Jump to content

ChosenOne

Forumowicze
  • Posts

    1,669
  • Joined

  • Last visited

Blog Comments posted by ChosenOne

  1. No cóż, mój wychowawca wuefista uwielbia wszelakie survival horrory. Grał we wszystkie Silent Hille i Resident Evil. Do tego kilka razy przeszedł Dead Space, no i jeszcze parę tam innych. No i gra w FPS-y od czasu do czasu.

    Natomiast dzięki uprzejmości jego kolegi mam kilka gier z CD-A z czasów gdy jeszcze były CD. Oczywiście mam słabiaki, bo któż by oddał Fallouta :)

  2. Pewnego dnia Heralkes po zabiciu Hydry i zrobieniu swoich prac nudził się okrutnie. Zobaczył jakiś wielgachny głaz. Wziął swój lekki(50 kilowy) młotek i próbował z niego wybić klocek(taki kwadratowy, nie NIE taki(i wcale nie robił 'tego' w formę żeby kwadrat wyszedł)). W końcu wyszedł ogromny klocek. Herkules zamyślił się i wytężył te kilka komórek mózgowych pośrodku góry mięśni i zaczął ciosać następny kamień i następny itd. Aż w końcu miał ich niezliczoną dla niego ilość(raz-dwa-trzy-cztery-dużo-więcej-zadużo-nieumiemdalejliczyć - sposób liczenia przez Herkulesa). Zaczął je podrzucać do góry, żeby stworzyć mur, który potem zniszczy(jego żelazna logika). Podrzucał te kamienie i gdy kilka ustawiło się w jednej lini rozchrzaniał je na kawałeczki. Rozwalił tę swoją niezliczoną ilość. Z nudów dalej ciosał i stawiał klocki, aż zabrał się za Olimp. Bogowie się wnerwili i Herkulesowi znaleźli jakąś robotę(Herkules bić, Herkules zabijać itd.). Niestety zobaczył to jeden spity grek którego rodzina przeniosła się potem daleko na stepyi przekazywała sobie z pokolenia na pokolenie wiadomość o tym wydarzeniu. W końcu dowiedział się o tym Aleksiej Pażytnow i stworzył tetrisa(co znaczy w skrócie - trzynasta praca herkulesa (nie moja wina że nie pasuje! powiedzcie to Pażytnowowi!)).

×
×
  • Create New...