Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

myślę że paru się znajdzie (prócz tych co już tam są)

a co do oryginalności skrzynki, to nawet jakby nie była (a wychodzi że jest) to robi dobre wrażenie i fajny klimat smile_prosty.gif

a nawiązując do wcześniejszej dyskusji TTTr i RYDZA to imho tak właśnie wygląda "kolekcjonerka" czytaj rzecz musi być choć w niewielkim stopniu unikalna, plus posiadająca jakiś content smile_prosty.gif (nie same dlc, 2 naklejki i 32 str. miękkiego arta w formacie A5)

Edytowano przez marek79
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wolfman76

Gdzie i kiedy niby podwyższyli cenę AC3 do 400 zł ? Jakoś nie przypominam sobie żeby Empik podwyższył cenę do takiej kwoty, bo tylko Empik posiadał na premierę najdroższą edycję.

Podawalem przyklad ze w ultimie. Nie czytasz albo nie wiem. Przed premiera sie wyprzedallo bo byl boom na AC serie ogolnie. Na allegro kwoty siegaly i do 500zl. Po premierze ceny w sklepach byly w kilku do 400 i wiecej. Przeciez maja prawo sobie zwiekszyc jak im szybko schodzi. Empik mnie nie interesuje to jest dobre do kupowania ksiazek i czasopism. Gry kupuje w specjalistycznych sklepach z grami. A nie tam gdzie kupuje ksiazki czy spozywke.

Co w tej edycji jest takiego strasznego ? Bardzo ładny steelbook, pudełko, trochę klimatycznych papierowych dodatków i pełnoprawny season pass na DLC za dodatkową stówkę to taki dramat ? Większe badziewia są do kupienia za jeszcze większe pieniądze, więc nie wiem o co Ci chodzi.

Wszystko, jak na Halo to nedza i tragedia. Wydali ed. legendary a tu taki syf z paroma ksiazeczkai i glowny powod ceny to smieciowate dlc z mapami do multi warte 2000msp. Naturalnie mam w kolekcji jak i pozostale czesci halo. Lepsze juz ODST wydanie specjalne z padem, ktore mialo mniejsz naklad. I jak cos limited to ma byc limited a nie ze iles lat po premierze wciaz dostpene. Limited jaki 1mln egz??

Nie sprzeczam się o nazewnictwo. Wiem co oznacza limited i special, jednak twórcy coraz częściej korzystają z takiego nazewnictwa edycji, bo takie limited edition brzmi lepiej niż jakieś tam special, choć ich nakład wcale limitowany nie jest.

Jednak co do edycji kolekcjonerskiej się nie zgodzę. Czy żeby edycja była nazwana kolekcjonerską musi być w niej nawalone od groma stuffu ? "Kolekcjonerki" wypchane po brzegi kiepskimi dodatkami mogą być nazwane edycjami kolekcjonerskimi ( patrz np Riptide ), a skromnie wyposażone w dobre dodatki nie ?

kolekcjonerka w dzisiejszych czasach jest gowniane za przeproszeniem tanie pudelko dvd ktore sie rozlatuje w reku wystarczy kod dlc. Wydawcy gier traktuja nas jak debili. Ostatni syf jaki mialem w reku z napisem limite to cim city. Pozalowania godne wydania. Ale moze temu ze wydali to hipokryci z EA

@Rudyrydz

Na tym forum było już kilkakrotnie wałkowane, że każdy przykłada wartość do czegoś innego. Przykładowo ja uwielbiam steelbooki i soundtracki - jeśli jakaś edycja zawiera te dwa elementy, to dla mnie jest to wydanie kolekcjonerskiej. Problem pojawia się w tym, że wydawcy nas przyzwyczaili do 'progów kolekcjonerskich' i dlatego pojawia się dyskusja co jest kolekcjonerką, a co nie. Dlatego proszę Cię, nie szarżuj, to jest może biedna kolekcjonerka, ale podejrzewam, że zawartość jest rekompensowana przez cenę.

Kolekcjonerska edycja jest to co sam wydawca nazwie kolekcjonerka na boxie. My sobie mozemy tylko nazwy dodawac a znaczenia to nie ma. A steelbooki to sprzedaja na allegro po piataku, czesto dodaja je do premier. Ja osobiscie jestem starej daty. Ma byc duzy box wypchany dodatkami , steelbook ze scierswiatymi dlc mnie nie satysfakcjonuje zupelnie jak np Comapny of heroes 2. Taka gra w tak zalosnym wydaniu

skrzynia to (na 99%) samoróbka. Google nic o takowej nie mówi. Ale zostawiłem sobie ten 1%, ze mogę się mylić.

w 100% sie mylisz. Myslisz ze koles w drewutni boxa robil by zarobic 20zlociszy wiecej? A koszulke mam krawcowa uszyla?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RockAlone2k tez dostał podobną skrzyneczkę więc raczej oryginalna

co do empika to się nie zgodzę - jak najbardziej polecam ten sklep, idąc tym tropem wg ciebie na amazonie tez nie ma co gier kupować bo moloch :)

co do dodatku do Diablo 3 zrobiłem zrzuty żeby było wiadomo po ile były te gry na ultimie i gram

b3c0c2301000038.jpg 18f5d2301000051.jpg

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ wolfman76

Jak na kogoś "starej daty" to chyba ci się coś pomieszało, przez co plujesz ogniem na lewo i prawo.

Kiedyś w Big box były wyłącznie premiery. Nikt nie słyszał o czymś takim jak "edycja kolekcjonerska". Po za tym twoje "wypchane dodatkami" - były to zwykle płyty z grą i instrukcje + ulotki. Co prawda grube instrukcje i poradniki ale jednak - nic nadzwyczajnego, masa makulatury.

NIKT NIE ZMUSZA CIE DO KUPOWANIA EDYCJI INNYCH JAK PODSTAWOWE - to tak na start.

Co jest złego w steelbookach? Wiele z nich nie dostaniesz inaczej jak tylko przy kupieniu danej edycji. Pozostałe to są wypuszczane luzem jako bonus do zamówień. Pomijając już to co ze swoimi robią ludzie po wyciągnięciu z edycji - nawet sprzedają.

Może cie to zdziwi ale na świecie jest masa ludzi którzy wolą DLC niż jakieś przedmioty. Dlaczego od razu ich opluwasz i uważasz, że nie powinni dostać nic dla siebie? Dobrze, że w zestawach są te DLC bo jeśli ma to komuś dodatkowo umilić zabawę z grą (w końcu to jest najważniejsze) to tym bardziej powinny być.

Jeśli nie podoba ci się jakaś edycja to jej nie kupuj. Kup sobie tylko premierę. Skoro jakaś edycja powstała to na pewno znajdą się na nią chętni, a już na pewno ludzie, którym będzie się podobać. Na razie zachowujesz się jak małe dziecko, które wpuszczone do sklepu zwala wszystko z półek, bo wydaje się mu, że wszystko jest BEEE... a nigdzie nie widzi swojego wymarzonego wozu strażackiego.

Obecny rynek gier oferuje tak ogromny wybór wszelkiej maści edycji, że każdy na pewno znajdzie tam coś dla siebie.

Nie rozumiem też gniewu o Halo. Czy to, że edycja jest limitowana, do 50 000 sztuk to oznacza, że ma być już nie dostępna po premierze? Pomijając już sprzedawanie przedmiotów używanych. Nie każdy lubi Halo, nie każdy ma konsolę itd. Samo to może być wystarczającym powodem do tego, że edycje limitowane, nie sprzedadzą się długi czas. Co z tego, że edycji wyszło np. 10 000 sztuk, gdy np. ze względu na cenę mało kogo będzie na nią stać, przez co edycja będzie wisiała nawet rok w sklepie. Czy to powód do tego, żeby edycja nie nazywała się limitowana, mimo, że w rzeczywistości jest limitowana i to bardzo?

I jeszcze do twojego wrzasku o press kita z Battlefield 4. Otóż dobry kolekcjoner to ostrożny kolekcjoner. Ta skrzynia jest zwykłą skrzynią amunicyjną. Można taką za 20PLN kupić na allegro. Cwaniaczek może sobie dorobić logo gry bardzo łatwo. Kubki można kupić za 20 PLN, koszulki za 40. Później wrzucić nawet za 20 PLN steelbooka i sprzedać. Wydając 100 PLN możemy sprzedać taką samoróbkę za nawet grubo ponad 400 PLN - oczywiście nie na naszym rynku, ale komu by to przeszkadzało. Chętnych by nie brakowało, a tych naiwnych daleko nie trzeba szukać. Tak więc ostrożnym trzeba być i jak sie nie jest czegoś pewnym to się lepiej popytać. Po za tym ta skrzynka pojawiała się w kilku różnych wariatach i każdy z nich był oryginalnym wydaniem prasowym.

Co do twojego manipulowania cenami na sklepach - tego nie będę już poruszać, bo brednie wyssane z palca.

Edytowano przez Lucciver
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wolfman76

@ wolfman76

Jak na kogoś "starej daty" to chyba ci się coś pomieszało, przez co plujesz ogniem na lewo i prawo.

Kiedyś w Big box były wyłącznie premiery. Nikt nie słyszał o czymś takim jak "edycja kolekcjonerska". Po za tym twoje "wypchane dodatkami" - były to zwykle płyty z grą i instrukcje + ulotki. Co prawda grube instrukcje i poradniki ale jednak - nic nadzwyczajnego, masa makulatury.

NIKT NIE ZMUSZA CIE DO KUPOWANIA EDYCJI INNYCH JAK PODSTAWOWE - to tak na start.

Po pierwsze kolego Ty mnie w ogole nie rozumiesz i Tobie musze pisac jak dla 5 latka

1. Kolekcjonerek nie bylo co za idiotyzmy piszesz?? Kiedys kolekcjonerek nie bylo? Ubaw dzieki Tobie mam serio zacznij chociaz google przegladac zeby nie blaznowac wypisywaniem bzdur podobnych. Taki np Emperor battle for dune mial 4 wydania u nas. BLack & white 1 na premiere trzy. Moze slyszales o Settlers 3 albo baldurs 1 czy 2 kolekcjonerce? Nie to szkoda bo bys bzdur nie pisał. Byly koszulki dodatkowe cd, kody na jednostki w multi dodatkowe.

Co jest złego w steelbookach? Wiele z nich nie dostaniesz inaczej jak tylko przy kupieniu danej edycji. Pozostałe to są wypuszczane luzem jako bonus do zamówień. Pomijając już to co ze swoimi robią ludzie po wyciągnięciu z edycji - nawet sprzedają.

Może cie to zdziwi ale na świecie jest masa ludzi którzy wolą DLC niż jakieś przedmioty. Dlaczego od razu ich opluwasz i uważasz, że nie powinni dostać nic dla siebie? Dobrze, że w zestawach są te DLC bo jeśli ma to komuś dodatkowo umilić zabawę z grą (w końcu to jest najważniejsze) to tym bardziej powinny być.

Jeśli nie podoba ci się jakaś edycja to jej nie kupuj. Kup sobie tylko premierę. Skoro jakaś edycja powstała to na pewno znajdą się na nią chętni, a już na pewno ludzie, którym będzie się podobać. Na razie zachowujesz się jak małe dziecko, które wpuszczone do sklepu zwala wszystko z półek, bo wydaje się mu, że wszystko jest BEEE... a nigdzie nie widzi swojego wymarzonego wozu strażackiego.

Obecny rynek gier oferuje tak ogromny wybór wszelkiej maści edycji, że każdy na pewno znajdzie tam coś dla siebie.

2........ Stary ja tu sie wypowiadam jako kolekcjoner o edycja specjalnych i limitowanych. Co mnie do licha obchodza dlc? Niech sobie wydaja je. Niech dla zwyklego gracza daja pomiete pudelko dvd cienkie ze zlozna kartka A4 z masa kodow. Ja nie chce takiego guana i jako kolekcjoner mam prawo sie wypowiedziec o zmianie na gorsze jakie zachodza. Moge? czy tez musze prosciej wytlumaczyc zebys zrozumial o co mi chodzi.

Nie rozumiem też gniewu o Halo. Czy to, że edycja jest limitowana, do 50 000 sztuk to oznacza, że ma być już nie dostępna po premierze? Pomijając już sprzedawanie przedmiotów używanych. Nie każdy lubi Halo, nie każdy ma konsolę itd. Samo to może być wystarczającym powodem do tego, że edycje limitowane, nie sprzedadzą się długi czas. Co z tego, że edycji wyszło np. 10 000 sztuk, gdy np. ze względu na cenę mało kogo będzie na nią stać, przez co edycja będzie wisiała nawet rok w sklepie. Czy to powód do tego, żeby edycja nie nazywała się limitowana, mimo, że w rzeczywistości jest limitowana i to bardzo?

3.............. Halo limitowane? Prosze CIe ta edycja staje sie limitowana jak sie wyprzedaje po 5 latach po premierze. Jak cos sie nazywa limitowane to niech znika z rynku jak np Uncharted 3 edycja odkrywcy 500zl na premiere i jakos zobacz stac było ludzi. Chcesz wiecej przykladow? Moze zaczniesz podpierac sam czyms swoje wywody bo w ogole nie dajesz zadnych przykladow. Po prostu ssiesz znikad.

I jeszcze do twojego wrzasku o press kita z Battlefield 4. Otóż dobry kolekcjoner to ostrożny kolekcjoner. Ta skrzynia jest zwykłą skrzynią amunicyjną. Można taką za 20PLN kupić na allegro. Cwaniaczek może sobie dorobić logo gry bardzo łatwo. Kubki można kupić za 20 PLN, koszulki za 40. Później wrzucić nawet za 20 PLN steelbooka i sprzedać. Wydając 100 PLN możemy sprzedać taką samoróbkę za nawet grubo ponad 400 PLN - oczywiście nie na naszym rynku, ale komu by to przeszkadzało. Chętnych by nie brakowało, a tych naiwnych daleko nie trzeba szukać. Tak więc ostrożnym trzeba być i jak sie nie jest czegoś pewnym to się lepiej popytać. Po za tym ta skrzynka pojawiała się w kilku różnych wariatach i każdy z nich był oryginalnym wydaniem prasowym.

4..... Podaj przyklad takiego wydania aukcji i itp gdzie ktos dorbia takie elementy

Co do twojego manipulowania cenami na sklepach - tego nie będę już poruszać, bo brednie wyssane z palca.

5. Z Toba to nie ma co dyskutowac , jakie manipulacje? Zmieniaja ceny dostosowujac sie do rynku. Ich prawo. Sprawdz sobie po ile mieli Ni no kuni wizard ed i przestan glupoty wypisywac. Ja rocznie kupuje ze 30 kolekcjonerek ciekawe ile Ty kupujesz? sadzac po Twojej niewiedzy to 5 moze z wyprzedazy po 35zl w merlinie albo innym sklepie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kupuje co chce, co do kolekcjonerki Uncharted 3 to faktycznie się rozeszła, ale np. EK Killzone 3 też była droga i "wypasiona", a chętnych na nią dużo nie było, dopiero jak sklepy sprzedawały ją po 170zł to dopiero się wyprzedała. Dużo nie zależy od tego co zawiera wydanie tylko, czy jest popyt na samą grę.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@76

Dune - na google nie znalazłem żadnej EK.

Baldurs Gate chyba miał wydania kolekcjonerskie później niż na premierze - ale nie pamiętam dokładnie.

Black & White - google nie znajduje ani jednego wydania kolekcjonerskiego.

Jak na razie twoje przykłady piszczą cieniutko...

Po za tym widzę, że uważasz się za nie wiem kogo, a ja to śmieć bo nie kupuję 30 edycji rocznie. Złe nastawienie.

Edytowano przez Lucciver
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podawalem przyklad ze w ultimie. Nie czytasz albo nie wiem. Przed premiera sie wyprzedallo bo byl boom na AC serie ogolnie. Na allegro kwoty siegaly i do 500zl. Po premierze ceny w sklepach byly w kilku do 400 i wiecej. Przeciez maja prawo sobie zwiekszyc jak im szybko schodzi. Empik mnie nie interesuje to jest dobre do kupowania ksiazek i czasopism. Gry kupuje w specjalistycznych sklepach z grami. A nie tam gdzie kupuje ksiazki czy spozywke.

Zły temat sobie wybrałeś bo akurat z kolekcjonerkami AC3 byłem na bieżąco. Więc tak. Cena na Ultimie nie była podwyższona do 400zł, otóż Ultima zaraz po tym jak ogłoszono Freedom Edition wystawiła te kolekcjonerki po 400 zł, po czym szybko zostały one wykupione. Jednak Ultima jak to ma w zwyczaju sprzedaje towar którego nie ma, albo nie jest pewna że ma. I tak dopiero pod koniec września łaskawi byli poinformować, że jednak zrealizują te zamówienia. Więc nie wiem jak mieli podwyższać cenę do 400 zł. Po prostu ludzie nawet z tego forum podziękowali im za współpracę i zamówili kolekcjonerkę w Empiku, taniej i z gwarancją jej otrzymania, a pozostałe egzemplarze wisiały na stronie za te 4 stówki. Tak więc proszę przestań podawać przykłady, które całkowicie mijają się z prawdą.

Nie wiem jak można twierdzić, że Ultima jest bardziej rzetelna, po tym ile się tu naczytałem od użytkowników jak lecą w kulki z większością pre orderów.

Wszystko, jak na Halo to nedza i tragedia. Wydali ed. legendary a tu taki syf z paroma ksiazeczkai i glowny powod ceny to smieciowate dlc z mapami do multi warte 2000msp. Naturalnie mam w kolekcji jak i pozostale czesci halo. Lepsze juz ODST wydanie specjalne z padem, ktore mialo mniejsz naklad. I jak cos limited to ma byc limited a nie ze iles lat po premierze wciaz dostpene. Limited jaki 1mln egz??

Nie twierdzę, że można to porównać z edycją Legendary takiego Halo Reach/Halo 3, ale porównaj sobie cenę premierową tychże edycji a limitki Halo 4. Jeżeli dla Ciebie cała ta zawartość jest syfem, to albo otworzyłeś inne pudełko, albo masz kiepski gust, bo rozumiem, że można być nie do końca zadowolonym z tych dodatków, ale wszystko co jest wrzucone do pudełka ma jakiś sens i na pewno nie można nazwać tego syfem, tak jak Ty to "ładnie" określiłeś.

I tak na koniec zmień nastawienie, bo każdego niby incognito obrażasz, a siebie uważasz za alfę i omegę. Za każdym razem próbujesz udowodnić, że wszyscy się mylą, a tylko Ty masz rację. Jak jesteś taki pro kolekcjoner to po co prowadzisz dyskusję z takimi zielonymi amatorami jak my ?

@edycior

Ja rocznie kupuje ze 30 kolekcjonerek ciekawe ile Ty kupujesz? sadzac po Twojej niewiedzy to 5 moze z wyprzedazy po 35zl w merlinie albo innym sklepie

Zupełnie to przeoczyłem. To już nie jest incognito, a wręcz zajeżdża chamstwem. Kupuj sobie te 30 kolekcjonerek, miej świadomość bycia kolekcjonerkowym bogiem i odpuść sobie uświadamianie nas, a jak już chcesz coś napisać to przyłóż się trochę, bo przez Twoją składnię i niechlujstwo w pisaniu ciężko te Twoje wypociny się czyta.

Edytowano przez Orchi
  • Upvote 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Ktoś widział jakieś zdjęcia jego kolekcji? Czy po prostu ją ma i kropka? Jak na razie widzę tylko chwalenie się, przechwalanie i próby pokazania kto jest lepszy od innych...

Ultima nie tylko a AC4 miała jazdy. Z bodajże Diablo 3 EK też były problemy. Jak na razie sklep twardo jedzie po pochyłej w dół. Trzymam zamówienie w dwóch sklepach na edycję Diablo i zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak na razie nie zapowiada się na to, że to właśnie Ultima zrealizuje moje zamówienie...

@UP

Gdzie kupiłeś i za ile tego Tomachawka Connora?

Świetna kolekcja - dopiero teraz zauważyłem tongue_prosty.gif

@DOWN

Już jest MY. Obecnie już przynajmniej 2 osoby umyślnie obraziłeś.

Edytowano przez Lucciver
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wolfman76

Zły temat sobie wybrałeś bo akurat z kolekcjonerkami AC3 byłem na bieżąco. Więc tak. Cena na Ultimie nie była podwyższona do 400zł, otóż Ultima zaraz po tym jak ogłoszono Freedom Edition wystawiła te kolekcjonerki po 400 zł, po czym szybko zostały one wykupione. Jednak Ultima jak to ma w zwyczaju sprzedaje towar którego nie ma, albo nie jest pewna że ma. I tak dopiero pod koniec września łaskawi byli poinformować, że jednak zrealizują te zamówienia. Więc nie wiem jak mieli podwyższać cenę do 400 zł. Po prostu ludzie nawet z tego forum podziękowali im za współpracę i zamówili kolekcjonerkę w Empiku, taniej i z gwarancją jej otrzymania, a pozostałe egzemplarze wisiały na stronie za te 4 stówki. Tak więc proszę przestań podawać przykłady, które całkowicie mijają się z prawdą.

Nie wiem jak można twierdzić, że Ultima jest bardziej rzetelna, po tym ile się tu naczytałem od użytkowników jak lecą w kulki z większością pre orderów.

1.... zły temat ??

Litosci cena na xbox

chcesz fotke zamowienia? Pozniej po premierze cena poszla w gore bo mysleli ze sie ludzie rzuca na to. Za tyle kupilem z wysylka bodjaze pobranie. Ile to razy obserowalem rozne kolekcjonerki i jak ceny skaklay nieraz o 10zl czy 20zl w gore

Assassin?s Creed III Freedom Edition (Xbox 360) x 1 - 379.90 zł/szt.

chcesz

Nie twierdzę, że można to porównać z edycją Legendary takiego Halo Reach/Halo 3, ale porównaj sobie cenę premierową tychże edycji a limitki Halo 4. Jeżeli dla Ciebie cała ta zawartość jest syfem, to albo otworzyłeś inne pudełko, albo masz kiepski gust, bo rozumiem, że można być nie do końca zadowolonym z tych dodatków, ale wszystko co jest wrzucone do pudełka ma jakiś sens i na pewno nie można nazwać tego syfem, tak jak Ty to "ładnie" określiłeś.

I tak na koniec zmień nastawienie, bo każdego niby incognito obrażasz, a siebie uważasz za alfę i omegę. Za każdym razem próbujesz udowodnić, że wszyscy się mylą, a tylko Ty masz rację. Jak jesteś taki pro kolekcjoner to po co prowadzisz dyskusję z takimi zielonymi amatorami jak my ?

2...... Jacy MY? xD Piszesz w imieniu forum? Rozmawiam tu tylko i wylacznie z Toba. Jak dotad praktycznych przykladow nie podales to ty mi zarzuciles pewne rzeczy. Wiec odbijam CI pilke. Nie wypowiadaj sie w imieniu calego forum. Gust mam dobry ale za cene 3 paczek i jak na marke Halo mozna było naprawde lepiej. i o tym pisze. A moze Ci nie pasuje ze ktos ma gust inny niz Ty? To juz Twoj problem.

Dune - na google nie znalazłem żadnej EK.

Baldurs Gate chyba miał wydania kolekcjonerskie później niż na premierze - ale nie pamiętam dokładnie.

Black & White - google nie znajduje ani jednego wydania kolekcjonerskiego.

Jak na razie twoje przykłady piszczą cieniutko...

1......... Jak na razie to Twoja wiedza PISZCZY CIENIUTKO szukaj sobie dalej ale kop lepiej.

moze CI pomoge

DUNE battle wydania

a) empiki box z koszulka w srodku dvd case , soundtrack cd case i klucz

b). reszta sklepow box soundtrack , kod, dvd case w srodku

c) zwykly bez z dvd case w srodku bez soundtracku i kodu

d) dvd case dla graczy

Jak nie masz elementarnej wiedzy o wydaniach sprzed lat to spytaj jak czlowiek a nie zarzucaj ze ktos klamie. Czego nie cierpie to jak ktos nie majac zadnych solidnych przykladow i wiedzy chce komus udowodnic ze on jej tez nie ma

Po za tym widzę, że uważasz się za nie wiem kogo, a ja to śmieć bo nie kupuję 30 edycji rocznie. Złe nastawienie.

2. Uwazam sie za kolekcjonera to wszystko chetnie podyskutuje z kolekcjonerami posiadajacymi wiedze i bogata kolekcje. Moze sam zmien nastawienie?? Bo jak zaczynasz dyskuje to miej argumenty. Przestan kota do gory ogonem obracac. Nikogo tu od smieci nie wyzywam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Dalej nie widzę żadnego wydania kolekcjonerskiego gry Dune, prócz bogatych wydań premierowych.

Ja mówiłem o EK, mnie wszystkie wariacje wydań premierowych w big boxach nie obchodzą.

Black & White 2 miało niby edycje kolekcjonerską, w której prócz nazwy nie było nic kolekcjonerskiego...

@DOWN

Jak zaktualizujesz zdjęcia to daj znać. Uwielbiam przedmioty związane a Assassins Creed. Po Black Flag jeszcze bardziej.

Nie myślałeś, żeby kupić sobie replikę broni Edwarda? Chodzi mi o pistolet.

Edytowano przez Lucciver
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucciver

Już dokładnie nie pamiętam, ale około 120 zł z wliczoną wysyłką z USA. Swego czasu w okolicach premiery AC3 na Ebayu stała cała masa aukcji z tymi tomahawkami, a co do kolekcji to dzięki, trochę dawno nie aktualizowałem zdjęć, więc trochę nie jest aktualna, ale może w najbliższym czasie uda mi się to nadrobić.

@Wolf

Nie mój drogi, nie rozmawiasz tutaj tylko ze mną. Przejrzyj sobie poprzednie strony, a nawet posty powyżej. Tak więc odpowiadając na Twoje pytanie w stylu "xD" bo po tej emotce wiem już wszystko, piszę w imieniu "całego forum" jakkolwiek by to nazwać. I wracając krótko do limitki Halo, widziałeś co będzie w pudełku, więc jeśli to jest taki syf to po grzyba to kupiłeś ? Czysta hipokryzja.

  • Upvote 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wolfman76

Dalej nie widzę żadnego wydania kolekcjonerskiego gry Dune, prócz bogatych wydań premierowych.

Ja mówiłem o EK, mnie wszystkie wariacje wydań premierowych w big boxach nie obchodzą.

Czlowieku nie badz leniwy. Na allegro jest nawet Na boxie pisze jak WOŁ WIELKIMI LITERAMI EDYCJA LIMITOWANA. Dotarło w koncu?? Na boxie z black& white 1 PL z koszulka tez masz podobnie Limitowana edycja kolekcjonerska poszukaj w archiwm allegro. Nie badz totalnym lamusem ktoremu trzeba na tacy podawac wszystko bo inaczej nie uwierzy.

Black & White 2 miało niby edycje kolekcjonerską, w której prócz nazwy nie było nic kolekcjonerskiego...

Black & white 2 jest z ea ktore praktycznie zapoczatkowalo wydawanie gier w dvd pudelkach bez boxow i ta kolekcjonerka po ang u nas wydana posiadala dodatki zwazne dzis dlc. Tam byly po prostu w postaci plyty dodatkowej albo juz z zawartoscia w grze.

Nie mój drogi, nie rozmawiasz tutaj tylko ze mną. Przejrzyj sobie poprzednie strony, a nawet posty powyżej. Tak więc odpowiadając na Twoje pytanie w stylu "xD" bo po tej emotce wiem już wszystko, piszę w imieniu "całego forum" jakkolwiek by to nazwać. I wracając krótko do limitki Halo, widziałeś co będzie w pudełku, więc jeśli to jest taki syf to po grzyba to kupiłeś ? Czysta hipokryzja.

Jak zbieram to cala serie do konca. W postaci limitowanych badz bogatszych wydan. Nie odpuszczam wydania bo jest slabe. Po prostu istnija fora by sie wypowiedziec czy skrytykowac wydanie. Nie czepiam sie ze piejesz z zachwytu nad wydanymi 300 za dlc i pare broszurek. Wiec nie czepiaj sie mnie ze mi sie nie podoba. Po prostu zaakceptuj fakt i tyle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - nie znalazłem, żadnego zdjęcia w rozdzielczości, która pomogła by mi w stwierdzeniu jak edycja Dune wygląda. Z opisów na Allegro widzę jednak że jest to wydanie premierowe - nic nadzwyczajnego.

Nie badz totalnym lamusem ktoremu trzeba na tacy podawac wszystko bo inaczej nie uwierzy.

Po drugie - dlaczego nazywasz mnie lamusem? Czy ja ciebie obrażam?

Jak na razie z twoich wspaniałych przykładów pozostają tylko opisy na Allegro, które ktoś sobie wymyślił. Jakoś nie wierzę, żeby prawdziwa edycja limitowana nie zachowała się w jakiejś bazie danych na świecie. Jak na razie przykłady - duchy.

Jakoś nagle się tak strasznie nieprzyjemnie w tym temacie zrobiło.

Edytowano przez Lucciver
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie niepotrzebnie się spinacie, forum to miejsce wymiany poglądów i pogłębiania wiedzy w danym temacie (imho) dlatego warto zawsze poczytać co ktoś ma ciekawego do powiedzenia w temacie wydawanych gier (ale może już niekoniecznie zbierających)

@Lucciver

w temacie wiedzy były ek dość stare, np. Arcanum czy Myst 3 Exile (w których do i tak bogatych jak na dzisiejsze standardy wydań premierowych dorzucono parę dodatkowych drobiazgów)

@wolfman76

(jeśli mogę) pisz proszę wyróżniając w jakiś sposób to co piszesz od siebie od tego co cytujesz bo ciężko się to czyta

Edytowano przez marek79
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wolfman76

Po pierwsze - nie znalazłem, żadnego zdjęcia w rozdzielczości, która pomogła by mi w stwierdzeniu jak edycja Dune wygląda. Z opisów na Allegro widzę jednak że jest to wydanie premierowe - nic nadzwyczajnego.

1... Moge Cie jedno prosic?? Przestan czekac az Ci do lapki podadza wszystko. Piszesz ze kopiesz sie w informacjach? Gdzie? Na japonskich forach o grach. Podalem przeciez przyklad ze na allegro jest ta dune. Zero kreatywnosci z Twej strony

http://allegro.pl/emperor-battle-for-dune-box-limitowana-ost-i3854466546.html

Temat z dune i starymi kolekcjonerkami mozemy uwazac za zamkniety? W sensie ze byly kiedys kolekcjonerki i limitki. Nawet na moich aukcjach gdzie byl na tym forum link na fotkach w tle masz mnostwo roznych starych wydan. Dalem je w tle na wielokrotne prosby. Jak dla mnie starsze wydanie zjadaja na sniadanie dzisiejsze kolekcjonerki kto zna np MGS na psx i inne starsze wydania to wie o czym pisze

Jak na razie z twoich wspaniałych przykładów pozostają tylko opisy na Allegro, które ktoś sobie wymyślił. Jakoś nie wierzę, żeby prawdziwa edycja limitowana nie zachowała się w jakiejś bazie danych na świecie. Jak na razie przykłady - duchy.

2... Własnie ciezko jest z informacjami. Młode pokolenia sa wychowane na kolekcji ikonek na pulpicie w postacie cudnego steam, origin albo jeszcze lepiej chomikuj.pl. Ale zapewniam Cie ze cda to nie jest jedyne forum i sa inne ze zdjeciami. Ale czy pisalem o kreatywnosci malej? Kolega powyzej wspomnial o kolekcjonerkach i podal przyklady jemu tez zarzucisz klamstwo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

A widzisz. Nie było tak trudno do swoich przykładów dorzucić dowody.

Jednak dalej widzę przykłady, które ani trochę nie pokazują, że starsze wydania były lepsze od tych nowych wydań kolekcjonerskich. Wiem że big box jest fajny, tak jak i gruba instrukcja czy poradnik, jednak wciąż nie są to wydania lepsze. Obecnie mamy figurki i tonę innych świetnych przedmiotów.

Zacząłeś narzekanie na to że obecne wydania są "ścierwiaste" a dalej nie ma przykładu wydania "dobrego".

I dalej traktujesz ludzi jak kogoś niższego rzędu niż ty. Ile ty masz? 50 lat? Cały czas młode pokolenie... ty stare bla bla bla. Po za tym przestań traktować mnie jak idiotę.

Edytowano przez Lucciver
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wolfman76

A widzisz. Nie było tak trudno do swoich przykładów dorzucić dowody.

tak bo niestety widac ze masz problemy z poslugiwaniem sie google wiec troche pomoglem.

Jednak dalej widzę przykłady, które ani trochę nie pokazują, że starsze wydania były lepsze od tych nowych wydań kolekcjonerskich. Wiem że big box jest fajny, tak jak i gruba instrukcja czy poradnik, jednak wciąż nie są to wydania lepsze. Obecnie mamy figurki i tonę innych świetnych przedmiotów.

Zacząłeś narzekanie na to że obecne wydania są "ścierwiaste" a dalej nie ma przykładu wydania "dobrego".

Polecam sobie przejrzec publiczne archiwum allegro, gry w tle na moich aukcjach. Bedziesz wiedzial ze koszulki gadzety co dzis daja w kolekcjonerkach za 500zl byly i czesto w grach za 200zl np DIablo 2 piekne wydanie za 2paczki. Figurki to niezly bajer ale zbedny bo nie kazdy gracz je kolekcjonuje. Natomiast artbook, powiesc, soundtrack i itp sa jak najbardziej mile widziane w kolekcjonerkach i takowe dodatki juz byly dawno temu. W Polsce. Bo za granica to juz w ogole inna historia. Piszac o wydaniach zagranicznych Twoja teza o braku limitek kiedys polecialaby jak domek z kart.

I dalej traktujesz ludzi jak kogoś niższego rzędu niż ty. Ile ty masz? 50 lat? Cały czas młode pokolenie... ty stare bla bla bla. Po za tym przestań traktować mnie jak idiotę.

Przestan zachowywac sie w taki sposob. Wymienialem CI przykladow gier i to sporo ale do Ciebie nic nie docieralo. Nie masz zadnych argumentow na nic bo Twoja wiedza o dawnych wydaniach sprzed 10 lat i wiecej jest znikoma. Wiec daj to sobie wytlumaczyc w koncu. Chcesz wiedziec wiecej to spytaj w normalny sposob i takowy Ci odpowiem.

Nie mam fotek kolekcji w profilu bo nie maja one nic wspolnego z wiedza o grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...