Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Na empik.com były już od wczoraj, sam zaklepałem jeden egzemplarz. Mam nadzieję, że nie robią tony zamówień a potem porozsyłają tylko tyle egzemplarzy, ile posiadają, tylko robią to rozsądnie i jak im zacznie brakować to wyłączą możliwość zakupu. Stwierdziłem, że jednak zaklepię sobie jedną sztukę, by potem nie żałować (bo i gra mnie ciekawi, no i elementy Edycji może nie oszałamiają, ale zdają się być lepsze niż rzeczy z EK podstawki).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę lekko osłabł zapał to podrzucę kilka linków z allegro "dla koneserów" i nie tylko większość w co najmniej dobrych cenach

http://allegro.pl/totally-unreal-box-unikat-i3190108950.html

http://allegro.pl/gothic-wszystkie-czesci-edycja-kolekcjonerska-i3192513003.html

http://allegro.pl/far-cry-2-kolekcjonerska-mapa-t-shirt-folia-i3192693920.html

http://allegro.pl/saga-baldur-s-gate-kompletna-ksiazki-unikat-rpg-i3189469334.html

i specjalnie dla tych co pojechali i grę i tą EK:

http://allegro.pl/avatar-the-game-edycja-kolekcjonerska-nowa-i3192637910.html

a co do DI:R to na allegro kilku sklepikarzy ma

myślę że tym razem pamiętając o tamtym popycie przygotowali odpowiednio więcej egz. żeby lepiej zarobić :)

w mojej opinii nie ma pośpiechu (zwłaszcza że zawsze znajdą się inne wydatki :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również złowiłem Freedomkę. Znajomy kumpla odsprzedał mi za 240 zł, zafoliowaną. Swoją drogą wiosonobranie ruszy dopiero w maju, a ja mam dylemat czy nie kupić EK Injustice. Sama gra robi wrażenie, do tego EK ma świetną figurkę, a szczególnie o nią się rozchodzi. Nie wiem czy czekać i "rozpić" pieniądze na gry, czy na jedną edycję. Ach, to życie na krawędzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Injustice to polecam tą kolekcjonerkę. Grę odebrałem w sobotę, lecz niestety nie miałem jak nakręcić unboxingu. Figurka jest boska, masa detali, szczególnie jeśli chodzi o postać Diany. Każdy detal cieszy oko. Jak na dopłacenie około 100-120 zł jest to bardzo dobry deal, zdecydowanie jedna z lepszych figurek w mojej kolekcji. Steelbook też bardzo ładny, na wizualizacji nie za bardzo mi się podobał. Został on pomalowany farbą o bardzo specyficznym metalicznym odblasku, do tego ostre kolory. Całość prezentuje się obłędnie. Komiks cienki, i słaby, ale jako że prezentuje on na tych kilku stronach intro do gry, gadżet akceptowalny.

RTV znów dziś zapulsowało Już wysłali mojego Riptide do salonu, także jutro z rana kolekcjonerka znajdzie się w moich rączkach. Nie omieszkam nakręcić unboxingu :)

Dostałem także sprostowanie od Uplaya :o Sami chyba nie wiedzą czasami co odpisują w mailach. Zostałem zapewniony w 100 % że edycja Czarnej Skrzyni wysyłana jest z Niemiec, a także absolutnie nie ma mowy o żadnych dodatkowych kosztach cła. Kto wie może zaszaleje one more time :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie udało się zakupić nieczęsto spotykany kalendarz wiedźmiński z 2008 roku.Po długich przemyśleniach i oględzinach na allegro stwierdziłem że żal by mi było gdybym go nie zakupił. Licytacja nie była zbyt zacieta,tanio go mimo wszystko nie zakupiłem. Przynajmniej kolejny wyjątkowy przedmiot dołaczył do mojej kolekcji. Choć kosztem puzzli wiedźminskich wydawanych na dniach, zakupiłbym wszystkie ale cena mocno zabójcza - za takie pienądze mógłbym zakupić ciekawą EK, parę gier w przecenie bądz 2 kosztujące powyżej 100zł. Sądze żę jak cena spadnie do 40-50zł zastanowie się nad zakupem, choć takie puzzle to wydatek do 30-35zł.

Oto kilka fotografi z mojej komórki:

post-133142-0-15365400-1366726263_thumb.post-133142-0-11382300-1366726389_thumb.post-133142-0-26114300-1366726464_thumb.post-133142-0-28847000-1366726558_thumb.

@robart Ciekawa sprawa. Szkoda że nie mam znajomego w czechach - gdybym miał już dość pieniędzy kupiłbym.

Edytowano przez SasWickas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buccaneer Edition Ac4 na PC za 209: http://www.playergames.pl/pc/akcja/assassin-s-creed-iv-black-flag-buccaneer-edition-pc

Kolekcjonerka Anno 2070 z polskiej dystrybucji za 49zł w Playergames: http://www.playergames.pl/pc/strategie/anno-2070-edycja-kolekcjonerska-pc.

Aż chyba sobie kupię, ciekawi mnie ten zestaw solarny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto może i nie chce marnować pieniędzy niech anuluje kolekcjonerkę Riptide, filmik będzie wrzucony w ciągu godziny. To co zastałem w pudle to jakiś jeden wielki joke. Śmiech na sali.

34623213499761122909.jpg

09103972946162784924.jpg

37185253325730523809.jpg

Trochę ochłonowszy powiem tak. Licząc na chłodno za stówke mamy content kolekcjonerski, a w tym książke, bilet do kina i koszulka, które trochę ratują sytuację. Zobaczycie na filmie co mądrale z techlandu zrobili z pięknym plakatem.

Riptide EK - Unboxing

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem masakra... Orchi, przynajmiej pomożesz innym, którzy nie wezną kolekcjonerki lub anulują swoje zamowienie. Ta maskotka, gdybym nie wiedzial od poczatku ze to wlasnie maskotka to rozkminialby co to w ogole jest... Mam nadzieje, ze przynajmiej gra bedzie dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol.png

Takiego zlepku kupy dawno nie widziałem. Wielkie dzięki Orchi za filmik i propsy za przestrogę wszystkich zainteresowanych tą edycją. Techland, wstyd przyznać, pobił w kategorii kupsztalowych kolekcjonerek zarówno Cartela jak pierwsze DI i stanowi konkurencję sam dla siebie. Począwszy od plakatu - chyba zginali je w Chinach za ziarenko ryżu od egzemplarza, stąd te pogięcia w wrzucenie przedmiotu "na odwal" do pudełka (ofc bez urazy do ciężko pracujących na chleb Azjatów). Fankit, sądziłem że będzie znajdować się w pudełku z samym Riptide - nikogo. Podobnie z pożal się boże maskotką (moje i yaperowe przewidywania sprawdziły się w 100%), brelokiem w formie maczety, naklejkami czy smyczą. Zestaw ratuje koszulka, otwieracz do butelek (chętnie bym takowy przypiął do kluczy, ale cena 15zł na wirutalnym punkcie skutecznie mnie od tego pomysłu oddala) i od biedy sygnowana logo karta ratunkowa, którą z powodzeniem można nosić w portfelu (ale taka sama jest do dostania na allegro za piątaka, nie ma więc sensu kupować dla niej kolekcjonerki). Książka? Meh. Bilet do kina? Meh. Gdyby jeszcze, jak mówił Orchi, był ładnie ozdobiony motywami z gry - wtedy można by go zachować i nieźle prezentowałby się jako unikalny tylko dla tego wydania przedmiot.

Łączę się w bólach ze wszystkimi którzy odważyli się zamówić tę edycję i opłacili ją z góry a teraz płaczą po kątach ['] trollface.gif

inb4 "Dobra kolekcjonerka" ~Wuwu trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łączę się w bólach ze wszystkimi którzy odważyli się zamówić tę edycję i opłacili ją z góry a teraz płaczą po kątach ['] trollface.gif

Nie mam pojęcia dlaczego to piszesz. Jeśli ktoś się pokusił o kolekcjonerkę gry Techlandu po Dead Island i Cartel to wiedział w co się pakował i sam jest sobie winien. Szkoda, że to się sprzedawało tak dobrze, bo to utwierdza polskich wydawców w przekonaniu, że na naszym rynku wystarczy wypuścić masę śmiecia w pudełku, żeby wywołać ekscytację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to szczęście że do tej pory nie otrzymałem swojego zamówienia. Zaznacze że w Wirtuanym Punkcie od poniedziałku zarezerwowali dla mnie EK. Aż żal pieniędzy... Na maskotkę zwróciłem uwagę w chwili gdy zostało zamiszczona juz sama wirtualizacja, spodziewałem się kiepskiego wydania ale że nie tak wielkiego rozczarowania.

Edytowano przez SasWickas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuje Wam z całego serca, serio - w szczególności że sam byłem bardzo zainteresowany kupnem, ale teraz nawet jak obniżą cenę do 100zł, to nie ma mowy o zakupie tego czegoś, prędzej kupię kolekcjonerkę A:CM która w porównaniu do tego bubla prezentuje sie co najmniej epicko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerkę Riptide odebrałem przed obejrzeniem filmu Orchiego, więc pora coś o tym powiedzieć:

-plakat ładny, ale złożenie wallbash.gif Przez te zgięcia wygląda to niestety źle.

-koszulka jest naprawdę ładna, fajny materiał w dotyku, sprawdzę jutro jak się ją nosi.

-książka i bilet na film to na razie przyszłość, jedynie czepiam się tego, że bilet jest "zwykły" i nie ma żadnego specjalnego wyglądu

-smycz jak smycz

-karta miła w dotyku(w sensie wagi) i jak zaostrzy się boki to można by jej użyć (ale i tak tego nie zrobię)

-naklejki jak zawsze nie będą używane, chociaż w miarę wyglądają

-breloki to kompletnie 2 różne opinie - siekiero-otwieracz jest ładny i może go sobie przyczepię do kluczy, gumowa maczeta to porażka (już wolałbym badziewny plastik, by to się tak nie wyginało)

- no i "gwóźdź programu" zostawiłem na sam koniec, czyli maskotkę. To kompletna rzeź. Ani ona miękka by móc przytulić, ani nie można jej postawić gdzieś na biurku bo straszy wyglądem. Był pomysł, ale wyszło do bani.

Samej gry nie odpalałem jeszcze, ale mam nadzieję, że będzie chociaż tak samo dobra jak część pierwsza. Bo jeżeli to będzie klapa to będę naprawdę żałować. Na razie "szału nie ma" - niby są jakieś ciekawe pomysły (jak maskotka), ale ich wykonanie jest po prostu brzydkie i żałosne. Oceniając to w stosunku do części pierwszej to jest poprawa, ale czy tego oczekują polscy gracze/kolekcjonerzy? Liczę jeszcze na to, że DI: Riptide okaże się unikatem jak Dead Island, bo wtedy będę mniej żałował. Ale na razie odradzam, chyba że ktoś cierpi na nadmiar gotówki. Bo cena jest średnia - gra, książka, bilet i koszulka (czyli raczej pozytywy) stanowią większą część ceny, a te dodatki (gdzie dominują buble) mniejszą. Ale się rozpisałem smile_prosty.gif

Edytowano przez wahadlo200
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh smile_prosty.gif Zawsze to można jeszcze piankę do tłumienia stuków pod przyszłe panele w mieszkaniu zostawić. Całkiem sporo tego barachła tam upchnęli. W sumie spora część reszty podobnej jakości i gdybym coś takiego zamówił i odebrał, to pewno schowałbym pod łóżkiem, żeby mnie nikt z tym tałałajstwem nie skojarzył. Ani to ładne, ani dobrze wykonane, a jeszcze opakowane w beznadziejny sposób. Zdecydowanie gorzej niż i tak niski dla mnie ogólny poziom growych EK.

Edytowano przez RIP1988
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się skusiłem na EK Riptide i dzisiaj doszła. O k....a! Największe dziadostwo jakie kupiłem (zawartość EK). Jako, że nie kręcę unboxingów, to postanowiłem pierwszy raz go nakręcić. Film się ładuje. Jak się załaduje to wstawię link. Obiecany unboxing :

Edytowano przez TitoBandito
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny unboxing ale jak dla mnie trochę za dużo wulgaryzmów smile_prosty.gif

nie wiem jak u was ale empik dał ciała z pakowaniem - brak kartonu - i u mnie pudełko na jednym boku jest rozdarte mimo że folia cała

PS. tym razem po polsku

"Rozpakowanie żenująco piersiastej edycji kolekcjonerskiej Dead Island Riptide"

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robart - wiem, że użyłem wielu wulgaryzmów - zrobiłem to celowo. Ta edycja kolekcjonerska to obraza wszystkich kolekcjonerów i zbieraczy. Techland zebrał masę "śmiecia" z bazaru od Wietnamca, drugiemu zlecił namalowanie na wszystkim logo Dead Island, wszystko upchnął w pudełko i wysłał do sklepów. Nawet to, na co liczyłem - maskotkę/odstresowywacz jest zwyczajnie żałosne. Na początku myślałem, że to coś nie ma głowy, ale po dokładnym "zbadaniu" maskotki okazało się, że głowa i oczy są, ale przez żałosne wykonanie wszystko zlało się w kupkę. No sorry - nie wiem, co mnie podkusiło aby kupić tą EK.wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Edyta : ktoś coś wspominał pod filmikiem o rozmiarach koszulek. Rozmiar L teoretycznie powinien spokojnie pasować na normalnego faceta. I tak jest - ale w przypadku towaru wyprodukowanego w Polsce. A te wszystkie koszulki z EK to niestety koszulki z masowej produkcji z Chin - aby "ich" rozmiar odpowiadał naszej "eLce" często muszę kupować rozmiar XL, a ostatnio nawet 2XL - mimo, że polskie "eLki" są na mnie dobre.krecka_dostal.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...