Jump to content

SystemShockPl

Forumowicze
 • Content Count

  990
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

SystemShockPl last won the day on June 14

SystemShockPl had the most liked content!

Community Reputation

36 Neutralna

About SystemShockPl

 • Rank
  Elf

Recent Profile Visitors

2,272 profile views
 1. Niekoniecznie. Polska dostaje małe nakłady. Zza granicy lepiej sobie sprawdzić czy dany sklep w ogóle wyśle to do Polski. Obecnie jest wyprzedane, jak do 2 tygodni nie wróci do sklepów to zapomnij. Mój egz zapakowali w stretch i doszło bez uszczerbku. Zza granicą w różnych sklepach wysyłają w oryginalnych kartonowych pudłach, a te są dopasowane i mają specjalne zabezpieczenia do każdego boxu.
 2. Czekaj jak to oblepiony? Sam karton z grą? Nie spakowali go w dodatkowy karton?
 3. Chyba nie każdemu przypadnie do gustu symulator chodzony kuriera. Ja też mogę zamówić wciąż EK bez problemu
 4. Ja też, bez popity i trochę się zadławiłem oglądając filmik. Takie duże pudło, nic praktycznie w środku i na artbook miejsca brakło.
 5. Dzięki, nawet ok cena jak za taki paździerz. W takiej cenie to bym chciał takie kolekcjonerki.
 6. No i dodaj tu cenę gry 250, jakieś nalepki , broszurki, śmieci i masz 1200 za średniej klasy figurkę. Konkretne już kosztują od 1500 złotych. Ludzie tego nie rozumieją, a potem się wkurzają (piszę ogólnie), bo czytam różne komentarze (o tym jakie to słabe), a co trzeci czy czwarty kupuje artbook, bo znam całe tabuny kolekcjonerów artbook. W tym nie ma rozczarowań i zawsze są warte grzechu.
 7. Za tą kwotę? Za 1200 może byś coś dostał co koło dobrej figurki stało. Jak pisałem albo kolekcjonujemy gry i wchłaniamy świat, w którym gramy , albo zbieramy zabawki czy figurki. A to powyżej jest złe połączenie. Nintendo wyszło naprzeciw moim oczekiwaniom dzięki Astral chain, piękny box z artbookiem i soundtrackiem. Chętnie sobie posłucham w czasie lektury artbooka i to nazywam poszerzeniem wiedzy o grze i jeszcze bardziej obcowaniem z nią. Daemon X to prawie też dobry strzał. Figurka choć zbędna to nie za duża. Jest steelbook, ale brak soundtracka razi jednak.
 8. Gdybym dostał coś podobnego na wzór jedynki to bym się cieszył, a tutaj siedzi i brzdąka na gitarze. Niedługo ujrzymy zdjęcia lub film , bo do premiery blisko.
 9. Widzę po zdjęciu powyżej. Spodziewasz się cudu? No i chodzi mi nie tylko o jakość wykonania, ale sam wygląd tej figurki. Po jedynce spodziewałem się rozmachu. Dioramy przedstawiającej jakąś małą bitwę.
 10. Zdecydowanie lepsza zawartość niż TLOU2, gdyby to nie było exem to bym czekał na obniżkę ceny, bo wygląda fatalnie i nic ciekawego nie przedstawia. W jedynce była super diorama za tą samą kasę. Niezła ewolucja. Teraz Tlou2 jest dostępne i w Polsce, większy nakład, a badziew w środku.
 11. Znowu to samo. Akurat jedyna EK, którą chciałbym kupić, poza Cyberpunkt, który zamówiłem, ale to masowiec, bo jest wszędzie. https://www.thelastofus.playstation.com/#sku
 12. Dostałeś maila? Zmienił się status? Bo ja mam Zamówienie złożone
 13. Dziś premiera Zeldy, komuś coś MM wysłał?
 14. Aha, następny proszę. To ma być BOX, czy też to jest DVD BOX? Jak geniuszu mam to postawić obok tamtych na półce tak by wyglądały jednolicie? Wiem, że na naszym kochanym serwisie aukcyjnym niektórzy sprzedawcy z desperacji nazwali je boxami i to cd case czy zwykłe pudełka dvd. Nie znaczy to , że musimy tutaj te idiotyzmy przenosić.
 15. Kup sobie figurki Warhammera 40000 , kupisz 5 starterów , lub starter z pełną ekipą wyposażeniem i czołgami oraz Border3 do pogrania zwykłą. Zamiast tych śmieci Ponieważ temat leży i kwiczy co świadczy o rozsądku i braku zainteresowania tymi przepłacanymi edycja to spróbuję go delikatnie ożywić i spytam co wy na HOMEWORLD 3 https://www.fig.co/campaigns/homeworld3 Tu jest jakaś kampania, ale która tu edycja jest jakaś fizyczna? Postawiłbym z chęcią jakiś box, obok Home1, Cataclysm i 2. Wszystkie wydane przez Play it i jego następcę czyli Cenegę. To byłoby moim małym marzeniem postawić je wszystkie razem. Ponieważ Desert of kharak (które ukończyłem 5x) nie dostało boxa, to może jakaś nasza mała akcja by nacisnąć wydawcę by wydał to w ładnym boxie. Jestem pewien, że jakaś partia limitowana rozeszła by się w parę dni. Są tu jacyś fani tej cudownej strategii w kosmosie?
×
×
 • Create New...