Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Jaaa...napisałeś, sprawdziłem, narobiłem sobie nadziei, bo doszedłem do koszyka, sposobu zapłaty i punktu odbioru, klikam "Zatwierdź" i dopiero wtedy informacja, że produktu nie ma. Więc pewno gram już mieć nie będzie. Trzeba liczyć na empik. Ostatnio też dostali później swój rzut.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wolfman76

No i klops! Nie mogę złożyć zamówienia na kolekcjonerkę Reaper of Souls sad_prosty.gif Przegapiłam! Niedobrze...

Dziwne ze nigdzie nie ma. Mysle ze bedzie bo nie mozliwe by gra wyszla w mniejszym nakladzie niz podstawka. Cos widac jakies opoznienia musza byc albo problem z jakimis elementami do gry. Mozna sie bedzie martwic jak do polowy lutego nie bedzie tego nigdzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież empik już tak robił że wystawia coś jako ostatni (albo część daje od razu z innymi a resztę zostawia sobie "na wtedy" gdy inni już nie mają)

dlatego ja się raczej nie stresuję

będą jeszcze (mam nadzieję ;P )

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wolfman76

do elf

tak ale jest mnostwo kolekcjonerow co miec chce przede wszystkim polskie wydanie.

Ja tu mam pytanie do kolekcjonerow. Widzial ktos premierowe polskie wydanie gry Faraon?? Tam była powiesc chcialbym wiedziec jak wyglada albo jej fragment tego nie wiem wlasnie. Albo ma ktos premierowa gre Posejdon dodatek do Zeus?

a ktos pytal wyzej o to

http://allegro.pl/might-magic-legacy-pc-pl-sklep-i3892601908.html?test_ref=listing-normal

Edytowano przez wolfman76
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeżeli chodzi o Ek Reaper of Souls oferowaną przez Ultime i akcje z anulowaniem dzwoniłem pytać i dowiedziałem sie ze anulowane zostały te które nie zostały potwierdzone i to było przez system automatycznie pytałem o moje zamówienie za pobraniem które potwierdziłem i nic sie z nim nie dzieje wszystko jest jak potrzeba po rozmowie z pracownikiem.Ale dobrze ze tez zamówiłem na gram.pl bo jestem pewny ze otrzymam swoja wersje gry bo mam zaufanie do tego sklepu bo nigdy nie było wtopy z zamówieniami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem maila do Ultimy, i dostałem podobną odpowiedź co kesiek: "Żadne zamówienia nie zostały ręcznie anulowane przez pracowników firmy. Jeśli ktoś otrzymał informację o anulowanym zamówieniu to oznacza, że nie było ono potwierdzone ręcznie bądź dokonaniem wpłaty i się przedawniło lub płatność za takie zamówienie nie przeszła, w takich wypadkach system samoczynnie anuluje zamówienie. Wszystkie dotychczas złożone zamówienia mają pokrycie w szacowanych ilościach podanych nam przez dystrybutora, których jednak nie możemy podać."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ultimy nie bronie bo dużo złego słyszałem o tym sklepie mimo że na gram EK jest troszkę droższa mam pewność jak pisałem że otrzymam grę a że mam na ultimie to jako rezerwowa kopia które odstąpiłem koledze i dobrze by było jak by też tamta osoba otrzymała swoją kopie a jeżeli będą akcje jak przy EK podstawki to tylko świadczy o sklepie że nie wywiązuje się z zamówień.A jeżeli ktoś chce to jeszcze szansa na amazone bo tam jest i w przeliczeniu na pl wychodzi gdzieś 270zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Myślisz że nie prosiłem? To była pierwsza rzecz jaką zrobiłem. Niestety wysyłają w kopercie i ewentualne uszkodzenia mam sprawdzać przy listonoszu :facepalm:

Prosiłem - dołóżcie tekturę... Bla bla bal - nie wiem co z tego koniec końców wyjdzie. Po za tym nie wiem co by im szkodziło dołożyć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wolfman76

blazercruel

zdefiniuj co dla Ciebie jest ciekawe? Steelbooki z Call of duty? Czy farcry 4. Ja reklamuje? ten link byl tu kilarazy nie przeze mnie podawany. Ja na forach sie udzielam od krotkiego czasu. Wczesniej nie majac wolnego to nawet czasu na to nie mialem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wolfman76

sergeron

nie wrzucilem tego linku z mysla o Tobie ale o kims kto szuka tej gry.Bo widac w Twojej kolekcji masz same wspolczesne masowce. Wiec od razu Twoja odp nic ciekawego dla mnie. Wiec dla Ciebie taki Drakensang, seria Baldurs czy Fallout 1,2 to nudne gry zapewne. Polityki nie mieszaj tutaj. Nie cierpie tego slowa ,lenistwa i wlasnej inicjatywy rowniez. Wystarczy jak poczytasz pare postow wczesniej. Ale widze ze jak komus sie nie chce to trzeba po prostu wznawiac stare tematy.

http://www.game.co.uk/en/diablo-iii-reaper-of-souls-collectors-edition-273854?pageSize=20&searchTerm=diablo%203

http://www.amazon.co.uk/Diablo-III-Reaper-Collectors-Edition/dp/B00H4PW0K2/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1390042466&sr=8-1&keywords=diablo+3+collectors

W innych sklepach nie kopalem bo pewnie to samo

co do diablo 3 kolekcjonerki nie jestem pewien czy u nas ceny nie zanizyli. Na zachodzie w sklepach ponad 300zl. Moze dlatego u nas nie ma? Bo cena byla za niska i czekaja na jakas decyzje?

co do innych linkow

http://allegro.pl/tes-iv-oblivion-edycja-kolekcjonerska-pl-i3887396087.html?test_ref=listing-normal

dobra cena jak ktos nie ma. Polecam, wydanie w starym stylu gruba fajna ksiazka do poczytania, historia swiata gry, ras i itp

http://allegro.pl/anno-2070-edycja-kolekcjonerska-pl-nowa-i3891369281.html?test_ref=listing-normal

to rowniez, kupilem i jestem zadowolony. Jak ktos cos widzi fajnego zwlaszcza ze starszych tytulow to rowniez poprosze. Przegapiam sporo rzeczy. Zaczalem Anno zbierac i tak szukam informacji, ale Anno 1404 nie wydania polskiego kolekcjonerki??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anno bywało taniej

Oblivion wg mnie też dobra oferta

@wolfman76

szczerze mówiąc to na dziś rzeczywiście niewiele ciekawych tytułów (przynajmniej dla mnie, albo mam albo mnie nie interesują) co nie zmienia faktu że warto być na bieżąco z Twoją ofertą bo pojawiają się czasem prawdziwe perełki smile_prosty.gif

fascynuje mnie ten szał na dodatek do D3, wg mnie będzie można go normalnie jeszcze kupić być może nawet po premierze, czekam na ruch empiku i ew. muve (choć akurat oni lubią niemiło zaskoczyć ceną)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wolfman76

marek79

Oblivion wg mnie dobra oferta - wg mnie tez temu link wrzucilem. Coraz rzadziej sie pojawia ta edycja

Ja Anno nigdzie taniej nie znalazlem przegapilem. Spodobala mi sie seria, ale nowe w folii trudno znalezc premierowe. Nie wiem czy czytales , pisalem juz w kilku forum internet o Faraon, chce sie dowiedziec jak wygladala powiesc ktora tam zamiescili. Pisalem rowniez do tych co kupili ja na allegro z archiwum. Ale wiadomo zawsze trudno o jakas pomoc.

Jesli chodzi o gry Ty juz masz tego za duzo i posiadasz wszystko z bioware.

Mnie to tez ciekawi. Jak i cena ponad 300zl na zachodzie. Kolekcjonerki nie byly tak wstrzymywane ze sprzedaza jak ten dodatek. Poza tym od kiedy mamy cudowny steam , origin, uplay to coraz ciezej kupic premierowa uzywke. Kolekcjonerki uzywki coraz czesciej na czesci laduja. Jeden chce smoka bo zbiera figurki inny artbook a trzeci chce gierke z mapa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wolfman76

sam szukam premierowego faraona więc nie pomogę (jak ktoś ma na zbyciu chętnie przytulę), ale pytałeś o posejdona i tu mogę powiedzieć że była tam podkładka (też szukam smile_prosty.gif i instrukcja w formie okładki do CD

Posejdon to zawartosc mam lacznie z podkladka, niestety boxu znalezc nie moge. Zakladam ze wiekszosc z nich skonczyla jako makulatura badz coz jako "material ogrzewczy" w piecu. Faraon i Kleopatra tego bardzo duzo sie sprzedalo i masz szanse na to duzo wieksze niz ja na posejdona :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wolfman76

Niestety nie trafiłeś, bo stare Fallouty i Baldur's Gate są ciekawe (chociaż z Drakensangiem trafiłeś). Ja też wrzucam jak jest coś ciekawego i głównie takie moje posty są w tym wątku. Teraz po prostu się zapytałem czy jesteś tamtym gościem z allegro, bo uniknąłeś pytania blazercruela (przy okazji mojego też uniknąłeś, bo nadal nie zaprzeczyłeś ani nie potwierdziłeś, że to ty).

Co do Anno 2070 to było po ok. 30 zł na gram.pl. Sam wtedy kupowałem.

Co do Obliviona, to nie wiem czy dobra oferta, bo jakoś się minąłem z całą serią The Elder Scrolls, ale patrząc na to wydanie, to bardziej podchodzi pod bogate wydanie premierowe lub edycję specjalną, ale kolekcjonerską to bym jej nie nazwał.

Edytowano przez sergeron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wolfman76

sergeron

bo to juz bylo poruszane pare stron temu a ja nie lubie wracac. Po prostu wrzucam tu rozne linki do czegos w dobrej cenie z roznych zrodel co naturalnie sam juz mam :)

Ten oblivion to jest kolekcjonerka i szczerze ciekawsza niz wydanie ang z moneta. Nie ma innego bogatszego polskiego wydania. Elder scrolls to jeden z najstarszych rpg do dzis kontynuowanych - bdb seria i mozna kazdemu smialo polecic

Anno 2070 kolekcjonerka za 30zl w folii?? to super cena niestety nie zbieralem wtedy tej serii

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...