Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

przeceniona kolekcjonerka StarCraft II Heart of the Swarm - 149,99 zł , możliwe ze było już taniej ale cena i tak wydaje się atrakcyjna

4eb9f3305915163.jpg

http://sklep.wirtus.pl/produkt/758915

http://allegro.pl/starcraft-ii-heart-of-the-swarm-ed-kolekcjonerska-i3934259126.html

PS. Reaper of Souls EK już nieodstępna na empik.com

http://www.empik.com/diablo-3-reaper-of-souls-edycja-kolekcjonerska-pc-blizzard-entertainment,p1090504250,multimedia-p

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, ze spozniles się 2-3 dni. Przez jakieś ostatnie 2 tygodnie był empikowy rzut. Jeśli powtórzy się sytuacja jak z podstawka D3, to w dystrybucji sklepowej w Polsce juz tego nie dostaniesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie tak jak z Tomb Raiderem, bo to też reboot. Będzie historia opowiedziana na nowo, ale pewnie będą jakieś ukryte nawiązania dla fanów. Tak było też w Deus Ex HR. Nie trzeba było znać historii z wcześniejszych serii, ale pojawiały się postacie z nich w jakichś pobocznych misjach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blazercruel

Ty jesteś tu chyba największym specem od steelbooków. Możesz mi powiedzieć o co chodzi z tym, że to z Thiefa, to nie steelbook tylko metalpak (albo steelpak) i dlaczego kolekcjonerom to się nie podoba?

@Lucciver

Dzięki za wyjaśnienie.

Edytowano przez sergeron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metalpak nie jest może zbyt popularny, ale coraz częściej już zaczyna gościć na półkach kolekcjonerów :)

Spotykane są głównie w Hiszpanii, Australii i USA, gdzie mają kilka fajnych wersji, jak np C&C: Red Alert 3 ( który jest lepszy za sprawą nazwy gry na grzbiecie i obrazków w środku - europejska wersja jako steelbook tego nie miała ).

Istotną wadą tych pudełek jest łatwe ich wygięcie w miejscach zawiasów - mam kilka takich :/

No i ta krecha przez całe pudło - ładna nie jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na muve.pl pojawiła się Edycja Cesarska TES Online. Trochę drożyzna, nawet biorąc pod uwagę cenę podstawki, ale cóż... +-250 zł za pokaźnych rozmiarów i bogatą w detale figurczynę, steelbook i artbook oraz pudło zbiorcze to tak czy inaczej nie takie złodziejskie przebicie. No i trzeba to sobie powiedzieć już teraz, że na bank ta EK podzieli los Ultimate Loot Chest z Borderlands 2 albo EK skyrima, czyli szybko się wyprzeda, a potem będzie do dostania tylko z drugiej ręki po 2-3 krotnie większych cenach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota nie tak mała, ale tak jak piszesz przy zestawieniu ceny kolekcjonerki z ceną podstawki tak źle to nie wygląda. Jestem mile zaskoczony, bo ze stu procentową pewnością obstawiałem, że muve sypnie cenę na pułapie 500 zł, a tu proszę. Po kilkunastu godzinach spędzonych w becie już wiem, że spędzę przy tej grze długie godziny, więc zakup kolekcjonerki do takiej gry to wręcz obowiązek.

Jestem ciekaw jak szybko się Edycja Cesarska wyprzeda. W Europie dostępna jest ona już chyba tylko w game.co.uk, a patrząc na niezbyt wygórowaną cenę jak na taki content to podejrzewam, że zniknie ona dość szybko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem powrócić do okazjonalnego pisania na moim gramsajcie i pierwszy twór, który tworzę, to 'Kącik Kolekcjonera'. Nie wiem na ile to pociągnę, ale pierwsze 2 teksty pisało mi się całkiem dobrze i chyba nie są jakieś złe smile_prosty.gif Jeśli ktoś jest zainteresowany to tutaj znajdzie zapowiedź całej inicjatywy, a tutaj moją pierwszą recenzję, czyli Might & Magic X Legacy Deluxe Edition. Tekst niewiele odbiega od tego, co pisałem na forum, aczkolwiek zachęcam do przeczytania. smile_prosty.gif

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałbym upaść na głowę z bardzo wysoka (i to kilka razy) żeby w ogóle rozważać wydanie takiej kasy na EK

i nie ma tu znaczenia dla mnie jakość figurki czy jest podświetlana, mówi, szczeka, czy śmieci wynosi i dywany trzepie,

po prostu niektórym to już się poprzewracało tu i ówdzie (nawet w przeliczeniu na funty to jest ponad 200 więc i dla przeciętnego anglika wydaje mi się to sporą kwotą)

jakby ktoś miał wątpliwości mówię o tym:

http://www.ultima.pl...onerska/i15199/

a wspomniana wyżej Castlevania prezentuje się ciekawie, zwłaszcza pudło zbiorcze choć i tu cena wydaje się być lekko przesadzona, pytanie jeszcze jakiej jakości i z czego będzie to pudło

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Abdicatia

ja nie przeczę że może chodzić na allegro drożej jak już się wyprzeda ale kto to będzie kupował?

ilu się znajdzie takich co spóźnili się na zakup w Ultimie i będą gotowi dołożyć parę stów potem na allegro

druga rzecz co to za inwestycja dla tych co będą chcieli zarobić kupić towar za 1100 pln i zarobić na nim 100-200 pln? trzeba by wyciągnąć z 500 choć to i tak mniej niż 50% zamrożonego kapitału

jednym słowem spekulanci popłyną imho

co więcej liczę na to że będzie można kupić tą edycję dużo taniej ale nawet 400 zł byłoby zbyt dużą ceną (biorąc pod uwagę że taka mogłaby się pojawić z rok po premierze najwcześniej) naprawdę 100-200 zł dodatkowo do ceny premierowego wydania gry to odpowiedni pułap dla znakomitej większości kolekcjonerek i nic (prócz chęci zdarcia z fanów) nie uzasadnia cen które zaczynają osiągać już absurdalne poziomy,

a jak ktoś chce kolekcjonować coś spekulacyjnie za wartości przekraczające (i to wielokrotnie) 1000pln polecam drogie wina lub whiskey o wiele więcej zyskują smile_prosty.gif

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że kolekcjonerka jest fajna, ale bez przesady. 1000 zł za tylko figurkę i album ? Za dokładnie te same pieniądze mogę nabyć Dark Souls 2 EK, TESO EK i Watch Dogs EK. Te same pieniądze, ale jaka różnica. 400-500 zł za kolekcjonerkę to jest max, a tutaj z 800 zł to jest sama figurka. Nie wiem kto na to leci.

@edit

Dużo się wczoraj nie pomyliłem pisząc o tym, że za figurkę liczą dobre 8 stówek. Dziś oglądając krótką recenzje artbooka z Titanfalla, ( który prezentuje się bardzo solidnie nawiasem mówiąc ) natrafiłem na tenże artbook na amazonie. Dokładnie taki sam artbook jak ten z kolekcjonerki w cenie 23 funtów

Z drugiej strony ulegając niewątpliwemu hype'owi na Titanfalla dałem się skusić na kontroler sygnowany tejże grze. Ogólnie nigdy nie kupowałem tego typu gadżetów, bo zwyczajnie nie miałem takiej potrzeby, ale cieszę się, że nie kontynuowałem tej tradycji. Samo pudełko na pada wygląda już bardzo fajnie i stylowo, a sam kontroler przerósł moje oczekiwania.

8jl5.jpg

ugvy.jpg

@down

65 Euro. Niestety na razie te kontrolery nie są kompatybilne z Windowsami.

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...