Jump to content
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Recommended Posts

Ktoś zamawiał może Death Stranding edycję w steelbooku z Media Markt i ma jakieś informacje na temat zamówienia? Pytam bo ja się od nich niczego dowiedzieć nie mogę i szczerze mówiąc to nie wiem czy w ogóle zamówienie będzie zrealizowane...

właśnie nie, naklejki sklepu bezpośrednio na opakowaniu a i jeszcze ta przezroczysta plomba nie została przecięta a odklejona razem z częścią pudełka

szczerze to nie wiem dlaczego sklepy nie trzymają kolekcjonerek w oryginalnie zapakowanych kartonach bo chyba takowe są jak wysyłka idzie z Chin

choć z tego co czytam to norma w wielu sklepach nie growych towar pakują tylko w folię, moje ostatnie zamówienie z komputronika WoW też przyszło zawinięte tylko w folię a karton na pewno jakiś był 

Dnia 7.11.2019 o 16:39, robart napisał:

zapowiada się, że będzie spora przecena kolekcjonerek Death Stranding, ciągle dostępna na amazonach, pudło zajmuje dużo miejsca i na gwiazdkę pewno będzie minus 50% 

na game.co.uk jest jeszcze edycja ze steelbookiem  z tym że oni kiepsko pakują https://www.game.co.uk/en/death-stranding-special-edition-2571848

Dobrze wiedzieć :D
Nie rozglądałam się w temacie, a gry jeszcze nie zdążyłam kupić. Może poczekam na kolekcjonerkę, skoro mogą stanieć.

Niekoniecznie. Polska dostaje małe nakłady. Zza granicy lepiej sobie sprawdzić czy dany sklep w ogóle wyśle to do Polski. Obecnie jest wyprzedane, jak do 2 tygodni nie wróci do sklepów to zapomnij. 

Mój egz zapakowali w stretch i doszło bez uszczerbku. Zza granicą w różnych sklepach wysyłają w oryginalnych kartonowych pudłach, a te są dopasowane i mają specjalne zabezpieczenia do każdego boxu. 

Dnia 17.11.2019 o 19:11, NWWStation napisał:

Ktoś się na to załapał, czy przegapił jak ja? :P

Jedyna gra, która wisiała tam aż miesiąc, inne to w ciągu doby schodziły. Sprzedam za marny 1000 PLN nie jestem chciwy. 

Edited by SystemShockPl

15 godzin temu, robart napisał:

przyznać się kto co kupił :) bo było kilka ciekawych licytacji

https://charytatywni.allegro.pl/dying-light-ps4-z-autografami-figurka-z-dl2-i11017324

https://charytatywni.allegro.pl/bethesda-presspack-doom-eternal-i11006395

poniżej prezentacja wydania z Life is Strange 2, nawet fajne ale tak ze 20 euro za dużo

Tak jak widać na filmie. Kolekcjonerka dla kobiet i dzieci.

Nie ma czegoś takiego jak kolekcjonerki gier dla kobiet i dzieci. Jest tylko różny rodzaj szmelcu spychany za grubą forsę dla naiwnych. Dopóki są chętni i wszystko wykopują, to ceny szmelcu rosną i pogarsza się jego zawartość. Granice i naiwność trzeba jakoś badać

Nie musisz też cytować postu łącznie z filmem pod postem powyżej na który odpowiadasz. 

Dnia 4.12.2019 o 20:32, robart napisał:

Dying Light :biggrin: Czekam na paczkę. Archonikowi nie śpieszy się z wysyłką ale to raczej normalka, że mają teraz sporo do ogarnięcia.