Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

piękne zakupy Panowie, szkoda że budżet na szaleństwa nie pozwala :)

jak ktoś szuka ciekawych wydań trochę starszych gier to tu 2 pozycje

http://allegro.pl/blair-witch-rustin-parr-box-karton-pudlo-okazja-i3160011392.html

http://allegro.pl/saints-row-2-edycja-specjalna-i3159829035.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, za 49zł na allegro :) Z oryginalnym pudełkiem, litografiami i jakąś książeczką stylizowaną na artbook :). Ogólnie przed ostatnie 2 tygodnie mam "nieustające pasmo sukcesów" jak mówi moja nauczycielka od polskiego. 10zł za steel z BF, 15zł za steel z ACIII, 15zł za steel z NFS MW...:) Pozatym udało mi się dzisiaj dorwać za 40zł premierową edycję wiedźmina z kartami + do tego autografy twórców. Żyć nie umierać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alien chłopie gdzie Ty takie okazje czeszesz?

na allegro? kurcze ja zerkam co dzień i ostatnio nic się nie trafia z "mojej listy" w dobrych cenach :(

choć z drugiej strony jakiś czas temu wylicytowałem flashback'a (francuz) heart of darkness (niemiec :/ ) i another world (na szczęście anglik) ale to jeden z nielicznych sukcesów w ostatnim czasie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem nad tym steelem z Bfa 3, ale na zdjęciu był tak porysowany że podziękowałem, oby w rzeczywistości było lepiej :P Powiem Wam że od kilkunastu dni zastanawiałem się intensywnie na sonbirdem. Dziś powiedziałem sobie, że praktycznie do sierpnia nic mnie nie zainteresuje. Jak się okazało zamówiłem prawdopodobnie ostatni ezgemplarz na pc na muve :P Obym tego nie żałował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to w końcu na kanał TheUnboxerss trafił mój pierwszy filmik. Wiem, że jakościowo jest fatalnie, ale liczę, że warstwa merytoryczna nie posysa. xD W każdym razie zaprasza do oglądania:

Od razu mówię, że filmik jest aktualny tak gdzieś na 7 marca(nie pytajcie czemu leżakował ponad miesiąc), a aktualne fotki poszczególnych półek postaram się zrobić na dniach. :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokoik zacny, szczególnie zazdroszczę dobrej prezencji zbiorku gier, czego mi bardzo brakuje u siebie. Damn, trzeba w końcu odłożyć kilka stówek na konkretny regał ze szklanymi drzwiami w którym mógłbym umieścić wszystkie big boxy.

@prezentacja Splinter Cell

Tak jak się spodziewałem, figureczka w stylu tej z Alone in The Dark czy też bardziej - poprzedniego Splinter Cella: Conviction. Szału ni ma, tym bardziej by za grę która mnie nie interesuje płacić ~170zł.

@Orchi

Narobiłeś mi smaka na artbook z Bio. Gdyby był jeszcze te 5 funali tańszy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrzcie co jest w Wirtualnym Punkcie - gadżety dostepne z edycji kolekcjonerskiej sprzedawane oddzielnie. W sumie to dobry krok w kierunku urozmaicenia sobie zwykłej edycji i kupienie ulubionego elementu który odpowiada nam najbardziej. Z tego co spostrzegłem nie ma pluszka, natomiast mozna zakupić szklanki z logiem Dead Island Riptide.

Ha ha 500 strona.

Edytowano przez SasWickas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten CriX ma chyba chody na muve ;), z tego co kojarzę to on tam nie pierwszy raz wygrał, inna sprawa ze trochę bieda była z odpowiedziami http://forum.muve.pl/thread/konkurs-wygraj-sky-hook-z-bioshock-infinite-lub-jedna-z-dwoch-figurek/1

co do gadżetów to nawet fajna sprawa :) choć koszta przesyłki trochę zawyżają cenę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Techland "ładnie" buduje hajp na kolekcjonerkę Riptide. "Hej patrzcie, możecie kupić gadżety z kolekcjonerki za 100 zł, ale czekajcie, kupując kolekcjonerkę za te 100 zł dostaniecie jeszcze bilet, książkę i maskotkę" Wiadomo, może być ktoś, komu przypadnie do gustu jeden wybrany element, ale moim zdaniem taki jest właśnie cel wystawienia tego stuffu na sprzedaż. Większa liczba sprzedanych kolekcjonerek, budzi większy "respekt" niż liczba sprzedanych koszulek, breloków czy naklejek na laptopa za 10 zł...

Btw Songberd dotarł, postanowiłem się wstrzymać z otwarciem, i spodziewajcie się jutro dość krytycznego unboxingu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. Dla nich to nie tyle PR co pieniąszki. Pierwszy lepszy przykład wygrzebany przez SennseJa przy okazji ostatniej Co-Relacji - karta ratunkowa identyczna do tej dorzucanej w Riptide EK - klik! Niecałe 5zł z wysyłką. Z resztą gadżetów na pewno jest podobnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, dawno mnie tutaj nie było!

Wiem że pytanko trochę już będzie zalatywać stęchlizną, bo teraz inne kolekcjonerki wychodzą na światło dzienne, ale co mi tam.

Pytanie brzmi, co wybraliście, zegarek służb specialnych czy może figurkę, steelbooka i dużo cyfrowych dodatków? Oczywiście chodzi mi tutaj o wybór pomiędzy Splinter Cell: Blacklist - Ultimatum/5th Freedom. Ta "bogatsza" jest nieco droższa, naturalnie ze względu na figurkę. Ktoś może wie coś na temat właśnie figurki i zegarka, jak z wykonaniem, co bardziej opłaca się brać, a jeśli stoją na podobnym poziomie to co lepiej wybrać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegarek wygląda mocno plastikowo i tandetnie, podobnie zresztą jak figurka. Z dwojga złego zdecydowałbym się na bogatszy zestaw z komiksem i steelbookiem - figurczyna powinna jako tako prezentować się na biurku, zegarek obciach byłoby nosić czy postawić na widoku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to tylko moje wrażenie, ale "brzmisz" tak jakby nie istniał w ogóle sens kupowania jakiejkolwiek z tych edycji, złe nastawienie do tego co dorzucili, do samej gry czy może to tylko takie moje wrażenie?

Nie jestem pewien czy wcześniej się o to nie pytałem, ale czy wie ktokolwiek czy można jeszcze zdobyć artbooki do kolekcjonerki ME2? Kiedy kupiłem swoją kopię gry nie wiedziałem że powinien on być dołączony ( bodajże nie było go w dniu premiery, ale w jakiś sposób Empik załatwiał je za darmo, ale "promocja" dawno chyba już wygasła ). W sklepie Bioware jest za 10$, na allegro za 70zł, znajdzie się gdzieś taniej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rainrir

Witamy w internetach, miejscu gdzie obiektywizm jest rzeczą mocno poszukiwaną :trollface:

Jasne że odnoszę się do tej edycji z negatywnym nastawieniem bo kilkakrotnie już wspominałem że cena jest podejrzanie niska i albo gra będzie ssała gigantycznego fallusa, albo kolekcjonerka będzie prezentować mierny poziom jakościowy. Już na wizualizacje zarówno figurka jak i zegarek wyglądają mocno plastikowo, do gry również mam mieszane uczucia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Rainrir - Artbooka do "kolekcjonerki" dokupować nie warto (cudzysłów celowy, bo to po prostu dopiasona premierówka i zdecydowanie jedna z najsłabszych EK jakie moje oczy widywały); o wiele lepszym wyborem jest osobny zakup artbooka Mass Effect Universe. Nie wiem po ile teraz stoi, ale swego czasu udało mi się nówkę dorwać z amazona w okolicach 100 zł z darmową wysyłką, a sama książka to już klasa sama w sobie. Duży format, blisko 200 stron i fenomenalnej jakości arty z całej trylogii - artbook z ME2 wygląda przy nim jak pionek Handymana w porównaniu do Songbirda. :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik mi się uploaduje, więc jeszcze z jakąś godzinkę to potrwa. Znikomą opinią mogę się jednak podzielić :D Nikogo chyba nie zdziwią moje słowa.

Na temat całego contentu wszyscy wypowiadali się tu nie raz, i nie zamierzam nikogo przekonywać, że jest fajnie, cudownie i nie wiadomo jak jeszcze. Zacznę może od paradoksalnie najlepszego elementu z tych wszystkich mało znaczących gadżetów - litografii. Jest ładna, ale na litość boską, tak jak powiedziałem na filmiku tych plakatów w grze było może 5-7, sprawdziłem w artbooku, były 3 związane z vigorami - possession, devil's kit i shock jokey, a do tego kilka ładnych plakatów propagandowych. Nie mogli dać choćby tych trzech związanych z vigorami jako litografie ? Kwestie breloka, handymana pomijam. W kwestii uzupełnienia filmiku odnośnie artbooka. N filmiku zdziwił mnie fakt pojawienia się tam kilku ilustracji, których nie widziałem w pełno formatowym artbooku. Okazało się, że faktycznie kilka ilustracji z małego nie znalazło się z full artbooku, ale czy za to należy chwalić tego małego ? Chyba to za mało.

Otwierając pudło z songbirdem, a w zasadzie w momencie zamocowania skrzydeł, zatkało mnie co z resztą chyba będzie słychać na filmiku. W żadnym wypadku nie spodziewałem się takiego efektu. Oglądałem kilka unboxingów tej edycji i powiem szczerze, że figurka ta niesamowicie zyskuje w rzeczywistości. Na filmikach wygląda czasami nijako, a na pamiętnych zdjęciach porównawczych z Alduinem ze Skyrima, Songbird wyglądał co najmniej blado. Poprzez ogromną rozpiętość skrzydeł wydaje się być ogromny. Kiedy postawiłem Alduina i Songbirda obok siebie ciężko stwierdzić która figurka jest lepsza, obie prezentują niesamowity poziom wykonania, ale ze względu na wątpliwej jakości podstawkę dla smoka, skłaniałbym się ku songbirdowi...

Patrząc na tą figurkę wybaczam sobie wyrzucenie takiej kwoty na tą kolekcjonerkę.

Bioshock Infinite Ultimate Songbird Edition

Zbaczając z tematu Bioshocka. W ostatnim odcinku Co-Relacji chłopaki poruszyli temat kolekcjonerek AC4. Wcześniej wysłałem zapytanie skąd oni mają zamiar wysyłać Czarną Skrzynię i czy są jakieś szanse na to żeby inne sklepy miały ją w swojej ofercie. Dostałem odpowiedź, że będzie ona dostępna tylko w uplayu i najlepsze, będzie wysyłana z Kanady ( skąd ja to znam ? ) firmą kurierską UPS ( skąd ja ją znam ? ) Nie dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...