeby ni dali nierealnych wymagań sprzętowych i aby nie przekombinowali... bo takie sytuacje też się zdarzały

osobiście niedawno kupiłem i przeszedłem Wiedźmina II i uważam że jest super! niektóre elementy oczywiście do dopracowania ( jak np. otwartość świata ) ale ogólnie jest wyśmienita

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mimo wszystko polecił zagrać na PC. wink_prosty.gif Jeżeli chodzi o czas przejścia wątku głównego to 35-40 godz jeżeli z zadaniami pobocznymi to coś około 60-65 godz. Ja przeważnie spędzałem po około 90-100 godz na rozszerzonej bo kompletowałem mroczne rynsztunki więc czas się wydłużał jeszcze bardziej wink_prosty.gif

Edytowano przez UpiornyOrszak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak kto gra. Mnie przejście całości, bez dosłownie kilku side-questów, zajęło jakoś 35h. Nieśpiesznym tempem. Sam wątek główny nie jest specjalnie długi i spokojnie można go ukończyć w 20-25h wykonując po drodze jeszcze kilka questów, ale przesadnie nie zagłębiając się w całość. Niemniej warto później przejść grę raz jeszcze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszej wizycie Baracka Obamy w Polsce hype na trzeciego Wiedzmina tylko się zwiększy. Mówił o drugim Wiedźmnie podczas konferencji prasowej - widziałem w telewizji, i znalazłem jeszcze artykuł, który to potwierdza: http://www.polskathebest.pl/nauka/barack-obama-nie-zawsze-gra-w-gry-ale-kiedy-gra-to-w-wiedzmina/

Ne mogę się już doczekać i rozpaczam, że dana wydania jest ciągle przekładana : <

Chociaż wolę chwilę poczekać na pełnoprawny produkt, niż pełne bugów i robione na szybko wydanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o 20:00 będę śledził wszystko co z Wieśkiem będzie nowego związane. Kobiety idą na bok ;). Liczę przede wszystkim na narobienie mi smaku. CDP ma spore doświadczenie więc spokojnie poczekam do przyszłego roku. Mam nadzieje tylko, że gra nie będzie miała zbyt dużych wymagań sprzętowych, bo tego najbardziej się obawiam niestety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa juz pewnie przecieki, mianowicie poznano okładkę (moim zdaniem bez szału, ale jest OK) oraz zawartośc standardowej edycji - jak zwykle na bogato w porównaniu z konkurencją. Są tam naklejki, intstrukcja, soundtrack, poradnik i pewnie coś jeszcze, o czym zapomniałem =p

Do 20.00 juz tylko godzina, mnie ciekawi sklad EK ktorą na pewno kupie w preorderze. Co do wymagań mam nadzieje, że nie będą takie jak np od Watch_Dogs.

Co do optymalizacji trójki jestem dobrej mysli, gdzies czytalem, ze gra juz jest ukonczona i teraz generalnie ja testuja, wypaluja bugi i cos w tym stylu, chca wydac perfekcyjna gre i dlatego przesuneli date premiery. Oby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko wymagania sprzętowe były rozsądne i mogę zacząć odkładać pieniążki. Luty to w sumie dobry czas dla Wiedźmina, ale wolałbym żeby gra była wypuszczona jesienią. Nie wiem dlaczego, ale RPG najlepiej mi się gra kiedy ciemniej się robi szybciej i liście spadają z drzew ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do okładki to nie podoba mi się za bardzo. Nie podoba mi się również to, że pudełko będzie zwykłym DVD Boxem, a nie jak to było w przypadku poprzednich części.

Co do gameplayu to narobił mi straszny smak na tę grę. Grafika jest piękna. Klimat zbliżony bardziej do pierwszej części, niż do drugiej, co napawa mnie wielkim optymizmem i niezmiernie cieszy, tak jak fakt pojawienia się jednej z postaci, którą zaprezentowali przez moment - jeśli się nie mylę to nawet dwóch postaci.

Tak czy inaczej, zamówiłem Edycję Kolekcjonerską na wszelki wypadek, bowiem jeszcze nie wiem czy ją kupię, ale na to mam czas do zastanowienia się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaram się.

Jestem pewien, że gra nie odpali na moim laptopie, ale mimo wszystko kolekcjonerka zaklepana i na pewno kupię. Prędzej czy później wymienię lapka specjalnie dla tej gry a takiej kolekcjonerki nie mogę odpuścić.

Grafa zwala z nóg. Świat na pewno będzie olbrzymi, mnóstwo świetnie znanych nam postaci, Cesarz, Yennefer, Ciri, Triss... Starzy wiedźmini z 1. Mój Boże, toż to GOTY.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oglądam, mam w pamięci to, czym był Wiedźmin 2 w momencie premiery (w dużym stopniu benchmarkiem tego, czym mogło być AAA stricte pecetowe w 2011) i... graficznie szału nie ma. Najbardziej mnie dziwią twarze postaci - niby nextgen, a mam wrażenie, że niewiele się zmieniły od dwójki.

Sama gra - cóż, sparzyłem się dwukrotnie, licząc na arcydzieła, a dostając (1) grę z fatalnym gameplayem (2) przyjemną, ale niewybitną produkcję. No hype here. Ale z chęcią zagram, jak już trochę potanieje. Mam nadzieję, że wersja PS4 będzie dopieszczona.

Edytowano przez Fristron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy trailer mocno skopał mi cztery litery...Bolą aż do teraz. Gra zapowiada się wręcz niesamowicie! Wygląda na to, że doczekamy się powrotu wielkiej nieobecnej dwóch poprzednich części...Ciary, dosłownie ciary. Już nie mogę się doczekać. Prawdopodobnie będę musiał wymienić sprzęt, żeby wszystko śmigało jak należy, ale co tam. W końcu niecodziennie wychodzi ostatnia część chodzącej legendy... I tylko szkoda, że ostatnia....

Edytowano przez Glovis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No napaliłem się, jak większość graczy. Zamówiłem edycję kolekcjonerską, mimo że nie przeszedłem jeszcze części drugiej. Siedzi dalej na steamie i zabieram się za nią powoli. Podoba mi się opcja wpłaty pieniędzy dopiero 3 tygodnie przed wydaniem gry. Jak teraz patrzę na portfel to ładnie on nie wygląda, ale w lutym 2015 będzie lepiej. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny filmik, ale poczekajmy jak dalej potoczą się losy produkcji.

Nie wiem, która wersja językowa lepsza. Polska, bo swojska czy angielska z Tywinem Lannisterem i pewnie innymi znanymi osobami. :)

Kolekcjonerka wstępnie zamówiona, teraz pozostało oszczędzać umiejętnie pieniążki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak samo kolekcjonerka zamówiona. Rzuciłem się na nią jak szczerbaty na suchary ale mogę spać spokojnie bo wiem, że już jest praktycznie moja byle tylko wytrzymać do 24 lutego. smile_prosty.gif Co do samego trailera to ja mało co z krzesła nie spadłem. Ciri, Letho, Eskel, Lambert, Vesemir, Jaskier, Triss, Yennefer. No po prostu wszystkie najlepsze postaci pojawią się w grze. Gra wygląda cudnie, w niektórych momentach można pomylić z trailerami CGI. biggrin_prosty.gif

EDIT: Zapomniałem dodać, że muzyka w trailerze gry jak i kolekcjonerki to istny majstersztyk. Bym słuchał bez przerwy. :D

Edytowano przez UpiornyOrszak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik zmiażdżył mnie klimatem i genialną muzyką. Cieszy również potwierdzenie obecności Ciri oraz Yennefer, bo gameplay nie pozostawia już żadnych wątpliwości, że będziemy mieć z nimi kontakt. Świetnie, gdyż bardzo mi ich brakowało w poprzednich częściach.

Wiedźmin staje się w tej chwili tytułem dla którego kupię konsolę albo zmodernizuję komputer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieje, ze nie przesadza z wymaganiami. Slyszalem, ze od teraz do premiery juz tylko optymalizuja gre i wyszukuja bugow, mam nadzieje, ze wyjdzie im to jak najlepiej, glupio bedzie, jak bede posiadaczem EK z maszyna, ktora nie udzwignie gry :) A pozniej X miesiecy oszczedzac na nowego PC/laptopa.. =P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...