Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

@UP

Tak sie wlasnie sklada, ze ostatnio coraz bardziej mysle o budowie domu. Musi byc dom - te wszystkie gry w big boxach, w malych pudelkach, kolekcjonerki plus nagromadzone przez lata czasopisma, figurki i gadzety zwiazane z grami w przypadku mieszkania mi sie nigdzie nie zmieszcza, niestety... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zaskroniec123

Oficjalnie jeszcze nic nie wiemy, najprawdopodobniej jednak wszystkie edycje będą dostępne w większości polskich sklepów wysyłkowych. Ubi wydawcą, tytuł bardzo głośny, kolekcjonerki też stosunkowo niewyszukane, rzekłbym nawet że figurki z kolekcjonerek Watch Dogs i Blacklist będą robione w jednej fabryce. O dostępność w Polszy i relatywnie korzystną cenę bym się nie martwił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jednocześnie Muve po komentarzach użytkowników, że w Ubi Shopie można ją pozyskać dużo taniej, obiecało zająć się tematem i dowiedzieć się o co chodzi z ceną. Jeśli zjadą poniżej Ubi (229 zł), to wydaje mi się, że to naprawdę będzie fajna okazja i warto się będzie na poważnie zainteresować kupnem.

Edytowano przez Menez
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie kiedy ostatni raz muve.pl oferowało najniższą cenę na preorder edycji kolekcjonerskiej. Ubishop pozytywnie zaskakuje ceną 229zł za edycję PC i w podobnej kwocie oraz dystrybucji z któregoś z polskich sklepów wysyłkowych najprawdopodobniej zdecydowałbym się na zaklepanie sobie egzemplarza, gdyż Watch_Dogs zamierzam ograć "na premierze". Pozostaje nam czekać na ruch ze strony wirtusa, gram czy Empika. Trzy i pół stówki za wydanie pecetowe Dedsec Edition to jednak trochę za dużo, patrząc przez pryzmat jakości i oferowanych dodatków do ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wreszcie wiadomo jak bedzie wygladac kolekcjonerka Rome II. Jakie sa Wasze wrazenia? Prawde mowiac katapulta to bardzo oryginalny pomysl, tyle tylko, ze jakos do mnie osobiscie nie trafia. tongue_prosty.gif Chociaz mozliwosc gry Sparta czy Atenami jest dla mnie dosc atrakcyjna. Z drugiej strony czy naprawde nie dalo sie umozliwic ludziom zabawy w Leonidasa bez koniecznosci kupowania edycji kolekcjonerskiej...?

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie nie trafia, że wyjdzie tylko 22000 egzemplarzy na cały świat i mogę się przez to nie załapać...

Co do zawartości? Onager - nomen omen - miażdży. Do tego minimalistyczne, skórzane opakowanie, reszta elementów stylizowana na starożytność, piękny steelbook.

Chcę to mieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że wszystko się wyjaśniło. Na uplayu ceny edycji Dedsec zmieniły się znowu na 349/449. Dziwne, że przez kilka tygodni nikt nie zauważył tego niby "błędu, pomyłki" czy jak to nazwać, a dopiero kiedy nasz ukochany sklep zaczął się dopytywać o ceny. Dziwny zbieg okoliczności, śmiech na sali. Przynajmniej moja kieszeń się raduje, bo w takim wypadku gry na premierze na pewno nie kupuje.

Wczoraj natomiast odebrałem książkę, z "kolekcjonerki" Riptide. Fajnie, że dodali w niej kilka akcentów wiążących ją poniekąd z grą.

dsc0289gf.jpg

dsc0292j.jpg

@Down

Dajesz pani/panu przy kasie kartkę z kodem, oni wiedzą co dalej z tym zrobić :>

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dzisiaj książkę - ale nie obyło się bez zgrzytów. Pani w księgarni uparcie twierdziła, że książkę mogę odebrać, ale tylko z dowodem zakupu gry (paragonem) - że niby takie wytyczne dostali. Po kilku minutach rozmowy pani raczyła do kogoś zadzwonić i zapytać, czy może wydać książkę na kupon - odpowiedź była pozytywna i książkę odebrałem. Ale jeżeli faktycznie dostali takie wytyczne, że aby odebrać książkę trzeba przyjść z paragonem (nie kuponem) to Techland kolejny raz dał [beeep].bialaflaga.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - kompletna bzdura co Ci ta pani naopowiadała. Nawet widziałem maila, jakiego dostali w związku z tym (bo u mnie Pani po raz pierwszy miała z tym styczność, to musiała odczytać to sobie na spokojnie) i potrzeba tylko tego kuponu, oni wydają paragon na jeden grosz, ale go nie biorą od Ciebie i tyle, zabierają ten kupon z kolekcjonerki (by nie można wykorzystać go kilka razy i by księgarnia mogła rozliczyć się z wydawcą) :) I te dodatkowe bonusy z Riptide (zakładka i ta otoczka) są w każdym egzemplarzu tej książki (bo swoją wziąłem z półki), więc musi być to jakaś wspólna akcja Techlandu i wydawcy książki.

A co do kolekcjonerki Rome - fajna, ale gra mnie nie ciągnie, więc nawet nie planuję zakupu. Jestem ciekaw polskiej ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktokolwiek czekał, aż będę miał okazję się wykazać na kanale Unboxersów, to mam złą informację. Przez 'złe samopoczucie' Orchiego utraciłem dostęp do konta i jakby nie patrzeć, niezbyt mam teraz jak tam coś wrzucić. Więc jeśli coś będę nagrywać, to prawdopodobnie trafi to na mój prywatny kanał.

___

Pisząc coś mniej informacyjnie, to mam ochotę odnieść się do kolekcjonerki najnowszej gry z serii Total War, czyli Rome II. Cała kolekcjonerka wydaje się być całkiem fajna, jedynie wątpliwa jest katapulta. Pomysł jak najbardziej trafiony, aczkolwiek wolałbym poczekać, na pierwsze filmiki z unboxów kolekcjonerki. Wyjątkowo ryzykowny pomysł chce zrealizować Sega.

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko pokazuje, że wszystkie elementy kolekcjonerki winno dawać się od razu do pudła zbiorczego, a nie kazać fatygować się po nie do sklepu. Rodzi to niepotrzebne nieporozumienia i szarganie sobie nerwów. Minus dla Techlandu za tak chamskie podejście do klienta, który wykłada grubą kasę za tak kuriozalny zestaw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mag123

Ta aukcja wisi juz od dosc dlugiego czasu, ale nie znalazl sie jeszcze nikt chetny do kupna za kwote, jakiej chce sprzedajacy. Nic dziwnego zreszta, bo wciaz zafoliowane kolekcjonerki WoW mozna spokojnie miec taniej kupujac je pojedynczo od innych sprzedawcow. Calkiem niedawno tez widzialem aukcje, na ktorej koles sprzedawal wszystkie gry Blizzarda z universow Warcrafta, Starcrafta i Diablo, wszystkie wciaz fabrycznie zafoliowane, sporo z nich w edycjach kolekcjonerskich i za calosc chcial mniej niz koles z Twojego linka. A jesli chcecie zobaczyc cos naprawde odjazdowego i o wiele bardziej unikatowego niz wciaz zafoliowane podstawka i dodatki do WoWa, to sprawdzcie ten link. Ktos chetny do zakupu tego wyjatkowego i rzadkiego przedmiotu z universum Warcrafta? Cana powala...

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...