Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Popatrzylem na cene kolekcjonerki Rome 2 i ciesze sie, ze nie planowalem jej kupowac. Chociaz sama gra na 100% bedzie swietna, to te prawie 500 zl, ktore trzeba zaplacic za edycje kolekcjonerska to przesada, tym bardziej ze zawartosc EK d... nie urywa. Nie pamietam juz jaka byla cena premierowa kolekcjonerki Shoguna 2, ale polskie wydanie bylo calkiem bogate i zdecydowanie mialo lepszy stosunek zawartosci do ceny.

@DjAndzia

O ktorej edycji The Last of Us piszesz? Chodzi Ci o Joel/Ellie Edition? No bo chyba do sprzedazy w Polsce nie trafily jakims cudem Survival Edition czy oficjalnie dostepna tylko w amerykanskim GameStopie Post-Pandemic Edition tej gry??? A wlasnie, jesli ktos "choruje" na edycje P-P, albo chociaz na znajdujaca sie w niej swietnie wykonana figurke Joela i Ellie, to nie wiem czy wiecie, ale sama figurke mozna nabyc w brytyjskim GameStopie, tylko jej cena jest troche nieteges. Tu macie linka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o Ellie Edition. Ale że jutro mam egzamin to nawet nie racze jej odbierać dzisiaj, bo to źle by się skończyło.

Figurka około 400zł a jak z wysyłką? Zamawiał ktoś z tego sklepu? Skusiłabym się na nią.

Co do sytuacji ogólnej kolekcjonerek, to niestety niektórzy zaczynają przeginać. Żeby wersja na PC kosztowała 500zł o.O

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EK Shoguna 2 kosztowała 220

Medieval 2 kosztował 160

edit

przeca oni na głowę poupadali

sama gra 130

steel i masa dlc +150 pln

http://muve.pl/pc/strategia/company-of-heroes-2-redstar-edition-pc-pl/7570?utm_campaign=Company_Of_Heroes_2&utm_medium=Mailing_Nowy&utm_source=muve.pl&utm_content=Preorder#opis-szczegolowy

w życiu, chyba skończy się moje kupowanie kolekcjonerek i wrócę tylko do interesujących mnie staroci

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem maila od empiku że mogę odebrać swoją kopię Last of Us więc pomykam do nich.A tu nagle gościu przy punkcie odbioru mówi mi że tak zamówienie już tutaj sobie leży ale nie możemy Panu wydać gry bo jutro jest premiera.Proszę przyjść jutro...z niczym nie miałem problemów na 2 dni przed premierą nawet a tutaj taki cyrk?Nie ogarniam...Ma ktoś już może swoją kopię?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dniach zamawiał będę steelbook Command & Conquer: Tiberium Wars Kane Edition, nowy w folii, z Singapuru. Na eBayu nie widziałem go wcale...

Ktoś też chciałby kupić ten steelbook?

Taniej by wyszło z wysyłką gdybym wziął kilka tych gier:)

Poniżej macie zdjęcie tego steela. W zestawie jest też płyta z grą, bonus DVD, insytukcja i coś tam może jest jeszcze.

post-581188-0-07275100-1371155165_thumb.

W Warszawie właśnie zadekowała przesyłka z grą Sacred 2:D

Mam nadzieję że jutro do mnie przyjdzie.

@DOWN:

Wszystko z wysyłką do kraju: 150 zł + przesyłka do Ciebie jakieś 7 zł.

Jets też PC-towy ex Residenta 6 ze steelbookiem... w rozmiarze G2. Nie wiem kto to wymyśliłconfused_prosty.gif

post-581188-0-14080600-1371157719_thumb.

Edytowano przez blazercruel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150zł za pudełko na grę lol.png

@EK Rome II

Okrutnie droga ta przyjemność. Autentycznie spodziewałem się ceny nawet dwa razy tańszej niż to co zaserwował nam dystrybutor. Niezmiernie mnie ciekawi czy to lobby wydawcy czy też polskiej Cenegi. Premierowe wydanie dostępne jest za ~110zł i nikomu o zdrowych zmysłach nie radziłbym wydawać pół tysiąca złotych na wydanie kolekcjonerskie Total War II.

Może ta katapulta jest pozłacana?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP:

Nie za pudełko na grę tylko całość, z grą, bonusową płytą itp.

Na dodatek ciężko to w ogóle znaleźć, więc się pytam czy ktoś chciałby też to zamówić, żeby 2x za przesyłkę nie dawać.

Zamówienie poszło:)

2 steele w drodze.

A dzisiaj przyszło do mnie kilka paczek, a w nich:

post-581188-0-80375000-1371505680_thumb.

Sacred:

post-581188-0-66448600-1371505780_thumb.

post-581188-0-02891300-1371506081_thumb.

post-581188-0-53179500-1371506421_thumb.

post-581188-0-97862700-1371506477_thumb.

post-581188-0-14045700-1371506526_thumb.

post-581188-0-73441200-1371506731_thumb.

@Sergeon:

TO z ACR to drewniane pudełko:)

Edytowano przez blazercruel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerując się ceną przesyłki, to raczej nie kupił tego nikt z Polski :P

Ja natomiast ostatnio troszkę poszalałem i troszkę powiększyłem swoją kolekcję :D

Stilbuczek od Blejza :

y5wp.jpg

zo3g.jpg

I coś na co polowałem baaardzo długo, wyrwane w stanie idealnym za na prawdę małe pieniążki :

4qyt.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orchi

Gratki zakupu kolekcjonerki SWTOR-a, tym bardziej ze jak napisales, nie tylko dlugo na nia polowales, ale na dodatek udalo Ci sie ja dorwac w swietnym stanie i dobrej cenie.

Ja sie ostatnio nie moge jakos zmobilizowac do wyciagniecia aparatu, cykniecia fotek i wstawienia tu zdjec 4 zacnych kolekcjonerek, na ktore tez dosc dlugo przyszlo mi czekac. Moze w najblizszy weekend mi sie to uda wreszcie zrobic, tym bardziej ze istnieje spora szansa, iz spedze go w spokoju w domu. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steelbook z B:I naprawdę ładny. Ja ostatnio przerzuciłem się głównie na steelbooki. Dzisiaj przyszedł do mnie steel z Mortal Kombat.

https://picasaweb.google.com/116712312429628219116/SteelbookMortalKombat

PS. @Orchi: Mógłbyś zmienić link w sygnaturce do swojej kolekcji gier, bo chciałem obejrzeć twoją kolekcję, a ten link co masz przenosi każdego do swojej własnej galerii, a nie twojej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sergeron

Dziś wieczorkiem lub jutro mam zamiar zaktualizować całą galerię, bo fotki całej kolekcji mam już zrobione, teraz to tylko powybierać i wrzucić. Linka ofc też poprawię.

@MBCYC

200zł, allegro. Obserwowałem długo temat tej kolekcjonerki, czasami pojawiały się sztuki po 400-500 zł +,ale przy takiej cenie to nie był target dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Mam czym palic w kominku, ale z drugiej strony na ognisko moze sie przydac. A tak na serio, to jesli chcesz byc powaznie traktowany, to zadawaj powazne pytania. Pytanie "czy kupilibyscie" i nie podawanie tytulu i/lub linkow do zdjec powazne nie jest... To moze byc King's Bounty, Dragon Age Origins albo cokolwiek innego. No i pamietaj, ze to nie temat z targowiska. Mozna tu pogadac co sie ma i czy mysli sie o sprzedazy, ale oferty sprzedam/kupie lepiej pisz w odpowiednim dziale albo slij na priv.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...