Jump to content

SystemShockPl

Forumowicze
 • Content Count

  997
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

SystemShockPl last won the day on June 14 2019

SystemShockPl had the most liked content!

Community Reputation

36 Neutralna

About SystemShockPl

 • Rank
  Elf

Recent Profile Visitors

2,618 profile views
 1. Jak w tytule. Poniżej wklejam listę gier co szukam. Naturalnie będę zainteresowany, lub mogę być innymi spoza tej listy więc śmiało można pisać, najlepiej pw czy mail. Możliwa jest wymiana na inne boxy na PC,Amiga, konsole. Mam dostęp do gier zza granicy więc też mogę ogarnąć temat z wymianą. 1. The settlers 2 nowe misje – cdp 2. X com terror from the deep pl – ips 3. Ripper 4. Grim fandango ips 5. Comanche 1, 2 ips 6. Warhammer chaos gate play it 7. Panzer generals 1&2 8. Tyrian lk avalon 9. Rozowa pantera po skarb się wybiera 10. Kyrandia 3 ips 11. Betrayal krondor ips 12. Kings quest 7 ips 13. Kings quest 8 optimus 14. Megarace 2 optimus 15. Orion burger mirage 16. Betrayal antara ips 17. Commandos 3 – cenega 18. Battle isle 2 – cdp 19. Battle isle 3 cdp 20. Master of magic – ips 21. Wings of glory – ips 22. Full throttle – ips 23. Outlaws ips 24. Soul reaver 1 25. Jedi knight 1 – ips 26. Star wars rebellion – ips 27. Quest for glory 5 – optimus 28. SW mysteries of the sith lem 29. Swat 2 30. Rune złota edycja play it 31. Worms world party wydanie z koszulką 32. Mixed up fairy tales – ips 33. Warlords II ips 34. Ceasar II ips 35. Ceasar III ips 36. Star general optimus 37. Allied general optimus 38. Pacific general optimus 39. Hunter hunted ips 40. Torrins passage ips 41. Ecstatica cdp 42. Myst cdp 43. Riven cdp 44. Desperado Play it
 2. Za rok to samo będzie za 1500 w jeszcze gorszej jakości.
 3. Nie ma czegoś takiego jak kolekcjonerki gier dla kobiet i dzieci. Jest tylko różny rodzaj szmelcu spychany za grubą forsę dla naiwnych. Dopóki są chętni i wszystko wykopują, to ceny szmelcu rosną i pogarsza się jego zawartość. Granice i naiwność trzeba jakoś badać Nie musisz też cytować postu łącznie z filmem pod postem powyżej na który odpowiadasz.
 4. Jedyna gra, która wisiała tam aż miesiąc, inne to w ciągu doby schodziły. Sprzedam za marny 1000 PLN nie jestem chciwy.
 5. Niekoniecznie. Polska dostaje małe nakłady. Zza granicy lepiej sobie sprawdzić czy dany sklep w ogóle wyśle to do Polski. Obecnie jest wyprzedane, jak do 2 tygodni nie wróci do sklepów to zapomnij. Mój egz zapakowali w stretch i doszło bez uszczerbku. Zza granicą w różnych sklepach wysyłają w oryginalnych kartonowych pudłach, a te są dopasowane i mają specjalne zabezpieczenia do każdego boxu.
 6. Czekaj jak to oblepiony? Sam karton z grą? Nie spakowali go w dodatkowy karton?
 7. Chyba nie każdemu przypadnie do gustu symulator chodzony kuriera. Ja też mogę zamówić wciąż EK bez problemu
 8. Ja też, bez popity i trochę się zadławiłem oglądając filmik. Takie duże pudło, nic praktycznie w środku i na artbook miejsca brakło.
 9. Dzięki, nawet ok cena jak za taki paździerz. W takiej cenie to bym chciał takie kolekcjonerki.
 10. No i dodaj tu cenę gry 250, jakieś nalepki , broszurki, śmieci i masz 1200 za średniej klasy figurkę. Konkretne już kosztują od 1500 złotych. Ludzie tego nie rozumieją, a potem się wkurzają (piszę ogólnie), bo czytam różne komentarze (o tym jakie to słabe), a co trzeci czy czwarty kupuje artbook, bo znam całe tabuny kolekcjonerów artbook. W tym nie ma rozczarowań i zawsze są warte grzechu.
 11. Za tą kwotę? Za 1200 może byś coś dostał co koło dobrej figurki stało. Jak pisałem albo kolekcjonujemy gry i wchłaniamy świat, w którym gramy , albo zbieramy zabawki czy figurki. A to powyżej jest złe połączenie. Nintendo wyszło naprzeciw moim oczekiwaniom dzięki Astral chain, piękny box z artbookiem i soundtrackiem. Chętnie sobie posłucham w czasie lektury artbooka i to nazywam poszerzeniem wiedzy o grze i jeszcze bardziej obcowaniem z nią. Daemon X to prawie też dobry strzał. Figurka choć zbędna to nie za duża. Jest steelbook, ale brak soundtracka razi jednak.
 12. Gdybym dostał coś podobnego na wzór jedynki to bym się cieszył, a tutaj siedzi i brzdąka na gitarze. Niedługo ujrzymy zdjęcia lub film , bo do premiery blisko.
 13. Widzę po zdjęciu powyżej. Spodziewasz się cudu? No i chodzi mi nie tylko o jakość wykonania, ale sam wygląd tej figurki. Po jedynce spodziewałem się rozmachu. Dioramy przedstawiającej jakąś małą bitwę.
×
×
 • Create New...