Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Łączę się w bólach ze wszystkimi którzy odważyli się zamówić tę edycję i opłacili ją z góry a teraz płaczą po kątach ['] trollface.gif

inb4 "Dobra kolekcjonerka" ~Wuwu trollface.gif

Cóż - powiedziało się "A", trzeba powiedzieć i "B". Zawartość tej kolekcjonerki oraz wykonanie jej elementów jest po prostu żałosne. A to coś zwane "maskotką - odstresowywaczem" jest taką kpiną, że jak oglądałem filmik Orchiego to ogarnął mnie pusty śmiech... Jak można wypuścić na rynek takiego bubla? Na edycję kolekcjonerską pierwszego Dead Island mówiło się, że zawiera masę chińskiego badziewia, ale tam chociaż był wybór :trollface: . A tu? TU JEST PŁACZ I ZGRZYTANIE ZĘBÓW.

Bleub? Szlochając pod nosem odbiorę jednak tego czerwonego bobka, bo wiem, że nie rozumiem do końca sztuki. Nie rozumiem całkowicie tego przesłania, które Techland (za przyzwoleniem Deep Silver) chciał nam wszystkim przekazać. Ta brązowa maskotka miała być pewnym symbolem dla całej społeczności graczy. Miała dawać sygnał, że jednak ta kolekcjonerka jest czymś więcej, niż na pierwszy rzut oka może się wydawać. Jest objawieniem i zarazem znakiem, że piękno jest obok nas, a my go po prostu nie dostrzegamy lub nie chcemy dostrzec :trollface: .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn, nikt tego jeszcze nie wrzucił? Klik!

Prawdopodobna kolekcjonerka prawdopodobnie jednej z najlepszych gier tego roku kalendarzowego. Szkoda że zabrakło wizualizacji, sam skład zawartości wygląda jednakże bardzo smacznie. Jeśli GTA V jakimś cudem nie dostanie konkretnej kolekcjonerki, być może limitowane wydanie Watch Dogs stanowić będzie dobrą alternatywę. :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma się co ekscytować. Wydawcą Watch_Dogs jest Ubisoft, a oni wypuszczają zazwyczaj tylko poprawne kolekcjonerki. Figurka głównego bohatera to nie jest to, na co bym czekał z wypiekami (bohater praktycznie nieznany, z wyglądu bezpłciowy, neeext), natomiast artbook to prawdopodobnie miniaturka z niespełna setką stron. Jakościowo kolekcjonerka ta będzie pewnie dorównywać analogicznej wersji Splinter Cell Blacklist. Zresztą, poczekajmy na oficjalne wizualizacje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno sie tu nie wypowiadalem, czas wiec nadrobic zaleglosci. :)

Co do zawartoscia Watch_Dogs, poki co nie robi na mnie specjalnego wrazenia. Zawartosc DLC praktycznie nigdy nie jest jakims konkretnym przytupem, a tak jak napisal Yaper artbook pewnie bedzie w wersji mini. W koncu mowimy tu o Ubisofcie, a nie o Blizzardzie, ktorego artbooki sa zawsze utrzymane w tym samym duzym formacie i wysokiej jakosci. Sciezka dzwiekowa jest milym dodatkiem, ale czy znajdujaca sie w grze muzyka bedzie rzeczywiscie az tak dobra, zeby specjalnie rozpakowywac CD i wrzucac plytke do napedu? Najbardziej ciekawi mnie sama figurka, jednak poki co mamy do czynienia z nowa marka i niezbyt ciekawie wygladajacym glownym bohaterem. Nie jest to Ezio, Lich King, Kratos czy chocby kultowy Vault Boy z Fallouta. Otwarta kwestia pozostaje wiec atrakcyjnosc wygladu figurki jak rowniez i jakosc jej wykonania. Poki co najwieksza atrakcja tej kolekcjonerki jest dla mnie... sama gra. :P Oczywiscie czekam na konkretna wizualizacje zawartosci kolekcjonerki Watch_Dogs, ale na chwile obecna nie zamierzam rzucac sie na pre-ordera tej EK.

A jesli o steelbooki chodzi, to dalej nie przemawia do mnie obecna moda na nie. Tym bardziej, ze na dzien dzisiejszy nie sa to juz przedmioty typowo kolekcjonerskie, ktore pojawiaja sie tylko i wylacznie w edycjach kolekcjonerskich gier. Jesli tylko ktos chce, to bez wielkiego wysilku moze zamowic sobie wlasne metalowe pudeleczko z naniesiona na nie odpowiednia grafika. Z coraz wieksza dostepnoscia takich robionych na zamowienie opakowan przestaja byc one czyms unikalnym, a staja sie czyms zwyczajnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie, że jest to cena uplaya.. Blacklist też kosztuje tam 300/400 zł, a jak wyglądają ceny w sklepach wysyłkowych wszyscy wiemy. Obstawiałbym ceny w okolicach 200/300 zł. W końcu to nowa marka, która "musi" się dobrze sprzedać.

Odnośnie samej kolekcjonerki, wygląda to dobrze, szczególnie artbook, który nie przypomina miniaturowych demo-artbooków, i rozmiarem przypomina chyba artbooka z nano edition Crysisa 2. Wizualizacja jak najbardziej mnie nakręciła i z zapartym tchem czekam na ceny na muve/gram.pl

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem Orchi

do mnie zupełnie nie przemówiła zwłaszcza ta figurka jest podejrzana, mnie ona przywodzi na myśl tą z SC: Conviction a nie daj Boże tą z Avatara smile_prosty.gif

co do arta też wolałbym najpierw zobaczyć bo możemy się jednak zdziwić (DI:R też miało być super wypaśne biggrin_prosty.gif )

najfajniejsza IMHO jest ta czapeczka i "szalik" z którejś z pozostałych edycji (w tym wypadku +50-60 PLN w stosunku do "gołej gry byłoby akurat ew. +80 jeśli też steel by był)

@down

Yaper to czemu tam piszą pod zdjęciem PC -349 PLN ?

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dedsec Edition w standardowej dla Ubisoftu cenie 200-250 złotych. Dopłacić lekko ponad stówkę za niezły content do ciekawie zapowiadającej się gry? Czemu nie! Czekamy na oferty polskich sklepów, na pewno będą nieco niższe od ceny sugerowanej, ale to dla tych, którzy potrafią szukać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też b.dawno się nie wypowiadałem,mimo,że temat cały czas śledzę.

Co do Watch Dogs to ciekawie wygląda też edycja vigilante http://shop.ubi.com/...ThemeID.8605700

@marek79

U mnie w obu jest 229 pod zdjęciem,więc może już poprawili.

Edytowano przez chemikKKS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro piszecie, że w temacie posucha, to ja dodam swoje 2 grosze. Dziś doszedł mi pewien pre-order, przyznam, bardzo atrakcyjny, bo nie spodziewałem się, tak odjechanej edycji. Kilka zdjęć znajdziecie tutaj. Jeśli to nie łamie regulaminu, to tutaj znajdziecie moje pierwsze wrażenia związane z tą edycją. Wkrótce filmik. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rzeczywiście teraz jest po 229 i to już jest uczciwa cena jak za tą zawartość w stosunku do ceny standardowej gry

tak jak wcześniej wspomniałem ideałem byłby ten zestaw z czapką i szalikiem plus steel ale jak za tą cenę nie jest już źle (swoją drogą ciekawe że dystrybutorom bardzo często trafiają się takie "pomyłki" przy startowaniu z informacjami o nowych EK i ES)

hej TTTr ładne to ile dałeś?

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj stan posiadania kolekcjonerek zwiekszyl sie ostatnio o osiem nowych pozycji. Poki co robie update zawierajacy pierwsze cztery kolekcjonerki - do zobaczenia w moim profilu oraz tutaj. Kolejne zdjecia wrzuce za jakis czas, jak juz ogarne te wszystkie pudla, ktore mam teraz w mojej sypialni. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...