Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Może po prostu to nie jest żaden unikat?

Poza tym to wydanie na allegro jest wybrakowane - brakuje jednego plakatu (mapy?)

http://www.ebay.co.uk/itm/Grand-Theft-Auto-PC-CD-ROM-Game-Big-Box-Complete-/121203349144?pt=UK_PC_Video_Games_Video_Games_JS&hash=item1c38485698

Edytowano przez twig
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto ograniczać się do allegro? Nie lepiej zaglądać też na ebay? Sporo tych "unikatów" z allegro to zakupy handlarzy na ebayu. Czasem nawet doliczając przesyłkę wychodzi o kilkadziesiąt złotych taniej.

Edytowano przez twig
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ebayem jest u mnie ten problem, że totalnie nie wiem jak tam z płatnościami, nie używałem nigdy paypala i nie wiem o co z nim chodzi, a jak już szukałem na ebayu to większość tylko teren UK więc trochę słabo. No i brak wersji PL, a na tej mi zależy chyba, że jest tylko wersja ENG więc luzik.

Aaaa no i wyszukiwanie jest strasznie zacofane względem allegro albo nie umiem obsługiwać tego portalu. :/

Edytowano przez Rudyrydz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z GTA 1 wg mnie prosta sprawa ktoś wystawił zjechanego boxa za 60 pln poszedł więc ktoś mający taki sam tylko ideał postanowił sprzedać 2 razy drożej :)

za drogo imho

a wydanie PL było, co więcej zawierało flopa umożliwiającego grę w naszym pięknym języku ojczystym :D

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ebayem jest u mnie ten problem, że totalnie nie wiem jak tam z płatnościami, nie używałem nigdy paypala i nie wiem o co z nim chodzi, a jak już szukałem na ebayu to większość tylko teren UK więc trochę słabo. No i brak wersji PL, a na tej mi zależy chyba, że jest tylko wersja ENG więc luzik.

Aaaa no i wyszukiwanie jest strasznie zacofane względem allegro albo nie umiem obsługiwać tego portalu. confused_prosty.gif

Założenie PayPala to kilka minut. Wszystko jest po polsku, łatwo ogarnąć.

Z wysyłką do Polski jest różnie, ale warto zadać pytanie o przesyłkę. Zazwyczaj zgadzają się na wysyłkę do Polski (a na aukcji jest wysyłka tylko do UK, bo tak jest łatwiej).

Wyszukiwanie rzeczywiście jest dziwne, ale do przyzwyczajenia. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo figurka wg mnie świetna

artbook niestety małego formatu ale za to aż 224 strony

ciekaw jestem ceny bo wygląda ciekawie smile_prosty.gif

a tu spadające ceny na TW: R2 EK

http://allegro.pl/total-war-rome-ii-pl-kolekcjoner-pc-ultima-pl-i3929657874.html

i sądzę że to nie koniec :)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DjAndzia

Planowałem zakup tego zestawu, ale najpierw przeciągali premierę, a potem niektóre sklepy wycofywały tą pozycję ze swojej oferty. Przyprawiło mnie o obawy, aż w końcu zrezygnowałem z jego zakupu. W tej chwili chyba tylko Ultima ma ten zestawik, i to w sumie tylko dzięki Ultimie zdołałem coś znaleźć na ten temat w sieci. Wizualizacja

i Unboxing. Nie powiem, fajny zestawik ale po cichu liczę na jakieś obniżki w cenie tak do 300 zł chociaż, wtedy bym łykał bez zastanowienia.

@TW2 EK

Próbowałem dodać TW@ do koszyka na game i bez żadnego problemu przeszedłem wstępny proces i doszedłęm do momentu płatności. Tu podałem kartę bez jakichkolwiek środków i podało mi, że nie mogą pobrać środków. Wynika z tego, że prawdopodobnie wysyłają tą kolekcjonerkę do Polski. Kto chce może spróbować :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś coś wie o pre orderach na Thiefa? W zeszłym roku były w Empiku dwie edycje pre order Tomb Raidera za 20 zł - ze steelbookiem albo koszulką i soundtrackiem. Za taką cenę chętnie bym przygarnął steel Thiefa, bo wygląda ładnie, ale grę już mam (za 40 zł ;p).

EDIT @ ZymDeQuad - kod z karty graficznej. Są na popularnym serwisie aukcyjnym, a przynajmniej do niedawna były.

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kolekcjonerka ( TESO ) jest po prostu boska. Sam zaklepałem egzemplarz na PC i X1 na niemieckim amazonie, ale nie byłem pewny którą wersję wybiorę i czy w ogóle wybiorę, ale teraz został mi tylko problem - którą. Cały czas czekam na ruch Cenegi, ale niżej niż 500 zł nie obstawiam. Zapowiada się iście epicka kolekcjonerka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Orchi - naprawdę tak uważasz? Przecież EK Skyrim bije ją na głowę figurą (bo nie figurką), a artbook jest podobnych wymiarów. I cena na PC 350 zł w pre orderze. Pamiętam, że swego czasu ludzie narzekali na wysoką cenę, bo kolekcjonerka Skyrima miała "tylko figurkę, artbook i mapkę", nawet soundtracka nie dali (był do kupienia osobno za niebotyczną cenę).

500 zł to może i na konsole, bo na PC jeżeli będzie kosztować więcej niż 400 zł, to znaczy, że ostro przesadzili. Nic nie usprawiedliwia takiej ceny, tym bardziej, że gra będzie miała jeszcze abonament, więc to dopiero początek wydatków.

BTW, za ile i kiedy zaklepałeś te EK na amazon.de? Dziś już nie ma. No i wydawało mi się, że na amazonie to trzeba płacić z góry kartą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Hameryce za 99,99$ stoi tak więc u nas 400 zł jak najbardzije relane

http://www.amazon.com/The-Elder-Scrolls-Online-Imperial-Edition/dp/B00I056QGO/

niż cenowy na kolkecjonerki najnowszego Splintera

Splinter Cell Blacklist Edycja 5th Freedom (PC) 59,99 zł + 9,99 zł wysyłka poczta

Splinter Cell: Blacklist Edycja Ultimatum (PC) 49,99 zł + 9,99 zł wysyłka pocztą

b13570305495919.jpg 101440305495940.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prometheus

Zawsze kolekcjonerki na PC były "mniej opłacalne", a teraz ta różnica praktycznie się zaciera. 500 zł to dużo, ale jeśli spojrzeć na ceny samych gier - 200 zł na PC i 250 na konsole, to jak na tak solidny content cena nie jest wygórowana. Bywały już droższe wydania, gdzie praktycznie dostawaliśmy same figurki. Artbook/poradnik jest cudny, figurka wygląda na bardzo dobrze wykonaną, ale zgodzę się, że na chwilę obecną nie wiem co o niej myśleć. Być może ten stwór będzie ikoną tak jak wspomniany Alduin w Skyrimie.

Na każdym amazonie, za wersje pre-orderowe pieniążki pobierane są na kilka dni przed premierą/wysyłką.

jymz.png

Bardzo liczę na Cenegę i ustanowienie pułapu cenowego na 400 zł za wersję PC, bo aktualnie jestem zdecydowany na wersję na Xboxa One.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem kolekcjonerkę Might & Magic X Legacy i muszę przyznać - jak na cenę niższą niż niejedna premierówka to dostajemy świetne wydanie. Może nie jest to wydanie nie wiadomo ja bogate, ale mimo wszystko przyjemne.

Pierwsze co nam się rzuca w oczy to pudełko zbiorcze. Widać, że jest wzorowane na stare big boxy, jest z nim tylko jeden problem - format zwykłego DVD Boxa, tylko nieco grubsze. Aczkolwiek, osoby, które pamiętają czasy bogatych wydań starych gier powinny poczuć jakieś miłe wspomnienie. Ja sam nic nie czuję, bo w domu jedyne big boxy jakie mam to te z Biedronki po 10zł. wink_prosty.gif

Następnie po zdjęciu wieka mamy soundtrack w tekturowym opakowaniu. Grafika wykorzysta na cover płyty i na samo opakowanie jest podobna do tej, która widnieje na wieku opakowania zbiorczego - różni się tylko kolorem tła. Płyta posiada podpisy cyfrowe, tylko tradycyjnie Windows Media Player nie chce ich odczytać, natomiast w Foobarze2000 wszystko bez problemu się pojawiło. O samej muzyce mogę powiedzieć, że przynajmniej mi się podoba. Nie grałem za dużo w grę, ale na razie muzyka nie działała negatywnie na klimat.

Kolejnym element są litografie - sztuk 4. Są małego formatu - nieco szersze niż pudełko tekturowe na płytę i nieco niższe. Jeśli dobrze kojarzę, to są to kadry z intra do gry, aczkolwiek, gdybym miał ramki, to z pewnością co najmniej jedna by stanęła na jakiejś półce, albo nawet biurku.

Idąc dalej mamy moim zdaniem prawdziwy majstersztyk - płócienna mapa. Spodziewałem się mapki podobnej do tej z kolekcjonerki Dragon Age Początek, ale się myliłem. Dostaliśmy coś dużo lepszego, może jakościowo są podobne, to ta z MMX deklasuje tą z DA wielkością. Ogromna płócienna mapa. Ogromne brawa dla Ubi za włożenie takiego kawałka materiału do pudełka.

Na samym dnie pudełka mamy DVD Box z grą. Dostajemy 3 klucze - na właściwą grę MMX, na bonus za zakup wersji Deluxe, czyli MMVI oraz na kilka bonusów do Might & Magic: Duel of Champions. Warto wspomnieć, że instrukcja jest kolorowa i ma AŻ 40 stron. Jak na standardy Ubi, to się czuję jakby dostał jakieś tomisko, a nie instrukcje. Zarówno cover pudełka jak i instrukcji jest taki sam, z przodu mamy grupę bohaterów walczących ze smokiem, a z tyłu kilka stworzeń, które może spotkać w grze.

Podsumowując, jak na 70zł + KW jestem bardzo zadowolony. Kolekcjonerka mimo, że nie za bogata, to zdecydowanie warta zakupu. Jeśli ktoś się zastanawia nad zakupem, to polecam. Ciężko mi natomiast napisać coś więcej o samej grze. Grałem dosłownie chwilę, więc nie pytajcie mnie jak wypada sama gra, bo aktualnie nie mam czasu zagrać w coś ambitniejszego pokroju właśnie MMX.

PS: Jeśli będę miał możliwość, to wieczorem wstawię zdjęcia tego wydania.

Edytowano przez TTTr96
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...