Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Zapewne nic. Moje zamówienie w żaden sposób się nie zmieniło. Było opłacone z góry (błąd...) i ani maila żadnego nie dostałem, ani na stronie nic się nie zmieniło. Zresztą w komentarzach do produktu ktoś twierdzi, że dostał odpowiedź z empiku o tym, że stare zamówienia pozostają niezmienione. Trochę szkoda, bo to fajna nawet obniżka smile_prosty.gif

Edit:

A jednak teraz na poczatku opisu jest info, ze jednak obniżka te wcześniejsze zamówienia tez obowiązuje :) czyli czeka mnie 18 zł wypłaty w empiku :P

@down

To nieladnie,ale i to przeżyje, bo w końcu jakaś okazja na kolejne zamówienie się trafi.

Edytowano przez RIP1988
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś inny unboxing już był tu już całkiem dawno wrzucany. Nawet fajna ta figurka, ale takie wielkie figurki to nie mój styl i w ogóle bym się tym nie interesował. Bardziej bym chciał Black Armor Edition na PC dostępne w Polsce, ale o tym można pomarzyć tylko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Kliencie,

Dziękujemy za złożenie zamówienia na Diablo 3: Reaper of Souls - Edycja kolekcjonerska (PC).

Twoje zamówienie będzie można odebrać w nowej niższej cenie 241,99zł brutto za 1 szt. tytułu.

Jeżeli zamówienie zostało opłacone z góry, różnica w cenie zostanie zwrócona na Twoje konto.

Dziękujemy i życzymy udanej rozgrywki.

Zapraszamy ponownie.

Zespół empik.com

a i dzwonili do mnie tez z komputronika że niby jestem na liście oczekujących, za późno złożyłem zamówienie (Data utworzenia 2014-02-26 16:10:32) wg mnie kompletna bzdura, pewno realizują tym którzy opłacili z góry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolekcjonerek, to ja i tak zawsze (jeśli jest warta uwagi) kupuję każdego kolejnego Assassin's Creed. Nawet utrafiła mi się niezła okazja - Assassin's Creed IV: Black Flag Skull Edition za 189 zł w wersji na X360. Właściwie, to samym soundtrackiem się jaram, bo kto nie słucha ballady o Johnym Bokerze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś zamówiłby taką EK smile_prosty.gif

http://gry.polter.pl...historii-w67533

no i pytanie za 1000pkt.

po ile "chodziłyby" nowe zafoliowane w rok po premierze smile_prosty.gif

ohoho

a komputronik właśnie anulował mi zamówienie na D3:RoS EK

całe szczęście że w empiku jeszcze nie anulowałem

duży minus dla tego sklepu a miał to być 1 zakup

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem 24/03 i na razie mi to zamówienie trzymają, choć nie wiem czy dla tych 10ciu złotych warto się z nimi bawić. Empik tyle razy mnie nie zawiódł, a też już przechodziła mi przez głowę myśl o anulowaniu zamówienia z Empiku. No way.

Zawsze mówiłem sobie, że będzie lepsza okazja. I taka okazja nadeszła. Mój nowy nabytek biggrin_prosty.gif

uzYBQ9j.jpg

Przeważnie poradniki mnie nie interesują, ale TO wygląda na prawdę cudnie. Widać chcą doić kasę na czym mogą, ale trzeba przyznać, że to co wydają wygląda świetnie. Na zagranicznych forach toczy się dyskusja czy to jeszcze poradnik, czy pełnoprawny kolekcjonerski stuff, moim zdaniem chyba to drugie tongue_prosty.gif

Edytowano przez Orchi
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ultima przeceniła kolekcjonerkę Total War 2 - nowa cena to 195.00 zł

dacc1a314685308.jpg

http://www.ultima.pl...onerska/i14301/

jeśli dobrze pamiętam to podobne obniżki były już na Zachodzie

na muve w końcu zawitała kolekcjonerka dodatku do Diablo 3, cenowo bez rewelacji - 259.90 zł

338bb9314685282.jpg

http://muve.pl/pc/rp...nerska-pc/65481

na empik jest tez dostępna kolekcjonerka Dark Souls 2 - 319.99 zł

7da94a314685327.jpg

http://www.empik.com...22,multimedia-p

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napotkałam się na pre-order figurkę Uncharted 12 cali.

http://www.zavvi.com/merch-statues/sideshow-collectables-nathan-drake-uncharted-12-inch-statue/10912641.html

I teraz się zastanawiam czy jest to jakieś wznowienie wydania czy jak? Bo na YT wszystkie mają skalę 1/4 około 43cm. A ta powyżej wskazuje że 30cm na zavvi. Napotkał się ktoś na jakieś informację? Bo chciałam zamówić tą figurkę, i nie wiem czy brać tą z zavvi czy na ebayu szukać poprzedniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko skutecznie pokazuje jak premiera dodatku może podnieść zainteresowanie a przede wszystkim wartość kolekcjonerki podstawki.

Do mnie natomiast parę dni temu przyszłą paczuszka z amazonu. Artbook z Titanfalla prezentuje się świetnie, masa grafik koncepcyjnych i piękne wykonanie, zakup jak najbardziej udany.

Drugą rzeczą jaka do mnie dotarła to kolekcjonerka Dark Souls 2. Strasznie byłem nakręcony na tą kolekcjonerkę i ogólnie wrażenia mam bardzo pozytywne. Jako gratis do zamówienia dostałem jedną z czterech metalowych i numerowanych płytek z grafiką. Bardzo liczyłem na grafikę z rycerzem, ale uroczy potworek też prezentuje się całkiem fajnie. Niestety na początku doznałem rozczarowania. Zamiast steelbooka wyjąłem z pudełka metalboxa. Po Batmanie i Thiefie to kolejny metalbox i nie ukrywam, że bardzo nie podoba mi się ta tendencja. Rozłożone pudełko prezentuje ładną grafikę, ale jednak mam straszny sentyment do tych skubanych grzbietów. Artbook, jak artbook, mały format, ale jest on dość obszerny. Od strony graficznej też prezentuje się bardzo ładnie i schludnie. Materiałowa mapa również prezentuje się świetnie, liczyłem jednak na ciut większy format. Danie główne to oczywiście 30sto centymetrowa figurka. Figurka jest ogromna i wygląda bardzo ładnie, zwłaszcza świetnie prezentuje się w duecie ze smokiem ze Skyrima. Dobrej jakości materiały i duża ilość detali przy tak dużej figurce cieszą oko. Niestety figurka ma jeden duży minus, jakże dobrze nam znany. Całość figurki jak już wspomniałem wykonana jest ze świetnej jakości materiału - całość poza podstawką. Podstawka wykonana jest z brzydkiego plastiku, który jest "błyszczący" i zupełnie nie pasuje do matowej struktury całej postaci rycerza. Do tego jestem pewien, że podstawka jest pusta w środku, wypełniona pewnego rodzaju pianką lub gąbką. Po wywarciu nacisku na nią, słychać dziwne, charakterystyczne dla takiego materiału dźwięki. Nie rozumiem, jak można wykonać piękną figurkę i spartolić tak małą rzecz jaką jest podstawka. Zamiast tego świecącego się "czegoś" wystarczyło dać płaską, matową i lepiej komponującą się kolorystycznie podstawkę imitującą podłoże.

Parę fotek.

Edytowano przez Orchi
  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orchi

Ten artbook z TF to ten sam co z kolekcjonerki?

On kosztuje na amazonie ok. 25 dolarów?

Mógłbyś zrobić parę fotek? Jestem strasznie zainteresowany, na filmiku od edycji kolekcjonerskiej wyglądał na gruby, solidny i świetnie wykonany w środku. Chętnie bym go nabył jeśli to jest ten sam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Pomieszałeś lekko :D Koperta z litografiami dodawana było do poradnika w twardej oprawie. Sam Artbook jest dokładnie taki sam, fotki wrzucę później jak wrócę do domu.

Anyway, Empik wysłał mi już kolekcjonerkę RoSa :>

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do domu? Ja też dostałem informację, że paczka leci już do empiku, w którym mam ją odebrać i teraz się zastanawiam, czy wstrzymają to wszystko do czasu premiery, czy nie. Z trójką tak było i niby się dostawało szybciej informację, a i tak odbiór możliwy był dopiero w tradycyjny zamieciowy wtorek. W przeciwnym razie już dziś wieczorem albo jutro rano powinienem dostać informację, że zamówienie jest gotowe do odbioru w salonie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne jest to pudło :) Już się cieszę, że stanie na półce lekko w cieniu tego z podstawki. Przyznam, że po grafikach w sklepach bałem się, że znaczek PEGI faktycznie będzie wyryty na froncie, ale na szczęście nie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...