Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

@UP

W takim razie pozwol, ze Ci odpowiem: zalezy od tego jaka to jest gra, co dokladnie wchodzi w sklad takiego wydania, w jakim ono jest stanie i oczywiscie ile wynosi jego cena. Jesli kolekcjonerka/limitka jest dobra, to i kilkaset zlotych warto za nia dac. A jesli nie przedstawia soba nic ciekawego, to i te 150 zlotych na nia szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu

no staroć

nowości nie dość że mają ceny z kosmosu to już chyba co drugi tytuł ma "limitkę" lub "kolekcjonerkę" gdzie główny content to DLC (kiedyś był taki zespolik nazywał się TLC czy to coś podobnego? biggrin_prosty.gif )

@MBCYC

zależy za którą

za Jade Empire Edycję Specjalną nie dałbym np 5 zł

wszystko zależy (jak wspomniał Tesu) od zawartości

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MBCYC

Nawet i 20 zl nie dalbym za limitke czy kolekcjonerke jesli bylby to tytul, ktory mnie kompletnie nie interesuje. Po co zasmiecac sobie dom tytulami, na ktorych mi nie zalezy, z ktorymi nie czuje sie w jakikolwiek sposob zwiazany lub ktorych dodatkowa zawartosc zupelnie mnie nie kreci. Przykladem moze byc tu np. EK Dead Space. Nie lubie takich klimatow, nie gralem w zadnego DS, a i plastikowy Cutter (czy jak to sie tam nazywalo), wyglada na tania zabaweczke z odpustu. Podobnie z EK Batman: Arkham Asylum - gra swietna, lubie Mrocznego Rycerza, ale ten Batarang to nie dla mnie. No i kolekcjonerka Guild Wars 2. Gra z tego co wiem swietna, kolekcjonerka pod wzgledem zawartosci rowniez, ale co z tego skoro w GW2 nigdy nie gralem i grac nie zamierzam, bo na regularna gre na serio w MMORPG po prostu nie mam czasu. Za to z przyjemnoscia kupilbym sobie EK Operation Flashpoint czy Fallout: New Vegas, bo gry lubie, a i zawartosc jest jak dla mnie jak najbardziej interesujaca.

@marek79

Moze to jakas firma zwiazana z TLK? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ marek79 - mówisz o tej edycji? Powiem tak... gdyby JE choć trochę mnie interesowało, to z chęcią bym przygarnął, bo takie wydania bardzo lubię, nawet bardziej od nieporęcznych i zajmujących ogrom miejsca bigboxów. Niestety, teraz od takich bogatych wydań (które znamy głównie z CD-Projektu) się odchodzi - kiedyś uznawane były za zwyczajne premierowe i kosztowały w okolicach 100 zł. A teraz Cenega rzuca nam pudełko z płytą (wszystko okraszone paskudnymi napisami w 3-4 językach słowiańskich) i 4-stronicowym świstkiem pełniącym rolę instrukcji w cenie 130 a nawet 150 zł, tak więc nie do końca wiem, skąd u Ciebie niechęć do tak ładnych wydań. Chyba, że chodzi konkretnie o grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prometheus

JE miała dwie edycje. Ta, którą wkleiłeś, to zwykłe premierowe wydanie. Kupiłem taką za 10 zł w biedronce, jak jeszcze były w tych wielkich kartonach. Druga dodatkowo ma fajne pudełko zbiorcze i dodatkowo latawiec, karty i podkładkę pod mysz.

Edytowano przez sergeron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prometheus

nic nie mam do tej edycji zacna biorąc pod uwagę to jak dziś wyglądają premierówki ale..

po pierwsze primo to był tylko przykład

po drugie primo mimo że jak na dzisiejsze standardy to dość dużo w tym wydaniu papieru to jednak do miana ES trochę mało wg mnie

po trzecie primo JE:ES była sprzedawana też jako extraklasyka np., gdzie była tylko instrukcja i w tym momencie pisać że to ES na pudełku wg mnie to bezczelność

no i po 4 primo tak jak pisał Sergeron prawdziwa ES (czy EK jak kto woli) to ta w dużym pudle co to zawierało m.in. latawiec, którego, skoro już przy tym jesteśmy nie widziałem na żadnej aukcji na allegro w ciągu ostatnich 3-4 a tych zestawów sporo się przewinęło, ktoś ma fotkę na której jest ten latawiec? prosiłbym

a w temacie puzzli wieśka, czekam jeszcze na soczki breloczki batoniki baloniki i co tam kto jeszcze sobie dorymuje, jednym słowem przegięcie i przegrzewanie tematu imho, choć fanów nie brak...

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki adzan

czyli że on nie był w pudełku z EK tylko dawany dodatkowo (bo na moje oko do pudełka by nie wlazł)

a tu coś co każdy fan tytułu mieć powinien choć niestety stosunek cena jakość dość niestosowny

http://allegro.pl/diablo-1-box-edycja-premierowa-i3358474929.html

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu coś co każdy fan tytułu mieć powinien choć niestety stosunek cena jakość dość niestosowny

http://allegro.pl/di...3358474929.html

Jak dla mnie totalna porazka. Nie dosc, ze sprzedawca wola 190 zl, to w zamian oferuje pudelko w oplakanym stanie (ktos na nim usiadl??? brakuje tylko sladow pogryzienia kartonu przez psa... confused_prosty2.gif) i dosztukowana zawartosc, bo z tego co widze to jewel case z gra nie pochodzi z premierowego wydania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu

To polska, popremierowa edycja Diablo. Wrzucali do niej właśnie takie jevel case z niezbyt gustowną kolorystyką i napisem "Blizzard Originals". Najprawdopodobniej nie jest więc składakiem, lecz stan całości uznałbym za grubo poniżej przeciętnej.

Cena z kosmosu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie wiem czy to dobre miejsce na ten temat, jak coś to proszę przenieść w odpowiednie :)

Więc tak zainteresowałem się ostatnio steelbook'ami, niestety tylko nieliczne gry mają takie bajery i jeszcze zwykle są bardzo drogie :/

Słyszałem że są firmy które tworzą steelbooki na zamówienie, szukałem trochę niestety nie znalazłem takiej firmy w polsce a na zagranicznych forach też cięzko coś znaleść, na aukcjach w amazonie i ebay'u niestety nie ma tytułów które mnie interesują.

Zna ktoś może firme która się takim czyms zajmuje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie steelbook.com zamawia się steelbooki, lecz zamówienia te są realizowane tylko dla dużych sklepów. Zwykli gracze mogą sobie pomarzyć o swoim "własnoręcznie" stworzonym steelu. Jedyne wyjście to kupno czystego steela, bez żadnych obrazków, i przyklejenie własnych naklejek na nie.

Dzisiaj przyszły do mnie 3 paczuszki.

W pierwszej było to:

DSC02627_zps31d81d25.jpg

W drugiej to:

DSC02637_zps016c0b7b.jpg

A w trzeciej to:

DSC02650_zps532076c8.jpg

Jakby ktoś chciał zobaczyć wnętrzności tych gier to poniżej są linki:

http://s1253.photobucket.com/user/blazercruel/library/Moje%20Gry/Steelbooki/Command%20and%20Conquer%20-%20Tiberium%20Wars?sort=2&page=1

http://s1253.photobucket.com/user/blazercruel/library/Moje%20Gry/Edycje%20Kolekcjonerskie/Dragon%20Age%20-%20Drewniane%20Pudelko?sort=2&page=1

http://s1253.photobucket.com/user/blazercruel/library/Moje%20Gry/Steelbooki/PES%202013%20-%20MU%20Edition?sort=2&page=1

Edytowano przez blazercruel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.3kropki.pl/p/5/4/1/risen_2_dark_waters_edycja_kolekcjonerska.php

EK Risena 2 za 7 dyszek, imo świetny deal. Sam kupiłem na innej wyprzedaży jakieś 1.5 roku temu za stówkę. Gra w moim odczuciu świetna, mimo kilku baboli typowych dla gier Piranii. Sama kolekcjonerka również trzyma poziom - Duży, ładny antałek, całkiem fajna figurka, 20 klimatycznych litografii na świetnym papierze, oraz kilka mniejszych, ale też ciekawych fantów. No, i oczywiście gra w bogatym wydaniu premierowym :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shortyy

Słabe to Twoje postanowienie. Ja wiem, że są różne sytuacje życiowe, ale kolekcja gier to moje oczko w głowie, hobby, które napędza moją szarą codzienność. Dlatego będę wzbraniał się nogami i rękami od wyprzedania swojej kolekcji i basta. Zobaczymy, kto jeszcze wymięknie i "wydorośleje" :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaper, nie wiem czego to jest kwestia, ale skoro przestało sprawiać mi to frajdę to po co mam to trzymać? ;P

@Xardas80, a może to on dał za niską? :D Dlatego co się nie sprzeda wystawię na Ebayu.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...