Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Gość wolfman76

Dzejk0b

ta cena byla i w ultimie i ktos sie ze mna wyklocal ze nie jest mozliwa manilpulacja cena preorderu jak dobrze schodzi. To czemu blizzard swoj produkt ma najdrozej? Tylko 300zl a wszedzie indziej taniej bylo. Przypominam ze podstawka byla za 350. Wiec jak za pare godzin grania w singlu to i tak bardzo drogi jest i mowie nie o samej kolekcjonerce a zwyklej. Moze kiedys sie kase inaczej przeliczało ale dodatki byly po 79zl w kartonowych boxach i nie byly przypisywane do zadnych kont, wiec po instalacji nie stalo na polce pudelko za piataka

Lucciver

Nie chce mi sie juz wracac bo moje posty nie przeszly Ty i twoj poprzednik zle mnie odebraliscie zreszta nie pierwszy raz

blazercruel

Znalazlem link

http://www.ppa.pl/uzytkownicy/774 to w sumie tylko 1/3 i to robiona polowicznie ale zawsze cos. Nie katalogowalem poki co nic. Za duzo czasu by zajelo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę nic co było by warte 20k zł rocznie, nawet jeśli ma być to 1/3 całości.

@ D3:RoS

Cena faktycznie ciut lepsza, i zawsze można się zabezpieczyć gdyby Empik nawalił, w co nie wierze. Jednak jeśli dobrze kojarzę to niektóre osoby skarżyły się na Komputronik jeśli chodzi o zamawianie kolekcjonerek. Ktoś może coś napisać o zamówieniach w tym sklepie ? @DjAndzia, dobrze kojarzę, że Ty miałaś problem z jakąś kolekcjonerką od nich ?

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ wolfman76

Krótka piłka. Zmotywuj się i wstaw zdjęcia w takie miejsce, gdzie każdy będzie miał łatwy podgląd, bo ja znalazłem 2 zdjęcia, które przedstawiają 5 pozycji. Jeśli nie zamierzasz nikomu nic udowadniać, to sobie daruj swoje 'genialne' komentarze. Forum jest do dyskusji, nie do wywyższania się. Już kiedyś miałeś problemy ze względu na swoje 'specyficzne wypowiedzi', więc proponuję Ci się hamować zanim znowu wkroczy do akcji moderacja, a nie zwykły, szary użytkownik.

  • Upvote 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba znalazłem: http://www.ppa.pl/gr...i-gry/iceman27/

Mógłbyś zrobić więcej zdjęć :)

Co tam leży obok Drakensangów, to w białym pudle i pod nim?

BTW, wreszcie zawinęła paka z Kanady, z mojej pierwszej zamiany. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok:)

Edytowano przez blazercruel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wolfman76

up

No dokladnie znalazles moja galerie to bylo przeciez proste. Na wstepie fotki byly moje. Sam moonstone wart ponad 1K amigowy, w zeszlym roku nabylem skyrim, call of duty prestige edition, duzo gier amigowych w folii na cd32, taki base jumper to cena ok 1.3K, uwierz razem bedzie 20k w ciagu roku bez problemu. Jak ktos chce to dzis dodalem oscara cd32 perelka za 500zl - tanio kupiona. Wiec moglbym wymieniac ale po co? Kolekcje gba tez mam w folii i nie musze mowic po ile takie rpg chodza. Mam tez tam zakupione w zeszlym roku konsole 3ds limitowane z zelda i fire emblem kazda po ok 1K. Duzo tego. Nie robie szczegolowych galerii nie odczuwam jakiejs potrzeby chwalenia sie tym. Ani nawet nie mialbym jak to wszystko rozlozyc. To co widac to zaledwie 1/3, bo na polkach stoja podwojnie, do tego mam w szafach i na szafach pudla z wspolczesnymi kolekcjonerkami i seria nowych i starych rpg z bioware :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wolfman76

Lucciver

Dzieki nie zebralem tego w ciagu roku. Od 3 lat zbieram konsolowe i wierz mi lub nie ale tyle wydaje, do tego zmieniam uzywane starsze gry amigowe i na pc na folie. Uwierz mi lub nie, nie moja sprawa ale juz w tym roku wydalem na prehistorik amigowy folia 550, Kings quest 2 , larry 2 folie za 500, do tego titanfall 1300 + bravely default 600 + szereg innych. Znac sie bedzie na tym ten, kto wydaje i kupuje podobne, dla Ciebie nic nie bedzie warte tyle bo zwyczajnie nie kupujesz starych gier na gba, gbc, cdtv ze o innych starszych konsolach nie wspomne. Te gry zajmuja malo miejsca ale uwierz sa tam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kupuje z was Age of Wonders 3 w pudełkowej edycji premium? Zawartość nie jakaś super mega, ale cena też nie zwala z nóg.

Po za tym Titanfall będzie miał mega duży plakat, przy zamówieniu z Muve. Co prawda to nie EK, ale jednak wyglądać to będzie świetnie na ścianie, lub w wielkiej antyramie (jeśli takie duże są).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny sklep ma u siebie kolekcjonerkę Diablo RoS, chyba w najlepszej do tej pory cenie 229 zł.

Oto link:

http://www.komputron...nerska_PC_.html

dzięki za linka, zamówione - 30 zł może nie dużo ale po co przepłacać (w empiku preorder był za 259,90 zł)

PS. orientuje się ktoś czy empik miał Dark Souls 2 EK w wersji na PC ? bo na stronie wyszukuje tylko konsolowe edycje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wolfman76

up

skoro tylko konsolowe to znaczy ze sie wyprzedaly na blache. Na pc szybko schodza bo to gry jednorazowego uzytku i mniej ludzi wystawia wiec sprzedaja sie. Ale w ceneo znajdziesz jeszcze zapewne 2-3 sklepy powinny miec

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę nic co było by warte 20k zł rocznie, nawet jeśli ma być to 1/3 całości.

@ D3:RoS

Cena faktycznie ciut lepsza, i zawsze można się zabezpieczyć gdyby Empik nawalił, w co nie wierze. Jednak jeśli dobrze kojarzę to niektóre osoby skarżyły się na Komputronik jeśli chodzi o zamawianie kolekcjonerek. Ktoś może coś napisać o zamówieniach w tym sklepie ? @DjAndzia, dobrze kojarzę, że Ty miałaś problem z jakąś kolekcjonerką od nich ?

No niestety miałam, kolekcjonerka była "chowana" pod lada chyba dla kogoś innego, po kilku meilach nagle się znalazła. Po odebraniu okazało się że kolekcjonerka była otwarta. Na szczęście nic nie brakowalo, ale jak można otworzyć czyjąś kolekcjonerkę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z was może paczki spoza Unii i zatrzymał je urząd celny? Ja dostałem właśnie mail od UPS, że chcą tłumaczenie faktur oraz potwierdzenie z PayPala. Z tym drugim nie będzie problemu, ale mam pytanie co do tłumaczenia. Można je zrobić samodzielnie czy musi to zrobić wykwalifikowany tłumacz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bierzesz coś zza granicy, zawsze wybieraj przesyłke krajowym dostawcą typu USPS/China Post - tu rzadko paczki są zatrzymywane, a łatwo mogą przejść przez celników gdy sa oznaczone jako "gift" lub mają zaniżoną wartość.

Paczki kurierskie spoza UE dostarczane przez kuriera są chyba zawsze do oclenia - paczka z Chin przesłana przez DHL, z zadeklarowaną wartością na 30$ została zatrzymana i dostałem telefon z info żeby ją opłacić ( na 43 zł... ). Tak nawiasem, o ile dobrze pamiętam, to paczki do wartości 200 zł są ZWOLNIONE z VAT-u i cła.

Co do tłumaczenia - z DHL-em nie było takiego numeru. Wartość przesyłki była na załączonej do przesyłki fakturze i niczego innego nie potrzebowali. Po prostu dostałem tel z firmy czy zgadzam się na opłacenie podatków i tyle.

Edytowano przez blazercruel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy fachowcy, jak sprawa wygląda z kolekcjonerką Diablo III? Bo widzę na allegro i e-bayu, że są aukcje po 450-600 złotych, ale nie jestem pewien, czy ktokolwiek za taką cenę ją w ogóle kupuję. Pytam się, bo potrzebuję szybko funduszy, a akurat mam ową kolekcjonerkę na stanie (z wykorzystanym kodem, ale same elementy kolekcjonerskie w stanie idealnym).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystaw, a się przekonasz ;) .

Swoją drogą dzięki Twojemu postowi zerknąłem na aukcje w poszukiwaniu tej pozycji i ku mojej uciesze wiem, że zafoliowaną kolekcjonerkę Diablo III mogę spokojnie wystawiać za 800 - 900 zł :trollface: . Ale tego jest mało - jestem w szoku...

Co do edycji kolekcjonerskiej dodatku Reaper Of Souls (z Komputronika), to mają chyba najtaniej i jak nie będzie problemów przy odbiorze towaru, to jest to bardzo atrakcyjna oferta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystaw, a się przekonasz wink_prosty.gif .

Swoją drogą dzięki Twojemu postowi zerknąłem na aukcje w poszukiwaniu tej pozycji i ku mojej uciesze wiem, że zafoliowaną kolekcjonerkę Diablo III mogę spokojnie wystawiać za 800 - 900 zł trollface.gif . Ale tego jest mało - jestem w szoku...

Możesz spokojnie wystawić nawet za 3 tysiące. Tylko kto to kupi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dedexus

Mi 2 tygodnie temu udało się wylicytować swoją edycję kolekcjonerską Diablo 3 z całą zawartością bez klucza za 200 zł + wysyłka.

Myślę, że w granicach 300 złotych można próbować wystawić Twoją edycję.

Edytowano przez Dzejk0b
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jbc to ostatnio wyprzedałem pozostałe rzeczy po edycjach kolekcjonerskich, zostały fallout'y i ostatnia rzecz kuferek z trójki nowy, poszedł na licytację jutro się kończy... może kogoś interesuje :)

wypadłem z obiegu bo ze względu na kompa który mi wysiadł nie grałem ze 3 lata, kolekcjonerkę Mafii 2 idzie powinąc za nieduże pieniądze jeszcze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...