Jump to content

SystemShockPl

Forumowicze
 • Content Count

  993
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

SystemShockPl last won the day on June 14 2019

SystemShockPl had the most liked content!

Community Reputation

36 Neutralna

About SystemShockPl

 • Rank
  Elf

Recent Profile Visitors

2,541 profile views
 1. Za rok to samo będzie za 1500 w jeszcze gorszej jakości.
 2. Nie ma czegoś takiego jak kolekcjonerki gier dla kobiet i dzieci. Jest tylko różny rodzaj szmelcu spychany za grubą forsę dla naiwnych. Dopóki są chętni i wszystko wykopują, to ceny szmelcu rosną i pogarsza się jego zawartość. Granice i naiwność trzeba jakoś badać Nie musisz też cytować postu łącznie z filmem pod postem powyżej na który odpowiadasz.
 3. Jedyna gra, która wisiała tam aż miesiąc, inne to w ciągu doby schodziły. Sprzedam za marny 1000 PLN nie jestem chciwy.
 4. Niekoniecznie. Polska dostaje małe nakłady. Zza granicy lepiej sobie sprawdzić czy dany sklep w ogóle wyśle to do Polski. Obecnie jest wyprzedane, jak do 2 tygodni nie wróci do sklepów to zapomnij. Mój egz zapakowali w stretch i doszło bez uszczerbku. Zza granicą w różnych sklepach wysyłają w oryginalnych kartonowych pudłach, a te są dopasowane i mają specjalne zabezpieczenia do każdego boxu.
 5. Czekaj jak to oblepiony? Sam karton z grą? Nie spakowali go w dodatkowy karton?
 6. Chyba nie każdemu przypadnie do gustu symulator chodzony kuriera. Ja też mogę zamówić wciąż EK bez problemu
 7. Ja też, bez popity i trochę się zadławiłem oglądając filmik. Takie duże pudło, nic praktycznie w środku i na artbook miejsca brakło.
 8. Dzięki, nawet ok cena jak za taki paździerz. W takiej cenie to bym chciał takie kolekcjonerki.
 9. No i dodaj tu cenę gry 250, jakieś nalepki , broszurki, śmieci i masz 1200 za średniej klasy figurkę. Konkretne już kosztują od 1500 złotych. Ludzie tego nie rozumieją, a potem się wkurzają (piszę ogólnie), bo czytam różne komentarze (o tym jakie to słabe), a co trzeci czy czwarty kupuje artbook, bo znam całe tabuny kolekcjonerów artbook. W tym nie ma rozczarowań i zawsze są warte grzechu.
 10. Za tą kwotę? Za 1200 może byś coś dostał co koło dobrej figurki stało. Jak pisałem albo kolekcjonujemy gry i wchłaniamy świat, w którym gramy , albo zbieramy zabawki czy figurki. A to powyżej jest złe połączenie. Nintendo wyszło naprzeciw moim oczekiwaniom dzięki Astral chain, piękny box z artbookiem i soundtrackiem. Chętnie sobie posłucham w czasie lektury artbooka i to nazywam poszerzeniem wiedzy o grze i jeszcze bardziej obcowaniem z nią. Daemon X to prawie też dobry strzał. Figurka choć zbędna to nie za duża. Jest steelbook, ale brak soundtracka razi jednak.
 11. Gdybym dostał coś podobnego na wzór jedynki to bym się cieszył, a tutaj siedzi i brzdąka na gitarze. Niedługo ujrzymy zdjęcia lub film , bo do premiery blisko.
 12. Widzę po zdjęciu powyżej. Spodziewasz się cudu? No i chodzi mi nie tylko o jakość wykonania, ale sam wygląd tej figurki. Po jedynce spodziewałem się rozmachu. Dioramy przedstawiającej jakąś małą bitwę.
 13. Zdecydowanie lepsza zawartość niż TLOU2, gdyby to nie było exem to bym czekał na obniżkę ceny, bo wygląda fatalnie i nic ciekawego nie przedstawia. W jedynce była super diorama za tą samą kasę. Niezła ewolucja. Teraz Tlou2 jest dostępne i w Polsce, większy nakład, a badziew w środku.
 14. Znowu to samo. Akurat jedyna EK, którą chciałbym kupić, poza Cyberpunkt, który zamówiłem, ale to masowiec, bo jest wszędzie. https://www.thelastofus.playstation.com/#sku
 15. Dostałeś maila? Zmienił się status? Bo ja mam Zamówienie złożone