Jump to content

Yoszek

Forumowicze
 • Content Count

  407
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Neutralna

About Yoszek

 • Rank
  Człowiek

Recent Profile Visitors

1,354 profile views
 1. Yoszek

  Edycje Kolekcjonerskie

  Stara gra,grał nie będę ale za 90 eurosów łykam:D Ragnaros wygląda naprawdę fajnie a i nostalgia do tysięcy godzin w grze spędzonych wzywa.
 2. Yoszek

  Edycje Kolekcjonerskie

  Ahhh te czasy w których gra ze średnią 72 to niska ocena... no niemal crap z kosza totalny! Osobiście spodziwałem się tego. Dobrej gry nic wiecej. Bo dla mnie 7 to po prostu dobra gra-do pogrania. Ma sporo problemów technicznych które z pewnością patche naprawią. Czego nie naprawią to monotonnego powtarzalnego gameplayu który niektórzy widzą mocno,inni zaś nie mają z tym problemu. "Ubi-game" często pada jako krótki opis. Ja splatynuję na pewno ale pewnie za jakiś czas i kilka patch a i EK kupiłem. Ale przyznam że mocno bym chciał powrotu czasów normalnej skali ocen gdzie gry z ocenami nawet 5 nadal były spoko. A nie że 7 to krapiszczak.... Jest lepszy unboxing. Morda ludka kulawa ale motorek fajnie zrobiony.
 3. Yoszek

  Edycje Kolekcjonerskie

  Jest i pierwszy Unboxing. Ktoś oprócz mnie się skusił?
 4. Yoszek

  Edycje Kolekcjonerskie

  Odberałem Swoją z Euro teraz. Pomimo tego że na unboxingach jest w folli-w euro nie ma. Obwoluta jest podarta,mocno porysowana i brudna. Reszta stan idealny. Odebrałem bo już nie chciało mi się zamawiać nowej gdzieś i czekać i być może mieć to samo. Jestem ciekaw czy wszystkie sklepy w pl nie mają folii na opakowaniu.
 5. Yoszek

  Edycje Kolekcjonerskie

  Jak tam wasze szczęście z Borderlandsami panowie?U mnie x kom anulował(oczywiście) grymel anulował( zaskoczenie) KiG anulował. Na muve się nie załapałem. Babka w x kom mówi że nawet 10 sztuk nie dostali. Za granicą też nie ma ani jednej sztuki nigdzie. Naprawdę tak cholernie mało ich będzie?A wymiotło je momentalnie,chyba szybciej niż RE2. Ja na miejscu twórców to jeszcze bym podbijał ceny:P
 6. Yoszek

  Edycje Kolekcjonerskie

  Będzie gorzej. Trzeba bardzo mocno pilnować bo znikną w locie na momencie,tak jak Borderlands. Po tylu latach hype jest gigantyczny na to,a i tak jest nikły przy hypie na Cyberpunk.
 7. Yoszek

  Edycje Kolekcjonerskie

  I tak już nie ma:D
 8. Yoszek

  Edycje Kolekcjonerskie

  Kto się zakłada że Diamond Loot Chest Collector's Edition Borderlands 3 będzie kosztować 1000-1500zł?:P
 9. Yoszek

  Edycje Kolekcjonerskie

  Również jak moi przedmówcy kompletnie się nie zgadzam z pojęciem klona Soulsów. Jako gość który splatynował poprzednie 5 gier FS to właśnie próba grania w to tak jak w soulsy kończyła się pasmem porażek przez wiele godzin. Musiałem nabrać nowych nawyków kompletnie a od starych się odzwyczaić. Tutaj się gra mocno agresywnie,atakuje parowaniem non stop. Nie ma zmiany sprzętu,nie ma levelowania statów,nie ma zmiany broni,nie ma staminy jest mnóstwo skradania,każdego bossa można zabić 1-2 celnymi ciosami,no cała masa mechanik kompletnie innych niż DS. Także absolutnie nie ma mowy nawet o klonie.
 10. Yoszek

  Edycje Kolekcjonerskie

  Gra jest naprawdę bardzo dobra i brutalnie trudna. Co do nakładów to nie wiem ale wątpię że gdzieś się dostanie to w cenie premierowej teraz.... Są foty Days Gone realne:
 11. Yoszek

  Edycje Kolekcjonerskie

  Wczoraj dzwonili że mam spadać i mi nie wyślą.
 12. Yoszek

  Edycje Kolekcjonerskie

  Ktoś wie gdzie jeszcze można dorwać Devila 5 ze steelem? EDIT: DZięki tmp,ale zapomniałem dodać że tylko ps4.
 13. Yoszek

  Edycje Kolekcjonerskie

  Ja muszę gdzieś dorwać wersję ze Steelbookiem,bo przegapiłem:(
 14. Joł SS,masz może EK RE2 na sprzedaż jakąś?

  1. SystemShockPl

   SystemShockPl

   Zależy ile zaoferujesz

 15. Yoszek

  Edycje Kolekcjonerskie

  W wtorek wysłał do mnie i powinna być w poniedziałek to napiszę co myślę po obadaniu w realu. Wrzucę też jakieś foty. EDIT: Doszła. Każdy kto miał w ręku jakąkolwiek figurkę ubisoftu od razu rozpozna że to samo tworzywo i tak samo wykonane. Tylko więcej szczegółów. Jest dość ciężka ale nie jest wszystko twarde i bardzo mocne jak np. ta z Metro. Ogółem wygląda naprawdę super w realu,szczególnie peleryna jest świetna. Nic się nie zlewa i kontury ładnie widać. Nie ma co się zastanawiać za taką cenę nawet.
×