Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

@bleub Spokojnie, przecież nie miałem nic złego na myśli pytając o ton twojej wypowiedzi, opinia jest jak tyłek, każdy ma swoją i to nią powinien najbardziej się interesować, chociaż czasem wypada spojrzeć na inne ;) . Właśnie dlatego też zadałem tutaj pytanie odnośnie tych kolekcjonerek. Zegarek faktycznie wygląda jak te dodawane do Kaczorów Donaldów kiedy był event z zabawkami szpiega, a figurka prezentuje się tak samo jak ta z Conviction ( no może trochę lepiej ).

@Prometheus Jest napisane ME2 EK, nie ja to wymyśliłem, nie moja wina ;) . Ale nie narzekam, dorwałem tą wersję za taką samą kasę ile wtedy stały edycje standardowe ( 50 zł ). Wiem że ten artbook to kpina, ale chciałbym mieć kompletną KolekcjoNerkę, tyle że nie dam za tych kilka kartek w oprawie kilkudziesięciu złotych.

Hm... czy w najbliższym czasie wychodzą jakieś EK w które trzeba koniecznie zainwestować? Pytam, bo tak jak mówiłem, wypadłem z obiegu. Mój Oblivion EK mówi że mu trochę smutno wśród tych normalnych edycji gier, to chcę mu dokupić kolegę z wyższych sfer ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu są chyba tylko dwie gry w edycjach kolekcjonerskich jakie kojażę. Pierwsza DI Riptide ,a druga Injustice: God Among Us. Nie wiem czy te gry wogóle ci odpowiadają, ja zbieram na EK DI Riptide choć na wybitną się nie zanosi(chociaż darmowy wstep do kina oraz odbiór książki zachęca).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy o której przesyłce mówisz. Mała ładowarka, która mieści się w kopercie przyszła zwykłym niepoleconym listem. Za to duża przesyłka z Hitmanem przyszła GLSem. Teraz czekam na Rift z pendrivem, ale on na 99% przyjdzie zwykłym listem, bo nie dostałem szczegółowego trackingu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie Yaper od kilku dni mnie ostro nakręcał na tą kolekcjonerkę, ale dziś już przesadził icon_mrgreen.gif Co prawda o figurce na razie nie wiemy nic, po za tym że jest dość duża i wykonana w fajnej kolorystyce ( przynajmniej dla mnie ). Na amazonie nakład wyczerpany, u nas wieje pustkami w prawie wszystkich sklepach, na szczęście "prawie". W internetowym sklepie RTV Euro AGD można sobie zaklepać pre-ordera za 329 zł + 5 zł za transport do sklepu. Jeżeli ktoś nie jest zdecydowany tak jak ja, to wydaje mi się, że jest to świetna okazja. Nie dość, że tanio, to zawsze można anulować/nie odebrać biggrin_prosty.gif

Xbox -> http://www.euro.com....cjonerska.bhtml

PS3 -> http://www.euro.com....erska-ps3.bhtml

@Edit

Od dziś do 19.04 dla zamówień, przekraczających 200 zł złożonych w tych dniach z Euro.com wysyłki do sklepu, wysyłki kurierskie są darmowe. Do tego Mają bardzo ciekawą ofertę DI: Riptide, ceny tylko kilka zł wyższe niż w Empiku i jest to chyba obecnie najlepsza oferta na rynku.

Czy ktoś zamawiał tutaj na empik.com ? Niepokoi mnie, że planowany odbiór w salonie został wyznaczony na 30 kwietnia, czyli kilka dni po premierze, a oni raczej tych dat się trzymają...

PC -> http://www.euro.com....nerska-pc.bhtml

Xbox -> http://www.euro.com....rska-x360.bhtml

PS3 -> http://www.euro.com....erska-ps3.bhtml

@ 2nd Edit

Przez ten unboxing Injustice, jestem absolutnie pewny że szykuje się solidna edycja. Diana, a szczególnie twarz wygląda pięknie, tak samo batman. Oby tylko euro.com mnie nie zawiodło swiety.gif

Tu dla porównania wersja amerykańska -

Wygląda na to że tym razem sytuacja jest zupełnie inna niż w przypadku kolekcjonerek Mortala. Ta amerykańska wygląda, co najmniej blado. Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę się z wami podzielić że właśnie wygrałam press kit z Uncharted 2 za 150zł na ebay-u! Press kit osiąga ogromne ceny,a tu taka niespodzianka smile_prosty.gif Nigdy bym się nie spodziewała że będę miała to w swojej kolekcji.

Co do zavii, to nie pamiętam jakim kurierem :) ale wydaje mi się ze tylko większe zamówienia tak realizują (gabarytowo lub cenowo). Mniejsze rzeczy idą listem i dostarczane jest przez pocztę polską, i tutaj nie dają numerów śledzenia. Co do sklepu to codziennie jest coś innego, można zbankrutować :D

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ten filmik Yaper, jak już Orchi wspomniał szykuje się nam zacna edycyja. Na wejście zaskoczył mnie rozmiar całości - pudło jest naprawdę mocarne.

Co do sieci sklepów Euro, coraz częściej mnie chłopaki pozytywnie zaskakują, bo w temacie gier potrafią przysolić całkiem atrakcyjną ceną. Na Ultimie za całość wybiło mi jednak 322 zł, więc i przy nich zostanę. Co innego, że z mojej zniżki -10% na wszystko skończyło się na -5% na wszystko... Nie ładnie, w szczególności, gdy kupowałem tam ostatnio więcej. Chociaż może i to im się nie spodobało? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z rana odebrałem Edycję Kolekcjonerską Injustice: Gods Among Us, wykonałem wuchtę zdjęć i napisałem recenzję. Kurde balans, jest dobrze - przy tej cenie nie spodziewałem się AŻ takiej dbałości o detale. Statuetka jest tutaj zdecydowanie tą rzeczą, która "robi" całość, chociaż sama gablota również potrafi cieszyć. Steelbook wyszedł lepiej niż na zdjęciach i tylko komiks delikatnie zawodzi - 20 stron pośladków nie urywa. Ale przynajmniej format mocarny, za to plus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecałem, tak udało mi się w końcu zrobić w miarę aktualne fotki pokoju. Brakuje tutaj kilku zdjęć bo niechybnie baterie padły, a pech chciał, że żadnych niedobitków pod ręką nie było. Tak więc brakujące zdjęcia pojawią się najpóźniej w sobotę, a tymczasem prezentuję to co mam. :) <click>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cynk od Agi z Wirtualnego Punktu: rzucamy na rynek jeszcze kilka zachomikowanych Edycji Kolekcjonerskich Dead Island Riptide w wersji na PC. Naprawdę ostatnich w magazynie! Sądząc po dotychczasowym tempie sprzedaży - długo nie poleżą. Tak więc zapraszam i polecam!

i na empik.com tez sa

http://www.empik.com/dead-island-riptide-edycja-kolekcjonerska-pc,p1067862660,multimedia-p

tu unboxing edycji specjalnej przeznaczonej dla Australii, metalowe pudełko i nawet fajnie wygladający notatnik

arhne.eu też dostali w swoje ręce kolekcjonerkę Injustice: Gods Among Us

PS. zobaczcie jaka fajna oferta była na brytyjskim gamestop

48622d249812565.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...