Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

zagul ale używane przez głownego programistę albo kogoś innego z ekipy z dobrym nazwiskiem, jak Sid Meier, Carmack albo Peter Moulynux (czy jak mu tam), to byłby niemalże przedmiot kultu :D

a tak swoją drogą ciekaw jestem czy GTA 5 zejdzie w okolice 200pln czy wcześniej "wyjdzie"

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie TopWare jest -50% z okazji świąt. Dla kolekcjonerów najlepiej się prezentuje X-Blades Royal Edition i Two Worlds Royal Edition (jedynka i dwójka w tych edycjach). Jest jeszcze IRON SKY: INVASION - EDYCJA KOLEKCJONERSKA GÖTTERDÄMMERUNG.

https://secure.zuxxez.com/rpd/

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie kolekcjonerka, ale jej element czyli Artbook Wiedźmin 2 Mroczna Edycja dziś wpadł w moje łapska. I rozumiem te wszystkie ochy i achy, bo są w pełni uzasadnione. Duży, gruby, zawiera tekst- czego chcieć więcej? Jak najbardziej wart tych pieniędzy.

I tylko mu towarzysza na półce zabraknie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z merlinem. Na pamiętnej pseudo prmocji zamówiłem na 2 kontach 2 egzemplarze Pandarii. Jeden anulowali, natomiast drugi miał ustawioną wysyłkę na któregoś tam marca 2014. Jakie to zdziwienie mnie ogarnęło, kiedy rano dostałem maila z informacją o tym, że mogę odebrać kolekcjonerkę Pandarii w punkcie odbioru :o

Z drugiej strony na stronie cały czas można zamawiać tą kolekcjonerkę za 60 zł, przy czym ma być ona dostępna 9 stycznia, więc warto spróbować.

http://merlin.pl/World-of-Warcraft-Mists-of-Pandaria-Edycja-Kolekcjonerska_Blizzard/browse/product/8,1072589.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś z was zamówić więcej jak 1 sztukę Might and Magic X Legacy w tym głupim sklepie ubisoftu? Czy tylko ja nie mogę wybrać więcej jak 1 sztukę? Po za tym chciałem napisać do pomocy technicznej, a ta strona mi tylko to uniemożliwia, bo ani się zalogować, ani wejść poprawnie do jakiejkolwiek podstrony...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KinkakuGinkaku

Siema przepraszam za zly temat ale mam pytanie ile jest warta gra Myst ( z 1993) w big boxie ze wszystkimi elemtanami wszystko w stanie dobrym/bardzo dobrym ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Trochę poszperałem więcej i cena jednak jak na razie poniżej 100 PLN. Zależy od tego jak dobry stan i przede wszystkim język gry. Była jakaś kopia bodajże niemiecka i ona nie bardzo chciała za 10 PLN iść. Jak twoja jest polska i zadbana to pewnie za 50 PLN ktoś się może zainteresować. Ale obecnie jest naprawdę różnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no różnie smile_prosty.gif

najprościej sprawdzić wystawiając gdzie trzeba od 1 pln ale masz ryzyko że i za mniej niż 10 pln może pójść biggrin_prosty.gif

jak polskie wydanie to daj mi fotki na priv

a żeby nie było offa to powiem że wziąłem 2 sztuki AC Skull z tej puli po 25 pln (obwiałem się zniszczeń) okazało się że w zasadzie stan obu jest b.dobry (po jednym małym wgniotku z tyłu) tak więc jakby ktoś reflektował to mogę się wymienić na coś co było w tej samej cenie

no i powiem że 25 to też świetna okazja (choć nie tak świetna jak 9,9 biggrin_prosty.gif)

@down

nie poczekam aż cena będzie wyprzedażowa :)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem super informację od obsługi sklepu Ibi.

Obawiam się, że na dzień dzisiejszy jest to jedyna opcja, gdyż dystrybucja nie obejmuje możliwości zamawiania wielu kopii tej samej edycji. Pana sugestia została zgłoszona do odpowiedniego działu marketingowego.

Niestety, nie potrafię określić, czy ta sytuacja ulegnie kiedyś zmianie.

Przepraszamy za niedogodności.

Po prostu genialnie. Jeśli chciałbym sobie kupić 2 edycje kolekcjonerskie Might and Magic X Legacy to musiałbym za każdą zapłacić 100 PLN (łącznie 200) + 100 za wysyłkę (50 za 1) czyli tak jakbym kupił 3 gry... Co za durny sklep, co może sprzedawać tylko 1 sztukę na 1 zamówienie... Coś się boję że G wyjdzie z tej EK, chyba ze jakiś polski sklep zacznie je sprzedawać lub Amazon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...