Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Co sądzicie o edycji kolekcjonerskiej GTA V? Opłaca się kupować? Moim zdaniem 500 zł to trochę zbyt dużo za koszulkę, czapkę i torbę. Inna sprawa, że zawiera dodatki do gry i kilka gadżetów, ale pół tysiąca można przeznaczyć na kilka innych gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wolfman76

@DarthNightmare'

Jak ma naklad 20000 to bierz w ciemno. Jak natlukli duuuzo wiecej poczekaj. Za 2-3 lata zniknie z rynku zapewne i tak. Halo 3 legendary i Gta 4 to bylo od groma na allegro. Jakos teraz rzadko sie pojawiaja i sa drogie. Jak nie chcesz obnizyc wartosci to kup sobie uzywke do grania. Obecnie taniej sprzedaja ja na xbox360

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wolfman76

'sergeron'

Czy kolekcjoner np znaczkow, monet bawi sie nimi i je palcuje? Ja trzymam gry w folii w wiekszosci. Dla mnie stan i jakosc ma ogromne znaczenie. Bede chcial torbe czy czapke to nie bede kupowal gry kolekcjonerskie za 500zl. Jako gracz ktorym czasem tez jestem kupuje klucz. Steam sa za grosze na allegro. A co sprzedazy nic kiedys nie wykluczam bo nie wiem do czego zycie zmusi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądaliście unboxing "Lightning Returns: Final Fantasy XIII" - Collector's Edition? Zegarek prezentuje się bardzo ciekawie i jest elementem, który nieczęsto pojawia się w kolekcjonerkach:

. Ciekawe, czy wyjdzie edycja na konsole nowej generacji i jaka będzie cena u nas? A poza tym Lightning, to jest jedna laska serduszka2.gif . Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej optymalne byłyby pewnie takie nasuwki kartonowe (takie w jakich jeszcze niedawno sprzedawano gry w pudełkach DVD) wyłożone w środku miękką gąbką. Obawiam się tylko, że nikt takich nasuwek nie produkuje i nie sprzedaje (w sumie ciekawy pomysł na biznes :E)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca kupować kolekcjonerkę nowego inFamousa? Wiem, że to już trochę nużące jest dodawanie czapek lub koszulek, ale gra sama w sobie jest świetna, bardziej to sądzę, bo premiery jeszcze nie było. więc Mam nadzieję, że kolekcjonerka też ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych EK Reaper of souls istotną może być informacja, ze opisy produktu w polskich sklepach jak empik np. nie są do końca poprawne, bo z tego, co widzę, Blizz dodał tam ostatnio tez i soundtrack, co można wyczytać w opisie na battle.net, gdzie tez ludzie cytowali niebieskich przepraszających za ten początkowy "błąd". Dla mnie świetna informacja, bo przy tej cenie przynajmniej tego audio mi brakowało. Szkoda,ze skrzydeł Malthaela jeszcze nie bedzie tongue_prosty.gif psa bym za nie oddal bez żalu.

Edytowano przez RIP1988
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b52cc4303978687.jpg

http://www.empik.com/diablo-3-reaper-of-souls-edycja-kolekcjonerska-pc-blizzard-entertainment,p1090504250,multimedia-p

zamówione :) tez liczyłem na niższa cenę coś koło 229 zł no ale mówi się trudno

ciekawi mnie tez ten zapis

Uwaga!!! Ilość sztuk ograniczona. Wysyłka będzie realizowana według kolejności składania zamówień.

czyli co sprzedają więcej niż mają, kompletny bezsens

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robart

Niekoniecznie sprzedają więcej niż mają. Może chodzić o to, że mogą dostawać towar w kilku partiach, niekoniecznie wszystko jednego dnia, a to będzie oznaczało, że osoby, które zamówią później dostaną grę o dzień-dwa później.

Empik jeszcze mnie nie zawiódł pod kątem zamówień przedpremierowych i to mi całkowicie rekompensuje zerową wiedzę obsługi klienta. ;) Jak ktoś ma zamiar brać kolekcjonerkę Reaper of Soul, to ma chyba najlepszą okazję. Ja pasuje, bo Diablo III mnie jakoś specjalnie nie pociąga, może pomyślę nad zakupem Ultimate Evil Edition jeśli wyjdzie kiedyś na PC (albo coś podobnego).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gdyby tak było to by była wielka plama dla tego sklepu

liczę raczej na to że ma to znaczyć że w pewnym momencie klikniesz dodaj do koszyka i Ci się nie doda smile_prosty.gifE

EDIT

pojawił się SKYRIM EK

http://allegro.pl/skyrim-the-elder-scrolls-v-edycja-kolekcjonerska-i3921329441.html

ciekaw jestem ceny minimalnej

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest za 900zł. Już trochę stoi. Jakoś dwa tygodnie temu widziałem jak ktoś sprzedawał samą figurkę za 350zł. Artbooki po 200zł stały, a pudełka nie wiem jak z cenami. Myślę że 500zł to niedużo jak za tę kolekcjonerkę. Nie mam jej na rynku, rzadkość jak ktoś sprzedaje. Wiem że 500zł to dużo (już raz była wymiana zdań na ten temat jak rozmawialiśmy o Black Chest). Samą figurkę bym zagrnął bo jest fajna, ale nie za taką cenę. Poczekamy, zobaczymy za ile zejdzie. Myślę że pójdzie przed czasem bo ktoś zaoferuje ładną cenę. Edytowano przez Fander
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeglądając allegro znalazłem ofertę BIG BOX GTA 1. Kupiłbym gdyby nie fakt, że BOX był w imo tragicznym stanie aby mieć go w kolekcji. Poobdzierany, kawałek naddarty, no gdyby był lepszy stan to bym kupił. Wchodzę jakieś pół godziny temu i sprzedane. 59zł to mała kwota, ale stan, cóż, mam nadzieję, że ktoś wystawi w lepszym stanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwłaszcza że to nie było chyba wydanie PL tylko UK więc myślę że za takie pieniądze można tam znaleźć o niebo lepszy stan (tylko ciężko o kogoś kto wyśle do PL a i koszt wysyłki mały by nie był)

Przesyłka około 4 funtów. Zawsze można też kupić kilka gier - łączny koszt wysyłki będzie wtedy niższy. Nie zdziwiłbym się, gdyby to GTA z allegro to był jakiś szrot z dna kosza w jakimś sklepie z używkami kupiony za kilka pensów z myślą o opchnięciu tego "UNIKATU", "RZADKOŚCI" czy tam "JEDYNEGO NA ALLEGRO" egzemplarza z kilkunastokrotnym przebiciem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na allegro i znowu BOX, tym razem stan naprawdę świetny, wydanie UK i pełen komplet. 130zł to nie jest duża kwota, szkoda, że nie jest to edycja PL(w ogóle wyszła edycja PL?). Kurde jakoś dziwne, dwie aukcje takiego unikatu, w dwóch różnych stanach, w tym samym dniu. Jakaś wyprzedaż zaginionych towarów w UK czy co?

Edytowano przez Rudyrydz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...