Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Kolekcjonerka GTA V.

Jest dobrze, można było spodziewać się podobnych gadżetów do EK części czwartej. 80 dolców za steela i mapkę brzmi sensownie (o ile Cenega nie zażąda sobie ceny wyższej niż 260zł), trudniej natomiast ocenić zawartość bogatszego wydania. Nie jest to szczyt moich marzeń i w tym momencie naprawdę ciężko mi ocenić czy byłbym w stanie wydać na torebkę i czapeczkę 500 lub 600zł. Niemniej - jest dobrze.

Edit. klik!

Damn, drogo.

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei.

Steelbooczek wylicytowany za całe 3 funty. Happy !

dsc0322na.jpg

@Andzia

Gratulacje, niesamowity, wręcz kosmiczny deal. Cena śmieszna jak za coś tak pięknego.

@GTA V

Mówiłem Yaperowi, że w tym tygodniu pokażą kolekcjonerkę i się nie pomyliłem biggrin_prosty.gif Ceny można się było spodziewać wysokiej, ale standardowo muve pokazuje, że graczy ma gdzieś i liczą się tylko $$$. Kolekcjonerka, rzekłbym solidna i klimatyczna, ale 560 zł ? Czekam z niecierpliwością na odpowiedź amazona, oby tylko nie okazało się że kolekcjonerka będzie exclusivem dla game.

@edit

Dostałem informację od grymel.pl z cenami kolekcjonerek. Sytuacja lubi się powtarzać, niby 30 zł mniej, ale 529 wygląda dużo lepiej niż 559 na muve.pl. Jak myślicie empik zejdzie poniżej 500 biggrin_prosty.gif?

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na muve cena była 599zł. jak było od razu wrzucone. Dość skocze te ceny mają. Kolekcjonerka fajna, ale głowy nie urywa. I jak zawsze tona DLC. Jaki to okaz kolekcjonerski! Masakra.

@Orchi: Dzięki, ostatnio mam dość duże szczęście i postaram się jak wszystko dojdzie zrobię zdjęcia i wrzucę tutaj :) Sama nie dowierzałam że za taką cenę kupię figurkę Songbird'a :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez kitu nawet jakby poniżej 400PLN zeszli to by było drogo (nawet mając na uwadze że to konsola)

content słabiutki jak za tą kwotę ale rozumiem że dla niektórych tytuł może stanowić wartość dodaną

co do morele.net

zamawiałem tam 2 razy

raz było ok ale za drugim 3 ciężkie kolekcjonerki wysłali opakowane jedynie w czarną folię !

oczywiście były otarcia i wgniecenia narożników po moim mailu z załączonymi fotkami zwrócili jakieś 15% ceny z tego co pamiętam więc nie jest tak źle, problem z nimi jest taki że gry to mały dodatek do ich obrotu więc pewnie trochę zlewają temat a jak jeszcze zajmuje się działem ktoś kto nie gra to się nie ma co dziwić smile_prosty.gif

@Andzia niezły deal

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jako że zamówiłem Sobie kolekcjonerkę najnowszego Assassyna, parę dni temu dostałem od nich mejla z Kluczem aktywacyjnym do programy The Watch. Pierwszy raz zamawiam u nich kolekcjonerkę i zastanawiam się, co to jest? Jakaś mini-gierka, czy coś? Niestety chwilowo nie mam okazji sprawdzić co to jest, a jestem bardzo ciekawy, więc się pytam.

E: Czyżby to było to http://www.onlinecenter.pl/11350/Aktualnosci/Assassins-Creed-4-aplikacja-The-Watch.html ?

Edytowano przez Winkielek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Winkielek

Tak, to jest to. Moim zdaniem strasznie dziko jest ta aplikacja zrobiona. Ciężko jest się w niej połapać na początku, co zdecydowanie nie robi dobrego pierwszego wrażenia, ale jak trochę poużywasz to się przyzwyczaisz. ;) Chyba, że informacji z uniwersum AC Cię nie interesują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie po ile empik miał EK i ES GTA 5? Jakiś czas temu wchodziłem i nic nie mieli,dziś wchodzę i już wszystko sprzedane.

Edit:

Dzięki Orchi,to nie dużo straciłem.Cóż a ja głupi liczyłem że gdzieś ją będzie można dostać za 259zł....

Edytowano przez Yoszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yoszek

Miałem 2 godzinki temu podrzucić linki, ale musiałem wyjść z domu. Teraz patrzę i faktycznie produkt niedostępny :o Zaklepałem sobie wersję na Xboxa, bo cena była na prawdę konkurencyjna. Xbox - 503,99 zł, PS3 - 492 zł z groszami. Ciekawe czy mieli tak mało egzemplarzy, czy jakaś wpadka z cenami i wycofali.

@edit

Edycja specjalna na Xboxa stała po 292 zł z groszami, na PS3 nie pamiętam.

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuację zdarzyło mi się już przedstawić w innym temacie, ale i że tutaj mamy całkiem sporo kolekcjonerów, także postanowiłem dać wam chopy (i dziołchy, jeśli takowe się znajdą) znać. Otóż miałem szczęście zakupić dzisiaj premierowe wydanie Mafia: The City of Lost Heaven (razem z plakatem\mapą miasta) w świetnym stanie na PC za 20 zł, i na półkach tego samego sklepu znalazłem jeszcze:

- American McGee's Alice - również premierowe wydanie, pudełko prezentuje się prześlicznie. Wada - płyta w środku jest już z jakiejś taniej serii. Cena - 75 zł

- Operation Flashpoint - premierowe wydanie, 30 zł.

- Command and Conquer: Generals - z serii EA Classics, 50 zł.

- Throne of Darkness - premierówka, 15 zł

Gdyby ktoś był zainteresowany, dajcie znać. Właściciel powiedział, że sprzedaż wysyłkowa jak najbardziej wchodzi w grę.

Edytowano przez Hellspawn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do empiku to u nich zawsze warto zamawiać bo w każdej chwili można anulować zakup, odbiór gratis w salonie więc nic się nie traci, jak kolekcjonerka szybko schodzi to można się tylko cieszyć, jak słabo to dajemy anuluj i po sprawie

np do tego nowego Assasyna wysłali kod wszystkim mimo ze do premiery jeszcze bardzo daleko

w innych sklepach żeby zaoszczędzić na przesyłce trzeba płacić z góry i ma się zamrożona kasę

tak wiec o ile empik nic nie zmieni to te bardziej chodliwe kolekcjonerki będą schodzić na pniu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś ile jest wart nowy, oficjalny poradnik do Deus Ex: Human Revolution? Nie mówię to o wydaniu w twardej oprawie, ze świetną minimalistyczną okładką, a o zwykłym wydaniu w miękkiej oprawie, o takim: http://taniegierki.pl/images/deusexofficialguideprzewdonik.jpg.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile fundusze pozwolą i jeżeli będzie dostępna w Polsce, to ta kolekcjonerka jest już moja. Między innymi dlatego, że SR III uwielbiam, więc wierzę, że IV też będzie dobra. A Wub-Wub Dubstep Weapon byłby epicki, gdybym zaczął z nim chodzić po domu i odtwarzać melodyjkę biggrin_prosty.gif Także figurka i przycisk, czyli wszystko powinno być ładne, duże i schludne, godne postawienia na półce.

Edytowano przez wahadlo200
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ten egzemplarz był zafoliowany, to może jakiś desperat mógłby to wziąć. A tak to dla mnie jest wyrzucanie kasy w błoto (no chyba, że ktoś jest fanem ME i pragnie tą kolekcjonerkę mieć u siebie/ma za dużo pieniędzy i mu się nudzi).

A co do SRIV - jeżeli byłoby tylko na konsolę to lipa :( A na tej grafice nie ma uwzględnionego PC, więc to może być niestety prawda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się dzieje? przez tydzień nikt nic nie napisał i dopiero dziś wpisy czy coś się działo z forum?

Temat umiera śmiercią naturalną :/ Trochę mnie to smuci, bo zaglądanie tutaj to moja codzienna rutyna.

Hype'u na kolekcjonerkę Mass Effect 1 PL PC ciąg dalszy. Ceny wg mnie absurdalne, dla mnie ten zestaw nie jest tyle wart, ale dochodzi tutaj aspekt unikatowości, co z marszu winduje ceny w górę i działa na wyobraźnię.

EK Saint's Row IV wygląda ciekawiej niż mocno przehype'owana EK GTA V. Cenowo pewnie też będzie przystępniej. Mimo to i tak sobie daruję, bo gra zapowiada się na powtórkę z trójki, a sama kolekcjonerka nie jest tym, co pragnąłbym mieć w swoich zbiorach. Seria Saint's Row nie jest bliska memu sercu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tu wchodzę codziennie, a nic się ostatnio nie działo. Może po prostu trzeba poczekać na okres, kiedy będzie wychodzić więcej znanych gier z dobrymi kolekcjonerkami. Szkoda też, że już się tu nie pisze o promocjach.

Edytowano przez sergeron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się dzieje? przez tydzień nikt nic nie napisał i dopiero dziś wpisy czy coś się działo z forum?

Temat umiera śmiercią naturalną confused_prosty.gif Trochę mnie to smuci, bo zaglądanie tutaj to moja codzienna rutyna.

Zaglądam do tematu od początku i z tego co pamiętam były już podobne przestoje. Nie ma co się smucić, ot sezon ogórkowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat umiera śmiercią naturalną confused_prosty.gif Trochę mnie to smuci, bo zaglądanie tutaj to moja codzienna rutyna.

Nie tylko ja jestem uzależniony od tego tematu :D !

SR nigdy nie był grą, która mi pasowała toteż kolekcjonerką wgl się nie jaram. Figurka i guzik całkiem fajne, ale na boga ten karabin, co to ma być xD.

Może przemawiać prze zemnie lekka stronniczość, ale kolekcjonerka GTA V jest w moim odczuciu lepsza, wiadomo kwestia gustu. Mi się content podoba, inną sprawą jest cen, która jest spowodowana tym, że jest to po prostu GTA, do tego markowa czapeczka ( wiem, wolałbym zapłacić 100 zł mniej i dostać zwykłą czapę ) Jestem ciekaw jak szybko będą znikać te kolekcjonerki ze sklepów, bo na razie zanosi się na to, że wcale nie tak szybko. Można się łudzić i modlić aby powtórzyła się sytuacja z kolekcjonerką Max Payne'a 3 ^.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...